השקעה בפולקדות (DOT) – כל מה שאתה צריך לדעת

לאחר התחלה משובשת שכללה פריצה של 60% ממימון ה- ICO של החברה, סוף סוף פולקדות מוכנה לשימוש ציבורי. הדור הבא של הבלוקצ’יין מביא שלל פונקציות ופונקציונליות הדדית חדשות לשוק. כתוצאה מכך, פולקדות היא אחד הפרויקטים הצפויים ביותר בתחום זה. הנה כמה מהסיבות שבגללן פלטפורמה זו ממשיכה לצבור תמיכה חדשה.

מה זה פולקדות (DOT)?

Polkadot הוא יישום רב-שרתי סביבה המאפשר יכולת פעולה הדדית בין שרשרת ברמה שלא ניתן היה לדמיין בעבר. באופן ספציפי, Polkadot מאפשר למשתמשים לשלוח לא רק אסימונים על פני רשתות חסימות. Polkadot מאפשרת לרשתות אלה לתקשר נתונים בפועל.

אילו בעיות פולקדות (DOT) פותרות?

פולקדות מנסה להתמודד עם אחד הנושאים הדוחקים ביותר העומדים בפני תחום הבלוקצ’יין, יכולת פעולה הדדית. נכון לעכשיו, השוק נמצא במצב של מידור קיצוני. רשתות חסימות מתפקדות כאיים נפרדים של נתונים עם דרך מועטה למנף את המידע שיש לרשתות האחרות. Polkadot מבטל חששות אלה באמצעות שילוב של מגוון טכנולוגיות קנייניות. יש לציין כי פולקדות אף מסוגלת להעביר מידע מרשתות חסימות פרטיות לרשתות ציבוריות ולהיפך.

יתרונות פולקדות (DOT)

יש אינסוף סיבות שתרצה לחבר חוסמי בלוק בודדים. ראשית, היכולת לשלוח כל סוג של נתונים על כל סוג של בלוקצ’יין מהפכה את המגזר. תוכל להעביר נתונים אלה על פני רשתות חסימות ציבוריות, פתוחות וללא הרשאה ולנצל את המאפיינים הטובים ביותר של כל רשת.

באופן זה פולקדות מציגה עידן חדש בהרחבה, יכולת פעולה הדדית וביטחון. הארכיטקטורה הגמישה וההתאמתית של המשרד מאפשרת טכנולוגיית בנייה, כולל פלטפורמות חוזים חכמות. באופן זה, מפתחים יכולים להתחיל לבנות יישומים מהדור הבא שמקבלים נתונים מורשים מבלוקצ’יין פרטי ולהשתמש בהם בבלוקצ’יין ציבורי. ליכולות אלה יש כמה אנליסטים שמציעים שפולקדות מהווה איום אמין על הדומיננטיות של את’ריום.

כיצד פועלת פולקדות (DOT)

מערכת Polkadot מתפקדת באופן ייחודי המאחד רשת של רשתות חסימות הטרוגניות הנקראות Parachains ו- Parathreads. רשתות אלה מתחברות לאבטחה על ידי שרשרת הממסר של פולקדות. ישנם גם מקרים בהם רשתות אלה מתחברות לרשתות חיצוניות גם דרך גשרים. תכנון זה מספק לפולקדות גמישות נוספת. להלן המרכיבים העיקריים של הרשת.

שרשרת ממסר

ביסוד הפונקציונליות של פולקדות נמצאת שרשרת הממסר. פרוטוקול זה אחראי על האבטחה המשותפת של הרשת, על קונצנזוס ועל יכולת פעולה הדדית בין רשתות. יש לציין כי הסכמה על שרשרת הממסר מושגת באמצעות שני מנגנוני הסכמה באחריות אחת. הראשון נועד לייצור בלוקים והשני עוזר להשיג סופיות.

מצנחים

מצנחים הם חסימות ריבוניות. אלה רשתות שיש להן אסימונים משלהן. ברוב המקרים, רשתות אלה מותאמות למקרי שימוש ספציפיים. באמת, מצנחים חופשיים לתכנן מנגנוני ממשל משלהם, מה שמאפשר חופש מקסימלי מבלי להשפיע על מצנחים אחרים.

חוטים

Parathreads פועלים באופן דומה למצנחים אך עם כמה שינויים קלים. רשתות אלו פועלות על פי מודל תשלום לפי מהלך. מודל זה חסכוני יותר עבור חסימות שאינן זקוקות לקישוריות רשת מתמשכת כדי לתפקד כראוי.

גשרים

מאפיין חשוב נוסף הם גשרים. פרוטוקול זה מאפשר למצנחים ולצנחנים ליצור קשר ולתקשר עם רשתות חיצוניות כמו ביטקוין. גשרים מרחיבים את יכולת פעולה הדדית של הרשת.

אסימון DOT

אסימון ה- DOT הוא האסימון המקורי של רשת פולקדות. ככזה, הוא משרת כמה תפקידים חיוניים במערכת. הוא משמש להשתתפות בהחלטות ממשל, כולל הצעות הצעה, הצבעה וקשר. זה יכול לשמש גם כמערכת תשלומים אלקטרונית.

ממשל

Polkadot כולל מודל ממשל רב שכבתי. מודל זה מאפשר עדכונים לפרוטוקול ללא צורך לבצע מזלגות קשים. המערכת משלבת הצבעה שקופה ברשת על מנת לשמור על מלוכדות הקהילה. קהילת פולקדות מורכבת משתי קבוצות:

חברי מועצה

חברי המועצה נבחרים לייצג בעלי עניין פסיביים. צמתים אלה משרתים שני תפקידים עיקריים. הם יכולים להציע משאלים חדשים ברשת והם יכולים להצביע על הצעות שלדעתם מסוכנות או אוסרות עלויות.

ועדה טכנית

הרשת מורכבת גם מהוועדה הטכנית. קבוצה זו מורכבת מצוותים שבונים באופן פעיל את פולקדות. האחריות שלהם כוללת הצעת משאלי חירום. מערכת זו מסייעת במסלול מהיר של הצבעה ויישום השדרוגים החשובים ביותר ברשת.

קונצנזוס GRANDPA

פולקדות נוקטת גישה שונה במנגנוני הקונצנזוס. הפלטפורמה מציגה לשוק מנגנון קונצנזוס חדש המכונה GRANDPA (הסכם הקידומת מבוסס רקורסיבית אב קדמון נגזרת של GHOST). מנגנון זה מספק לפולקדות רשת מאובטחת ועמידה יותר. באופן ספציפי, הוא מאפשר לרשתות לאגור אבטחה. ההגנות שנוספו נצברות ואז מוחלות על כולם.

סָבָּא

GRANDPA ניתנת להרחבה להפליא בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים מהדור הקודם כגון Ethereum. לדוגמה, Ethereum יכול להתמודד עם 12-tps. GRANDPA מציעה שדרוג משמעותי. המערכת מספקת זמני אישור כמעט מיידיות. בממוצע, בתנאי רשת רגילים, עסקאות נמשכות פחות משנייה. לשם ביצוע משימה זו, GRANDPA מציגה כמה תפקידים חדשים למערכת הקונצנזוס.

מועמדים

על המועמדים להבטיח את שרשרת הממסר. משימה זו מחייבת מועמדים לבחור מאמתים אמינים ונקודות נקודות במערכת האקולוגית.

מאמתים

על המאמתים מוטלת האחריות לאבטח את שרשרת הממסר. מאמתים מבצעים משימה זו על ידי הטלת נקודות, אימות הוכחות ממאספים והשתתפות בקונצנזוס עם מאמתים אחרים ברשת..

אספנים

המטרה של Collators היא לשמור על רסיסים על ידי גביית עסקאות רסיסים ממשתמשים. לאחר שנאסף מידע זה, האספנים יפיקו הוכחות עבור המאמתים.

דייגים

הרשת משתמשת גם בכמה פרוטוקולי ניטור ייחודיים המכונים דייגים. צמתים אלה עוקבים אחר הרשת ומדווחים על מאפיינים לא טובים. יש לציין כי אספנים וכל צומת מלא של מצנח יכולים לבצע את תפקיד הדייג במערכת האקולוגית פולקדות.

מפרט טכני

Polkadot נבנתה מהיסוד כדי לפשט את משימות התכנות הנפוצות ביותר הקשורות לפיתוח Dapp. הרציף נבנה עם מצע. Substrate פופולרי מאוד בשוק מכיוון שהוא מפשט את תהליך היצירה, הפריסה, השדרוג והניסוי עם סוגים שונים של רשתות חסימות ספציפיות ליישום. שילוב זה מאפשר לבוני DApp לשים לב יותר לחידושים ולא למכניקה של בנייה והפעלה של בלוקצ’יין.

פולקדות טכנית דרך דף הבית

פולקדות טכנית דרך דף הבית

Polkadot משלבת גם מסגרת רשת חוצת פלטפורמות גמישה ליישומי עמית לעמית המכונה libp2p. כשמשלבים זאת עם סביבת זמן ריצה המאפשרת למפתחים לקודד במגוון שפות כולל Rust, C ++ ו- Golang, קל לראות כיצד Polkadot משפר את העיצוב הראשוני של Ethereum..

ההיסטוריה של פולקדות (DOT)

ההיסטוריה של פולקדות מתחילה למעשה בהיסטוריה של את’ריום. אתה מבין, Polkadot הוקמה על ידי מפתח שותף של Ethereum, גאווין ווד. ווד היה המייסד המשותף, ה- CTO הראשוני, ומפתח הליבה של את’ריום. הוא ידוע גם בתור האדם שהמציא את מוּצָקוּת שפת תכנות חוזה חכמה הנמצאת בליבת הפונקציונליות של את’ריום.

ווד החליט לעזוב את אתריום כדי לבנות בלוקצ’יין חזק יותר לתכנות בתחילת 2016. באופן ספציפי, הוא שקל כיצד לפתח גרסה מרוסקת של את’ריום. באוקטובר 2016 הסתדרו לו ההיבטים הטכניים ופרסם את העיתון הלבן של הבלוקצ’יין.

ICO

כעבור שנה בדיוק, השיקה פולקדות את הנפקת המטבע הראשונית שלה. האירוע, שהתקיים בין התאריכים 15–27 באוקטובר 2017, היה אחד מה- ICO הגדולים באותה תקופה. באופן ספציפי, החברה הבטיחה כ -145 מיליון דולר. עם זאת, הצלחת האירוע הייתה קצרת מועד.

פחות משבועיים לאחר מכן נפרצה Parity Technologies, במקור EthCore, אחד מצוותי הפיתוח העיקריים שעומדים מאחורי פולקדות. פריצה זו הביאה להפסד משולב של כ -150 מיליון דולר. למרבה הצער, מימון ה- ICO של פולקדות היווה סביב 60% מהכספים שהוקפאו במהלך הפריצה. אובדן מימון זה האט את ההתפתחות בימיו הראשונים של הפרויקט.

2018

בשנת 2018, פולקדות חזרה חזקה עם השקת ה- רשת בדיקת ליבנה מנגל. חשוב לציין, שהשקה זו הוכיחה את היכולת לבנות ולפרוס שרשרת חוזים חכמים של הרכבה באינטרנט עם Substrate. בדצמבר אותה שנה הודיעה קרן Web3 על השקת מאמצי מימון תוכנית המענקים שלה לשיפור המערכת האקולוגית Web3. יש לציין ששניהם ChainSafe וסורמיצו קיבלו מענקים ליישום סביבת הריצה בפולקדות ב- Go ו- C.++.

2019

בשנה שעברה המשיכה פולקדות בדרכה. החברה השיגה ציון דרך מרכזי לאחר השלמת ה- PoC-3 שלה והשקת רשת המבחן שלה אלכסנדר. ההתפתחויות החדשות הביאו עם מנגנון ממשל משופר ושלל תכונות חדשות אחרות. בשנת 2020, פולקדות דחפה את התפתחותה עוד יותר. הפלטפורמה אפשרה לאחרונה העברות יתרה.

כיצד לקנות Polkadot (DOT)

אתה יכול למצוא DOT במגוון בורסות מכובדות בשוק. מרבית הבורסות אינן מציעות פיאט ישיר לזוגות מסחר ב- DOT. יהיה עליך לטעון תחילה את מטבע ה- fiat, ואז להעביר אותו ל- ETH או BTC. ברגע שיש לך BTC או ETH, אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אלה ישירות עבור DOT.

Poladot (DOT) זמין ב בינאנס.

השקעה בפולקדות (DOT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בפולקדות (DOT) - כל מה שאתה צריך לדעת השקעה בפולקדות (DOT) - כל מה שאתה צריך לדעת
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

כיצד לאחסן Polkadot (DOT)

ישנן מספר דרכים לאחסן את Polkadot שלך (DOT) בבטחה. הפלטפורמה מציעה פקיד ארנק JS של פולקדות למשתמשים בחינם. הארנק מתפרק לשני חלקים. החלק של הבקר יכול להוציא הזמנות ברשת, בעוד שתכונת ה- Stash משמשת לאחסון כמויות גדולות של DOT.

יש גם ארנקים ניידים מגניבים מאוד עבור מטבע החילונים הזה. אחת האפשרויות הפופולריות ביותר היא פולקאוולט אפליקציה. Dapp Android זה מאפשר למשתמשים לאחסן DOT בקלות ובמהירות. אפליקציות לנייד נוחות בהרבה, אך הן רגישות יותר לפריצות מכיוון שהן נשארות מקוונות.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- DOT או אם אתם מתכננים לבצע HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. ה ספר חשבונות ננו ס או המתקדמים יותר ספר חשבונות ננו X שניהם תומכים בפולקדות (DOT).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner