תכנית המשואה של OKEx מצטרפת ל- OKEx כמנהלת צמיחת משתמשים ברוסיה, חבר העמים

תכנית המשואה של OKEx הינה יוזמה שמטרתה לספק לאנשים מוכשרים הזדמנויות חונכות ופיתוח בענף הבלוקצ’יין והקריפטו..

שלב א ‘של התוכנית, לאירופה, החל ביוני וראה שישה מתנדבים מקבלים את ההזדמנות הבלעדית ללמוד ממנטורים שכללו מנהלים בכירים של OKEx ואנשי מקצוע אחרים כולל:

  • ג’יי האו, מנכ”ל OKEx
  • לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים ב- OKEx
  • מתיו אהרון, מייסד הפודקאסט Crypto 101
  • לינדזי ג’ו, מנהלת שותפויות סוחרי קריפטו ב- CNBC

מנטיים משתתפים בשלושה כיתות אמן במהלך התוכנית, לצד מפגשי חונכות שבועיים במברק. לאחר סיום התוכנית מציעים למנדפים שנבחרו הזדמנויות במשרה מלאה ב- OKEx.

לאחרונה שוחחנו עם ניקיטה ארמקוב, שנבחרה מתוך קבוצת המדריכים הראשונה להצטרף ל- OKEx, כדי ללמוד עוד על מסע הצפנה הזה, מחשבות על תוכנית המשואות, פוטנציאל השוק של OKEx ברוסיה ועוד..

היי, ניקיטה. האם תוכל לשתף אותנו בקצרה במסע ההצפנה שלך, כולל השתתפותך בתוכנית OKEx Beacon ותפקידך החדש ב- OKEx?

ניקיטה ארמקוב: אני עובד במרחב הצפנה מאז 2017. לפני כן הייתי סטודנט לתואר שני באוניברסיטת פקין ועשיתי פרויקט מחקר עבור Neo Smart Economy..

לצד העבודה בסין, שהיא אחד משווקי הקריפטו התוססים ביותר, סיפקתי שירותי ייעוץ לפרויקטים רבים של קריפטו רוסי, כולל מרכזיות, ארנקים ומטבעות..

פגשתי לראשונה כמה מחברי צוות OKEx במהלך אירוע בווייטנאם, וכשראיתי את הודעת תוכנית המשואות בטוויטר, החלטתי להשתתף וללמוד מאנשי מקצוע בתעשייה..

לאחר תוכנית ביקון הוזמנתי להצטרף למשפחת OKEx כמנהל צמיחת משתמשים ברוסיה ובשוק חבר העמים. נכון לעכשיו, אני עוסק בפנייה לפרויקטים רוסיים, קהילות קריפטו, סוחרים ומשפיעים כדי להציג את פלטפורמת המסחר והמוצרים של OKEx..

האם תוכל לחלוק איתנו כמה טייקים ויתרונות מניסיונך בתוכנית המשואות?

ניקיטה ארמקוב: OKEx Beacon היא תוכנית חינוכית של חודש המכסה נושאים שונים בתחום הקריפטו והנכסים הדיגיטליים.

לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים ב- OKEx, היה המנטור שלי שהוביל את הקבוצה הבינלאומית הקטנה שלנו. הוא עזר לנו להבין את השינויים שקורים בכלכלה העולמית, כולל מימון מבוזר, עליית מטבעות מטבעות, טוקומניקה ודיגיטציה של נכסים..

כלכלן בעצמי, אני יכול להעריך את ההשפעה של תעשיית הקריפטו בעתיד, ואני שמח שלניקס וחניכים אחרים חולקים את אותן דעות..

לדעתך, מהן כמה מההזדמנויות שלא נוצלו עבור OKEx מבחינת השוק הרוסי?

ניקיטה ארמקוב: עם עשרות פרויקטים מבטיחים של בלוקצ’יין, אלפי מפתחי בלוקצ’יין מוכשרים ומיליוני משתמשי קריפטו פעילים, רוסיה וחבר המדינות הם אחד השווקים הפעילים והחשובים ביותר לתעשיית הקריפטו..

יש מספר אינסופי של ערוצי טלגרם בהם אנשים דנים בחדשות ובהזדמנויות האחרונות בפלטפורמות קריפטו, פרויקטים ואסימונים. סוחרים ומשתמשים מחפשים באופן פעיל מידע שיכול להעניק להם יתרון בשוק הצומח במהירות ומשתנה כל הזמן.

בעוד של- OKEx יש מוניטין טוב בשוק הרוסי כפלטפורמה מהימנה ומקצועית, אני יכול גם לראות תחרות עזה מצד שחקני קריפטו עולמיים אחרים. אני מאמין שבמאמצים מתמשכים OKEx יכולה לחזק את מעמדה ברוסיה ולזכות בליבם של אחת הקהילות הפעילות והמנוסות ביותר במרחב הצפנה..

מה הם כמה מההיבטים המרכזיים שהחילופים צריכים להתמקד בהם כדי להישאר רלוונטיים ולהמשיך לצמוח?

ניקיטה ארמקוב: אני מאמין שתעשיית הקריפטו מטבעה היא חסרת גבולות. לכן, הבורסות צריכות לבנות צמתים מקומיים, לתמוך בפרויקטים מקומיים של בלוקצ’יין, לטפח מנהיגים מקומיים וקהילות סוחרים בכל מדינה..

אני חושב שהמפתח בקידום שירותים בשווקים בינלאומיים, התחברות לפרויקטים מבטיחים ומתן שירות ברמה עולמית ללקוחותיו הוא המפתח לכל פלטפורמה..

הראיון הזה נערך לשם הבהרה.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner