כיצד לקנות כוכבי לומן (XLM)

כוכבי הלומן הם א תשתיות תשלום מבוזרות שכולל קוד קוד פתוח. הפלטפורמה נכנסה לשוק במטרה להקל על גישה יעילה יותר להעברות כספים בינלאומיות כגון תשלומי העברות כספים. כיום, המערכת האקולוגית של כוכבים ידועה ביכולות ההעברה המשתלמות, המהירות והאמינות שלה. באופן ספציפי, הפלטפורמה מאפשרת עסקאות חוצות גבולות ללא חיכוך. למידע נוסף בקר במדריך שלנו בנושא השקעות בכוכבי לומן.

אנו מציגים את חמשת המתווכים המובילים המציעים את האפשרות לקנות סטלר לומן (XLM) באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות ברכישת Stellar Lumens (XLM) כאן הם שאתה נהנה מדמי החליפין הנמוכים יותר מאשר בורסות מתחרות, והנזילות המוגברת מאפשרת לך לקנות ולמכור במהירות כדי לנצל חדשות מרגשות בשוק..

קרא את סקירת Binance שלנו או בקר בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישת ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד בה תוכלו לקנות Stellar Lumens (XLM) ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מאשר כרטיס האשראי או החיוב שלכם. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין.

אם אתה פשוט רוצה לקנות XLM ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לרכוש XLM עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

קריפטומט

קריפטומט הוא שירות חילופי מטבעות וארנקים מבוסס-איחוד אירופי הפועל מאז 2018. מטהם באסטוניה המהווה מוקד אירופי מהימן עבור חברות דומות. לאחר שהוקמה על ידי סרדג’אן מחמוטוביץ ‘המתמצא בטכנולוגיה, הם פועלים כעת ביותר מ -80 מדינות ברחבי העולם ומשרתים משתמשים ברחבי העולם. קריפטומט היא אפשרות מצוינת לאירופאים & משקיעים אסייתיים המעוניינים פשוט לקנות ולמכור Stellar Lumens (XLM) לטווח הארוך. אין לקוחות בארה”ב.

קרא את סקירת Kriptomat או בקר קריפטומט.

קראקן

קראקן הוא אחד השמות הוותיקים כשמדובר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים הפועלות בענף.

מהתחלה צנועה, הם הפכו כעת לאחד השמות המוכרים ביותר בחלל המציעים מבחר נרחב של נכסים לסחר כולל Stellar Lumens (XLM).

עלויות המסחר תחרותיות מול בורסות אחרות והן המשיכו להתפתח כעת ומציעות הן חוזים עתידיים והן מסחר בשוליים.

קרא את סקירת Kraken שלנו או בקר קראקן.

מטבעות

מטבעות מקלה על רכישת Stellar Lumens (XLM) ב קנדה ללא מהומה ולקנות או למכור את הנכס במהירות באמצעות הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם. הם קיימים מאז 2017 ויש להם מספר שותפויות מהימנות מאוד שהקימו אותם עם מוניטין מוצק של מטבעות קריפטוגרפיים. הם רשומים ב- FINTRAC גם כעסק בשירותי כסף, ולכן אמינים מאוד מבחינה זו. אין לקוחות בארה”ב.

לְבַקֵר מטבעות.

כיצד לקנות כוכבי לומן (XLM) כיצד לקנות כוכבי לומן (XLM) כיצד לקנות כוכבי לומן (XLM)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת קריפטומט

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי נכסים דיגיטליים (מטבעות קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכת לקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

משתמשים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

סוחרים אירופאים

מינימום חשבון

אף אחד

מינימום חשבון

50 דולר

מינימום חשבון

35 אירו

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מהם כוכבי הלומן (XLM)?

Stellar היא רשת קוד פתוח, מבוססת בלוקצ’יין. הפיקוח על רשת הכוכבים מבוצע על ידי ארגון ללא מטרות רווח, המכונה Stellar.org.

רשת הכוכבים מופעלת על ידי האסימון המקורי שלה, ‘XLM’ – המכונה בדרך כלל ‘לומן’..

מה זה עושה?

באמצעות המבנה שלה, Stellar מסוגלת להקל על העברות ערך זולות ומהירות. חלק ניכר מהפיתוח סביב Stellar מכוון לתעשיית העברות הכספים ולעסקאות חוצות גבולות. אחד היתרונות הניתנים בשימוש ברשת Stellar הוא המרת נכסים משולבת. משמעות הדבר היא שהרשת תומכת בשפע של מטבעות, ויכולה להמיר בצורה חלקה ביניהם.

איך זה עובד?

Stellar עושה שימוש בפרוטוקול הוכחה לעניין. פירוש הדבר כי אימות עסקות מתרחש באמצעות מחזיקי XLM ‘שמניחים’ את האסימונים שלהם. זה פשוט מחייב את המחזיק לאחסן את הנכס שלו בארנק דיגיטלי נתמך. תהליך זה יעיל משמעותית באנרגיה ממודלים של הוכחות לעבודה, והוא הולך וגדל בפופולריות.

בהשוואה לרוב הרשתות, Stellar עושה שימוש באסימון המקורי שלו באופן ייחודי. בעוד שניתן להשתמש באסימונים של XLM להשלמת עסקאות, מטרתם המקורית הייתה לספק ‘חיכוך’ לרשת. חיכוך זה מושג על ידי הנהגת דמי עסקה צנועים (בתשלום ב- XLM), והחזקת מינימום ארנק. מטרת זה היא להפחית / לחסל ספאם מלהכניס לרשת, ולסתום חסימות נתונים.

התפתחויות צפויות?

ישנן פיתוחים ושדרוגים שונים שצפויים להופיע ברשת Stellar בשנים הקרובות. להלן כמה מהגדולים באופק.

  • הגדל את החוסן והיציבות
  • להקים כוכבים על במה עולמית
  • פיתוח ושיפור מקרי שימוש
  • עסקאות חוצות גבולות
  • אבטחת נכסים

ביסוד האידיאולוגיה?

אמנם תמיד קיימות השוואות בין אדווה לכוכבית, אך ברור כי הגורמים המנחים להתפתחות נבדלים בין כל אחד מהם. כוכבים, במיוחד, נבנו עם הכללה כלכלית בראש. על ידי הבאת יעילות חדשה לעסקאות חוצות גבולות, תת-קבוצה חדשה של בני אדם יכולה כעת לקבל גישה להזדמנויות פיננסיות חדשות. הבנת רעיון ההכללה הכספית היא העובדה שה- SDF מנוהל כארגון ללא מטרות רווח.

קבלה ומחלוקות?

בפרויקטים מסוגם, סטלר הצליחה ליצור רמות קבלה גבוהות יותר מרובם. להלן מספר מועט של החברות שהיו שותפות איתן ומשתמשות בכוכבים בצורה או צורה כלשהי.

  • יבמ
  • מטבע
  • פרנקלין טמפלטון
  • ווירקס

מעבר לקשרי עבודה עם חברות אלה, Stellar הוא אחד הנכסים הנתמכים ביותר בבורסות קריפטוגרפיות, והוא נגיש לרבים.

לרוב, כוכב נמנע מכל מחלוקת אמיתית. עם זאת, ישנם כאלה שאינם מסכימים עם ההנעה שקרן הפיתוח הכוכבים (SDF) מחזיקה ברשת – בגלל ה- SDF ששולט על 30 מיליון ה- 50M XLM הקיים..

מלבד זאת, רבים רואים בכוכבים באותו אופן כמו אדווה. הרבה מכך נובע מהעובדה שמייסד כוכבי ג’ד מק’לב היה גם מייסד ריפל. עקב שונות במבנה הרשת ופעולות מצד ה- SDF, הצליחה סטלר להימנע מרוב מאותן הביקורות על Ripple, מכיוון שרובם אינם רואים בכך סיכוי להיות ביטחון..

תַקָנָה?

עד כה לא הוגשו הצהרות רשמיות על ידי הרגולטורים על מעמד ה- XLM.

מחוץ לפרשנות הרגולטורים, קבוצה עצמאית המכונה ‘מועצת דירוג הקריפטו (CRC)’, סיפקה את תשומת לבה. בהתבסס על הערכתה של רשת Stellar, תוך שימוש בכלי הערכה הדומים לאלה שישמשו את הרגולטורים, ה- CRC העניק לה ציון של 3.75 מתוך 5. זה מצביע על כך שהפרויקט אכן חולק תכונות שונות עם זו של אבטחה. לשם השוואה, ה- CRC העניק ציונים דומים לפרויקטים יריבים, כמו Tezos (3.75 / 5) ו- Ripple (4/5).

כמו בכל השקעה או נכס, נזהר תמיד עם נכסים המוקפים באלמונים. אמנם ישנם ויכוחים שונים המצביעים על כך שכוכב אינו מהווה נייר ערך, אך תמיד יש סיכוי שלרגולטורים כמו ה- SEC תהיה נקודת מבט שונה..

מי עשה את זה?

Stellar הושק לראשונה בשנת 2015 על ידי ג’ד מק’לב. מאמץ זה לא היה הגיחה הראשונה לבלוקצ’יין על ידי מק’לב, שכן הוא גם מייסד שותף של ריפל והר הידוע לשמצה. חילופי גוקס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner