הצעת שותפות OKExChain & Bytom

סקירה כללית

פרוטוקול Bytom Blockchain (aka: Bytom) הוא פרוטוקול לאינטראקציה של נכסים מרובי בתים. נכסים שונים הפועלים על בלוקצ’יין Bytom בצורות שונות. נכסי בתים הטרוגניים (מטבע דיגיטלי מקומי, נכסים דיגיטליים) ונכסים אטומיים (כתבי אופציה, הון עצמי, דיבידנדים, אג”ח, מידע מודיעיני ומידע תחזית מול עמיתיהם בעולם הפיזי המסורתי) ניתנים לרישום, להחלפה ולתבסס על אינטראקציה מורכבת יותר. פעולות באמצעות פרוטוקול זה. בלוקצ’יין Bytom מחבר את העולם האטומי עם עולם הסיביות, מקדם את האינטראקציה והמחזור של הנכסים בין שני העולמות, ויוצר נכסים מגוונים וכלכלות לתכנות המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

MOV הוא פרוטוקול החלפת ערך שכבה 2 מבוזרת בין שרשרת

בהתבסס על ארכיטקטורת שרשרת-שרשרת-צדדית של Bytom.

הוא מורכב משלושה מודולי ליבה:

  • חוזה מגנטי של מנוע חילופי ערך (מַגנֵט)
  • שער מבוזר בין-שרשראות (OFMF)
  • שכבה 2 שרשרת צד מהירה (אדים)

MOV מוקדש לבניית ערך הטרוגני

מערכת אקולוגית להחלפת נכסים ושיתוף פעולה.

בהתבסס על המטרה פה אחד של הקמת כספים פתוחים, Bytom ו- OKExChain הגיעו לשיתוף פעולה. Bytom תעבוד עם OKExChain בבניית תשתיות לבניית מערכת אקולוגית מקושרת זו ובניית האקולוגיה זו של זו..

תוכנית שיתוף פעולה

1. ברית רב-צדדית, הכרה הדדית בטוקנים של שרשרת צדדית, השתתפות הדדית בממשל הצמתים הפדרליים זה של זה, תכנון משותף של פתרונות עגינה מאוחדים בין-שרשרת, וחיבור מערכות אקולוגיות של שרשרת צדדית של Okcoin ו- Bytom.

הנכסים הרשתיים (הנקראים באופן זמני BBTC, BETH) הנתמכים ב- Bytom צריכים להיות שווים לחלוטין לנכסים הרשתיים (הנקראים באופן זמני OBTC, OETH) ב- OKExChain, כלומר אם ה- BBTC של המשתמש יופקד ב- OKExChain, זה יהיה המרה אוטומטית ל- OBTC, ומשתמשים המפקידים OBTC ל- MOV יומרו אוטומטית ל- BBTC.

שני הצדדים מתכננים במשותף פתרון מאוחד בין שרשראות, אשר ימיר את BTC ב- OKExChain ל- OBTC, BTC ב- MOV ל- BBTC, והסכם החליפין בין OBTC ל- BBTC יכול לשתף פעולה ולפתוח את אקולוגיית השרשרת הצדדית..

שני הצדדים משתתפים בממשל הצמתים הפדרליים זה של זה, ניהול חתימה מרובה לנכסים הרשתיים של המשתמשים, ומשתמשים בפתרונות בוגרים ומאובטחים כדי להבטיח את בטיחותם של מפתחות ריבוי חתימות..

2. השתתף בבניית צמתים קונצנזוס

בריכת הכרייה OK תבנה את צומת האדים של שרשרת הצד Bytom ותהפוך לצומת קונצנזוס של השרשרת הצדדית

Bytom יבנה צומת OKExChain ויהפוך לצומת מאמת של OKExChain

הן Bytom והן OKExChain ישקיעו את הסכום הנדרש כדי להיות צומת קונצנזוס או מאמת

3. עבדו יחד לשיפור התוכנית המבוזרת להכנת שוק מרובת סימנים והוסיפו תמיכה ב- OKExChain

מסחר מבוזר נשלט על ידי המפתח הפרטי של המשתמש, לא ניתן להפריד בין מסחר, הפקדה ומשיכה. יצרנית השוק אינה יכולה להשתמש ב- API הריכוזי הנוכחי של רמות הרשאה שונות לצורך פעולות הקצאת הון. כדי לפתור בעיה זו, Bytom מספק פיתרון רב חתימה, המממן, יצרן השוק וצד השירות יוצר ארנק רב חתימה 3-2, מפריד בין המסחר לבין פעולות ההפקדה והמשיכה ובוחרים את כתובת המשיכה באמצעות מנגנון הרשימה הלבנה. , כפי שמוצג באיור הבא

באשר למודלי המסחר השונים של OKExChain, שני הצדדים ישתפו פעולה בכדי להפוך את שירותי יצרני השוק לתמיכה בייצור שוק מבוזר של נכסים ב- OKExChain.

4.חתימת סף (TSS) הוא פתרון לניהול קרנות שער פתוח שפותח על ידי Bytom. באמצעות ערכת החתימה המרובה, (t-n) = 1-3 (כלומר, לפחות t + 1 = חתימות של 2 צדדים נדרשות בשלושת הצדדים) לניהול מאגר הכספים

ה- TSS (חתימת סף) של Bytom יוסיף תמיכה בחתימת סף לנכסי OKExChain

5. החלפה אטומית שלמה בין נכסי OKExChain לבין נכסי MOV

שני הצדדים פיתחו ביחד חילופי אטומים על בסיס מנעול זמן החשיש HTLC כדי להחליף במהירות את הנכסים של OKExChain ו- MOV. שני הצדדים השתמשו בחוזים של Bytom ו- OKExChain כדי לנעול את הנכסים להחלפה, והזינו את הקלט הנכון של חשיש בתוך זמן מוגבל, תוכלו להשלים את העסקה. פתרון זה אינו מצריך התערבות של השער הפדרלי, הוא מהיר יותר ומבוזר יותר, ומתאים לכמה תרחישים להחלפת נכסים קטנים..

6. בניית מערכת אשראי ליישומי DeFi של Onchain על בסיס Coindays נהרס

Coindays שנהרס מתייחס לערך הנכסים ברשת ולמספר הימים שהנכס מוחזק. כאשר הנכס נסחר שוב, הקוינדייז שנהרס יימחק. תכונה זו משקפת את האינדיקטור לאמיתות עסקאות רשת הבלוקצ’יין ויכולה לשמש כמשקל להערכת אשראי.

ראשית Bytom השתמש במדד זה בתחרות המסחר ב- MOV, והשימוש במדד זה מפחית למעשה את משקל המסחר המהיר בין שני חשבונות עצמיים למינימום, כך שניתן לספור רק מסחר של צדדים נגד אמיתי. Bytom רוצה ליצור מערכת אשראי שכזו ברשת יחד עם OKExChain, שם מוצרי Defi זקוקים לאשראי, כגון שירות אורקל וכו ‘..

לטכנולוגיית בלוקצ’יין ושירות פיננסי יש כמובן תואר אינטגרציה גבוה. DeFi זכה לתשומת לב מתמדת מאז לידתה , והשרה השראה ליצירתיות אינסופית. עם זאת, רשת ה- DeFi הנוכחית עדיין פועלת במערכות אקולוגיות מבודדות, נכסים הדדיים יוצרים איים בעלי ערך, ופעולת פעולה הדדית מרובת נכסים הופכת קשה. OKExChain ו- MOV פרוטוקול שרשראות הם הכוחות המניעים העיקריים עבור DeFi להיכנס לעידן 2.0, ומאפשרים זרימה חופשית של נכסים דיגיטליים. אנו מקווים להוביל מימון פתוח מבוזר לשלב חדש!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner