חמשת המתווכים המובילים בבריטניה

עם מגוון עצום של ברוקרים לבחירה, מעולם לא היה קל יותר להתחיל במסחר במניות. אם אתה סוחר בבריטניה, יש גם מגוון מצוין של אפשרויות ברוקר מובילות.

כאן אנו נסתכל מקרוב על 5 סוכני מניות מובילים בבריטניה שיעשו לך להתחיל לסחור אם אתה חדש בענף, או שזה יכול להיות אידיאלי גם אם אתה סוחר מנוסה יותר. לצד זאת, נסקור גם כמה נקודות חשובות שעליך לקחת בחשבון בבחירת המתווך שלך.

דברים שצריך לחשוב עליהם לפני שתתחיל לסחור

חשוב לפני שתתחיל לסחור לבצע בדיקת נאותות בתחומי המפתח גם מול המתווכים המובילים. להלן מספר נקודות המפתח החשובות ביותר שעליך לקחת בחשבון לפני שתחליט על מתווך:

עמלות ועמלות: מרבית מתווכי המניות מצליחים היטב בהצעת מסחר ללא עמלה ובעלות ועמלות נמוכים מאוד. זה משהו לפקוח עיניים ולחקור אם כי לפני שתירשם.

תכונות הברוקר ופלטפורמת המסחר: אם אתה סוחר חדש תרצה פלטפורמת מסחר קלה לשימוש ולהבנה. אם אתה מנוסה יותר, ייתכן שתרצה יותר תרשימים מעמיקים, כלים ואינדיקטורים יחד עם מגוון רחב יותר של נכסים.

סגנון מסחר: יש כיום דרכים רבות לסחור במניות. זה יכול להיות גישה נוחה יותר ממך עם יכולת להשקיע בתעודות סל ומוצרים מסוג סל דומה, או חווית מסחר אוטומטית לחלוטין. בטוח שיהיה שם מתווך המספק את סגנון המסחר שלך.

פינקו

פינקו הוא בנק איטלקי שנוסד בשנת 1999 והם מציעים שירותי מסחר מקוון מאז 2004. הם רשומים בבורסה גם באיטליה ומוסדרים בבריטניה על ידי ה- FCA, מה שהופך אותם לסוכן מניות שקוף ואמין ביותר. כרגע הם מציעים שירות רק לסוחרים בבריטניה ואיטליה ותמצאו עמלות נמוכות מאוד ללא מסחר, מגוון גדול של נכסים ופלטפורמת מסחר קלה לשימוש..

אתה יכול לסחור כאן במגוון רחב של נכסים, כולל יותר מ -5,000 מניות ותעודות סל מהבורסות הגדולות בארה”ב, בריטניה ואירופה. קיימות גם קרנות נאמנות, אגרות חוב, אופציות, חוזים עתידיים, וחלק מה- CFD המניות.

תוכלו למצוא גם פלטפורמות מסחר מבוססות אינטרנט וגם סלולריות שהן מאוד אינטואיטיביות וידידותיות למשתמש, שאמנם אינן ניתנות להתאמה אישית, אך עדיין מספקות חוויית מסחר חיובית כוללת. המתווך מספק גם עומק מצוין של כלי מחקר כולל נתונים בסיסיים נרחבים על כל נכס והמלצות מסחר.

עלויות מסחר: עבור סוחרים בבריטניה יש עמלה קבועה בסך עמלה של 3.95 $ למסחר. דמי נכס אחרים מדורגים בדרך כלל באמצעות מערכת מבוססת נפח שיכולה להועיל לכם ככל שתסחרו יותר. עמלות שאינן מסחריות נמוכות מאוד ללא דמי חוסר פעילות, פיקדון או משיכה.

לקבלת מידע נוסף, תוכל לפנות ישירות אל פינקו כדי לפתוח את חשבונך.

דגירו

דגירו הוא מתווך מקוון עטור פרסים מהולנד שקיים מאז 2008 ומוסדר על ידי ה- FCA בבריטניה. ללא צורך בפיקדון מינימלי וכמה מעלויות המסחר הנמוכות ביותר בענף, ברור לראות כיצד ברוקר זה הפך לבחירה פופולרית בבריטניה ובאירופה.

פלטפורמת המסחר כאן זמינה גם כמבוססת אינטרנט וגם כמובייל עם פונקציונליות מצוינת ונוחה מאוד לשימוש לסוחרים חדשים. הפלטפורמה הסלולרית גם כן מעוצבת היטב ואינה חסרה אף אחת מהתכונות והיכולות של הפלטפורמה מבוססת האינטרנט, אם כי לשתיהן התאמה אישית מוגבלת בלבד ועשויה להיות מעט קלה עבור סוחרים מתקדמים יותר..

שוב Degiro מציעה יותר מ -5,000 נכסים לסחור עם מניות זמינות מכל הבורסות הגדולות בארה”ב ובאירופה. אתה יכול גם לסחור במבחר טוב של תעודות סל, קרנות נאמנות, אופציות, אג”ח ושווקי העתיד בהתאם לרמת החשבון שלך..

עלויות מסחר: אחד מתווכי המניות המקוונים בעלות הנמוכה ביותר. סחר במניות בארה”ב החל מ- 0.004 דולר למניה בתוספת עמלה של 0.50 אירו. ניתן לסחור במניות בבריטניה ובאיחוד האירופי תמורת עמלות משתנות בין € 2 ל- € 10 בתוספת אחוז קטן מאוד בהתאם לבורסה. כמו כן, לא תמצאו עמלת אי-פעילות או עמלה כלשהי על פיקדונות ומשיכות.

ראש ישר אל דגירו להעיף מבט ולפתוח את חשבונך.

משקיע אינטראקטיבי

משקיע אינטראקטיבי הוא עוד סוכן מניות ותיק המציע מגוון רחב של שירותים בבריטניה, שם הם מוסדרים היטב על ידי ה- FCA לחוויה המהימנה ביותר. המתווך נוסד בשנת 1995 ומהווה בחירה פופולרית מאז.

הנפקת הנכסים במתווך זה מוגבלת מעט יותר מאחרים, אם כי עדיין תוכלו לסחור במניות, תעודות סל, אג”ח וקרנות נאמנות עם כמעט 2,000 נכסים לבחירה בבורסות הגדולות ברחבי העולם..

תוכלו למצוא גם פלטפורמת מסחר ידידותית למשתמש, שזמינה הן כאינטרנט והן כמובייל. תהליך פתיחת החשבון כאן הוא גם נוח ביותר והמתווך מצליח מאוד בתמיכה במטבעות בסיס מרובים, אם כי תהליך המשיכה עבור חלקם יכול להיות ארוך. ניתן להפקיד בפיקדונות חיוב וכרטיסי אשראי, אך יהיה עליך להשתמש בהעברה בנקאית כדי לבצע משיכה.

עלויות מסחר: למשקיע אינטראקטיבי עמלה חודשית קבועה שהם גובים מ- 9.99 ל -19.99 ליש”ט לחודש בהתבסס על סוג חשבונך. עמלת המסחר היא בדרך כלל בין 3.99 ל -7.99 ליש”ט בהתאם לנכס, בעוד ששיעור של 15 ליש”ט מוחל על משיכות דחופות שיכולות להגיע באותו יום. ההפקדות אינן כרוכות בתשלום.

לפרטים נוספים תוכלו לראות את משקיע אינטראקטיבי אתר ישירות.

הרגרבס לנסדאון

הרגרבס לנסדאון הוא אחד מתווכי המניות המוערכים ביותר בבריטניה. הם גם אחד הוותיקים ביותר שקיימים מאז 1981. הם מוסדרים היטב על ידי ה- FCA ונשארים תחרותיים בכל הלוח על עלויות ושכר טרחה, לאחר שפיתחו את הצעתם לאורך שנים, אך רק סוחרים בבריטניה יכולים לפתוח את חשבונם באופן מקוון באופן מלא..

לאחר ההקמה תמצאו מגוון טוב של סך הנכסים עם יותר מ -2,000 זמינים למסחר כולל מניות רבות מרחבי העולם, תעודות סל, קרנות נאמנות ואג”ח. מכיוון שהמתווך עדיין שומר על כמה היבטים של מתווך מניות מסורתי, אתה יכול גם לבחור שהתיק שלך ינוהל על ידי אחד מאנשי המקצוע שלהם, אם כי ההפקדה המינימלית לסוג חשבון זה הינה 1,000 ליש”ט לעומת שום פיקדון מינימלי בחשבון השקעה רגיל. אחד מסוגי החשבונות הרבים הזמינים הוא גם חשבון ISA המאפשר סכום מסוים של השקעה ללא מס.

מלבד הימורים מפוזרים ומסחר CFD, תשתמש בפלטפורמת המסחר של Hargreaves בנייד וכפלטפורמה מבוססת אינטרנט שהיא גם מאוד ידידותית למשתמש וקלה לניווט לחוויית מסחר טובה. המתווך מספק גם עומק טוב של תכנים חינוכיים.

עלויות מסחר: העמלות נעות בין 5.95 ל -11.95 ליש”ט עבור עסקאות במניות בהתאם לנפח. גם העמלות על קרנות נאמנות נמוכות ואין עמלות פיקדון, משיכה או חוסר פעילות.

למידע נוסף על מתווך זה או לפתיחת חשבון, תוכל לראות את הרגרבס לנסדאון אתר אינטרנט.

מתווכים אינטראקטיביים בריטניה

מתווכים אינטראקטיביים הוא אחד השמות הגדולים במסחר מקוון במניות ברחבי העולם. הם גם אחד השמות המהימנים ביותר בתעשייה שהציעו שירותים מאז 1978. פעילותם בבריטניה מוסדרת היטב על ידי ה- FCA ותוכלו לצפות שאותה איכות נהדרת תהיה זמינה בכל הלוח כאן..

יותר מ -10,000 נכסים בסך הכל מוצעים למסחר כמניות, תעודות סל, אג”ח, קרנות נאמנות ועוד לסוחרים בבריטניה. הימורים מורחים מוצעים גם לסוחרים בבריטניה על מספר נכסים. תהיה לך גם גישה לפלטפורמת המסחר החדישה ביותר ב- TWS מבית ברוקרים אינטראקטיביים שהיא אחת המקיפות ביותר במסחר בכל מה שקשור לעומק של כלי מחקר ובמקביל להיות קלה במיוחד לשימוש..

ב- IB אפילו כסוחר בבריטניה, תוכל גם לגשת למגוון התוכן החינוכי המצוין שלהם, כולל מאמרים, מדריכים וסמינרים מקוונים המתמקדים במיוחד בתחומים שונים בהיצע הברוקרים שלהם..

עלויות מסחר: ניתן לבחור בתמחור שכבתי או קבוע עם IB UK. בתמחור שכבתי, העמלה מתחילה מ- 0.05% מערך המסחר במינימום £ 1. במערכת הקבועה גובים 6 ליש”ט למסחר עד 50,000 ליש”ט ו -6% + 0.05% מעל זה. ישנם מספר דמי חוסר פעילות אשר נעים בין $ 3 לחודש עבור מתחת לגיל 25, ל- $ 20 לחודש תחת עמלה של $ 20..

עבור אל מתווכים אינטראקטיביים בריטניה אם תרצה לפתוח חשבון ולהתחיל לסחור.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner