השקעה במטבעות מטבעות מתחמים (COMP)

מהו מתחם (COMP)?

COMP הוא אסימון הממשל לפרוטוקול DeFi (Compound Decentralized Finance). רשתות DeFi מבקשות להמיר מערכות פיננסיות מסורתיות לגרסאות מבוזרות. באופן זה משתמשים רגילים זוכים לחלק ברווחים שהיו זמינים בעבר רק למוסדות פיננסיים גדולים.

מתחם הוא פרוטוקול שוק כספי אלגוריתמי החי על בלוקצ’יין את’ריום. יש לציין כי רשת זו זוכה להפעלת שיגעון ה- DeFi הנוכחי. מתחם היה הפלטפורמה הראשונה שהציגה חקלאות תשואה לשוק באמצע קיץ 2020. חקלאות תשואה דומה להעמדת קריפטו במובנים רבים.

משתמשים נועלים את המטבע הקריפטוגרפי שלהם בבריכות חקלאיות גדולות. אתה מקבל תגמולים על סמך כמות הקריפטו שאתה נועל וכמה זמן אתה משתתף בבריכה. בניגוד לבריכות ההימור, בריכות חקלאיות מניבות כוללות תקופות נעילה קצרות בהרבה. רבים אינם מציעים תקופות נעילה נדרשות.

מימון מורכב באמצעות דף הבית

מימון מורכב באמצעות דף הבית

פרוטוקול חקלאות התשואה של מתחם מתפקד כמערכת הלוואות מבוזרת. המשתמשים מספקים נזילות לבריכות הלוואות גדולות. בתמורה הם מקבלים תגמולים בצורת אסימונים. ניתן להמיר אסימונים אלה לכל נכס נתמך ברשת. לאחר מכן משתמשים אחרים יכולים לקחת הלוואות לזמן קצר ממאגר ההלוואות. הלוואות אלה מונפקות עם ריביות אשר מתחלקות בין המלווה למאגר ההלוואות.

יתרונות המתחם (COMP)

מתחם מביא יתרונות רבים לשוק. ראשית, היא מציגה סביבת הלוואות פתוחה באמת לתחום הבלוקצ’יין. כל אחד יכול ללוות כספים מבריכות חקלאיות מורכבות. אין בדיקות אשראי והנפקת הכספים באופן מיידי. אתה רק צריך לספק ביטחונות.

רווחים

מתחם מאפשר למשתמשים רגילים להבטיח הכנסה פסיבית. כל אחד יכול להרוויח בהלוואות את הקריפטו הסרק שלו. בעבר, המשתמשים פשוט החזיקו את המטבעות הללו בתקווה שערכם יעלה. כעת הם יכולים למנף את אחזקותיהם מבלי לוותר לחלוטין על הבעלות על המטבע שלהם.

DeFi ביטקוין

היבט ייחודי נוסף של מתחם הוא היכולת להשתמש בביטקוין בסביבות DeFi. משימה זו מתבצעת באמצעות היכרות עם ביטקוין עטוף (WBTC). Bitcoin עטוף הוא ייצוג ERC-20 של ביטקוין נעול. אסימון חדש זה מספק ל- HODLers של Bitcoin גישה חלקה למגזר DeFi. הצבעה אחרונה אפשרה למטבעות אלה לתפקד כבטוחה בפרוטוקול המתחם מבוסס את’ריום. תוספת זו הייתה קשה. נדרשו למעלה מחודשיים של התלבטות עד שהקהילה אישרה סוף סוף את השדרוג.

פלטפורמות wBTC מובילות דרך Coindesk

אוטונומית לחלוטין

מינופים מורכבים חוזים חכמים מבוקרים לבצע משימות אלה באופן אוטונומי. חוזי הרשת דואגים לכל הפונקציות החיוניות ברשת. משימות כגון אחסון, ניהול והקלת כל ההון המאוחד מטופלות על ידי פרוטוקולים אלה.

לבטח

מתחם שומר על אבטחת רשת באמצעים שונים. הרשת עברה ביקורות אבטחה רבות על ידי סוכנויות מכובדות כמו Open Zeppelin ו- Trail of Bits. ארגונים אלה הסמיכו את קידוד הרשת כקול ומסוגל לטפל בדרישות הרשת בצורה מאובטחת.

יכולת פעולה הדדית

מתחם נופל בקנה אחד עם הקונצנזוס הכללי של DeFi מבחינת יכולת פעולה הדדית. הרשת פתוחה לשילוב נכסי פלטפורמות של צד שלישי. Compound תומך גם בשימוש בפרוטוקולי API כדי לפשט את ה- UX. יכולת פעולה הדדית זו הובילה פלטפורמות אחרות לבנות על חזונה של מתחם בדרכים ייחודיות. כיום, משתמשי מתחמים יכולים למנף כלים לניהול שוק של צד שלישי בצורה חלקה.

כיצד עובד מתחם (COMP)?

מתחם ממנף מגוון מערכות קנייניות בכדי לספק למשתמשים חווית DeFi פתוחה. השימוש בתרכובת אינו מצריך הבנה טכנית. אתה פשוט צריך להבין מה זה חקלאות תשואה וכיצד לנעול את הכספים שלך בבריכות החקלאות כדי להתחיל להרוויח היום.

חקלאות תשואה

פרוטוקולי חקלאות תשואה נמצאים בבסיס הפונקציונליות של מתחם. נכון לעכשיו, מתחם תומך בהשאלה והלוואות של מבחר מטבעות קריפטוגרפיים. באופן ספציפי, ניתן להשאיל וללוות דאי (DAI), Ether (ETH), מטבע דולר (USDC), שור (ZRX), קשירה (USDT), BTC עטוף (WBTC), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT), Augur (REP) , וסאי (SAI).

בריכות חקלאיות מורכבות

בריכות חקלאיות מורכבות

יש לציין כי כל אחד יכול ללוות מבריכות ההלוואות עם ריבית ופיקדון. כדי ללוות ממאגר הלוואות, יהיה עליכם להעמיד בטחונות מעל סף שהוגדר על ידי הפרויקט. מלבד היותך הבטוחה שלך, ההפקדה שלך קובעת גם את סכום המימון הכולל שתוכל ללוות. יש לציין שאם ערך הביטחונות שלך מתחיל לרדת, הפרוטוקול ימכור פיקדון זה לכיסוי ההפסד שלך.

בריכות הלוואות מורכבות

מתחם ממנף בריכות הלוואות גדולות להפעלה. כל הכספים מתווספים למאגר ענק מאותו אסימון בחוזה חכם בפרוטוקול Compound. חשוב לציין שלכל נכס יש שוק משלו ברשת. ככזה, כמות ההיצע או הביקוש בשוק זה קובעת את שיעור הריבית. כמו כן, חלק מהנכסים עשויים לאפשר יותר כוח הלוואה מאחרים.

ריבית

במערכת האקולוגית המתחם, נוצרות ריביות עם כל גוש שנכרה. זה מספק לרשת גמישות מבחינת מדיניות התאמת הריבית. גישה דינמית זו הכרחית לשמירה על ערך מאגר הנזילות

ממשל מבוזר

מתחם מסתמך על מודל ממשל מבוזר. כל אחד יכול להציע הצעה ברשת זו. אתה פשוט צריך להחזיק באסימון הממשל של הרשת, COMP, כדי להשתתף. רק מי שמחזיק ביותר מ -1% מההיצע יכול להציע הצעות חדשות. יש לציין כי בעלי אסימונים יכולים להאציל את האסימונים שלהם לכתובת לפי בחירתם.

פרוטוקולי ממשל מבוזרים נפוצים כיום במגזר DeFi. מתחם היה חלוץ האסטרטגיה הזו. ברשת המורכבת משתמשים יכולים להצביע על רישום שווקי cToken חדשים, עדכון ריביות השוק, עדכון כתובות אורקל, משיכת עתודות cToken ובחירת מנהלים חדשים.

COMP – אסימונים מורכבים

COMP הוא אסימון הממשל העיקרי של הרשת. מכשיר פיננסי ייחודי זה מאפשר למחזיקי אסימונים ונציגים להצביע על החלטות פרוטוקול חשובות כמו סוגי בטחונות חדשים, כוח הלוואה ומודלים לריבית. לאחרונה הונפקה COMP על הבורסה המרכזית הפופולרית Coinbase.

cTokens

תרכובת מסתמכת על תפקוד cTokens. טוקנים חדשים נוצרים בכל פעם שמשמש מפקיד נכסי קריפטו בפרוטוקול Compound. יש לציין כי cTokens הם פשוט אסימונים של ERC-20 המייצגים את כספי המשתמש המופקדים במתחם. משתמשים יכולים להעביר, לסחור ולהימצא באסימונים אלה.

טוקנים מאפשרים למשתמשים להרוויח עניין בבריכות. לדוגמה, אתה יכול להמר על ה- USDC שלך ולקבל תמורתו אסימונים של cUSDC. אסימונים אלה יכולים לנוע בחופשיות בתוך רשת המתחם. לאחר שביצעת את הריבית שלך, אתה יכול לממש את ה- CUSDC שלך תמורת USDC רגיל בתוספת ריבית ששולמה ב- USDC. החשוב מכל, ניתן לממש cTokens בכל עת. כאשר אתה ממיר את הכספים האלה הם זמינים באופן מיידי בארנק המחובר.

היסטוריה של מתחם (COMP)

מתחם נכנס לשוק במאי 2018. הרשת ממוקמת בסן פרנסיסקו בשלב זה. מייסד ומנכ”ל מתחם, רוברט לשנר, שימש כיו”ר שותף לוועדת פיקוח על איגרות החוב בסן פרנסיסקו. ככלכלן לשעבר, הוא מודע באופן ייחודי לניואנסים של המרת CeFi ל- DeFi.

מתחם נכנס לשוק בצורה מרהיבה כאשר הפלטפורמה הבטיחה מימון של 8.2 מיליון דולר במהלך סבב זרעים שהתקיים במאי 2018. ואז פלטפורמה גייסה 25 מיליון דולר נוספים בסבב המימון שלה בסדרה A בנובמבר 2019. מעניין כי סבב זה מצאה תמיכה כבדה של חברת ההון סיכון אנדרסן הורוביץ. הפרוטוקול קיבל גם מיליון דולר ב- USDC מקרן “USDC Bootstrap” של Coinbase באותה שנה.

צוות חזק

ראוי להזכיר את רשת התמיכה מאחורי Compound. כל הצוות שעומד מאחורי פרויקט זה ידוע בשוק. לדוגמא, ה- CTO של הפלטפורמה, ג’פרי הייז, עבד גם כמחזק של אקסטרום, לקוח אתריום חדש. הוא גם מייסד טכנולוגיה של שני סטארט-אפים, שהוביל את שירותי הליבה בחברי הדואר.

כיצד להשתמש בתרכובת (COMP)

השימוש במתחם קל. אינך צריך למלא חבורה של מידע אישי בכדי להשתתף ברשת DeFi זו. יהיה עליך להוריד ארנק אינטרנט תואם 3.0 התומך במטבעות ERC-20. Metamask נחשב בדרך כלל לאפשרות הטובה ביותר למשימות אלה.

לאחר הארנק שלך מחובר לרשת, אתה יכול להטביע או ליצור cTokens. עבור לסעיף סקירת חשבון הממוקם בתפריט האתר. לאחר מכן בחר נכס כלשהו ופתח את השוק. לאחר הפעלת הנכס, המשתמשים יוכלו לספק או ללוות כרצונם. יש לציין כי ברצונך לבדוק את הפרטים של כל מאגר חקלאות מכיוון שלכל נכס יש אפריל אספקה ​​והשאלה ייחודי. בנוסף, שיעורים אלה משתנים לעתים קרובות.

כיצד לקנות מתחם (COMP)

לקנות COMP זה קל. המוניטין ואריכות הימים של אסימון זה הופכים אותו לזמין ברוב הבורסות הגדולות. בינאנס מספק מגוון של זוגות מסחר COMP. כדי להתחיל, עליך להירשם לחשבון. ההרשמה מהירה וישרה קדימה. עם זאת, יהיה עליך לאמת את זהותך לפני שתוכל להשתתף בעסקאות.

לאחר ההרשמה, עליך לממן את חשבון הפיאט שלך. זה נעשה באמצעות העברה בנקאית או באמצעות כרטיס חיוב. כעת, כאשר חשבונך פעיל ויש לך כספים זמינים, אתה מוכן להמיר את ה- fiat שלך לקריפטו. מומלץ להמיר ל- BTC. עכשיו שיש לך BTC, אתה יכול לסחור ב- BTC עבור COMP ישירות. התהליך כולו אורך כ -20 דקות בפעם הראשונה.

השקעה במטבעות מטבעות מתחמים (COMP) השקעה במטבעות מטבעות מתחמים (COMP) השקעה במטבעות מטבעות מתחמים (COMP)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Kraken

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

סוחרי ארה”ב

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

עמלות מסחר

0.10%

עמלות מסחר

0.16%

עמלות מסחר

0.125%

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מתחם – חלוץ בשוק

בתור הפלטפורמה הראשונה שהכניסה את גידול החקלאות לשוק, מתחם מחזיק בעמדה חשובה ככוח חלוצי בתחום DeFi. נראה ש- DeFi רק התחיל. כתוצאה מכך, מתחם ממשיך לראות משתמשים חדשים מצטרפים מדי יום. השילוב בין תשואות קלות ויכולת להרוויח ללא מסחר הוא חלק מהפיתוי שיש לפלטפורמה זו. בנוסף, זו אחת האפשרויות הבטוחות והמכובדות ביותר העומדות לרשות המשתמשים כיום. כתוצאה מכך, מתחם אמור להישאר פלטפורמה מובילה לשנים הבאות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner