כיצד לקנות Binance (BNB)

בינאנס אסימונים של מטבעות (BNB) הם האסימון המקורי של בינאנס לְהַחלִיף. מכיוון שאסימונים של BNB מציעים הנחות לדמי חליפין של Binance, אנו ממליצים לרכוש אסימונים של BNB ישירות על ה- בינאנס לְהַחלִיף.

בינאנס

בינאנס היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והידועים בעולם. היתרונות של רכישת BNB ישירות הם שאתה מרוויח מלהיות בעל אסימון עם דמי חליפין מופחתים, ותוכל לחוות ממקור ראשון עד כמה פלטפורמה זו חזקה. Binance היא מעין פלטפורמת המסחר המתקדמת ביותר על פני כדור הארץ, והם כוללים 100 אסימונים.

צפו במדריך המפורט שלנו בנושא השקעות בבינאנס כדי ללמוד עוד מדוע בינאנס היא השקעה טובה, קראו את סקירת הביננס שלנו לסוחרים או בקרו בינאנס.

השתמש בקוד הנחה: EE59L0QP תמורת 10% cashback מעל כל עמלות המסחר.

בורסות אחרות שמוכרות כיום את Binance כוללות:

תשלומים

תשלומים להפעיל פלטפורמת רכישה של ביטקוין וקריפטוגרפים מהימנה מאוד, בה תוכלו לקנות BNB ומגוון של קריפטו אחר באמצעות לא יותר מאשר כרטיס האשראי או החיוב שלכם. הם קיימים מאז 2014 ועזרו למאות אלפי אנשים לבצע רכישות ביטקוין.

אם אתה פשוט רוצה לקנות BNB ולהחזיק, זו אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות BNB עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

קרא את סקירת Paybis שלנו או בקר תשלומים.

פולוניקס

פולוניקס נוסדה בארה”ב בשנת 2014 ועלתה במהרה לבורסת בחירה פופולרית מאוד עבור סוחרי קריפטו רבים המעוניינים לשלב מגוון חזק של נכסים, עם ערך רב. הם ממשיכים להרחיב את טווח הנכסים שלהם כל הזמן, עם יותר מ -100 אפשרויות זוגות שונות הזמינות כעת לסחר. עם מראה מחודש לאחרונה, הבורסה גם נראית מקצועית יותר מתמיד עם סחר בחוזים עתידיים ועל מינוף של עד 100: 1 זמין כעת גם לגישה.

קרא את סקירת Poloniex שלנו או בקר פולוניקס.

כיצד לקנות Binance (BNB) כיצד לקנות Binance (BNB) כיצד לקנות Binance (BNB)
★★★★★ ★★★★★ סקירת בינאנס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת Paybis

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ סקירת פולוניקס

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד למתווכים של נכסים דיגיטליים (קריפטוגרפיים) לוקחת בחשבון מעל עשרות גורמים, כולל עמלות ומינימום חשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי רגולציה ואפשרויות השקעה..

הכי טוב בשביל

סוחרים מתקדמים

הכי טוב בשביל

רכישה מיידית

הכי טוב בשביל

קלות שימוש

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

50 דולר

מינימום חשבון

אף אחד

מבצעים

10% קאשבק

קוד הנחה: EE59L0QP

מבצעים

אף אחד

מבצעים

אף אחד

מהו מטבע בינאנס (BNB)?

Binance Coin או ‘BNB’, היא מטבע קריפטוגרפי שפותח ושוחרר על ידי בורסת המטבעות המובילה בעולם, Binance.

מה זה עושה?

בעוד ש- Binance היא בורסה פופולרית להפליא, החברה מחפשת להרחיב את פעילותה כך שתכלול מגוון שירותים שונים. מטבע Binance נוצר כדי לשרת את המערכת האקולוגית כולה.

נכון לעכשיו, הרוב המכריע של המשתמשים משתמשים ב- BNB כדי לשלם עבור עמלות שונות. אמנם ניתן לשלם עמלות עם נכסים אחרים, אך השימוש ב- BNB מספק למשתמשים בה הנחות בעמלות האמורות.

למרות השימוש בו בעיקר כאמצעי לתשלום עמלות בבורסת Binance, המבנה של BNB כקריפטוגרפי מאפשר לו לבצע עסקאות יומיומיות הדומות למטבעות כמו ביטקוין, ליטקוין ועוד..

כיצד פועל מטבע Binance (BNB)?

מטבע Binance בנוי כאסימון ERC-20. פירוש הדבר שהוא בנוי תוך שימוש במוצקות כשפת קידוד, ופועל על גבי בלוקצ’יין את’ריום.

האסימון עצמו הופץ ב- ICO בעבר, ומוגבל לסך כולל של 200 מיליארד BNB. סך הכל זה יהפוך בסופו של דבר לסטטי של 100 מיליארד BNB, מכיוון שבינאנס מתכוון ‘לשרוף’ באופן שגרתי אסימונים על בסיס רבעוני. עד היום בינאנס עברה 6 מחזורי כוויה נפרדים.

התפתחויות צפויות?

מובנה כיום על גבי רשת אתריום, מטבע Binance יתחדש בקרוב. הצוות בינאנס ציין כי BNB תעבור בקרוב מרשת את’רום, ולהמשיך לבלוקצ’יין משלהם, Binance Chain. לא ניתן ציר זמן מדויק למעבר זה.

ביסוד האידיאולוגיה?

נראה שמטבע בינאנס נקי מאידיאולוגיה בסיסית. קיומו הוא אך ורק כאמצעי לביננס לתפוס אחוז גדול יותר מהעמלות הקשורות למסחר, רישום וכו ‘של מטבעות קריפטוגרפיים..

קבלה ומחלוקות?

בשל הפופולריות של חילופי בינאנס, מטבע בינאנס גדל יחד איתו. אימוץ זה הביא לצורך באופציות משמורת, כאשר המון שירותי ארנקים תומכים כעת בנכס.

מעבר לתמיכה במשמורת, מטבע Binance נראה אימוץ צנוע מחברות שונות המזוהות עם Exchange Binance. שיוך זה פותח את האפשרות של BNB לשמש להוצאות נסיעה, תשלומי חשבונות, השקעות ועוד.

לאורך מחזור חייו הקצר נותר מטבע Binance יחסית ללא מחלוקת. אמנם היו מקרים בהם סוחרים חושדים במניפולציות בשוק בהן מעורבים BNB, אך הדבר אינו שונה מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים. כאשר החשש עולה, האם הפוטנציאל של BNB להיראות כנייר ערך. אם זה היה המקרה, יהיו השלכות חמורות על Binance ו- BNB.

תַקָנָה?

מנכ”ל Binance, צ’אנגפנג ג’או, הצהיר כי BNB אינה נייר ערך, וכי גופים רגולטוריים שונים עשו הבחנה זו על סמך התכונות הייחודיות שלה..

בצפון אמריקה, עם זאת, לא הושמעו הערות מעטות עד אין ביחס ל BNB על ידי הרגולטורים בפועל. למרות הטיפול ב- BNB באזורים מסוימים בעולם, קיים סיכון שהרגולטורים כמו ה- SEC יראו את הנכס כבטוחה. העובדה הפשוטה שהאסימון נמכר באמצעות ICO, ושהביננס שולט ישירות ברווחים מ- BNB, מסכן אותו..

יתר על כן, ההערכה היא שרבים ממשתמשיה רואים בהחזקת BNB השקעה, עקב פוטנציאל לדפלציה כתוצאה מכוויות מטבע רבעוניות שלה..

בשורה התחתונה, לא הייתה הצהרה רשמית כזו או אחרת על מעמדה הרגולטורי של BNB בצפון אמריקה.

מי עשה את זה?

Binance Coin נוצר על ידי מפתחים ב- Binance Exchange בשנת 2017.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner