1X מושקת כמורשת ניירות ערך פרטית מורשית ראשונה בסינגפור

1exchange (1X) מופעל

אחת מחליפות ניירות הערך הפרטיים הראשונות בעולם המוסדר והמורשה, 1exchange (1X), הושקה כעת.

1exchange היא חברה סינגפורית, שבנתה את הבורסה שלהם ברשת את’ריום. פלטפורמה זו זכתה בעיקר לתמיכה של שחקנים גדולים כמו בורסת סינגפור (SGX), CapBridge, ConsenSys ועוד..

השקת פלטפורמה זו מספקת את היכולת של חברות קטנות ובינוניות להשיג גישה קלה יותר להון, כמו גם לספק למשקיעים נזילות גדולה יותר ותשואות על אחזקותיהם..

ראשון מהשערים

עם הפעלת הפלטפורמה, המשקיעים לא נאלצו לחכות זמן רב כדי לגלות את הנכס הנתמך הראשון בפלטפורמה. זו תהיה ניהול נכסים מצטבר (AAM) – חברה לניהול קרנות בסינגפור.

זה סימן הראשון מבין ניירות הערך הצפויים הנסחרים בפלטפורמה בעתיד הקרוב. חברות שרושמות ניירות ערך בפלטפורמה זכאיות לרשום עד 30% מניות הון. עבור AAM זה מייצג 5.6 מיליון דולר SGD להיות זמין למסחר ב- 1exchange.

פַּרשָׁנוּת

נציגי החברות השונות המעורבות בעשייה זו התפנו, בטקס השקה שהתקיים לאחרונה בסינגפור, להתייחס להתפתחות. להלן מה היו למספר אנשים אלה לומר לגבי האירוע.

מוחמד איסמעיל, סמנכ”ל בכיר & הודיעה ראש שוקי הון, SGX,

“אנו מכירים בכך שחברות בשלב צמיחה מוקדם יותר עשויות להזדקק לגישה להון לפני שהן מוכנות לרישום ציבורי. תמכנו ב- 1exchange כדי ליצור מערכת אקולוגית מוסרית של תזרים הון המספקת חברות בשלבי צמיחה מאוחרים ומאוחרים, והוסיפה את התוסס בשוקי ההון בסינגפור. עם Exchange 1, לחברות כמו ניהול נכסים מצטבר יש כעת אפשרויות גיוס כספים רבות יותר, כמו גם אמצעי לספק לבעלי המניות ולמשקיעים בעלי עניין אחרים שוק למניות פרטיות סחירות אלה. אנו שמחים לתמוך בצינור זה של רישומים פרטיים ומצפים לעזור לחברות להתכונן לרישום ציבורי בסופו של דבר כשהן מוכנות. “

קווין טוק, מייסד שותף של ניהול נכסים מצטבר, הצהיר,

“כשהקמנו את החברה שלנו היינו בין מנהלי הקרנות הראשונים שלא גבו דמי ניהול. כיום אנו שוב פורצים דרך ועושים היסטוריה כחברה הראשונה שנמכרת באופן פרטי בסינגפור ב- 1exchange. רישום פרטי זה מתחיל עבורנו את הפרק הבא של צמיחה, ואנו מצפים להביא ערך רב יותר לבעלי הבעלים ולבעלי המניות שלנו. “

צ’ו הייפינג, מנכ”ל 1X, הצהיר,

“1X אסירת תודה על תמיכתם של בעלי העניין הרבים שלנו, כולל הרגולטורים, SGX, השותפים שלנו בענף הפיננסי והחברות והמשקיעים הממשיכים להאמין במשימתנו ליצור שוק הון פרטי דינמי ותוסס באמצעות מניות פרטיות סחירות. ”

חילוף 1

1exchange (1X), היא חברה סינגפורית, שנוסדה בשנת 2018. עם קבלת רישיון ‘מפעיל שוק מוכר’ מהרשות המוניטרית בסינגפור (MAS), 1exchange הצליחה לפתח ולהציע את שירותיהם. זה הפך את החברה לבורסת ניירות הערך הראשונה והיחידה כרגע במדינה.

המנכ”ל, צ’ו הייפינג, מפקח כיום על פעילות החברה.

ConsenSys

ConsenSys הינה חברת תוכנה, שבסיסה מניו יורק, שהוקמה בשנת 2014. מעל לכל, ConsenSys פועלת לספק לחברות פתרונות הבנויים ברשת את’ריום. ConsenSys סיפקה בעיקר את הסיוע הטכני הדרוש ל- 1exchange לאורך כל תהליך הפיתוח של חילופי שבילים אלה.

בורסת סינגפור

בורסת סינגפור (SGX) היא בורסה מובילה שמילאה תפקיד פעיל בפיתוח חברות שונות העוסקות בניירות ערך דיגיטליים. SGX היא לא רק משקיעה ב- 1exchange, אלא גם משמשת כשותפה אסטרטגית בפעילותן.

בחדשות אחרות

בעוד ש- 1exchange עשוי להיות הראשון מסוגו בסינגפור, ישנן חברות שונות אחרות הפועלות להשקת מוצרים דומים באזורים אחרים בעולם. להלן מספר דוגמאות לבורסות שהושקו, או צפויות להשיק בעתיד הקרוב.

בורסת תאומים מגישה בקשה לרישיון סוחר מתווך

BnkToTheFuture לנצל את Altcoin.io להחלפת אסימון אבטחה

STX.Swiss – בורסת אסימון אבטחה מבוזרת

סדרת ראיונות – גרהאם רודפורד, מנכ”ל ארצ’קס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner