ליזה אייזופייטה, מנהלת פינטלום – סדרת ראיונות

ליזה Aizupiete היא המנכ”לית ב- Fintelum, פלטפורמת השקת אסימונים אירופית (ICO ו- STO). ליזה היא בעלת ניסיון רב בניהול קרנות מסורתיות, והיא גם יזמת בלוקצ’יין מנוסה, לאחר שהשיקה וגייסה הון (ICO) בהצלחה לגלוביטקס, שם הייתה מייסדת ומנהלת משותפת..

RS: לאחרונה הקמתם חברה בשם פינטלום, האם תוכלו לספר לנו קצת יותר על מה פינטלום עושה ואילו שווקים היא משרתת.

LA: ניתן לסכם שירותי פינטלום באופן הבא:

– הנפקת אסימון ראשוני

– תאימות ל- KYC / AML

– חוזים חכמים (אסימוני שירות ואבטחה)

– Crypto מממן משמורת משותפת

– סוכנות העברת אסימונים

– פעולות תאגידיות

– דלפק חילופי OTC סמלי משני

ב- Fintelum בנינו פלטפורמת שיגור אסימונים כדי לתת מענה למנפיקי אסימונים בביצוע מכירות סמלים של ICO / STO. פינטלום מיועדת לספק שירותים על אדמת אירופה לקהל לקוחות עולמי. השירותים העיקריים הם תאימות, משמורת משותפת על קרנות קריפטו וחוזים חכמים. עבור תעשיית אסימונים ביטחוניים, פינטלום משמשת כסוכנת העברת בעלות סמלית, ומבטיחה שוק משני על ידי שולחן OTC סמלי ומספקת שירותי פעולות עסקיים מבוססי בלוקצ’יין שוטפים, כגון הצבעה, דיבידנדים והודעות..

RS: במה שונה פינטלום מחברות הנפקת סמלים אחרות?

לוס אנג’לס: נקודות המכירה הייחודיות של פינטלום הן:

– שירותי ארנק קריפטו רב משולבים משולבים ומממנים משמורת משותפת

– סוכנות העברת אסימונים ושולחן חילופי OTC

– מקיף דיווח על דרישות

פינטלום הוקמה בשנת 2018 ובהמשך קיבלה רישיון מטעם ה- FIU האסטוני לספק שירותים לתעשיית הקריפטו בהתאם לחוקי ה- AML של האיחוד האירופי. המבדילים העיקריים נעוצים בתועלת שללקוחות פינטלום מצוות ותיק עם ניסיון במימון ובבניית וניהול חילופי מטבעות מטבע מוסדרים משלנו.

ראשית, Fintelum כוללת מערכת ניהול ארנקים קר / חמה רב-מטבעית עם אפוטרופסות משותפת לאמינות נוספת. ניתן להבטיח למנפיקים כי כל העבודות הטכניות, הבלוקצ’יין וקשרי הציות יבוצעו בזהירות מירבית. לשם כך בנינו backoffice מקיף, שבו מנפיקים יכולים לנווט בבטחה ולשלוט בגיוס הכספים שלהם. מיצירת קמפיינים ותוכניות ועד ניהול נתוני משקיעים ושלוחות.

מבדיל נוסף הוא יישום ה- STO מבוסס אסימון האבטחה של Ethereum ושולחן OTC הבא. פינטלום מסוגלת לשמש כסוכן העברת אסימונים, תוך ניהול טבלאות היוון מבוססות בלוקצ’יין או רישום בעלי המניות עבור חברות או נכסים מסומנים אחרים. אנו יוצרים זמינות חסרת תקדים עבור עמיתים זכאים (שמופיעים ברשימה לבנה) להחליף אסימוני אבטחה ותוכנות שירות.

עבור אסימון השירות, Fintelum מבדיל את הגישה השיטתית שלנו בהתאמה ל- KYC / AML. שם, לאחר גיוס כספים מוצלח, המנפיקים יכולים להסתמך על מערכת דיווחים מקיפה. כל הנתונים שנאספו ואומתו יכולים להיות זמינים לבנקים ולמוסדות פיננסיים אחרים שאם לא כן לא יוכלו לשרת מפעל שאינו תואם. למעשה יש לנו כמה בנקים וספקי שירותי תשלומים שיכולים להציע שירותי פיאט ללקוחות פינטלום.

בסך הכל, שירותי Fintelum מכניסים חלק מהתכונות החשובות ביותר להפעלת גיוס קריפטו בהצלחה. המנפיקים עדיין יצטרכו לקבל יועץ משפטי מקומי משלהם ולקבל מושג ברור לגבי אסטרטגיית השיווק שלהם, ואילו פינטלום תעשה את השאר. ניתן לומר כי חבילת השירות של פינטלום היא המקיף ביותר הקיים בשוק.

RS: יש לך ניסיון רב בתחום פינטק וקרנות, אילו סיבות בחרת להקים חברת הנפקת אסימונים במקום סוג אחר של שירות קריפטו או עסק?

לוס אנג’לס: בקיצור:

– חברות חיפשו את הידע שלנו

– הבנת הענף והטכנולוגיה

– ציפייה לשינוי העולמי בשוקי ההון

לאחר שסיימנו בהצלחה גיוס כספים של 10 מיליון אירו עבור חברתנו לשעבר, פנו אלינו כמה פרויקטים כדי ללמוד כיצד פועל מימון המונים בהצפנה. וככל שציות ו- AML קיבלו עדיפות על תרומות קריפטו אנונימיות, חשבנו שזה טבעי להרחיב את הניסיון וההבנה המוסדית שלנו כיצד שוק ההון יתפתח ככל הנראה. ICOs או אסימוני שירות כבר הטביעו חותם היסטורי על תעשיית שוק ההון. כמו כן, STOs או אסימוני אבטחה ימשיכו לעצב מחדש את שוקי ההון ואנחנו שמחים לבטל את השינוי הזה עם העסק החדש שלנו..

RS: בעבר ביצעת ICO עם החברה שלך לשעבר, Globitex, מה למדת מאותו ICO שיכול לעזור למנפיקי אסימונים בפלטפורמת Fintelum?

LA: העצה שלנו:

– מצא את השותפים המתאימים

– עבודה עם אנשי מקצוע

– תגדל את הקהילה שלך

ההסברים העיקריים שלנו מניהול ICO היו שחשוב מאוד באיזה שלב החברה שלך, אילו בעלי מניות ושותפים יש לך ואילו נותני שירות בחרת לגיוס התרומות שלך. יכול להיות שיש לך רעיון נפלא, מוצר ללא דופי מבחינה טכנית. אבל אתה זקוק לנותני שירותים מקצועיים שיעשו את כל השאר כדי שהגיוס שלך יקרה בפועל.

היה לנו מזל גדול משלנו. הצלחנו לגייס 10 מיליון יורו וסגרנו את המכירה הציבורית שלנו בתוך 24 שעות. לא להפחית בעיתוי שבו ניהלנו את הקמפיין שלנו, חשוב גם שיהיה לך מושג ברור למי אתה רוצה למקד כמשקיעים שלך ו / או כמשתמשים במוצר – הקהילה שלך. מכיוון שקמפיין ICO וגם STO פועל בשוגג כקמפיין שיווקי עבור המוצר או השירות הנוכחי או העתידי שלך. ואתה צריך להשקיע את הזמן והמאמץ כדי לפנות לקהילה שלך, להראות לעולם שהמוצר שלך קיים ושווה להשקיע בו.

ראוי לציין כי STO הגיוני יותר משפטי, אבל הרבה פחות באז קמעונאי. הזמנים של גיוס מאות מיליונים לרעיונות של נייר לבן ללא כיפה קשה נעלמים בהחלט. אבל ICOs אינם מתים. אני עדיין צופה כמה אסימוני שירות גדולים שישוחררו בשנה הבאה. לעומת זאת STOs יכולים לעבוד יפה תחת חריגים מחוקרי מימון המונים של עד 5-8 מיליון יורו ומעלה – על פי תקנת התשקיף (ביולי 2019 המחליף את ההנחיה) באירופה.

עבור ה- ICO מכסה קשיחה קבועה ומובטחת תוסיף להצלחה ולפופולריות של הגיוס. עם STO, מכסה קשה מוחלף בזכויות משפטיות וציפיות ברורות.

RS: אילו סוגי חברות לדעתך מתאימות ביותר להשקת STO?

לוס אנג’לס: לדעתי:

– עסקים עובדים קטנים ובינוניים, באופן אידיאלי עם זרמי הכנסות

– חברות ניהול קרנות גלובליות עם מנויים קיימים (משקיעים)

– פרויקטים של נדל”ן או מימון עם הצעת ריבית אטרקטיבית

– פרויקטים של אנרגיה חלופית עם השפעה אקולוגית וסיכוי טוב לדיבידנד

– משחקים וספורט עם עוקבים בקמעונאות גדולה

כיום, הרוכש הפוטנציאלי של STO יצטרך להתגבר על תהליך פרופיל KYC / AML מכביד כדי לעמוד במכירות של נייר ערך. ובהתאם לתחום השיפוט והיצע הפרויקט, רמות הכאב עשויות להשתנות. אך ברור כי השקעה ב- STO או ICO כיום היא הרבה יותר מסובכת מאשר לפני שנה בלבד, ותורמת לפיתוח פרויקט אסימון שירות. זו הסיבה ש- STO חייבת להיות הצעה אטרקטיבית מספיק לכאב ההשקעה. ואכן, עבור אסימון הון או חוב, מנפיק STO צריך להיות בעל הצעה נהדרת על השולחן כדי שיוכל למשוך השקעה..

RS: אילו סוגי חברות היית רוצה לראות באופן אישי את ההשקה בחלל הקריפטו כדי לעזור לתעשייה כולה להגיע לאימוץ רחב יותר?

לוס אנג’לס: הייתי מהמר על:

– ספורט ומשחקים

– מציאות מדומה

– מזון

ב- Fintelum אנו מקבלים יותר פרופורציות מחברות הקשורות לנדל”ן מאשר מכל מגזרים אחרים. נכון לעכשיו זה המקרה. וזה יכול להיות בגלל העובדה שנדל”ן הוא נכס קשה. כמו סחורות, מתכות יקרות, נדל”ן הוא משהו שאנשים מבינים. השקעה בתוכניות אקטיביות מורכבות עשויה לדרוש תחכום ו / או תיאבון סיכון רב יותר. ואילו באופן אישי הייתי רוצה שאסימוני השירות ימשיכו להתקיים. נתקלנו בכמה רעיונות נהדרים. אך החשש מהשוק התחתון הנוכחי מציב התנגדות וחוסר נכונות מצד המנהלים להתעמק בתהליך ההשקה של אסימון..

שלוש הקטגוריות, כלומר ספורט / משחקים, VR ותעשיות מזון, מתאימות ביותר לגיוס כספים מסוג ICO, בגלל בסיס הלקוחות הקמעונאי הנאמן שלכולם יש פוטנציאל פיקוד. מימון כמגזר כבר נעשה, עם אזהרות. זה הביא לאינטרסים מוסדיים ולתנודתיות רצינית במחירים כתוצאה מכך. אך על ידי כניסה לשוק ההמוני של אף אחת מהתעשיות הללו, ייתכן שנצליח לשמור על שיעור אימוץ יציב ואיתן.

RS: היית יזמית במרחב המטבע הקריפטוגרפי במשך יותר משלוש שנים, האם תוכל לספר לנו על היתרונות או האתגרים שהייתה נשים בתחום הנשלט על ידי גברים?

לוס אנג’לס: נולדתי בלטביה והשכלתי בשוויץ. על פי דו”ח הידע הפתוח של הבנק העולמי, שש כלכלות – בלגיה, דנמרק, צרפת, לוקסמבורג, שבדיה וההטבה עם לטביה – מציגות 100 במדד נשים, עסקים ומשפטים, כלומר הן מעניקות לנשים ולגברים זכויות משפטיות שוות באזורים הנמדדים, ואילו שוויץ משיגה רק מעט שולי 97.50. למעשה בלטביה יש את השיעור הגבוה ביותר של מנהלות בכל האיחוד האירופי, על פי הסקר האחרון של EuroStat.

זה מראה שבדרך כלל נשים לא צריכות לחוות הבדל או אתגרים מיוחדים בכלכלות העולם המפותח. וזה לא שונה במרחב הקריפטו המתהווה. למרות שהתעשייה היא בעיקר גברים, הכללים זהים לשני המינים. לפיכך, לא הרגשתי אתגרים מיוחדים להיות יזמית נשית. ואכן, האתגרים היחידים הם בעיקר המוטלים על עצמם. הסיבה לכך היא כי על ידי הטיה מגדרית מסוימת, נשים נוטות להיות קריטיות יותר, במיוחד כלפי עצמן. אז אם בכלל, האתגרים נגרמים בעצמם ואינם קשורים לחלוטין לגורמים חיצוניים.

RS: האם אתה יכול לתאר בקצרה איך אתה חושב שהשנתיים הבאות נראות עבור ICOs ו- STOs.

לוס אנג’לס: השנים הקרובות יהיו התאוששות איטית מההתפעלות של ICO שהגיעה לשיאה בשנים 2017-18. זו תהיה התאוששות והתבגרות של תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים ונכסי הצפנה, שם ל- STO יהיה מקום חשוב, שיגדיר תקדימים בכל תחומי השיפוט.

ICOs הגיעו להחזר השקעה חסר תקדים של פי עשרה, וגייסו יותר מ -20 מיליארד דולר במימון, בשנים אלו יחד. גיוס הכספים של הקריפטו יימשך, אך זה יקרה בצורה מקצועית יותר; אופן שומר חוק יותר; אני מקווה, חדשני בעת ובעונה אחת.

זה יהיה מצער, אם קובעי החוק יחליטו שאנחנו לא באמת צריכים חדשנות, ושהמערכת הקיימת מספיק טובה כמו שהיא. תקוותי היא שהתחרות תגבר, וחסמי הכניסה לא יועלו באופן לא פרופורציונלי. כך שהמצטרפים החדשים והחדשנים יכולים לקבל סיכוי בחייהם להפוך את המילה למקום טוב יותר.

RS: האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק עם הקוראים?

לוס אנג’לס: כדי לחנוך את השקת שירותי פינטלום, אני מזמין מנפיקים אסימוניים פוטנציאליים לקחת חלק בהסדר הפסחא שלנו. בין התאריכים 21 במרץ עד 21 באפריל 2019, פינטלום תניף חצי מדמי העלייה לכל מנפיקי האסימונים הזכאים שיעברו במהלך תקופה זו..

צרו קשר עם פינטלום כאן להשיק את מכירת ה- ICO או STO התואמת שלך.

בנוסף, למתחילים עצמאיים אנרגטיים, שימוש בהאשטג #TokeniseYourAssets ברשתות החברתיות שלכם יעזור לנחות התמחות והזדמנות עבודה עם פינטלום.

צור קשר עם פינטלום בכתובת [email protected] למידע נוסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner