דייב הנדריקס, מנכ”ל ומייסד Vertalo – סדרת ראיונות

דייב הנדריקס הוא המנכ”ל והמייסד של Vertalo המהווה פלטפורמת רישום ובעלי כובע של בעלי העניין עבור הצעות אסימון אבטחה תואמות SEC. הם מחברים בין סוחרי מתווכים, מנפיקים, בורסות ו- ATS.

בְּ:  האם תוכל לשתף אותנו במה שעושה ורטלו?

DH: Vertalo מבקש לעזור ליותר מנפיקים, לסמל יותר נכסים, בעלות נמוכה יותר ובסיכון נמוך יותר. ובפחות הוצאות. היצע הליבה של ורטאלו הוא טבלת כובע קריפטו, במילים אחרות ספר חשבונות של אסימונים. ל- ICO לא היה אכפת מטבלאות מכסה, אבל למשקיעים בהון.

ניתן להוסיף משקיעים לטבלת מכסים שנבנתה על ידי Vertalo לפני, במהלך או אחרי גיוס כספים או ICO. תהליך רישום הארנק של ורטלו הוא תהליך החיבור בין מנפיקים – שרוצים לדעת מי הבעלים של החברה שלהם – לבין המשקיעים, שרוצים לדעת כמה הם הבעלים של החברה. Vertalo הוא דבק למערכת האקולוגית STO המבלבלת מדי. Vertalo מסייע למנפיקים לנהל את קהילת המשקיעים שלהם ו- Vertalo עוזר למשקיעים לנהל את אחזקותיהם – וכל זאת באמצעות ממשק גרפי פשוט שהוא הרבה יותר טוב מאשר etherscan.

בְּ:  האם זה בבלוקצ’יין ציבורי או פרטי? אם שניהם, האם תוכל לפרט איזה מידע נמצא על הציבור לעומת הפרטי?

DH: רוב פיתוח ההנפקות של אסימון האבטחה מבוסס על Ethereum, ורוב החוזים החכמים נכתבים ב- Solidity, כך ש- Vertalo החלה את עבודתה בהתאמה עם הקהילה, אך Vertalo תוכנן להיות אגנוסטי בשרשרת. אם מנפיק רוצה לכתוב את האסימון שלו באמצעות Hyperledger, או Hashgraph, או NEO, או Stellar, הם יכולים לעשות זאת ופונקציות טבלת המכסים של ורטאלו ופונקציות רישום המשקיעים יפעלו באותו אופן. אנו רואים יתרונות של חסימות הרשאות ומותרות לטוקני אבטחה.

בְּ:  האם אתם מבצעים את הסמכת KYC / AML בעצמכם?

DH: Vertalo משתף פעולה עם שירותי מוסמך / מוסמכים מרכזיים ושירותי KYC / AML, מכיוון שיש יותר מ -200 תחומי שיפוט שונים ואנחנו רוצים להתמקד במה שאנחנו עושים הכי טוב. אנו מפתחים שירות מנוי עם כמה מהספקים הללו כדי לפשט את המסחר המשני (כאשר KYC-AML כל כך חשוב). עוד על כך בהמשך הרבעון הראשון.

בְּ:  האם תוכל לתאר כיצד הפלטפורמה מאפשרת למנפיקים לנהל את קהילת המשקיעים?

DH: Table Cap של Vertalo משלב את התכונות של ספר חשבונות מסורתי עם קישוריות רשת. טבלת הכובע של Vertalo מייצגת מערכת יחסים בין שני צדדים, שנקבעת על פי הסכמה. המנפיקים משתמשים בתהליך החוזה החכם לרישום רישומים כדי להזמין ולהוסיף משקיע לטבלת המכסה. תהליך רישום זה יוצר ספר חשבונות שהוא יותר מרשימת מחזיקים, והוא מאפשר תקשורת בין המנפיק והמשקיע, כך שניתן להעביר אסימונים, דיבידנדים ומסמכים בין הצדדים..

בְּ:  ישנן אפשרויות רבות שאינן בלוקצ’יין לניהול טבלת מכסה. מהם היתרונות של שימוש בבלוקצ’יין, ובאופן ספציפי יותר Vertalo?

DH: מסחר באסימונים הוא בזמן אמת. אם מישהו סוחר באסימון אבטחה, יש לעדכן את ספר המשקיעים על פי החוק בכתובת / בעל האסימון החדש. אז ספר שולחן כובע מבוסס בלוקצ’יין פועל במהירות של בלוקצ’יין, מהיר יותר מנייר ועם רישום טוב יותר של רשומות. בלי ספר מבוסס בלוקצ’יין לאבטחה מבוססת בלוקצ’יין, מי ינהל את הדרישות החוק לקיום רשימת בעלי המניות? זה לא היה דאגה למנפיקי ICO, אז הם לא יצרו את הטכנולוגיה הזו. ICOs פשוט דאגו לחילופי דברים. מנפיקי STO צריכים לשמור על ציות לחוק ניירות ערך.

פיתוח טבלאות מכסה מבוססות בלוקצ’יין הוא גם הצעד הראשון והבסיסי לקראת נזילות גדולה יותר עבור נכסים פרטיים, מכיוון שטבלאות מכסה הן המקום בו אכיפת זכויות הבעלות על המשקיעים היא הטובה ביותר. הסיבה שמנפיקים ומשקיעים מסמנים את הצעתם היא בסופו של דבר להשיג נזילות גדולה יותר בכך שהם מאפשרים לבעלי המניות שלהם למכור בבורסות וב- ATS בכפוף לכללי המנפיקים..

אף פלטפורמה מסורתית של שווי השווי הפרטי אינה מתחברת לבורסות, ואפילו קבלת תעודת מניות מפלטפורמת השולחן המסורתי היא מאמץ של ימים. וכשאתה מקבל נתח מנייר מפלטפורמת שולחן כובע מסורתית אין איפה למכור אותו, מכיוון שאתה צריך לקבל אישור מהלוח, ואז יש מעט שווקים לשום דבר מלבד Uber או Lyft וכו ‘…

הצעות אסימון מונפקות על בסיס ההתחייבות שהאסימונים / המניות יהיו ‘סחירים’ לאחר ביטול ההגבלה. על ידי חיבור טבלת הכיסים מבוססת ה- Blockchain של Vertalo לבורסות ו- ATS, אנו מאפשרים למחזיקי אסימונים להשיג את הנזילות שהיא המאפיין העיקרי של הצעת אסימון אבטחה, תוך עמידה בחוק ניירות ערך בסיסי..

בְּ:  כיצד מוריד רישום Vertalo עלויות לסוחרי ברוקרים?

DH: לסוחרי מתווכים יש דרישות אמון לבדוק KYC ו- AML. פונקציית רישום המשקיעים של Vertalo, המחברת בין כתובות דוא”ל מאומתות של KYC לארנקי בלוקצ’יין, תוכננה בשיתוף עם סוחרי מתווכים גדולים כדי לעזור להם לעמוד בדרישות ה- AML הבסיסיות. Vertalo בנתה את הפלטפורמה שלה שתויג על ידי סוחרי מתווכים כדי שלא יצטרכו לבנות או לנהל את התהליך הזה בעצמם.

בְּ:  אתה מציע למשקיעים שנרשמים ב- Vertalo אפשרות לשתף באופן מיידי את פרופיל המשקיע שלהם עם סוחרי מתווכים ומנפיקים. איך נרשמים לכך משקיעים?

DH: תכונה זו תיבנה בהמשך השנה. ההתמקדות שלנו היא בחירה ובאתה עבור לקוחותינו העסקיים.

בְּ:   אחד הכלים שאתה מציע הוא אימות בעלות הארנק? איך זה מתבצע?

DH: תהליך רישום ארנק Vertalo משתמש בחוזה חכם להפעלת תהליך הדומה לשיטה בה בנק מאמת את הבעלות שלך על חשבון, על ידי הפקדת סכומים אקראיים לחשבון. אנו שולחים אימייל לבעל החשבון הרשום, עם קישור לביצוע תהליך. אם אתה יכול להיכנס לחשבון זה ולאמת את הסכומים, זו תחילת הבעלות המוכחת. זה בעצם קצת יותר מסובך מזה, אבל לבעלים הראוי של הארנק, זה תהליך מאוד חלק. אנו משתמשים באסימון שירות מיוחד (לא, אינך יכול לסחור בו או להעבירו) ובחוזים חכמים לתהליך זה.

בְּ:   האם ישנם פרויקטים בולטים המשתמשים כרגע בפלטפורמת Vertalo?

DH: היינו הלקוח הראשון שלנו. אני חושב ש- Vertalo הנפיק את אסימון האבטחה השלישי או הרביעי התואם בארה”ב במרץ 2018. לכן בנינו את זה. אנו עובדים עם PrimeTrust, Issuance, Entoro, ונכריז על כמה הנפקות נדל”ן, קרנות וחובות שיוצאו לדרך בחודש פברואר ומארס. בסוף רבעון ראשון אמורים להיות יותר מעשרה פרויקטים או סוכני מתווכים שמשתמשים בטכנולוגיה כדי לפשט את ההנפקות האסימוניות שלהם, קשרי משקיעים וניהול טבלת מכסים..

בְּ:   האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על Vertalo?

DH: המנפיקים צריכים ליצור מוצר מעולה, למצוא משרד עורכי דין נהדר, למצוא סוחר מתווכים נהדר ולהתקשר ורטלו.  אנו יכולים לתפור עבורכם את כל החלקים וגם לעזור לכם לחסוך סכום אדיר בעלויות האסימון הכלליות שלכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner