השקעה בכסף – כל מה שצריך לדעת

למה להשקיע בכסף?

עם הכלכלה העולמית במקום בלתי צפוי, אין זה מפתיע שהסחר במתכות יקרות זינק. זהב נמצא בשיא כל הזמנים כשסוחרים נוהרים למקלט בטוח יותר מסורתי כמקובל בתקופות של חוסר וודאות כלכלי.

לא רק זהב רואים תוספת ביקוש. המסחר בכסף, שנחשב לעתים קרובות כמתכת היקרה השנייה בפופולריות לסחר, קפץ לשיאיו הרב-שנתיים. נסחרת בכמעט 28 דולר, כסף התקדם כמעט 30% רק השנה. עם זאת בראש, ייתכן שאתה תוהה כיצד להיכנס לפעולה? אנו מכסים אתכם בהנחה מלאה כיצד להתחיל לסחור בכסף, לצד כל מה שצריך לדעת על המתכת היקרה המפורסמת בעולם.

מה משפיע על מחירי הכסף?

בניגוד לזהב שנשאר ברובו לא מושפע מהתנועות הרגילות של היצע וביקוש, מחירי הכסף יכולים להשתנות על בסיס מספר גורמים. במובן זה כסף ממלא משהו בעל תפקיד כפול. כן, יש לו מאפיינים דומים מבחינת היותו נתפס כחנות ערך, והשקעה של מקלט בטוח במידה מסוימת, אם כי ערכו יכול להיות מושפע מאוד מהביקוש בענפים בהם השתמשה..

חוזק מטבע: בדומה למערכת היחסים שתראו בין מטבע ראשי (דולר ארה”ב) לזהב, גם לכסף יש קשר הפוך עם הדולר. פירוש הדבר שכאשר הדולר חלש, מחירי הכסף נוטים להיות גבוהים יותר. ההפך הוא הנכון גם שבתקופות של דולר אמריקאי חזק, מחיר הכסף נוטה לרדת.

מדיניות הפיסקלית: כאן אנו יכולים להשתמש במדיניות הפיסקלית כממשיכה, לא רק לאינפלציה ולריביות, אלא גם למדיניות הממשלה ברכישת מטילי כסף. כל שלושת הדברים יכולים לעשות הרבה כדי להזיז את מחיר הכסף. זהו גידור נהדר נגד עליית האינפלציה, בעוד שיעורי הריבית הנמוכים נוטים גם הם לגרום לאנשים להשקיע בכסף ובסחורות אחרות.

דרישה מעשית: הצד השני של הכסף הוא שהוא נמצא בשימוש נרחב בתעשייה. זה נכון במיוחד במכשירים חשמליים, מכשירים רפואיים ומעגלים. הביקוש בתחומים אלה מהווה גם גורם מרכזי במחירי השוק אם המתכת היקרה.

איך להשקיע בכסף

עכשיו שאתה יודע מה מניע את השוק, בוא נסתכל על כמה מהדרכים הקלות ביותר שאתה יכול להסתבך ולהשקיע בכסף. לאחר שהגדרת חשבון סחר מקוון ברוקר, תהליך ההשקעה צריך להיות ממש קל.

מטילי כסף: זו ללא ספק הדרך הישירה ביותר בה תוכלו להשתלב בשוק הכסף. הרכישה של מטילי כסף, או מטילי כסף ומטבעות בפועל, קלה יחסית ויש מספר שקעים מהימנים מהם תוכלו לרכוש. עליכם לזכור כי זוהי הדרך הנזילה ביותר להשקיע בכסף, ולכל קנייה של כסף פיזי תוספת פרמיה קלה וכן עלויות האחסון שעשויים להיגרם לכם..

אנו ממליצים על שתי חברות אלה:

  1. מתווך זהב
  2. קמרון מטילים

מניות כסף: השקעה במניות הקשורות לכסף היא דרך נהדרת נוספת להסתבך בשוק. פירוש הדבר יכול להיות השקעה בחברות המכרות כסף, או בכל מי שמעורב בתהליך הייצור. מחיר מניות אלה בחברות אלה מתואם בדרך כלל עם מחיר הכסף. השקעה זו יכולה להימשך עד לחברות בתחומים שהוזכרו לעיל המשתמשות בכסף רב במוצריהן. חברות אלה יושפעו גם ממחירי הכסף, וכמובן שלשקעה בשוק המניות יש נזילות רבה אם ברצונך למכור או לסחור..

תעודות סל & חברים משותפים: מחיר הכסף יכול לנוע וכך גם מחיר המניות הבודדות. לשם כך גיוון הוא תמיד רעיון טוב. תעודות סל וקרנות נאמנות יכולות לספק את האלטרנטיבה האידיאלית להשקעה בכסף באמצעות מספר מניות שונות. זה בדיוק מה שאתה עושה על ידי השקעה בתעודת סל או קרן נאמנות. מדובר למעשה בסלי מניות המוצעים, וניתן לשקלל אותם לכל מגזר מסוים. במקרה זה, היית משקיע בקרן המשוקללת לטובת כסף.

אמנם ישנן דרכים אחרות להתחיל להשקיע בכסף, אך אלו הן מהשיטות הנפוצות ביותר, ולרוב נגישות באמצעות המתווך שלך..

היתרונות של השקעות כסף

ישנם השקעות בכסף כמה יתרונות, במיוחד בזמן הנכון. כשהמצב הכלכלי הנוכחי דוחף יותר ויותר אנשים לכסף, נראה שעכשיו זה הזמן לעשות את הצעד הזה.

גיוון בתיק שלך הוא תמיד יתרון גדול. זה בדיוק מה שהשקעה בזהב, כסף או מתכות יקרות אחרות יכולה להציע. אלה יכולים גם לעבוד כגדר נהדרת מפני שינוי תנאים כעת או בעתיד.

נקודה חיובית נוספת לכסף היא שאם אתה מעוניין בהשקעה במתכות יקרות, כסף מציע את אחד השערים הנגישים ביותר מבחינת מחיר. בשוק הנוכחי הוא פחות מ -30 דולר לאונקיה, הוא נשאר סביר מאוד גם אם יש לך קצת פחות הון להשקיע איתו.

עם רסיס, יש לך גם את השימושים הכפולים המוזכרים לעיל. זה יכול להיות גם מאגר ערך וגם משאב תעשייתי מבוקש. זה כשלעצמו מוסיף גם לערעור אם אתה שוקל לעבור כסף.

מחשבות אחרונות

בסך הכל, אמנם נכון שכסף נתפס כמתכת יקרה נדיפה יותר להשקעה בה מזהב, אך זו בחירה מאוזנת מאוד. יש לך כמה יתרונות בצד שלך, במיוחד אם אתה בוחר להשקיע בכסף בזמן הנוכחי, ויש לך גם סחורה שאתה יודע שיכול לשמור על ערך לאורך זמן..

הוסיפו לכך את העובדה שקל יותר מאי פעם להשקיע בכסף ובסחורות אחרות, ואתם בדרך הנכונה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner