OKEx Jumpstart: הסבירו כללים חדשים

יש לציין 4 נקודות בכדי להבטיח את ההקצאה שלכם במכירות האסימונים של OKEx

בְּקִצוּר נִמרָץ

  • אין מושב מנויים אחרון כל הקודם זוכה.
  • סכום ההקצאה שלך ייקבע על סמך סכום ותקופת ההחזקה שלך ב- OKB או על נפח המסחר שלך.
  • כללים חדשים ייכנסו לתוקף החל ממכירת האסימונים ה -9 הקרובה.

מאז השקתו, OKEx Jumpstart כבר החזיקה שמונה מכירות אסימונים בתוך חצי שנה. אמנם אנו מוחמאים מהתמיכה המוחצת מצד המשתמשים שלנו, אך אנו תמיד מחפשים מקום לשיפור המוצרים והשירותים שלנו.

לאחר בדיקת המשוב מהקהילות שלנו, זה עלה בדאגנו שמשתמשים רבים חוו קשיים בעת אבטחת מקצה, במיוחד כאשר סולד-אאוט קרה תוך שניות ספורות בלבד. על מנת לאפשר השתתפות רחבה יותר במכירות אסימונים, ממכירת האסימונים OKEx Jumpstart ה -9 הקרובה והלאה, אנו ניישם את הכללים המשופרים. הנה כמה נקודות עיקריות שיש לציין:

1. שתי הפעלות מנוי חדשות עם סף תחתון

היכרות עם שני המפגשים של מנוי OKEx Jumpstart: מושב הקצאות בלעדי של OKBelievers וה מושב הקצאת הרשאות של OKTraders.

בהשוואה למכירות הקודמות, על מנת להשתתף במכירה סמלית, משתמשים המעוניינים נדרשים להחזיק מינימום יומי של 100 OKB בלבד במשך 5 הימים האחרונים ברציפות (לעומת 100 OKB במשך 30 יום בעבר) לפני כל יום מכירת אסימונים. סף נמוך יותר כפי שמציעים הכללים החדשים, באפשרותך להשיג הקצאה גדולה יותר על ידי החזקת OKB יותר בתקופה של 5 ימים.

בנוסף, על פי הכללים החדשים, אופן מילוי הדרישה שלך ישפיע על מקדם ההקצאה שלך בשתי המפגשים. פרטים נוספים יפורטו בהמשך.

2. חישוב החזקת OKB: החזקת יותר לזמן ארוך יותר מאשר קנייה בתפזורת של הרגע האחרון

בעבר נצפה כי חלק מהמשתמשים ניסו להשיג את ההחזקה היומית הממוצעת של OKB על ידי רכישת OKB בכמויות גדולות בימים האחרונים לפני המכירות. עם הכללים החדשים, אנו ממליצים למשתמשים המעוניינים להחזיק את סכום OKB הנדרש ברציפות.

זכרו את החדש מושב הקצאות בלעדי של OKBelievers מוזכר לעיל? הכללים להפעלה זו דומים לאלה של הפעלת המנוי הראשונה במכירות קודמות. למרות זאת, על ידי החזקת סכום OKB הנדרש ברציפות, ניתן להשיג מקדם הקצאה גבוה יותר ובכך הקצאה גדולה יותר.

הטבלה שלהלן מציגה את ההבדל במקדמים על ידי החזקת OKB ברציפות (משמאל) וקנייה בתפזורת ברגע האחרון (מימין):

אם מקדמי האחזקה המינימלית והאחזקה הממוצעת שלך שונים זה מזה, יוקצה לך המקדם הגבוה מביניהם. אתה תמיד יכול לבדוק את רשומות התצלומים המקדמים שלך ואת OKB באתר OKEx Jumpstart.

כמו תמיד, אם אתה מפסיק להחזיק או נופל מההחזקה הממוצעת היומית OKB הנדרשת, תוכל להחזיר את זכאותך על ידי רכישת OKB בכמויות גדולות לפני יום המכירה כדי להגיע לדרישת ההחזקה היומית הממוצעת הרצויה..

3. מושב חדש המבוסס על נפח מסחר

בהשוואה להפעלת המנויים השנייה הקודמת, מושב הרשאות ההקצאה החדש של OKTraders הוא מושב מיוחד למנוי רק מכירות סמליות של היצע מכירה גדול יותר.

בפגישה זו, יתרון ההקצאה מוענק למי שסוחר רבות ב- OKEx, שכן מקדמי ההקצאה לסשן זה תלויים בהיקף המסחר הנקודתי המצטבר של OKEx (בביטקוין) מאז הקמת OKEx. תוכלו לבצע את המקדמים באתר JumpEx של OKEx.

המקדמים המקבילים הם כדלקמן:

4. נוסחת הקצאה חדשה: כבר לא מכירות כל הקודם זוכה

לאחר בדיקת המשוב מהקהילות שלנו, היינו מודאגים מכך שרבים מהמשתמשים שלנו אינם מרוצים מהוצאתם מכלל מכירות בעבר. ככזה, החלטנו לזנוח את המודל של “כל הקודם זוכה” ולאפשר לכמה שיותר משתתפים להצטרף למכירות האסימונים שלנו על ידי שינוי נוסחת המקצה.

נוסחת המקצה החדשה היא כדלקמן:

נוסחה זו חלה על מושב הקצאות בלעדי של OKBelievers וגם על מושב הקצאת הרשאות של OKTraders.

במילים פשוטות, ההקצאה שלך תיקבע על פי המקדם, הסכום המנוי שלך וההיצע הכולל של ההפעלה, ללא קשר לרצף ההשתתפות שלך בפגישה..

5. הגנה טובה יותר מפני רמאות

אנו מודעים גם לתלונות שחלק מהמשתמשים ניסו לאבטח את ההקצאה על ידי מניפולציה בחשבונות מרובים. על מנת להגן על האינטרס של המשתמשים הכלליים, תועבר דרישת האימות של KYC של OKEx Jumpstart KYC2. בכך אנו מקווים לגבש את ההגינות בקרב משתמשים מוסדיים וקמעונאים כאחד.

יתר על כן, זמן המנוי לשני המפגשים יוארך מ -10 דקות 30 דקות ו אין עוד מגבלת מנוי יוטל, מה שמאפשר השתתפות רחבה יותר של כל המשתמשים.

לכללים המפורטים, עיין בקישור הבא:שיפור כללי מכירת אסימונים ב- JumpEx של OKEx

נמשיך להקשיב

OKEx Jumpstart לא יהפוך לפלטפורמה מצליחה ואמינה ללא תמיכת המשתמשים שלנו, הן מוסדיים והן קמעונאיים. אנו מאמינים שסביבה הוגנת היא הדרך היחידה עבורנו ועבור התעשייה לצמוח הלאה.

כמו תמיד, ברצוננו להזמין אותך למסור את הרעיונות החשובים שלך לגבי הכללים החדשים. אנא אל תהסס להשאיר את מחשבותיך ברשתות החברתיות שלנו.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner