השקעה בגרף (GRT) – כל מה שאתה צריך לדעת

הגרף (GRT) מבקש להקל על החלפת נתונים חלקה בין רשתות חסימות ליישומים. הפלטפורמה היא בין תוכנות האינדקס והשאילתות המבוזרות הראשונות שקיימות בשוק. ככזה, הוא ממשיך לראות אימוץ הולך וגדל. באופן מרשים, הרשת כבר השיגה יותר ממיליארד שאילתות מאז השקתה בשנת 2020.

הגרף מציע למפתחים ממשק API קל לשימוש, חסכוני ובטוח. זֶה רֶשֶׁת מאפשר ליישומים מבוזרים להוסיף נתונים לבלוקצ’יין את’ריום תוך שימוש בחוזים חכמים. ממשקי ה- API של Graph משמשים כמה מפלטפורמות DeFi הפופולריות ביותר בשוק. באופן ספציפי, AAVE, Aragon, Balancer, DAOstack, Uniswap ו- Synthetix ממנפים טכנולוגיה זו לשיפור היענות הנתונים.

אילו בעיות הגרף (GRT) פותר?

לפני 2020 היית צריך להיות נוטה טכנית לבנות דאפ שמסתמך על גישה לנתונים מבלוקצ’יין את’ריום בצורה יעילה. אז, מפתחים נאלצו להמציא אסטרטגיה משלהם לאסוף נתונים ולהפוך אותם ממקורות שונים. בהכרה במחסום הטכני הזה, פיתחה גרף ערכת כלים עוצמתית שתעזור להניע חדשנות ולפשט את התהליך שהיה מורכב זה. החששות העיקריים שלהם היו לבצע משימה זו מבלי לבזבז את הביטחון.

גרף (GRT) - טוויטר

גרף (GRT) – טוויטר

ההתרחבות האחרונה של תחום DeFi (מימון מבוזר) הרחיבה את עמדת השוק של את’ריום שוב. Ethereum הוא ללא ספק הבלוקצ’יין הפופולרי ביותר של DeFi, עם מאות פלטפורמות שהושקו מאז 2020. ככזה, גרף ממוקמת בצורה מושלמת כדי לסייע בהנפקת התפתחות זו.

יתרונות הגרף (GRT)

יש הרבה יתרונות שנצברו מהגישה של Graph. יש לציין כי הרשת מסוגלת להוסיף לאינדקס נתונים המגיעים מרשתות את’ריום, IPFS ו- PoA. באופן זה, גרף מבטל את החסמים הטכניים לשאילתות.

כיצד הגרף (GRT) עובד

Graph משתמש בשילוב של טכנולוגיות blockchain ופרוטוקולי אינדקס מתקדמים לשיפור שאילתת נתוני blockchain. באופן ספציפי, היא מסתמכת על טכנולוגיית GraphQL כדי לספק תיאור מלא של הנתונים בכל API. כל אחד יכול להשתמש בפורטל סייר הגרפים כדי לסרוק את תצלומי המשנה בפלטפורמה.

תצלומי משנה

תצלומי משנה הם פרוטוקול ליבה של המערכת האקולוגית Graph. ברשת זו, מפתחים יכולים לבנות ולפרסם ממשקי API שונים. פרוטוקולים אלה מקובצים לאחר מכן לממשקי API פתוחים הנקראים תת-גרפים. משתמשים מקבלים גישה לנתונים אלו באמצעות GraphQL API. יש לציין כי יש כיום יותר מ -2,300 תצלומי משנה.

דף הבית של הגרף

דף הבית של הגרף

מניפסט סובגרף

לכל סובגרף יש מניפסט של סובגרף. זה התיאור של תת-גרף. תוכלו למצוא מידע כמו חוזים חכמים, אירועי בלוקצ’יין, ואפילו הנוהל במיפוי נתוני אירועים.

צומת גרף

צמתים גרפיים הם מרכיב קריטי נוסף ברשת. צמתים אלה מאתרים כל מידע שעונה על השאלות מתת הגרף. על מנת לבצע משימה זו, הצומת סורק את כל מסד הנתונים של בלוקצ’יין ואוסף את כל הנתונים הרלוונטיים לשאילתות שעשו המשתמשים..

גרף (GRT)

GRT הוא כלי השירות העיקרי והאסימון הממשלתי של Graph. ניתן להשתמש באסימון ERC-20 זה כדי להעביר ערך ברחבי העולם. יש לציין כי תגמולים משולמים ב- GRT. בעלי GRT זוכים גם בזכויות אחרות ברשת. באמת, לאסימון יש היצע מקסימלי של 10,000,000,000 מטבעות BRT.

ממשל

מועצת הגרפים אחראית להנחות את ההתפתחויות העתידיות של גרף. מעניין שהרשת תעבור למודל ממשל מבוזר בחודשים הקרובים. באופן ספציפי, הפלטפורמה מתכוונת להשיק DAO. גישה זו תאפשר למשתמשים להצביע על כל שינוי בפרמטרים הטכניים של הפרוטוקול. DAOs גדלים בפופולריות בשל אופיים הכללי.

קרן הגרף

קרן הגרף מבקשת לקדם אימוץ נרחב וחדשנות מואצת של רשת גרף. הקבוצה מממנת מוצרים ורשתות חדשות המשתמשות ב- Graph. תורמים מעוניינים שרוצים לעזור לבנות על ההצלחה של Graph יכולים להגיש מועמדות לתוכנית המענקים שלהם. הקרן מקצה מענקים ומימון מערכות אקולוגיות לפרויקטים שנחשבים למרתקים ובעלי פוטנציאל צמיחה. מימון זה נגזר מ -1% מדמי הרשת.

סתימות ומשלחים

משתמשי GRT יכולים להמר על האסימונים שלהם ולהרוויח תגמולים פסיביים. הסטייקרס מאציל את ה- GRT שלהם לאינדקסים קיימים. בתמורה הם מרוויחים חלק מהתגמולים המופעלים על ידי צמתים אלה.

אינדקסים ואוצרים

הגרף משתמש גם בצמתי אינדקס. כפי שהשם מרמז, תפקידם לשמור על פונקציית האינדקס של הפלטפורמה. משם, האוצרים מזהים את תצלומי המשנה המכילים מידע רלוונטי שיש להוסיף לאינדקס.

דייגים

דייגים הם סוג אחר של צומת ייחודי ל- Graph. משתתפי רשת אלה מאשרים את דיוק התגובות לשאילתות.

בוררים

החלק האחרון בפאזל הוא בוררים. מטרתם היא לקבוע אם אינדקס הוא זדוני או לא. אם נקבע כי הצומת הוא זדוני, הבוררים יסירו אותו מהרשת.

היסטוריה של גרף (GRT)

יניב טל הוא המייסד והמנכ”ל של גרף. רשת הרשת עלתה לאוויר בדצמבר 2020 לאחר שלוש שנות בדיקת בטא. זמן קצר לאחר השקתו, אבטחה גרף מספר אינטגרציות ברמות גבוהות מפלטפורמות DeFi מתפתחות.

גרף (GRT) - CoinMarketCap

גרף (GRT) – CoinMarketCap

כיצד לקנות את הגרף (GRT)

GRT זמין ברבות מהבורסות המובילות בעולם. באופן ספציפי, בינאנס, קראקן, ו פולוניקס להציע נכס דיגיטלי ייחודי זה לסוחרים. בשלב זה אין צמדי מסחר fiat / GRT זמינים, ראשית תצטרך להמיר את מטבע הפיאט שלך לאת’רום, ביטקוין או לאחד מהאסימונים המקומיים של הרשת. משם, אתה רק צריך לבחור כמה BRT ברצונך לרכוש, והעסק שלך יבוצע תוך שניות.

אנחנו ממליצים בינאנס בגלל הנפח והנזילות.

השקעה בגרף (GRT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בגרף (GRT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בגרף (GRT) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן גרף (GRT)

GRT תואם לכל ארנק ERC-20. Metamask היא אפשרות חינמית העומדת לרשות הסוחרים הן בגרסת שולחן העבודה והן בגירסה הניידת. התוסף לדף האינטרנט מאפשר לך לחבר את הארנק ישירות לדפים המופעלים על ידי Web3 ו- DEX כגון Uniswap. תכונה זו מקלה על סחר באסימונים שלך.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- GRTor אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר ספרים ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בגרף (GRT).

גרף (GRT) – אבני הבניין לעתיד מבוזר מזהיר

הגרף מספק שירות נחוץ לענף על סף שנת פריצה נוספת. הרשת ממשיכה לסייע בהנפקת חדשנות ופיתוח של המגזר המבוזר. אתה יכול לצפות לראות עוד יותר פלטפורמות DeFi ממנפות שיטה מאובטחת ויעילה זו לרכישת נתוני בלוקצ’יין של Ethereum עם פריחת התעשייה. לעת עתה, גרף אמורה להמשיך בתפקידה כטכנולוגיית אבן פינה בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner