ברבור אדום משתף פעולה עם Polymath בטוקניזציה של 2.2 מיליארד דולר

חברת הנדל”ן המסחרי בעיר ניו יורק, Red Swan, רק העלתה את המירוץ במרוץ לשילוב אסימון בשוק. השבוע הודיעה המשרד על שותפות חדשה עם פלטפורמת האסימונים הפופולרית, Polymath. השותפות אפשרה לחברה לסמל 2.2 מיליארד דולר בנכסים ברחבי ארה”ב. החדשות מדגימות התבגרות נוספת של תחום האסימונים על נדל”ן, כמו גם אחד הפרויקטים הגדולים והשאפתניים ביותר לאסימון נדל”ן..

בדיון על התמרון, גראם מור, ראש טוקניזציה בפולימאת, לקח רגע דברים על כמה ממאמצי הטוקניזציה הקודמים שעשו המתחרים. הוא הסביר כי לפרויקטים אלה חסר ניסיון אמיתי בתחום הנדל”ן. כתוצאה מכך, חברות טק אלה מעולם לא הצליחו ליצור פיתרון אמיתי לשרות במגזר הנדל”ן הפרטי באופן שתורם לצמיחה..

ספירת חוויית שוק

באופן ספציפי, מור ציטט ניסיונות של הרבור בהם נאלצה החברה לנטוש את האסטרטגיה לאחר שנושאי ניירת החלו לפגוע בפרויקט. כמו כן, הוא הצביע על שני כשלים גדולים אחרים באסימונים מהשנתיים האחרונות, נְזִילוּת ופרויקטים של Propellr. שני הפרויקטים השאפתניים הללו ביקשו לסמן קרנות נדל”ן במיליונים. למרבה הצער, שניהם פרשו בשקט לאחר שסיבוכים הפכו את המושגים לבלתי ניתנים לביצוע.

על פי מסמכי החברה, הברבור האדום יעמיד לרשות המשקיעים המוסמכים מניות בשווי של 780 מיליון דולר באמצעות מכירה מוקדמת. לאחר השלמתה, המשרד ימשיך עם 4 מיליארד דולר נוספים בנדל”ן שיושב כעת בצינור האסימון שלה. חשוב לציין כי 2.2 מיליארד דולר מייצגים מניות ב -16 נכסים מסחריים מסוג A שונים. נכסים אלה ממוקמים ברחבי ארה”ב. באופן ספציפי, אוסטין ויוסטון, טקסס, ברוקלין, ניו יורק, אוקלנד, קליפורניה ואונטריו, קנדה.

ברבור אדום – להצליח במקום בו אחרים נכשלו

ברבור אדום מאמין שיש לו את מה שנדרש כדי לעבור איפה שהתחרות נכשלה. ראשית, בכירים ציינו כי החברה היא חברת נדל”ן מסחרית ולא קבוצת טק אחרת. שנית, לחברה יש את המיקום כדי להבטיח שהקונספט שלה יגיע לשוק במועד.

Red Swan Ventures דרך דף הבית

Red Swan Ventures דרך דף הבית

חשוב לציין, ברבור אדום מתכוון להחזיק את כספי המשקיעים בנאמנות עד למועד החלוקה באמצע אפריל. בשלב זה מקווים במשרד לקבל אישור מטעם נציבות ניירות ערך בארה”ב כיועץ השקעות רשום. רישוי זה יאפשר לחברה לנהל נכסים עבור משקיעים מוכרים להתקדם.

פולימאת – מנהיג בתעשייה

Polymath מצידה סיפקה את כל ההיבטים הטכניים של האסימון. שלבים אלה כללו אסימון של הנכסים, תכנות חוזים חכמים ושמירה על שלמות הפלטפורמה. פולימאת מוכרת כמובילה בתחום האסימונים. כתוצאה מכך, הברבור האדום עשה סמטה חזקה כשהחליטה לשתף פעולה עם המשרד. על פי הדיווחים, Polymath סימן את הנדל”ן באמצעות פרוטוקול ST-20 המקורי שלו. אסימונים ST-20 אלה יישארו בארנק דיגיטלי המוחזק על ידי פריים טראסט עד למועד הפצתם. בנוסף, קרנות אלה מבוטחות עד מיליארד דולר.

RedSwan דרך טוויטר

RedSwan דרך טוויטר

חשוב לציין כי מנהלים הצהירו כי החברה מתכוונת להנפיק אסימונים בפלטפורמת בלוקצ’יין ארגונית בלעדית בעתיד הקרוב ביותר. חדשות אלה מדגישות את החששות הגוברים סביב השימוש בחסימות ציבוריות בשוק STO. לאחרונה, מספר פלטפורמות, כולל Polymath, העבירו את האסימונים שלהן מאת’רום, אל רשתות חסימות קנייניות, וציטטו את החששות החל מדרגיות, וכלה בכורים במדינות שעברו אישור על עסקאות..

נוווקי דיבר גם על הרצון לעזור למשקיעים בשירותים ברמות מימון שבין 500,000 ל -10 מיליון דולר. הוא הצהיר כי נכון לעכשיו, על משקיעים אלה להתמודד עם פרויקטים מסוכנים ברמה נמוכה יותר. הוא מאמין כי גישת הברבור האדום יכולה להביא למשקיעים אלה גישה לנכסים גדולים ומתקדמים באופן שלא היה ניתן לדמיין בעבר..

תפקיד הברבור האדום

כחלק מתפקידה בפרויקט הטוקניזציה, ברבור אדום תטפל בכל העסקאות הקשורות לרכוש. פעולות אלה כוללות הערכת נכסים, הערכת שווקים ומכירת נכסים בבוא העת. בהתחשב בכמות הניסיון העצומה בשוק הישיר שיש לחברה, משימות אלה לא צריכות להיות קשות מדי. נכון לעכשיו, ברבור האדום מונה מעל 30,000 משקיעים מוכרים בפלטפורמה שלה. על פי מסמכי החברה, הפלטפורמה לוקחת אחוז קטן מההון המונפק. אם רק אחוז קטן מהמשתמשים הללו מנצלים את ההצעות החדשות של החברה, החברה אמורה להרוויח נכבדים.

יותר נזילות בחלל

היבט חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בנוגע לפרויקט האסימון של הברבור האדום הוא העובדה שהחברה פותחת נזילות שטרם הושגה בעבר. לדוגמא, ברבור אדום מאפשר לבעלים של נכסים לסמל 90% מההון הנקי העומד בבסיס נכס. בהשוואה, הבנק המקומי שלך יאפשר לך לנצל רק 50% מההון של הנכס.

טוקניזציה בשוק הנדל”ן – בלתי נמנע

האסימון של תחום הנדל”ן העולמי מספק לשוק שלל יתרונות גדולים ביחס לשיטות השוק המסורתיות הקיימות כיום. ראשית, ניתן למכור נכסים מסומנים לקהל גלובלי. קלים יותר לרכוש ולהעביר אסימוני אבטחה בהשוואה להשקעות ישירות בנדל”ן.

בנוסף, האסימון מוריד את רמת הכניסה למשקיעים המבקשים להשתתף בשוק. במקרים מסוימים, משקיעים יכולים להשתתף ב- STO נדל”ן מסומן במחיר של עד $ 100 בלבד. ככזה, אסימון מכניס הון חדש ישירות לשוק. ברבור אדום לוקח את המושג הזה צעד קדימה מכיוון שהקבוצה מחזיקה רשת ענקית של יזמי נדל”ן. רשימת המשקיעים המוסמכת של החברה מרשימה בוודאי שתעלה את הזדמנויות השוק החדשות הללו לשלב הבא.

ברבור אדום – המשחק השתנה

ברבור אדום לקח את שוק הנדל”ן העולמי בתמרון זה. המהלכים הבאים של החברה יכתיבו חלק ניכר מהקצב בשוק במהלך החודשים הקרובים. אתה יכול לצפות לראות שורה של חברות נדל”ן גדולות אחרות מצטרפות לפעולה לאחר שברבור האדום יתחיל לחשוף את הרווחים שלה. לעת עתה, שוק הנדל”ן זכה לשדרוג משמעותי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner