טוקניז אינטרנשיונל בע”מ משיקה את בורסת טוקניז

טוקניז אינטרנשיונל בע”מ

בעוד שחברות מסוימות משרתות מגוון רחב של תחומי ניירות ערך דיגיטליים, ישנם כמה שחקנים אשר מביטים במשהו גדול יותר. טוקניז היא אחת החברות הללו, במטרה מוצהרת להציע חבילת שירותים מקיפה בקנה מידה עולמי.

טוקניז אינטרנשיונל, שממוקם מחוץ לגיברלטר, ומורשה ברבדוס, כבר שומר על נוכחות גלובלית. הקבוצה מורכבת ממספר סניפים,

 • שירותי מתווכים מורשים
 • Tokenise.co.uk
  • מימון המונים בהון
  • Tokenisestock.exchange
   • חילופי אסימונים ביטחוניים גלובליים
   • מה הבעיה?

    ניתן לטעון שהחוליה החסרה הגדולה ביותר בעולם ניירות הערך הדיגיטליים היא קבוצת בורסות מפותחת. נכון להיום, המגזר משופע במתחרים הפועלים כפלטפורמות הנפקה ואפוטרופוסים, אך עדיין קיים מחסור בולט באופציות לרכישה / מכירה של ניירות ערך דיגיטליים בפועל..

    יתר על כן, מרכזיות מרובות מוגבלות להציע את שירותיהן בגבולות המדינה שלהן. מעטים מאוד, אם בכלל, קיימים פתרונות גלובליים באמת.

    איך הם יפתרו את זה? – בורסת טוקניז

    על ידי השגת רישיון כמתווך, Tokenise.io מוכן להפעלה לעבודה. עם זאת, בורסת המניות של טוקניז הפכה למוקד המיידי של חברת האחזקות, טוקניז אינטרנשיונל.

    הבורסה לטוקניז, שבעבר נקראה DAXNET, ראתה זה עתה אתר אינטרנט לך תחיה. כאן, המשקיעים יכולים להתחיל לעלות על הקופה ולקבל גישה למגוון הזדמנויות.

    הבורסה של טוקניז מפרטת את הדברים הבאים כמה משירותים שהם מציעים בשלב זה.

    • יכולות הנפקה, המאפשרות אירוח הן הנפקות והן הנפקות
    • תמיכה בשוק משני, מתן ‘בית’ לאסימונים מבוססים, יצירת נזילות ונגישות כתוצאה מכך

    מעבר לתמיכה בהנפקה ובמסחר של אסימוני אבטחה, טוקנין הטמיע גמישות רבה בסוגי אסימוני האבטחה הנתמכים. אסימונים אלה עשויים להיות מובנים כמי שמייצגים כל דבר מהון עצמי, חוב, דיבידנד, בעלות חלקית, קרנות ועוד..

    מרטין גרהם, יו”ר הקבוצה, נגע מדוע אסימונים ביטחוניים מקיימים הבטחה כזו, וקבע,

    “טוקניזציה של ניירות ערך ונכסים אחרים בעולם האמיתי תשנה את הנגישות והיעילות של שוקי ההון. הסרת חוסר יעילות, חיכוכים וחסמי השתתפות תביא לדמוקרטיזציה של תהליך ההתאמה בין ספקים לצרכני הון סיכון. זה בתורו יגדיל את שטף הכספים והזדמנויות ההשקעה עבור משתתפי השוק. “

    באופן טבעי, מכיוון שמדובר בבורסה התומכת באסימוני אבטחה, ההשתתפות בקרב המשקיעים מוגבלת לאלה שעוברים את הפרמטרים הנדרשים של KYC ו- AML..

    טוקניז בריטניה

    אמנם ההתמקדות של החברה עשויה להיות בבורסה של טוקניז, אך הפיתוח עדיין נמשך עם טוקניז בריטניה. עם מצב הכלכלה בשנת 2020, רבים ציינו כי המימון בערוצי VC מסורתיים פחת מאוד. כתוצאה מכך ראינו עניין מוגבר במימון המונים בהון.

    בעוד שהזמן יראה אם ​​מימון המונים בהון יכול לקיים ולהמיר את העניין הזה להשתתפות בפועל, טוקנייז מתכוון להיות מוכן. דוגמה אחת לאירועים שניתן לצפות בפלטפורמה היא ההיצע הנוכחי של KABN – an הנפקת אסימון הון עצמי מחפש לגייס 8 מיליון דולר.

    הקבוצה

    מאחורי המוצרים השונים המוצעים, על ידי חברת Tokenise International, עומד צוות מיומן. הליבה של הקבוצה הזו מורכבת מחמשת האנשים הבאים, שכל אחד מהם מתהדר בקורות חיים מרשימים.

    מייקל קסלר            – מנכ”ל & מייסד

    מרטין גרהם            – יו”ר הקבוצה

    סימון מאריי – מנהלת כספים ראשית

    סיימון קיארו-ווטסון   – מנהל שווקים

    הירנדר מיסרה            – מנהל קבוצה

    מה הלאה?

    עם תחילת העלייה ללקוחות, הגענו לבורסת טוקניז לשאול אותם: ‘מה הלאה? מה הסמן הבא במפת הדרכים של טוקניז שהחברות והמשקיעים יכולים לצפות לו? ‘

    מייקל קסלר, מנכ”ל & מייסד הבורסה של טוקניז, לקח את הזמן לפרט על מה שהם מציעים ועל מה אנחנו יכולים לצפות. הוא הצהיר,

    “טוקניזציה של ניירות ערך ונכסים אחרים בעולם האמיתי תשנה את הנגישות והיעילות של שוקי ההון. על ידי הבאת מחלקות נכסים חדשות במספר תחומי שיפוט לקהילת משקיעים גלובלית תאפשר לחברות לגייס הון ביתר קלות ותאפשר לייצר נזילות גדולה יותר במקום שהיה בעבר נזיל..

    מבחינת השלבים הבאים

    1. הפעלת KYC מלא & AML וכן סיווג משקיעים
    2. אנו מדברים עם מספר מנפיקים שרוצים לרשום בפלטפורמה ולעבור דרך אחד מיועצי החברה שלנו
    3. אנו מצפים לקבל את הרישומים הראשונים במהלך השבועות / החודשים הקרובים (תלויים בחלקם בקוביד) שיאפשרו לאנשים לרשום מספר סוגים של נכסים בהתאם לדרישותיהם, אלה כוללים:
    • מחלקות נכסים חדשות
    • בעלות חלקית על נכסים פיזיים
    • תמלוגים פרטיים

    כמו גם נכסים מסורתיים:

    • מניות
    • קשרים
    • כְּסָפִים
    • סחורות

    אנו מדברים עם למעלה מ -20 חברות חדשות מבעלי השפעה על אבטחת שמות ביתיים, מתקני CBD רפואיים, נכסי נכסים, יצרני משקאות, מוצרי יופי, עסקים פינטק וכו ‘. באופן אידיאלי בשבועות הקרובים יהיו לנו 3-4 הנפקות חדשות מוכנות לעבור תהליך הרישום והצטרף לבורסה שלנו. נשמח שמנפיקים חדשים יפנו אלינו ושהמשקיעים יירשמו. “

    התחרות

    בעוד שהשוק אינו כמעט רווי, ביחס לבורסות אסימון אבטחה, ישנם כמה פעילים שנמצאים כעת בפיתוח. כל אחד מהבאים טומן בחובו פוטנציאל להיות מתחרה עם מה שיש לטוקניז להציע.

    כל אחת מהבורסות הללו משתנות מעט, מכיוון ש- MERJ משרתת בסיס לקוחות עולמי, בעוד OFN מוגבלת לארה”ב, וארכ’קס טרם השיקה.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Social Links
    Facebooktwitter
    Promo
    banner
    Promo
    banner