סקירת דגם T של טרזור ​​- ארנק חומרה פרמיום של Bitcoin (Crypto)

טרזור ​​היא אחת החברות האמינות ביותר בעולם כשמדובר בארנקי חומרה של ביטקוין. מוצר הדגל שלהם הוא טרזור ​​דגם טי, שהיא גרסת פרימיום של קודמתה Trezor One. הדבר היפה בטרזור ​​הוא שיש להם את הלך הרוח של אפל, הם משחררים מעט מאוד מוצרים, אבל המוצרים מהשורה הראשונה, מעוצבים היטב ואסתטיים. נבדוק את העיצוב, הפונקציונליות, ובעיקר את האבטחה.

מה זה טרזור ​​דגם טי?

Trezor Model T הוא ארנק חומרה הצפנתי שנועד לשמור על ביטחונך ב- cryptocurrency. זה פשוט לשימוש ומתאים בקלות לכיס שלך וכשאתה צריך אותו אתה מתחבר למחשב שלך באמצעות כבל USB.

זהו ארנק חומרת ביטקוין משוכלל עם עיצוב מודרני הכולל מסך מגע גדול המאפשר הזנת PIN על המכשיר וקלט ביטוי סיסמה..

כדי לשמור על דברים אינטואיטיביים וידידותיים למשתמש ככל האפשר, ניתן להשתמש במודל T יחד עם מנהל הסיסמאות של Trezor כדי לעזור לך לנהל את האישורים המקוונים שלך..

Trezor Model T תומך ביותר מ -1,000 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל מטבעות גדולים כמו ביטקוין, ביטקוין מזומן, בינאנס, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple, ורבים אחרים.

טרזור ​​דגם T: הרושם הראשון

הקופסה מעוצבת היטב ומבטיחה הגנה על התכולה שבתוכה. הכלול כולל את המכשיר, כבל USB A ל- USB C, שרוך, מדריך כיצד להתחיל, שני כרטיסי זרע התאוששות (מומלץ להשתמש), מדבקות ומעגן מגנטי. המזח המגנטי הוא מגנט דק בגיבוי סרט דבק עצמי, זה מאפשר להסתיר את המכשיר במקומות שאולי לא ברור לגנבים להסתכל כמו מתחת לשולחן, שולחן וכו ‘..

מכיוון שאבטחה היא תמיד הדאגה הראשונה הברורה כשמדובר בהתקן חומרה מטבע קריפטוגרפי, ביציאת ה- USB יש הולוגרמה כדי להבטיח כי אין ראיות להתעסק. אם נראה כי ההולוגרמה פגומה, ניתן להחזיר את המכשיר ליצרן.

סקירת דגם T של טרזור ​​- ארנק חומרה פרמיום של Bitcoin (Crypto)

הפעלת דגם טרזור ​​ד

החדשות הטובות הן שאתה לא נראה סופר טכני להשתמש במכשיר זה. החבילה מספקת הוראות פשוטות כיצד לאתחל את Trezor החדש שלך.

מה שתזכור תמיד הוא לרשום את זרע ההחלמה ולשמור במקום בטוח. אני ממליץ שבכל מקום שתשמור אותו, שתבחר לשמור שני גיבויים של זרע ההתאוששות. אני אישית בוחר לגבות גם בצורה אלקטרונית וגם בנייר. למי שלא מודע לכך שזרע ההחלמה הוא מה שאתה צריך כדי לגשת לכספים שלך בתרחיש שבו המכשיר ניזוק או אבד..

ההיבט החשוב הנוסף של זה הוא שתמיד עליך להשתמש במכשיר PIN וביטוי סיסמה.

השימוש במכשיר פשוט יותר ממה שניתן היה להניח תחילה. זה מחייב אותך לאשר כל עסקה או יצירת כתובת יוצאת כדי לוודא שהכספים לא נשלחים למקבל הלא נכון או שלא הזנת את פרטי הארנק באופן שגוי. זו גם תכונת אבטחה במקרה שהמחשב שלך נפגע אתה יכול להבטיח שהכספים נשלחים למקבל המיועד. 

Trezor Motel T: מאפייני אבטחה

טרזור ​​מתייחסת לאבטחה ברצינות רבה שכן כל המודל העסקי שלהם מסתמך על כך. גם החומרה וגם הקושחה הם קוד פתוח לחלוטין וזמינים ב- GitHub. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת לאנשי מקצוע בתחום האבטחה לבצע ביקורת ולאמת את אבטחת המכשיר.

אלמנט אבטחה נוסף הוא שהמכשיר אינו מגיע עם קושחה מותקנת מראש – המותקנת במהלך תהליך ההגדרה. הוא מוגן באמצעות PIN, ומאפשר לך לתייג את המכשיר שלך ולהתאים אישית את מסך הבית כך שהוא ייחודי לך.

כאמור קודם הכל דורש אישור במכשיר וזה כולל אימות כתובת ארנק ושליחת כספים. המפתחות הפרטיים מאוחסנים בסביבה מבודדת שהושלמה, הדבר מקטין את הסיכויים לגניבתם באופן משמעותי. במקרה שאתה פרנואידי, בגלל המכשיר שלא דורש קלט מהמקלדת זה עושה את זה הרבה יותר בטוח מפני האקרים זדוניים..

סיכום

Trezor Model T הוא ארנק פרימיום של חומרת הצפנה. עבור כל מי שיש לו כמות סבירה של קריפטוגרפיה, הבטיחות והפשטות שמאחורי המכשיר הזה הופכים אותו למחליף משחק שיספק אפילו את מתלהבי הקריפטו התובעניים ביותר..

לחץ כאן להזמנת מלון טרזור ​​מוט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner