Atomyze מכריזה על השקה רכה של פלטפורמת האסימון

עבור להשקה

בעוד שקיימות פלטפורמות טוקניזציה שונות – ויותר בדרך – אחת המצופות יותר היא זו של אטומיזה..

למוצר TokenTrustAg יש בדיוק הוכרז השקת המבחן של השירות שלהם. הגורם המניע העיקרי לציפייה לפלטפורמה זו נופל על מערכות היחסים הקבועות שלהם. למשל, ולדימיר פוטנין, העשיר ברוסיה ונשיא נורילסק ניקל (נורניקל), הצהיר בפומבי כי בכוונתו לסמל סחורות שונות למסחר בפלטפורמה..

יש לציין כי תקופת הבדיקה של פלטפורמת Atomyze מוגבלת לעסקים בלבד; באופן ספציפי את העסקים המרכיבים את רשימת השותפים שלהם.

החברה מציינת כי עם קבלת הרישוי המלא, התרחבות הפעילות תכלול היקף גדול יותר של משקיעים.

יכולות

אסימון נכסים אינו מוגבל רק לניירות ערך. ניתן להרחיב את השימוש בבלוקצ’יין וב- DLT לכל דבר בעל ערך – כולל סחורות נפוצות.

ללא קשר לנכס הבסיס, Atomyze מציינת כי על ידי שימוש בבלוקצ’יין ו- DLT, לקוחות הפלטפורמה שלהם ייהנו ממגוון יכולות, כולל, אך לא רק, את הדברים הבאים.

 • תצוגה מותרת של עסקאות
 • מהירות מוגברת של עסקאות
 • מְמַמֵן
 • גישור בין חברות ומשקיעים

נכסים מ- ‘Get-Go’

אמנם ישנם נכסים רבים שצפויים לאכלס את פלטפורמת Atomyze בזמן, אך ישנן שלוש סחורות בולטות שיהיו זמינות בשלב בדיקה זה..

 • פלדיום
 • קובלט
 • נְחוֹשֶׁת

כל אחד מהם הוא נכסי מפתח לנורניקל ולפעילותם. ככזה, כל אחד מהם ייסמל, כאשר המשקיעים יזכו ביכולת לסחור באסימונים מגובים בנכסים אלה.

שותפות

כפי שרמזנו מוקדם יותר במאמר זה, Atomyze הצליחה להקים רשימה מרשימה של שותפים בניסיון ליצור משהו מיוחד. אמנם נוכחותם של ולדימיר פוטנין ונורניקל חשובה בפני עצמה, אך גם החברות הבאות מעורבות בתהליך – מה שמביא את יכולת הפוטנציאל לאטומיזה..

 • יבמ
 • אומיקור
 • טראפיגורה
 • קרן פלדיום העולמית
 • טראקסים

סחורות לעומת ניירות ערך

מעבר לתככים שסיפקו הישגיהם עד כה, באמצעות Atomyze, ל- TokenTrustAg אין כוונה להגביל את עצמם לעסוק בסחורות בלבד..

החברה נמצאת כעת בעיצומה של בקשה לייעודים מרובים שיאפשרו להם ולחברות הבנות שלהם להתעמק בעולם ניירות הערך המסומנים. אם הוענק בהצלחה, ייעודים אלה יראו את TokenTrustAg להיות גם “ארגון מוסדר עצמי”, כמו גם חברת ניירות ערך מורשית בתוך שוויץ..

פַּרשָׁנוּת

עם הכרזת השקת המבחן שלהם, נציגי Atomyze, כמו גם שותפים שונים, התפנו להגיב.

מרקו גרוסי, מנכ”ל Atomyze, הצהיר,

“הרעיון העיקרי של טוקניזציה הוא לא בקנייה או במסחר במטבעות קריפטוגרפיים; הוא טמון ביצירת מנגנון מודרני ושקוף לדיגיטציה של הנכסים, וביצירת שווקים דיגיטליים חדשים, שם האסימון הוא שירות המסייע למנפיקים להעביר זכויות לנכסים שלהם בצורה דיגיטלית. “

מאניש צ’אולה, מנהל אנרגיה עולמי & תעשיות משאבי הטבע ב- IBM, הצהירה,

“המאמצים המשותפים בין Atomyze, IBM ו- Nornickel אפשרו לפתח פתרון עוצמתי וייחודי באמת. סחר בנכסים / סחורות הוא רק אחת מההזדמנויות הרבות בענף שלנו בהן אסימון יכול לשנות את התהליכים העסקיים הנוכחיים … כמובילה ביצירת רשתות בלוקצ’יין פרטיות מורשות ומנוהלות לתוצאות בתעשייה, אנו להוטים לעזור לקדם את הרעיון של אסימון חדש. כלכלה מבוססת עם הפרויקט הזה. “

הטייקון

ולדימיר פוטנין הוא טייקון רוסי הידוע בעושרו הרב. עושר שהתאפשר באמצעות ענקית הכרייה, נורניקל, שם הוא משמש כנשיא החברה. בשנת 2020 מאמינים כי עושרו עומד על 27 מיליארד דולר, מה שהופך אותו לאחד האנשים העשירים ביותר בעולם כולו – ולעשיר ברוסיה..

הוא לקח את הזמן לפרט את השקפתו על הדיגיטציה, וכיצד נורניקל מגדיר את עצמם כדי להישאר תחרותיים בעתיד באמצעות אטומיזה..

“הכלכלה עוברת דיגיטציה, כלומר זרם ההון גולש מהכלכלה המסורתית לכל הדיגיטלית. נורניקל משקיעה במגוון פתרונות דיגיטליים ליישומים תעשייתיים. האסימון של הסדרי תשלום הוא אחד מהם. נורניקל תהיה החברה הראשונה מבין מובילי תעשיית החילוץ שתחל לסחור באמצעות אסימונים. נורניקל מעוניינת בפרויקט זה מכיוון שהוא יאפשר לחברה לפופולריזציה של פלדיום ומתכות אחרות על ידי מעבר לשיטות מסחר דיגיטליות. “

אטומיזה

מעל לכל, Atomyze פועלת כפלטפורמה לאסימונים, תוך שמירה על המטה בשוויץ ‘עמק הקריפטו’. החברה מתפקדת כמוצר של TokenTrustAg. השקה מלאה של שירותים צפויה מתישהו בסוף 2020.

המנכ”ל, מרקו גרוסי, מפקח כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

לעת עתה, ההשקה של Atomyze רואה פעולות המבוצעות במצב בדיקה בלבד. זה יספק ללקוחות הפלטפורמה זמן להכיר את ההיצע שלה, לקראת השקה חיה בסוף 2020.

המתנה זו עד סוף 2020 נובעת בחלקה משינויים קרובים סביב הרגולציה הרוסית על נכסים דיגיטליים. לאחרונה הסתכלנו בקצרה על מטרת רוסיה לתקן את התקנות הקודמות, בניסיון למודר את גישתן.

בנק רוסיה מסתכל על תקנות Retcon סביב נכסים דיגיטליים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner