יום האישה הבינלאומי 2020: 24 ציטוטים מעוררי השראה מאת נשים בקריפטו

שוויון מגדרי הוא חתירה אוניברסאלית, ותעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין אינה יוצאת דופן. אין זה מפתיע שכמו אזורי טכנולוגיה אחרים, הזכר מהווה את הרוב במרחב הבלוקצ’יין ובקריפטו. לפי הממצא של CryptoNewsZ, רק 12.28% מהאנשים העוסקים בקהילת הביטקוין כיום הם נשים, אם כי המספר כבר עלה מ -5% בלבד בשנת 2018.

ב- OKEx אנו מחויבים לארכיב שוויון מגדרי במקום העבודה. אנו מאמינים שזה חיוני לאמץ את המגוון המגדרי ואת העצמת הנשים. אנו מעריכים את כישרונות העובדים, העבודה הקשה והתרומות של עובדות, ומעניקים להם הזדמנויות שוות להצליח ולהאיר, כמו שאנחנו עושים לחברים הגברים שלנו..

לאחר שנים של מאמצים הצלחנו להשיג השנה כוח אדם מאוזן. לכן, אנו מגבירים את מאמצינו להעלות את המודעות לשוויון מגדרי ולהעצמת נשים בענף.

לכבוד יום האישה הבינלאומי, יצרנו קמפיין ייעודי #WomenInCrypto לחגוג את ההישגים והתרומות שהעניקו שחקניות בתעשייה ולעורר השראה למי שעובד קשה להצלחה בתפקידיהם. הקמפיין כולל שיתוף מלב אל לב מ -24 נשים מדהימות שתרמו תרומות מרשימות לתחום.

תוהה איך הם שוברים את הסטריאוטיפים ומצטיינים בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו? הנה מבט על מסעותיהם המרגשים וההצהרות החזקות המדגישות את מה שאפשר לנשים בקריפטו.

“הקריפטו כידוע נבנה לא רק על בלוקצ’יין אלא גם על קהילה חזקה. אנחנו, נשים, בונות קהילות טבעיות. זה הזמן עבורנו להתכנס ולהשתתף בקריפטו מתוך מטרה לגייס עצמאות כלכלית ולנצל את מערך הכישורים המולד שלנו. כשם שהדולרים שאנו מוציאים הם הצהרות פוליטיות – הביטקוין אינו שונה. במשך אלפי שנים הצבענו את קולותינו מבלי להישמע – קריפטוגרפיה מאפשרת לנו להישמע. ”

דיאנה פיירס, סמנכ”ל מכירות מוסדיות, Crypto.com

“עבור טכנולוגיות מתפתחות כמו בלוקצ’יין וקריפטוגרפיה, כישרונות מרקע מגוון תמיד נדרשים כדי לקדם את החדשנות. עם רוב התפקידים המובילים בתחום האסטרטגיה, התקשורת והפיתוח העסקי בתעשייה, זה פותח הזדמנויות נהדרות עבור נשים חדשות לנשים להשתלב בטכנולוגיות יותר מתמיד. אני והמייסד שלי, TongTong Bee, מאמינים מאוד ביכולותיהן של הנשים המובילות את צמיחתה של תעשיית הבלוקצ’יין ומטבעות הקריפטו, ונרגשים לראות את נקודות החוזק שלנו בשיבוש העולם. “

אליסה צאי, מייסד & מנכ”ל, PANews

“איך ליצור סביבה שווה? לתעשיית הקריפטו יתרונות טבעיים, זו תעשייה כל כך חדשה ומציעה הזדמנות הרבה יותר שווה לכולם בהשוואה לתעשיות המסורתיות. גברים ונשים נמצאים באותו קו התחלה ויש להם את אותה ההזדמנות לשנות את העולם הישן וליצור את העולם החדש. כמובן, זו גם תעשייה הדורשת ידע מקצועי רחב כמו משפטים, מימון, טכנולוגיה, תאימות וכו ‘. זה עוזר לנו לקבל יותר הזדמנויות למצוא את ההתמחויות שלנו ולהתאים את הרקע שלנו, או אם אנחנו רוצים, אנחנו יכולים להמעיט באתגרים מדהימים יותר. לכן, כנשים איננו רק רוצים לצעוק סיסמאות, אלא צריך להוכיח את עצמנו באמצעות האינטלקט שלנו, האמפתיה המצוינת ויכולת התקשורת שלנו עם פעולות למאבק למען שוויון מגדרי.

סיירי לי, קהילת טרקסה & שיווק ה- Recika CMO, Taraxa / Recika

“אני לילית לי. אני פמיניסטית.

בלוקצ’יין & תעשיית הצפנה היא המקום הכי טוב לעבוד בו כאישה אפילו שאתה לא מקודד. אתה יכול להראות את היכולת שלך שהשתדלה במשך שנים, כמו גם להיות עצמך כמו שאתה.

הצטרפתי לפרויקט בלוקצ’יין מבוסס סינגפור במשך שנתיים כמתחיל חדש למומחיות. יש הרבה הזדמנויות נהדרות ללמוד מאנשים ולדרג את עצמך. למשל, תוכל לטעום מהטכנולוגיה המתקדמת כיצד היא עובדת; אתה יכול להיות סוחר חדש הנרגש להבנת תהליך השוק הדיגיטלי; אתה יכול גם לעבוד עם מומחים המגיעים מענפים וממדינות שונות. יום אחד היית מבין שאנשים מבריקים עובדים סביבך, ואתה אחד מהם.

בלי דעות קדומות, בלי סקסיזם.

אני סיני, גרתי בטוקיו קרוב לעשר שנים.

ביפן אין לנשים מספיק מקום להצליח בגלל התרבות הישנה והחשיבה מהחברה המסורתית. הם שותקים, צנועים, תואמים ומספקים כל הזמן. הם פועלים “ילדה טובה” ו”אתה כמוך “להגנה בחיי היומיום. זה מה שלמדתי מנשים יפניות.

ביפן אנו זקוקים לגברות נלהבות יותר שיעבדו כאן כדי להראות את כישוריך, כולל מחשבה, כישורי שפה, תקשורת, חברתית, תחושה חזקה ככל שתוכל.

אני אחראית לקהילת נשים בבלוקצ’יין כמומחית יפנית, שנוסדה בניו יורק ומשתפת פעולה עם נשים בלוקצ’יין כדי לאכוף את האזור לעבודה משותפת..

בבלוקצ’יין & בעולם קריפטוגרפי, רק כמה נשים נלחמו שם. הם אמינים, מכובדים, מצליחים. האם תשמח להיות הגברת הבאה? “

לילית לי, מומחית יפנית, נשים בבלוקצ’יין

“נשים מביאות כל כך הרבה למקום העבודה. מנקודות מבט שונות וסגנונות מנהיגות ועד לגישות בעת טיפול במצבים – חשוב לעסקים להעסיק נשים ולטפח את המגוון הזה. כאישה בתעשייה הנשלטת על ידי גברים, קבלת התמיכה הנדרשת ביותר ויש לה הזדמנויות מתמשכות לצמוח היא חשובה ביותר. כשענפים מקלפים את סביבתם המגבילה ומספקים לנשים את ההזדמנויות הללו, כולם יכולים לפרוח! ”

סנדרה יאפ, מנהל שותפויות, Zcoin

“לחיות חיים עם משמעות נדרשת אומץ, אומץ ואנרגיה בלתי מוגבלת. להיות אם לשניים תוך כדי מענה לצרכים של סביבת עבודה קשוחה זה דבר שעומד בפני נשים רבות במאה ה -21: זה מאתגר ומתגמל בעת ובעונה אחת. החיים הם מסע יפה עם עליות וירידות מתמדות אבל מה שהכי חשוב זה שאנחנו בחיים ונוכל ליהנות מכל דקת נסיעה. אני מרגיש מבורך באמת שמצאתי את הייעוד שלי בעולם הבלוקצ’יין, משימה דיגיטלית שחיברה אותי לאנשים מדהימים שחולמים חלומות גדולים מהם. עבודה ביום ובלילה באמת מרוקנת אותך. אבל, בסופו של דבר, אתה יוצא כאדם חדש, כי מה שלא הורג אותך מחזק אותך. אני מרגיש אסיר תודה על כל הקשיים שהיו לי לסבול מכיוון שהם הפכו אותי לאדם טוב יותר בדרך. זה נכון במיוחד עבור חברותיי הנשים שצריכות לעבוד קשה מאוד כדי להשיג מטרות נהדרות בזמן שהותן שם עבור ילדיהן המדהימים. קח ממני את המסר הזה ביום האישה הבינלאומי: אוהב את העבודה שלך, אוהב את החיים שלך, כי עבודה אמיתית תמיד גורמת לך להראות יפה. “

פיי, מייסד שותף, 99Ex

“הודות לביטקוין, אנשים חופשיים יותר ומאפשרים להם מתמיד להתחרות על סמך רעיונותיהם ויצירת הערך שלהם, ללא כיבודים מהטיות ישנות בנוגע למגדר, גזע, אילן יוחסין ואחרים. מערכת הביטקוין מאפשרת לשווק מחיר כל פיסת יצירה זעירה מהעבודה הקשה והיצירתיות, ומעבירה את התגמול לאורך שרשרת הערך בזמן אמת. עכשיו הגיע הזמן שכולם יחשבו מחדש איזה ערך אתם יוצרים שישפיעו לטובה על 7 מיליארד חבריכם. “

אלה צ’יאנג, מנהל דרום מזרח אסיה, איגוד הביטקוין

“המנטרה האישית שלי היא שהדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא לבנות אותו. בואו למקד את האנרגיה והכישרון שלנו ביצירת עתיד שאנו חוזים, במקום לבזבז זמן עם אומרים. שלוט בגורלך על ידי היותו התומך הגדול ביותר שלך. “

אמי יושיקווה, מנהל מנהל התפעול העולמי, אדווה

“טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא לא רק מהפכה טכנולוגית שמשנה גם את החברה והאנושות ככלל. וקטור מבוזר של Blockchain מספק לנקבות גישה שווה להשכלה רחבה יותר, ניהול פיננסי (באופן אינדיבידואלי ומוסדי). נשים ונערות לא צריכות להיות מוול סטריט, אך עדיין חלק מקבלת ההחלטות הכלכליות העולמיות. בלוקצ’יין מביא לנשים עצמאות פיננסית ועוזר לסיים את האפליה על רקע מגדרי בבתי ספר, במשרדים ובבית, בעולם. הגיע הזמן שנקבה תבריק. “

שיאוינג רן, מנהל הברית האסטרטגית, Cointelegraph יפן

“אני חושב שזו תעשייה שמסומנת על ידי תפיסות מוטעות ואי הבנות. אנשים רבים (נשים וגברים כאחד) מאמינים שעליך להיות מפתח או כלכלן כדי להסתבך – או שהם התגעגעו לסירה וזה מאוחר מדי.

אנו משתפרים בהידוק הנרטיב, בהסבר על היתרונות של מטבע הקריפטו מבלי לסבך אותו יתר על המידה, בבניית התשתית, בהוצאת מוצרים ידידותיים יותר לשימוש עם USPs ברורים. אבל עדיין יש הרבה עבודה לעשות כמו גם הרבה מקום להצטרף לכל סוגי האנשים.

אתה לא צריך להיות מדעני מחשבים (או גבר) כדי להבין את ערכו של מטבע דיגיטלי מבוזר שמפרק אותנו משליטת הממשלות והבנקים המרכזיים ומספק לנו ריבונות פיננסית פרטנית … אתה רק צריך מוח סקרן ו נכונות ללמוד.

כמו כן, הבין כי מחסום הכניסה הגדול ביותר עשוי להיות אתה עצמך. כן, זו תעשייה הנשלטת על ידי גברים, אך איש אינו שולל גישה של נשים באופן פעיל. רבות מהנקבות שנכנסו הורגות אותו בחלל. בלוקצ’יין הוא ניטרלי מגדרי. אל תתנו לאף אחד לגרום לכם לחשוב אחרת ואל תתנו לשום דבר לעמוד בדרככם. “

כריסטינה קומבן, עיתונאי מטבעות קריפטוגרפי, ביטקוין

“לנשים יש תפקיד קריטי במרחב הבלוקצ’יין ובקריפטו. נשים מטפחות באופן טבעי, מהימנות יותר ולעתים קרובות שמות לב לפרטים שעלולים להתעלם מהם, כמו למשל שימוש בתמורה לטובין..

באחריותנו כנשים להיות קדמות השינוי שהגיע אלינו, בלוקצ’יין וקריפטו נתנו לי קול והזדמנות בעולם מלא בירוקרטיות, זה יכול לעשות את אותו הדבר גם עבור נשים אחרות. הצטרפות נשים נוספות למרחב הקריפטו עשויה לחולל שינוי חיובי. נשים הן מתקשרות נהדרות והן יכולות לעזור להביא איזון ואמון למערכת האקולוגית של הצפנה. “

יאליווה סוקו, יו”ר, ארגון בלוקצ’יין המאוחד באפריקה

“אני שמחה לראות שטכנולוגיות חדשות מאפשרות לנשים להגשים את עצמן בחייהן המקצועיים והפרטיים, לארגן את זמנן ולהביא את רעיונותיהן לעולם, מה שמאפשר לעסקים להיות מכילים ומגוונים יותר. חזון עתיד נשי מייצג ערכים שונים, מטרות חשובות ודרכים להשגתם, וזה נהדר שהיום נוכל לשתף ולהישמע. פינטק אכן פותחת הזדמנויות חדשות לנשים עובדות, אשר, בדרכן, פותחות אופקים חדשים לתעשיית הפינטק. זהו תהליך מיטיב הדדי. ניתן לראות יותר ויותר נשים חזקות בקריפטו, זה גם לא מקרה שראש הבלוקצ’יין באחת הקהילות המשפיעות בעולם – הפורום הכלכלי העולמי – הוא אישה, מקצוענית נהדרת ואם לשלושה ילדים..

נשים הן משאב נהדר לכלכלה, אז בואו נהיה נשים חזקות. שיהיה לנו לעודד אותם, שנחנך אותם. “

קריסטינה לוקרציה קורנייר, עורך מנהל, Cointelegraph

“עם טכנולוגיה בת 11 שנים בלבד, זהו מרחב מתפתח בו נשים יכולות להיכנס מוקדם ולשפר את היחס בין חדשניות ומובילות בתעשיית הבלוקצ’יין. אתה לא צריך תואר במדעי המחשב כדי לפרוח ולהצליח בתעשייה הזו, אתה צריך מוטיבציה, תוכנית עסקית איתנה והתמדה. “

אדל, מייסד שותף ומוביל פרויקט, מטבע DAPS

“בלוקצ’יין וקריפטו הן טכנולוגיות המשתנות עולם ונשים צריכות להיות מעורבות בהן. מספר הנשים ב- IT, STEM, crypto ו- blockchain עדיין קטן. יש פוטנציאל עצום לנשים מועצמות, שעדיין אינן מעורבות. בואו נעודד נשים לנצל את איכויותיהן בתעשייה המתעוררת הזו.

יש הרבה עבודה לעשות עבור מפתחים, מנהיגי (טק), מנהלי שיווק, מומחי תקשורת, דוברים, (מעצבי רשת) ועוד הזדמנויות נהדרות. אז אם אתה יכול לכוון גברת לכיוון הנכון כדי לעקוב אחר חלומותיה, לנצל את הפוטנציאל שלהם, אז לך על זה. זו יכולה להיות אחותך הקטנה, חברה או אפילו מישהו שפגשת באינטרנט הגדול בעולם. כל תרומה קטנה יכולה בסופו של דבר להביא לעולם בלוקצ’יין וקריפטו מגוון ומכליל יותר. “

CryptoLady, מייסדת, ladiesinblockchain.org

“אני חושבת שנשים יכולות להביא חשיבה יצירתית לענף שמתקשה כיום לגשר בין טכנולוגיה חדשנית ליישומים שימושיים ומיינסטרים שלה. ככה אני חושב ומרגיש כמעצב מערכות בחברת טכנולוגיה מצליחה.

ביטקוין לא יכול למצוא שזו הצלחה אמיתית בכך שהוא פשוט אדריכלות תוכנה מבריקה. היא גם לא יכולה לעמוד בגורלה, על ידי היותה רק פלא פלאי נישה עבור אנשי טכנולוגיה או משקיעים. זה זקוק לשימוש המוני! זה זקוק לאנשים שיווק ועיצוב לשימוש המוני זה.

אז מי האנשים האלה הולכים להיות? כולנו. זה לא אנשים שבונים את תוכנת צומת הביטקוין. זה אנשים מענפים קיימים, שמוצאים מקרה שימוש להפעלת השירות שלהם (או חלקים ממנו) בצורה יעילה יותר באמצעות ביטקוין.

הביטקוין כמערכת אקולוגית פותח שפע של אפשרויות שטרם נוצלו. הוא מספק תיעוד מאובטח, פתוח, גלובלי, ותקשורת מהירה וחסכונית של כל מיני עסקאות, הסכמים ונתונים.

בעשור האחרון אנשים לא היו ערים לחלוטין לכך. רובנו, אפילו אלה שמכירים ביטקוין זמן רב, היינו בורים מהפוטנציאלים של ביטקוין – הנסתרים לעין בקוד הגרסה הראשונה של ביטקוין: 0.1.

על כולנו התשוקה לחלוק ולבנות על תגליות אלה של האופי האמיתי של ביטקוין, לממש באופן מלא את בואו העולמי של ביטקוין כאינטרנט 2.0..

ביטקוין הוא לא רק השקעה: זו רשת ותשתית שרבים מהנוחיות והשירותים המודרניים שלנו ייהנו מהם.

אז בואו נעזור לממש את חלומו של סאטושי על ידי פיתוח וקידום שירותים פופולריים מאסיביים בביטקוין העומדים בתכנון ובגורל האמיתי של ביטקוין! “

ריינה נקאמוטו, מעצב מערכות, @ mindstatex

“הקריפטו היא תעשייה מתפתחת ורבת תחומים. אל תרגיש מאוים מכמות המידע המסתמנת לכאורה – חשוב בביקורת, היה גמיש ובטח בקולך. והכי חשוב, שיהיה לך כיף להשפיע על העולם שלנו! “

מיה דנג, שפירית הון

“כולם מדברים על אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים.

רוצים להאיץ את התהליך? תערב יותר נשים!

בעוד שנשים החלו לתפוס תפקידים בכירים בחברות Cryptocurrency הגדולות ביותר, אנו זקוקים לעוד רבים מאיתנו להשקיע ולעבוד בענף זה. לדבר איתך החברות שלך, האחיות שלך והבחורה ההיא שתמיד אתה רוצה לפתוח איתה בשיחה. (רוצה ללמוד משהו מגניב? הוא שובר קרח נהדר &# 128539;) “

שאליני

“אנו חיים בעולם המשתנה בקצב מהיר. זהו זמן בו יצירתיות ורעיונות נועזים הפכו לנורמה החדשה, ואותם האנשים החובקים את העידן החדש יסייעו גם בשינויו לטובה. זו הסיבה שאני דוגל בחינוך ומשתף במידע כדי שאנשים רבים יותר יבינו את ההזדמנויות הבלתי מוגבלות שיש לבלוקצ’יין וקריפטו בעיצוב החברה שלנו כאנשים, כקהילה וכאדם אינדיבידואלי ללא קשר למוצא שלך, למין או לרקע החברתי שלך. תמיד הערכתי את הדברים הטובים בחיים ובמה שאנחנו עשויים להשיג אם נעבוד יחד ונשאר מחובר. זו בדיוק הסיבה שהצטרפתי לאחרונה למערכת האקולוגית ICON ולצוות P-Rep ICONPLUS בכדי לעודד ולאתגר אחרים לעבוד יחד. חדשנות אמיתית כוללת את כולם. “

מוניה רבחי, נציג הציבור של ICON, ICONPLUS

“יום האישה הבינלאומי החל בשנת 1910. אני נותן מחווה לאלה שהקימו את התנועה הזו בעידן ההוא. ועכשיו בשנת 2020. עלינו לעבור לשלב הבא. רשתות חסימות ומטבעות קריפטו התפתחו על ידי ביטול גבולות וחיבור בין אנשים. אל תשכח שלבלוקצ’יין יש גם פוטנציאל ליצור חופש נשים ושוויון. “

מאי, מיס ביטקוין

“כדי שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תוכל להשיג אימוץ המוני, אנו זקוקים לכישרונות רבים נוספים, במיוחד. נשים שיצטרפו אלינו לענף זה. מחקרים מראים שנשים מצטיינות ביוזמה, פועלות בחוסן, מביאות לתוצאות ומציגות יושרה גבוהה ויושר, תכונות חיוניות כדי לעזור לתעשייה לממש את הפוטנציאל העצום שלה..

עם זאת, אני מאמין שהסיבה החשובה ביותר עבור נשים להצטרף לענף זה היא כי זה FUN. מנסיוני, זו הייתה נסיעה מורטת עצבים אך מלהיבה. נסיעה בה אני מושפל כל הזמן, ללא הרף על אצבעות הרגליים, ובכל זאת לומד כל יום ודורך ויוצר סימנים בשטח עצום בו מעטים מאוד מעולם לא עברו. הצטרפו אלינו לטיול הזה! ”

פאנגפאנג ​​חן, ראש תפעול, קרן אלגורנד

“הסתגלות והבנת מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין עשויות להיראות כדבר קשה בהתחלה.

אל תשכח את העובדה ש: "הכל קשה לפני שזה קל!"

להקל על דברים קשים זה הכוח הנסתר שלנו. לעולם אל תמעיט בערך בכישרונך עשה זאת. אל תפחד ללמוד דברים חדשים.

אל תפחד להיות חלוץ השינוי. אל תפחדו להתחרות בעולם הגברים. אל תתנו לחברה ולמצב הנוכחי להרחיק אתכם מהמשחק.

כל טרנספורמציה תזדקק למגע הרחום שלנו ולפרספקטיבה המפורטת שלנו כמו שעושה טרנספורמציה של בלוקצ’יין.

בשאק בורקו ייגית, מייסדת שותפה, איסטנבול בלוקצ’יין נשים

“מספר הנשים היזמיות המפתחות פרויקטים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, או נוטלות חלקים פעילים בפרויקטים עדיין מעט מאוד, אם כי הוא נוטה לגדול. בהתחשב במקרי השימוש, אפשר לומר שהתחלנו לראות פרופילים של עורכי דין, ביורוקרטים, אנשי אקדמיה, אנשי ציבור או מנהלים בדרג בינוני או C שעובדים על פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים שמנסים לתרום למערכת האקולוגית מבחינת הרגולציה. ונושאי ממשל.

בקשר לצד הקריפטוגרפי של העסק אנו רואים שנשים ניגשות למטבעות קריפטוגרפיים ככלי השקעה / חיסכון במקום למסחר בגלל האינסטינקט שלהן להיות זהירות יותר..

מצד שני, נשים הן יצירתיות מטבען. נשים חייבות לגעת בפיתוח טכנולוגיה זו וביצירת רעיונות חדשים. באופן זה, אנו חושבים שניתן לאמץ ולהרחיב את הטכנולוגיה על ידי המונים רחבים יותר. צריך לבנות מבנים שיעודדו נשים לעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. כתפיסה של מודעות משותפת לכך שכל סביבות התוכנה, ובמיוחד משחקי המחשב, נשלטות על ידי גברים, אנו דואגים לשבור תפיסה זו ולעודד נשים לעבוד במערכת אקולוגית זו שיכולה ליצור ערך מוסף ולפתוח אופקים חדשים. “

אברו גובן, מייסדת שותפה, איסטנבול בלוקצ’יין נשים

“הביטקוין הוא כולו חופש בחירה ואני מקווה כי אנו רואים יותר נשים משתמשות בו כמנגנון ליצירת הזדמנויות עבור עצמן. לשאר הנשים בענף, הייתי אומר – בואו נמשיך לבנות. אולי יום אחד, השאלה, "איך זה להיות אישה במרחב? ” יהיה מיושן. “

ילדה נעלמה קריפטו, @girlgone_crypto

לבסוף, הנה כמה מילים ממנהל האסטרטגיה הראשי שלנו, אליסה שו.

“מה אני אוהב בקריפטו? זה לא מפלה, ללא קשר למגדר, להשכלה או לרקע התרבותי שלך. בקריפטו כולם שווים. זה מניפסט אמיתי של ‘ביזור’.

עבור אישה העובדת בתעשיית הטכנולוגיה כמעט עשר שנים, אני נשאלת הרבה, ‘למה אין הרבה נשים בבלוקצ’יין?’ ואני תמיד נותן להם את אותה התשובה, יש. הם פשוט לא זוכים לאותה רמה של חשיפה או הכרה כמו עמיתיהם הגברים וזו בעיית החלל.

אני רוצה להניע נשים נוספות להסתבך בקריפטו, אני רוצה לראות נשים בשלטון, והכי חשוב, אני רוצה שנשים ינצלו את ההזדמנות המדהימה הזו לצמוח ולזרוח. Crypto אינו סוג של מועדון בנים, הוא מקיף כל, כל אותן נשים שהצטרפו אלינו לקמפיין #WomenInCrypto הן הדוגמאות המושלמות לאופן בו נשים יכולות להוביל, לעצב ולתרום לענף. “

אליסה שו, מנהל אסטרטגיה ראשי, OKEx

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner