הרווח הכנסה פסיבית של קריפטו בהלוואות OKEx: הלוואות חיסכון, הימור או C2C

להבין כמה כסף אתה צריך לחסוך ואיך לגדל את הנכסים שלך יכול להיות מאתגר. בין אם אתם חדשים בתחום הטכנולוגיה של בלוקצ’יין, עוברים מבנקאות קונבנציונאלית או מבקשים לצאת מפוביית הצפנה בתוך האפלוליות העולמית, לפניכם מדריך התחלה מהיר שיעזור לכם להבין כיצד לגדל הכנסה פסיבית ב- OKEx.

דרכים להרוויח הכנסה פסיבית ב- OKEx

חִסָכוֹן היא הדרך הנפוצה ביותר לצבור עושר, בין אם בבנקאות המסורתית ובין אם במרחב הצפנה. כאן ב- OKEx, אתה יכול פשוט להפקיד את מטבעות הקריפטו הרזרבים שלך בארנק שלך כדי להרוויח תוספת גם ללא מסחר או כאשר השוק נופל. באמצעות שירות החיסכון הערך המוסף שלנו, ייצברו ריביות כל יום מהיום השני להפקדה, כך שתוכלו פשוט לשבת ולחכות שהרווח יגיע לכיס שלכם. נכון לעכשיו, אנו תומכים בסך הכל ב -32 נכסים למסחר בשוליים בחיסכון, ללא דרישת הפקדה מינימלית וגמישים מאוד למשיכות.

אולי שמעת על הימור למעשה האפשרות הקלה ביותר ואחת הבטוחות ביותר להשגת הכנסה נוספת, שבה משתמשים מוזמנים להחזיק מטבעות לטווח הארוך לקבלת תגמולים גבוהים יותר עם תום תקופת ההימור. להימורים בבריכת OKEx, פשוט בחר תקופת ההימור, בדוק את תשואת התשואה המשוערת שלהם לפני שנרשמת לשירות והכנס את המטבעות לחשבון הכרייה / ההימור שלך. לאחר מכן תקבל תשואות סדירות הנקובות בנכסים שהוקצו. או שאתה יכול להירשם כמנוי לחדש הפקדת תקופה שירות להטבת מטבעות שנע בין חודש לשלושה חודשים עם תשואות שונות בנכסים שהוחזקו. האם ידעת כי על ידי השתתפותך בהימור, אתה גם משתתף במנגנוני הקונצנזוס של סופר-נוד ותזכה בגין השתתפות חשבונך בכדי לספק קונצנזוס, להצביע על שינויים ולאמת עסקאות ברשת?

אתה יכול גם להשאיל את הקריפטו שלך ב- OKEx כדי להרוויח הכנסה פסיבית. האחרונה שלנו הלוואה C2C הוא שוק פתוח בו לווים ומשקיעים יכולים לקחת או לתת הלוואות בריבית אידיאלית, תקופת הלוואה, לצד מידה מספקת של שקיפות ובטיחות. כרגע אנו מקבלים ביטקוין (BTC) כבטוחה ו- Tether (USDT) כמטבע ההלוואה (נכסים נוספים יתמכו בעתיד). כלומר, לווים יכולים לטפל ב- BTC ולקבל על עצמם USDT כדי לתמוך באסטרטגיות המסחר והצרכים הפיננסיים שלהם, בעוד שמשקיעים יכולים להשתמש ב- USDT שלהם כדי להרוויח הכנסה פסיבית בריבית טובה..

אז מה עלי לבחור?

אם ברצונך לבחור תוכנית חיסכון מסורתית יותר, עבור חסכון – כל שעליך לעשות הוא להפקיד את הנכסים שלך בארנק, ותוכל למשוך אותם מתי שתרצה. עם זאת, כמות הריבית שאתה מרוויח תשתנה כמובן עם מספר המטבעות שיש לך.

הימור היא בהחלט אפשרות בטוחה נוספת להגדלת ההכנסה הפסיבית שלך – ככל שאתה מהמר יותר זמן, אתה מרוויח יותר, נכון? זה, בתיאוריה, אמצעי אמין לקבלת תשלומים תקופתיים מבלי שתצטרך להשקיע זמן בהתעדכנות בשוק הנכסים המושקעים שלך, אתה יכול לקחת את הזמן הפנוי גם להשקעות אחרות. למרות שאתה מציע תשואה גבוהה יותר מחיסכון, ייתכן שתרצה לבדוק את ההחזר על ההשקעה שלך בנכסים שהוקצו לפני שתתחייב להחליט אם זה שווה לך. זה נכון במיוחד לגבי סוחרי נדנדות, מכיוון שהנכסים שלך יהיו נעולים ולא יוכלו למשוך אותם עד שתקופת ההימור תסתיים (אם בחרת בהימור לתקופה קצובה)..

ל הלוואה C2C, אתה מראה את אהבתך לעקוב אחר סוחרי הצפנה על ידי שימוש מקסימלי במשאבי ההצפנה שלך. כדי למזער את הסיכון לירידת ערך הביטחונות (כלומר מחיר BTC כאן), פלטפורמת ההלוואות C2C שלנו כבר הקימה רמת התראה ו רמת חיסול עבור יחס הלוואה-ערך שונה, כך שתוכל להשאיל את מטבעות החילוף שלך ללא דאגות. אם ערך הביטחונות אכן יורד מתחת לרמת הפירוק, והלווה עדיין לא מצליח להגדיל את סכום הביטחונות, המערכת תסגור את המיקום להחזיר לך את ריבית הקרן, הריבית והאיחור, כלומר תוכל לגבות המנהל שלך ללא קשר לשווי הביטחונות יורד.

סיכום

בכל דרך חיסכון שתעדיף, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיש לנו מערכת ניהול סיכונים מתוחכמת שתשמור על נכסי הרווחים שלך. הגדל את ההכנסה הפסיבית שלך היום ב- OKEx!

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner