רשימת בדיקת גילוי נאות להפעלת STO

אם אתם מתכננים להשיק מבצע אסימון אבטחה, יש לבצע רשימת ביקורת נרחבת בנושא בדיקת נאותות. רשימת ביקורת זו תחולק בין עמידה עסקית לחוקית. ההיבט העסקי הוא עקבי באופן גלובלי, בעוד שהחוק המשפטי עשוי להשתנות בין תחום שיפוט לתחום שיפוט, וזה אמור להוות רק מדריך, כאשר עורך דין ניירות ערך דיגיטלי מבצע התאמה מלאה לחוק..

גילוי נאות לעסקים:

בדיקת נאותות זו כוללת יסודות שאינם ייחודיים לניירות ערך מסומנים, אך ישנם גם סקירות בדיקת נאותות נוספות המתייחסות במיוחד למטבעות קריפטוגרפיים ו- STO..

 • יש לבדוק את העיתון הלבן על ידי צדדים שלישיים חסרי משוא פנים שבדקו מסמכים מסוג זה בעבר. טעויות נפוצות כוללות הבטחת תשואות גבוהות, אי תקשורת יעילה של הטכנולוגיה או הסבר מה החברה מתוכננת לבצע.
 • ניירות ערך מסומנים צריכים לכלול מספיק פרטים בכדי שיהיה הגיוני למשקיעים. אם זו קרן נדל”ן מסומנת, האם אנו משקיעים בנכסים למגורים או למסחר? באילו ערים? האם המטרה היא להפוך נכסים במצוקה או להשקיע במגורים יוקרתיים בגובה רב? אלה סוגי השאלות החשובות למשקיעים אך לעתים קרובות מתעלמים מהם.
 • תכנית עסקית. אם מדובר בסטארט-אפ שמבקש לגייס כספים באמצעות STO, אנו זקוקים לפרטים על מה שהעסק מתכוון להשיג. פשוט להיות חברת “AI” או “Blockchain” זה לא מספיק.
 • חלוקת רווחים – יש לפרק זאת. על המשקיעים להבין אם ישולם דיבידנד רבעוני, שנתי, את התשלום וכו ‘.
 • האם יש משמעות למוצר או לעסק? פשוט אסימון עסק וקריאתו “AirBNB בבלוקצ’יין” אינו מספיק. עלינו להבין מהו המודל העסקי, מדוע כעת וכיצד החברה מתכננת להשיג את יעדיה.
 • גורם מבדיל – לאחר שבדקנו מאה של עסקים, לעתים קרובות תכניות עסקיות, ניירות ומייסדים נכשלים לחלוטין. זה נוף תחרותי, ורמת התחרות הזו פשוט גוברת עם הזמן. הסבר מה מבדיל את המוצר / החברה שלך מהמתחרים והסבר זאת בפרטים. זה יכול להיות הצוות, הטכנולוגיה, הפטנטים וכו ‘.

בדיקת נאותות משפטית:

ברמת השורש שלה מבוצעות בדיקות נאותות משפטיות על מנת להבטיח כי הישות התאגידית נוצרה כראוי, עם ממשל תאגידי תקין.

תמיד משתלם באופן משמעותי להיות תואם חוקית מההתחלה, ואז זה משנה רטרואקטיבית את המבנה הארגוני.

בדיקת נאותות תבטיח כי כל בעלי המניות וגופים אחרים מוסמכים כדין לבצע את ההשקעה. בדיקת נאותות נוספת עשויה לחשוף סיכונים והתחייבויות נוספים שאולי אינם ברורים למי שאינו עוסק בעריכת דין.

העסקת עורך דין לביצוע בדיקות נאותות יכולה להניף דגלים אדומים בזמן שהוא עדיין מוקדם מספיק לנקיטת צעדים מתקנים. זה יכול לכלול גילוי סיכונים שלא פורסמו, התחייבויות פוטנציאליות, בעיות עמידה / מס, סוגיות בהתדיינות משפטית או נושאים חוזיים פשוטים..

זה מה שצריך להעסיק צוות משפטי שיחשוף.

 • בדיקות רקע של ההנהלה ובעלי המניות. זה כולל הפעלת אותם דרך רשימות תצפית בינלאומיות הכוללות את רשימת הסנקציות של OFAC ורשימת האנשים החשופים המכונה גם PEP.
 • הכנת מסמכים ארגוניים חיוניים הכוללים תקנון, תקנון, פרוטוקולים של אסיפות בעלי מניות, הסכמי שותפות, הסכמי בעלי מניות, הסכמי הצעת קרנות וטבלאות היוון וכו ‘..
 • צוות משפטי צריך לבדוק חוזים מהותיים עם שותפים, הנהלה, עובדים, נותני שירותים ואחרים העלולים לגרום לבעיות משפטיות.
 • סִימָן מִסחָרִי & זכויות קניין רוחני.
 • בדיקת תאימות, זה כולל אך לא מוגבל לרישום, הגשת טופס SEC, הגשת מדינה, רישוי ומדיניות תאימות.
 • להבטיח כי KYC ו- AML תקינים יבוצעו בתחום השיפוט בו אתה פועל, ועל סמך היכן שמטה המשקיעים שלהם.
 • סקירה של מסמך לבן כדי להבטיח שמירה על תקנות ניירות ערך. לדוגמא, לעולם אין להבטיח תשואות ספציפיות.

סיכום:

למרות שהתמוטטות הזו עשויה להבהיר מעט לגבי בדיקות הנאותות שיש לבצע, תקנות ה- SEC מסובכות וחשוב להעסיק איש מקצוע משפטי. המידע בעמוד זה נועד למטרות בידור בלבד ואינו אמור להתפרש כייעוץ משפטי.

להלן רשימת חברות המסייעות כעת ל- STO בהליך המשפטי:

חברה: אתר: מיקום:
הון BX3 www.bx3.io 261 שדרת מדיסון ניו יורק, ניו יורק 10016

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner