מנכ”ל OKEx, ג’יי האו: התרסקות האסימון אינה סוף דה-פי, אלא שיעור בסנטימנט השוק יתר על המידה.

מלטה, 18 בספטמבר 2020 – OKEx (www.okex.com), בורסת מטבעות קריפטוגרפית מובילה בעולם ומובילה בנגזרים, נקטה עמדה כנגד כמה מהפרקטיקות חסרות המצפון סביב מרחב DeFi ההולך וגדל, כשמנכ”ל OKEx, ג’יי האו, נוקט טוויטר לדבר את דעתו. כחלוצה בסיוע בפיתוח מרחב DeFi וכבורסה מרכזית, OKEx מגנה בתוקף את ההתנהגות הלא אחראית של חלק מעמיתיה, מה שהוביל לאובדן כספי משקיעים, ביטחון ורגרסיה בהתקדמות DeFi..

עם הפופולריות של מושגי DeFi ויצירת מיתוסים רבים לעשיית עושר, הכאוס החל להופיע בשוק. ב- 14 בספטמבר, פרויקט כריית ספקי נזילות הנתמך על ידי בורסה מובילה, הושק ב- DEX המבוסס על הרשת הציבורית החכמה של הבורסה. הפרויקט התקבל בציפייה רבה ממשקיעים ואפילו א "זה לא תמיכה" אישור ממנכ”ל הבורסה, בהתלהבות מה- "לְרַגֵשׁ" זה גרם.

עם זאת, יום אחד בלבד לאחר מכן, התרחשה פארסה מוחלטת. כאשר מחיר האסימון של הפרויקט צנח וגרם למספר רב של משתמשים לסבול מהפסדים עצומים, מנכ”ל הבורסה סיים במהירות את הקשר עם הפרויקט ומחק את הציוצים שפורסמו בתמיכה. יש לבחון את חוסר האחריות ואת חוסר האמפתיה למשקיעים מצד אנשים בעלי השפעה במרחב אם אנו אמורים להרוויח אמון של אנשים ולגדל את הענף יחד..

"תפקיד הבורסה הוא לזהות נכסים איכותיים למשתמשים, ולא לנצל לרעה את השפעתה ולהניע מספר רב של משתמשים לקנות אסימון מסוים, במיוחד בשלב הנוכחי של סנטימנט שוק מוגזם “, אמר ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, מוֹסִיף:

“אנו קוראים למשתתפים בתעשייה, במיוחד חברות מובילות עם יותר משאבים ואמון משתמשים, להקדיש תשומת לב רבה יותר לאחריות התאגידית שלנו ולהגן על האינטרסים של המשתמשים. כמובן, אירוע מסוג זה אינו סוף דה-פי, אלא מכה קשה לאמון המשתמשים ושיעור ברגש השוק יתר על המידה.."

התמקדות בחדשנות, ולא במחיר סמלי

עם הופעתם המתמשכת של מוצרי DeFi חדשניים, שווי השוק של DeFi ממשיך לרשום שיאים, אך גם הסיכונים מצטברים. לדוגמה, משקיע יכול כעת להשתמש באותן כספים כדי ליצור שרשרת הון ארוכה בפרויקטים שונים של DeFi באמצעות הימור והלוואות, מה שאומר שכל בעיה בכל חוליה עשויה לעורר תגובת שרשרת ענקית..

לכן, עבור DeFi, הדגש צריך להיות על החדשנות והפרקטיות של המוצרים שלה, ולא על ביצועי האסימונים של הפרויקט בשוק המשני, שאינו אלא השתקפות של רמת המוצר..

הפרויקט הראשון של OKEx Jumpstart Mining, Zyro, למשל, הוא פרוטוקול הדור הבא לנזילות אוטומטית שנבנה על Zilliqa. באמצעות רשת ציבורית גבוהה ביצועים זו, זירו מסוגלת להגביר את היעילות תוך הורדת עמלות העסקה, מה שמאפשר סחר ללא תחרויות בתדירות גבוהה.

הודות לפרקטיות הגבוהה והביקוש העצום, אסימון הממשל של פרוטוקול ה- Zyro.finance, ZYRO, משך יותר מ -100 מיליון OKB שהוקצו תוך 24 שעות, ומחיר הפתיחה שלו זינק ל 0.58 USDT, וסימן עלייה של 480%. החל מ -15 בספטמבר, מחיר ZYRO הגיע ל 0.6766 USDT, ושמר על עלייה מתמדת.

פרויקטים נוספים של DeFi שנרשמו לאחרונה ב- OKEx, כגון UMA, YFI, WBTC, LEND ו- COMP הוערכו גם על סמך עליונות המוצרים שלהם, מה שמטבע הדברים מעניק למחיר האסימוני תמיכה חזקה..

“איכות הפרויקט היא השיקול הראשון שלנו ברשימה של אסימון כלשהו. אנו בוחנים גם את יכולות הפיתוח ארוכות הטווח של הפרויקט ואת יכולתו לקדם עוד יותר את מרחב הבלוקצ’יין. לא משנה, השקעה בכל נכס קריפטו מהווה סיכון גבוה, ואנו קוראים למשתמשי OKEx לקבל הבנה מעמיקה של הפרויקט לפני המסחר, לנסות להימנע מהשפעת סנטימנט השוק ולקבל החלטות השקעה רציונליות “, הוסיף ג’יי..

סוֹף

אודות OKEx

הבורסה המובילה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, OKEx מציעה את השוק המגוון ביותר שבו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים גלובליים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים – כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות – של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות בגיבוש האסטרטגיות שלהם למקסום רווחים ולהפחתת סיכונים..

קשר תקשורתי

ויויאן צ’וי

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

@vivienchoi

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner