OKEx מכריזה על השקת תכנית המשואות שלה – סדרת מנטור וסדרת מורים לאזור אירופה

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם של מטבעות קריפטוגרפים ונגזרים, מכריזה על השקת תוכנית ה- OKEx Beacon שלה, סדרת Masterclass ו- Mentorship במיוחד לאזור אירופה. התוכנית מורכבת משילוב של מצגות כיתת אמן בודדות וניטור חונכות למספר מצומצם של משתתפים. השיעורים יועברו על ידי בכירי OKEx וכן נציגי תקשורת בולטים בחלל. כל חונכות המשתתפים תינתן באופן בלעדי על ידי צוות ההנהגה של OKEx. היישום מתחיל היום עד 7 ביוני 2020.

התמקדות באזור אירופה

מגיפת וירוס הכלילי הביאה להידרדרות כלכלית ולאבטלה רחבה ברחבי העולם, כאשר אירופה הייתה אחד האזורים שנפגעו הכי קשה. נראה כי כלכלת האיחוד האירופי (האיחוד האירופי) תצנח ב 7.4% בשנת 2020 עם שיעור אבטלה של 9% במה שמכנים התחזיות שלה "המיתון הכלכלי העמוק ביותר בתולדותיו. “[1] קנצלרית בריטניה, רישי סונאק, גם הזהירה כי המדינה צפויה לחוות מיתון “שכמותו לא ראינו”.

כשהדרך להתאוששות נראית ארוכה, OKEx מאמינה שיש בו ניצוץ של תקווה בין כל השליליות של חלק מהנפגעים. מכיוון שאנשים רבים נאלצים להישאר בבית מרוב עבודתם, כעת הסיכוי שלהם לחקור את תעשיית הבלוקצ’יין המשגשגת וקריפטוגרפים..

החל מסוף מאי, תוכנית המשואה של OKEx תספק להם בדיוק את זה. ההזדמנות למי שמעוניין בבלוקצ’יין וקריפטו ללמוד עוד על החלל.

חינוך בלוקצ’יין מהטובים ביותר

התוכנית מורכבת מליווי בלעדי של חודש עם מנהלי OKEx, יחד עם שלושה כיתות אמן שניתנו על ידיהם ואנשי מקצוע בתעשייה בנושא ספציפי בבלוקצ’יין ובקריפטו. בסך הכל יגויסו שישה חניכים.

מדריכי התוכנית הם ג’יי האו, מנכ”ל OKEx ומנהל השווקים הפיננסיים לניקס לאי, אשר ידריכו שלושה משתתפים כל אחד בטלגרם. מלבד ההתקשרות היומית עם צוות OKEx, המשתתפים ישתתפו במפגשי הדרכה שבועיים של 30 דקות עם שני המנהלים.

כל כיתת אמן תארך 15-30 דקות, ואחריה ש ‘של 10 דקות&מפגש למגיש כדי לענות על שאלות, לספק הנחיות נוספות ובהירות בשיעורים. לאחר כל שיעור, החניכים יקבלו משימה בתגובה לתכני הכיתה. רמקולי מאסטרקלאס מאושרים הם ממדיה קריפטו, כולל לינדזי ג’ו של CNBC Crypto Trader ומארח הפודקאסט של Crypto 101, מתיו אהרון, יחד עם לניקס לאי..

הסדרה תעסוק במגוון רחב של נושאים, החל ממבט כולל על בלוקצ’יין, ומדריך צעד אחר צעד קל לרכישת קריפטו בפעם הראשונה, וכלה באסטרטגיות השיווק של חברות הבלוקצ’יין, בום ה- ICO ומסחר בנגזרות קריפטו..

“אנו יודעים כי מגפת ה- COVID-19 השפיעה רבות על העולם ועל אזור אירופה בפרט. אנשים רבים כלואים בבית ופרנסתם מושפעת. באמצעות תוכנית ביקון אנו שואפים לספק חלון לתעשיית הבלוקצ’יין והקריפטו. אנו מקווים שמשתתפים ומדריכים יכולים להרוויח מכך, אולי חלקם יכולים אפילו להתחיל את הקריירה שלהם במרחב זה, “אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx..

"המפתח לאימוץ בלוקצ’יין וקריפטו טמון בחינוך. אנו מקווים ש- OKEX תוכל להצית את אש החדשנות באמצעות תוכנית המשואות. בסופו של דבר, תעשיית הקריפטו תשגשג רק עם קהילות מושכלות יותר," אמר לניקס לאי, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx.

תוכנית המשואה של OKEx מתחילה את יישומה מעתה ועד 7 ביוני 2020. לקבלת יישום ומידע נוסף, אנא עקבו אחר תוכנית משואות OKEx ו.

[1] מָקוֹר: סקירה פיננסית

סוֹף

אודות OKEx

השוק הגדול ביותר והמגוון בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות, של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner