יום הולדת שמח, OKEx!

חוגגים את העבר שלנו, מעוררים השראה לעתיד

אולי אתה מכיר אותנו כמרכזיית ההצפנה המובילה באי הבלוקצ’יין, אבל האם אתה יודע שאנחנו חוגגים יום הולדת 2 לעצמנו 31 באוקטובר?

OKEx עשתה דרך ארוכה להפוך לאחת מהבורסות הגדולות בעולם של נכסים דיגיטליים בתחום הספוט והעתיד. מאז שהקמנו, כבר רשמנו למעלה מ -400 חוזים עתידיים ומסחר נקודתי ומתגאים בנפח מסחר גבוה. עם זאת הדברים לא היו ורודים עבורנו, במיוחד כשאנחנו כל הזמן צריכים להתמודד עם האשמות וביקורת מצד המתחרים.

כיום אנו מפנים דף חדש עם מערכת אקולוגית חזקה של OKB, מערכות מסחר ואבטחה משופרות, פרויקטים חדשניים והרחבה עולמית. כדי להנציח את האירוע החשוב הזה, בואו נצפה לפרויקטים המרתקים האלה שעבדנו עליהם חודשים, שצפויים להגיע בשנת 2020!

ארגון מוסדר עצמי גלובלי (SRO)

1. jpeg

כמובילה בתעשייה, צעדנו באומץ צעד קדימה בכדי לשפר את המצב עבור כל הענף. רק על ידי עבודה משותפת יכולות הבורסות לקבוע סטנדרטים לביצוע ביטחון פיננסי למיליוני אנשים, לכן הקמנו ארגון גלובלי מוסדר עצמי (SRO) שיחבר בין חילופי חברים בענף..

הוכרז במהלך המפתח בפסגת DELTA, SRO הוא קבוצה סטנדרטית של פרקטיקות ומדיניות שמוצבים במקום. זהו ארגון עצמאי ומבוסס על חברות הפתוח לחילופים מכל הגדלים והשיפוט. SRO קוראת לחברים בקהילת סחר הקריפטו העולמית לשלב ידיים בקביעת סטנדרטים לייצור שוק, רישומים ומחיקת נכסים דיגיטליים, ופריטים אחרים החשובים לצמיחת הענף כולו.

אנו מקווים כי חילופי חברים יוכלו לעבוד יחד כדי להגדיר ולאמץ סטנדרטים לקידום אימוץ נכסים דיגיטליים ברחבי העולם ולהוסיף ערך לקהילה על ידי הגנה על משקיעים וסוחרים תוך טיפוח חדשנות בכל המערכת האקולוגית של OKB..

OK שרשרת & OKDEx

OKB_800x418_1.jpg

סוף סוף זה קורה – הבלוקצ’יין הקנייני החדש OKChain ”נמצא בשלב הפיתוח הסופי ו- testnet עומד לצאת לדרך. כאשר OKChain יהפוך ליציב, נעביר את OKB, האסימון המקורי של הרשת, מהאסימון של Ethereum ERC-20 לחשבון OKChain שלנו..

הבורסה המבוזרת הראשונה שלנו (DEX) תהיה זמינה ברשת גם באותה עת, ונפתח את בחירת הסופר-נודס לבלוקצ’יין. באמצעות OKB, משתמשים יכולים להצביע למועמד המועדף עליהם על SuperNode ולהסדיר את דמי העסקה ב- OKDEx. OKB ישמש גם למכירה מוקדמת סמלית, וצוותי הפרויקט יצטרכו לשלם בעתיד צמתים עליים OKB כדמי שירות..

בשולי USDT & חוזים בשולי אסימונים & מחליף

1_csQFSEVwwB9P7nhms9hU2w.jpeg

הביקוש למסחר עתידי תמיד היה חזק בתעשיית הקריפטו, ובורסות קריפטו רבות מבקשות להיכנס לחלל. כדי להציע למשתמשים אפשרויות נוספות במסחר, נשיק בקרוב מאוד חוזים עתידיים על USDT של Tether, המתוכננים לעלות לאוויר בנובמבר השנה..

שני המכשירים הנגזרים החדשים יאפשרו למשתמשים לפתוח עמדות ממונפות או להיכנס למיקום ממונף לרכישה או מכירה של נכס, במקרה זה, עם USDT.

על ידי שימוש רק ב- USDT כבטוחה, המשתמשים יכולים כעת לפתוח BTC, ETH וכל חוזים אחרים, ללא הטרחה של מעבר בין מטבעות קריפטוגרפיים שונים., חוסך זמן ועלויות.

חוזים עתידיים של USDT יושקו ב -14 בנובמבר, והסימולציה תחל ב -5 בנובמבר. החלפת USDT נצחית תושק ב -9 בדצמבר, והסימולציה תחל ב -30 בנובמבר.

OKMSX, חילופי נכסים דיגיטליים ביטחוניים

1_lkWdZAzZg5pw_xcMEbu_dQ.jpeg

לאחר העברנו את מטהנו למלטה, חברנו ל- MSX, הזרוע הדיגיטלית והפינטק של אחזקות הבורסה לניירות ערך במלטה, כדי לשתף פעולה בבורסה חדשה לתמיכה ביוזמת האי Blockchain של מלטה. מיזם משותף זה מסמן את אמוננו בממשלת מלטה כמו גם את מחויבותנו לספק סביבת מסחר יעילה, מאובטחת ושקופה של בלוקצ’יין למשתמשים ברחבי העולם..

אנדי צ’אונג, ראש התפעול שלנו התייחס לפלטפורמת המסחר כ”בורסה מוסדית לטוקני אבטחה “שתמנף את” פעולות הנכסים הדיגיטליים והמומחיות הטכנולוגית “של הבורסה. מנצלת את הניסיון של הבורסה לניירות ערך במלטה בהתאמה לרגולציה, OKMSX עובדת כבר שנה אחת וכעת היא מתקרבת לשלב הפיתוח הסופי שלה, עם ההשקה צפויה במחצית הראשונה של 2020.

יישומי OKB נוספים

מאז הגירת OKB לבלוקצ’יין את’ריום באפריל השנה, אנו מנסים להאיץ את האימוץ ההמוני של האסימון המקורי שלנו לכמה שיותר היבטים בחיי היומיום. לאחרונה אנו גאים שהכנסנו לטוויטר של ג’יי האו למנכ”ל שלנו 14 דרכים חדשות לשימוש ב- OKB שלך, כולל קבלת שירותים פיננסיים, שיפור אבטחת הסייבר שלך וקניות מקוונות וכו ‘.. !

1_4_PNFfj_AAaQfE8EJ8ikcg.jpeg

אנו רוצים להביע את תודתנו הגדולה ביותר ללקוחות, לשותפים ולכל מי שתומך ועומד לצידנו. אנו נמשיך לשכלל את המערכת האקולוגית החסומה של בלוקצ’יין למשתמשים, וכולנו לחבר פרויקטים מעולים של בלוקצ’יין חדשניים, על מנת להקל על פיתוח אקולוגי עבור OKEx וכדי לקדם את תעשיית הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים..

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהפחית סיכונים.

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner