איך לקנות זהב פיזי

אם אתה מתחיל להשקיע במתכות יקרות, ובמיוחד בזהב בפעם הראשונה, תדע שיש מספר דרכים בהן תוכל להשקיע בזהב. אלה כוללים השקעות שאינן מוחשיות בכך שאינך יכול להחזיק אותן פיזית כגון מניות ותעודות סל. אם אתה משקיע שאוהב להחזיק את ההשקעה שלך באופן מוחשי, יש דרך אחרת. זהב פיזי, המכונה גם מטילי זהב. כאן נוביל אותך בתהליך של קניית זהב פיזי, והסוגים השונים הקיימים בהתאם לצרכים שלך.

סוגי זהב פיזי

בהשקעה בזהב פיזי, בדרך כלל תעמוד בפני שתי אפשרויות. אלה מטילי זהב, או מטבעות זהב. בהתאם לצרכים שלך, שניהם יכולים להיות שונים באופן משמעותי בכל הנוגע להשקעות ולערכן.

מטילי זהב הם הצורה הנפוצה ביותר של זהב פיזי. כאשר הם נקנים למטרות השקעה, אלה בדרך כלל צריכים להיות לפחות 99.5% מטילי זהב טהור. מה שבדרך כלל תראה ממטילי זהב ברמת השקעה, ולמה שאתה צריך להיזהר בעת הרכישה, הוא שהשם של היצרן, משקל הבר והטוהר שבדרך כלל מבוטא כ 99.99% מוטבע על פני הבר. אלה יציינו את איכות הבר, ויעידו על האותנטיות של הבר.

מטבעות זהב הם דרך נוספת להשקיע פיזית בזהב. כדאי לציין שאם אתה קונה מטבעות זהב, יתכן שהם לא תמיד יהיו שווים למחירי הספוט של זהב באותו אופן שבו מוט זהב יהיה. זאת בשל מספר גורמים אחרים שמשחקים.

במטבעות זהב אלה בדרך כלל לא יהיו באותן רמות טוהר כמו מטילי זהב. הם מכילים בדרך כלל 91% -92% זהב. עם זאת, מחיר המטבעות במונחים של משקל יכול להיות יותר מזה של מטילי זהב. זאת בשל יכולת האיסוף שיש בחלק מהמטבעות. קביעת איסוף זה היא אמנם תחום התמחות נוסף לחלוטין, ואם אתם מחפשים השקעת זהב פיזית הכי פשוטה שאפשר, אז ברים הם כנראה המקום הכי טוב להתחיל בו..

איך לקנות זהב פיזי

השאלה הבאה כאשר מסתבכים וקונים זהב פיזי בפעם הראשונה, היא מובנת מאיפה אפשר לקנות את זה?

כשמדובר בשאלה זו, מובן מאליו שאתה רוצה לקנות מהמקורות המהימנים ביותר בלבד. קל יחסית למצוא את אלה, ובדרך כלל יש נוכחות מקוונת חזקה וגיבוי של הרבה ביקורות ואמינות חיוביות. בהקשר זה, חשוב מאוד לבצע בדיקת נאותות משלך לפני הקנייה כדי לוודא שהסוחר בו אתה משתמש הוא לגיטימי לחלוטין. הדבר הראשון שאתה צריך להיות ברור מאוד לגביו הוא מחיר הספוט הנוכחי של זהב, ולהימנע מכל סוחרים שנראים טובים מכדי להיות אמיתיים, או שהוסיפו פרמיות ענק למחיר הספוט הנוכחי..

בארה”ב, הלשכה לעסקים טובים יותר היא מקום טוב להתחיל בו אם אתה מעוניין לבדוק או לאשר את המוניטין של סוחר.

אם אתה מעדיף לדלג על שיעורי הבית, אנו ממליצים על שתי החברות הבאות:

  1. מתווך זהב
  2. קמרון מטילים

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת זהב

למרות שאתה עכשיו בדרך לקנות זהב פיזי בפעם הראשונה, יש עדיין כמה נקודות מפתח שכדאי שלא לשמור על עצמך בדרך הנכונה..

גודל: קניית זהב לא אומר שאתה צריך לצלול ישר פנימה ולרכוש 1 ק”ג, או אפילו בר 1oz. מטילי זהב מגיעים בכל מיני גדלים. בדרך כלל אתה יכול לרכוש כל דבר בין גרם אחד לקילו אחד במשקל. המפתח הוא לקנות את הגודל המתאים לך. זה גם מבחינת התקציב שלך, וגם בהתחשב במכירה חוזרת. סביר להניח כי יהיה קל יותר למכור כמויות קטנות יותר בעתיד במידת הצורך.

מחיר פרמיה: הקפד לחנות סביב ספקי הזהב הנחשבים השונים. לכל רכישות המטילים תוספת פרמיה קלה למחיר הספוט, אך לא אמורות להיות עמלות נסתרות. זה תמיד שווה לבדוק פעמיים לפני שאתה קונה.

אִחסוּן & ביטוח: עכשיו כשקניתם זהב פיזי, תרצו לשמור עליו כמה שיותר בטוח ומאובטח. ייתכן שמשמעות הדבר היא תשלום עבור מתקן אחסון מאובטח אחר, שהוא אפשרות מומלצת במיוחד, במיוחד אם אתה קונה בכמויות גדולות. אם אתה רוצה שהמטיל שלך יהיה מבוטח כראוי, ייתכן שתצטרך להשקיע גם בפתרון אחסון מקצועי או בביטוח צד ג ‘מיוחד..

מַצָב: כמובן שכשאתם קונים את הזהב, אתם רוצים לוודא שהוא במצב עליון. זה בדרך כלל מפורט מאוד כאשר אתה קונה ממוכר מכובד. ברגע שברשותך, תרצה לשמור על הזהב שלך במצב זה. זהו יתרון נוסף מאחורי אחסון מאובטח, כיוון שאתה רוצה לוודא שהזהב שלך לא ייגרם מכל נזק או כל שריטה העלולה להשפיע על הערך..

מחשבות אחרונות

בסך הכל, לקנות לעצמך קצת זהב פיזי בשוק של היום הוא בהחלט נגיש יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. אם אתה מסוג המשקיעים שאוהב לשים יד על נכסים בלתי מוחשיים, אז זהב יכול להיות הבחירה המושלמת עבורך מכיוון שהוא נשאר קרוב לשיאי שיא..

לאחר שהתגברת על המכשולים שבמציאת ספק הזהב הטוב ביותר שהוסמך על ידי BBB, ושוקל היכן תאחסן את הנכס שלך, אין באמת שום דבר שמונע ממך לבצע את הרכישה הראשונה בכל גודל של מטבע זהב או מטבע שמתאים לך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner