השקעה ב- Yearn.finance (YFI) – כל מה שאתה צריך לדעת

הדפי הבא של הדור הבא פּלַטפוֹרמָה Yearn.finance (YFI) ממשיך להכות גלים ברחבי המגזר. מערכת אקולוגית מבוזרת זו נבנתה בכדי למנוע את הנושאים הדחופים ביותר העומדים בפני השוק. כיום, Yearn Finance יש מוניטין של לספק למשתמשים את התשואות השנתיות הגבוהות ביותר (APY) על המטבעות הקריפטוגרפיים שהופקדו בענף.

אילו בעיות הכספים מממנים (YFI) נפתרים?

Yearn Finance משלב טכנולוגיות שונות למאבק בריכוזיות בתחום. כל מה שנוגע למימון Yearn משקף מחויבות חזקה לביזור. לדוגמה, החברה מעולם לא אירחה הנפקת מטבעות ראשונית. בנוסף, מעולם לא היה מכרה מוקדם של אסימונים של YFI. גורמים אלה זיכו את Yearn Finance במוניטין של אחד הפרויקטים המבוזרים ביותר בקריפטו.

אין חומר

המצב הנוכחי של תחום DeFi הוא תנודתי וספקולטיבי. המשקיעים רוכשים את האסימונים הללו בתקווה שהם יוכלו למכור את האסימונים במועד מאוחר יותר תמורת ערך גבוה יותר. תלות זו בסחר בארביטראז ‘מסכנת את כל השוק.

כמהה.ממון

Yearn.finance – טוויטר

משקיעים ספקולטיביים קופצים לשמצה מבחינת מכירת נכסיהם. מכירות אלה מדרבנות יותר משקיעים למכור את נכסיהם כדי לנסות ולהימנע מהפסדים. פעולות אלה יכולות להוביל למכירות בורחות המתרחשות תוך מספר דקות ולהשיל שווי שוק של מיליונים מפרויקט.

החזר נמוך

משקיעי DeFi חוטפים מכה גם מבחינת שיעורי ההחזר שלהם. בעבר, פלטפורמות DeFi הצליחו להשיג עמלות בריאות על ידי הפחתת התעריפים שהן משלמות למשקיעים. התשואות הנמוכות הללו רק פוגעות בתעשייה מכיוון שהן יוצרות חסם מלאכותי לאימוץ.

DeFi מסובך

DeFi עדיין בחיתוליו. ככאלה, עדיין יש בלבול רב סביב מה שמגזר חדש זה כולל, את הפונקציות העיקריות, הסטנדרטים והרווחים הכוללים. עבור משקיע חדש, במיוחד מי שלא מכיר השקעות בלוקצ’יין, גורמים אלה יכולים להוות מכשול.

יתרונות הכספים הכספיים (YFI)

Yearn Finance שינתה את המשחק באמצעות מערך הכלים הייחודי שלה הממנף פרוטוקולים קנייניים להגדלת תשואות המשקיעים. משתמשים ב- Yearn נהנים מגישה יעילה ל- DeFi. הפלטפורמה מספקת אבטחה ללא תחרות וקוד קוד פתוח אשר נבדק על ידי הקהילה.

כיצד עובד Yearn.finance (YFI)

Yearn Finance היא רשת קוד פתוח המעבירה אוטומטית כספי משתמשים בין פרוטוקולי הלוואות DeFi בהתבסס על החזר ה- ROI של השקעתם. הפלטפורמה תחליף את אחזקותיך בין פלטפורמות חקלאיות מכובדות כגון תשואה מתחם, Aave ו- Dydx כדי למקסם את ה- APY. פרוטוקול פשטני זה עוקב ברציפות אחר מובילי השוק כדי להבטיח שהכספים שלך יישארו בבריכות המשכורות ביותר. יש לציין, כמהה. כיום האוצר תומך דיי, USDC, USDT, TUSD ו- sUSD

כשמשתמש מפקיד מטבע יציב לתוך ה- Yearn.finance, הרשת ממירה את המטבע לכמות שווה ערך של ytokens. Ytokens נקראים ברשת גם “אסימונים המותאמים לתשואה”. אלה הכספים ש- Yearn.finance מדשדשים אוטומטית בין בריכות מתחמים, Aave ו- DyDx עם התשואה הגבוהה ביותר.

על מאמציהם ותחזוקת הרשת שלהם, Yearn.finance גובה תשלום קטן. עמלה זו מופקדת בבריכת Yearn.finance. חשוב לציין כי בריכה זו נגישה רק למחזיקי אסימון YFI.

השתוקקות תכונות מימון

Yearn.finance לא הפך למוביל בענף בתאונה. הפלטפורמה מציגה שורה של פונקציות שעזרו לקבוע את הקצב למהפכת DeFi. להלן כמה מהתכונות הנוכחיות והצפויות שהופכות את Yearn Finance לטיטאן בתחום.

ytrade.finance

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לטווח ארוך או קצר עם מנוף 1000x. קיצור מטבעות קריפטוגרפיים כבר מזמן היה חלום עבור סוחרים. הכמיהה הופכת את החלום הזה למציאות באמצעות פרוטוקול זה ברמה הבאה.

yliquidate.finance

התכונה yliquidate.finance מציגה הלוואות פלאש ב- Aave. מטרת הלוואות אלו היא חיסול כספים בצורה מזורזת ויעילה בעת הצורך.

yswap.exchange

התכונה yswap.exchange היא מרכיב קריטי נוסף במערכת האקולוגית של Yearn Finance. תכונה זו משמשת כמקור יחיד שממנו משתמשים יכולים להפקיד כספים באופן ידני ובין פרוטוקולי DeFi שונים.

iborrow.finance

Yearn מציע גם iborrow.fiance. תכונה זו מסמלת חובות בפרוטוקולים אחרים בסיוע Aave. לאחר סיום האסימון, ניתן להשתמש בחוב זה בפרוטוקולי DeFi נוספים. באופן זה, Yearn פותח זרמי נזילות חדשים לתעשייה.

אסימון YFI

אסימון ה- YFI הוא אסימון הממשל העיקרי של רשת האוצר. אסימון ERC-20 זה משרת מטרות רבות בתוך המערכת. בעיקר, הוא משמש לניהול הפרוטוקולים בתוך המערכת האקולוגית. באמת, יש היצע מקסימלי של 30,000 אסימונים בלבד. מכיוון שאף אחד מהאסימונים הללו לא הוגדר, הדרך היחידה מלבד למסחר בבורסות להשיג YFI היא על ידי מתן נזילות לאחת הפלטפורמות של Yearn Finance..

Yearn.finance מוצרים

Yearn.finance מוצרים

ממשל

כספי הכמיהה מבוקרים על ידי קהילה באמצעות מערכת הצבעה. כמו רוב פלטפורמות DeFi, ככל שאתה מחזיק יותר אסימונים לממשל, כך יש לך יותר נדנדה בתהליך קבלת ההחלטות. יש לציין כי ניתן להגיש הצעות למערכת האקולוגית של Yearn.finance רק אם 33% מבעלי אסימון YFI מסכימים.

מקורות הכספים הכספיים (YFI)

Yearn.finance הוא פרי מוחו של המתכנת הקריפטוגרפי הידוע אנדרה קרוניה. מסע הכספים “Yearn.” החל כאשר קרוג’ה החל לעבוד בצמוד אליו מימון עקומות ו Aave כדי ליצור את פרוטוקול iEar. מאז תחילת השנה, קרונז’ה גילה אמון מלא בפלטפורמה שלו. יש לציין שהוא היה הראשון שהכניס כספים לבריכות Yearn.

כיצד לקנות Yearn.finance (YFI)

ישנן שלוש דרכים להרוויח אסימונים של YFI. שיטות שונות אלה כוללות שימוש בבריכות שונות. בדומה לרשת בלוקצ’יין של PoS, ב- Yearn המשתמשים נועלים את האסימונים שלהם בחוזים חכמים ומקבלים תגמולים על מאמציהם. אתה יכול גם לקחת תגמולים אלה ולהחליף אותם לממשל על פני התפתחויות מימון.

אתה יכול גם להרוויח YFI על ידי הפקדת ה- yCRV שלך למאגר yGov. אסטרטגיה זו קלה ומהירה. משתמשים מתקדמים יותר יכולים להרוויח YFI על ידי הפקדת תערובת של 98% -2% של DAI ו- YFI ל פרוטוקול איזון תמורת אסימונים של BAL (פרוטוקול איזון). אסימוני BAL אלה מופקדים לאחר מכן ל- yGov תמורת YFI. לבסוף, משתמשים יכולים להרוויח YFI על ידי הפקדת תערובת של YFI ו- yCRV לאיזון בתמורה לאסימונים של BPT (מאגר איזון) אשר מופקדים לאחר מכן ב- yGov וצוברים אסימוני YFI..

הדרך הקלה ביותר ללא ספק היא פשוט לקנות YFI בבורסה כגון בינאנס.

השקעה ב- Yearn.finance (YFI) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Yearn.finance (YFI) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה ב- Yearn.finance (YFI) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

Yearn.finance (YFI) – מוביל בתעשייה בתחום DeFi

Yearn.finance העלה את הרף מבחינת תשואות ותכונות בשוק DeFi. אין זה מפתיע לראות שהפלטפורמה הזו ממשיכה לצבור פופולריות. אתה יכול לצפות לראות יותר משתמשים המאמצים פלטפורמה ייחודית זו מכיוון שהיתרונות שלה ממשיכים להיות ידועים בתעשייה. לעת עתה, Yearn.finance מציע תכונות ונוחות שלא נמצאים בשום מקום אחר בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner