SushiSwap מגביר את הביקוש של USDT בסין בזמן שבדיקת DCEP נמשכת

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים מסין והונג קונג.

DeFi ו- DCEP היו מילות המפתח המובילות בקהילת הצפנה הסינית השבוע. בתחום הכספים המבוזר, עליית SushiSwap הובילה לביקוש חזק ב- USDT בשוק ה- OTC הסיני. בינתיים, הבנקים המובילים במדינה הסינית, כגון CCB ו- ICBC, בדקו את שילוב המטבע הדיגיטלי של סין ביישומים הניידים שלהם ובכרטיסי האשראי. סיפורים אלה ועוד במהדורת השבוע של שעון השוק הסיני של OKEx Insights.

SushiSwap דוחף ביקוש חזק של USDT בסין

Tether (USDT) ראה לאחרונה ביקוש חזק בשוק הסינים ללא מרשם. ה מדד USDT OTC על ידי ChaiNext מחושב על בסיס מחיר ללא מרשם של USDT ושער החליפין של יואן / דולר. המדד הגיע ל -1.8.8 בשלב מסוים ב -1 בספטמבר, כלומר USDT נסחר בפרמיה, שם 100 USDT שווה 100.8 $. בזמן כתיבת שורות אלה המדד עומד על 100.33 דולר.

ערך שבועי של מדד ה- OTC של ה- USDT. מָקוֹר: ChaiNext

פרמיית USDT הנסחרת בשוק הסיני מונעת מההייפ של DeFi. SushiSwap, מזלג של יצרנית השוק האוטומטית Uniswap, הוא פרויקט DeFi החם ביותר בקרב הקהילה הסינית, עם מעל 1.2 מיליארד דולר נעולים עד כה.

מסירות מפתח

  • ניתן להסביר את העניין העצום ב- SushiSwap בחלקו של "הפחד מהמחמצה," במיוחד בשל הבנה מוגבלת של מרחב DeFi. סקר DeFi של ARPA, שפורסם ביולי, צוין שרק 25% מקהילת הצפנה הסינית הבינו והשתמשו בפרוטוקולי DeFi כגון הלוואות.
  • על משתתפי השוק לזכור את סיכוני האבטחה בחוזה החכם הבלתי מבוקר של SushiSwap.

הבנקים המובילים במדינה הסינית דוחפים לבדיקת DCEP

בנק הבנייה הסיני והבנק התעשייתי והמסחרי בסין – שניים מארבעת הבנקים הממלכתיים בסין – דוחפים לאמץ את מערכת המטבעות הדיגיטליים הרשמיים במדינה, את התשלום האלקטרוני של המטבע הדיגיטלי, או את DCEP.

ב- 28 באוגוסט, CCB השיקה ניסוי של ארנק מטבע דיגיטלי מקוון ביישום הנייד שלה, המאפשר למשתמשים להמיר את מטבעות הפיאט שלהם ליואן דיגיטלי. עם זאת, הבנק השבית את הארנק הדיגיטלי למחרת, מלחיץ שהבדיקה לא מרמזת על השקת DCEP.

מנגד, ICBC הודיעה לאחרונה על הנפקת כרטיסי אשראי דיגיטליים, מה שמאפשר למשתמשים להפעיל שירותי מטבע דיגיטלי על ידי קישור השירות לכרטיסים שלהם. עם זאת, הפעלת שירות אינה אומרת שמשתמשים יכולים להוציא מטבעות דיגיטליים כעת.

מסירות מפתח

  • CCB אינו הבנק הסיני הראשון שבדק את ארנק המטבע הדיגיטלי הסיני. בנק ממלכתי סיני נוסף, הבנק החקלאי, הושק בדיקה פנימית של ארנק DCEP באפריל.
  • ארבעת הבנקים הממלכתיים הסיניים הראשונים – כולל CCB, ICBC, הבנק החקלאי ובנק סין – על פי הדיווחים בדקו את DCEP לגבי תשלומים והעברות בקרב עובדיהם הפנימיים באוגוסט.

הממשק של ארנק המטבע הדיגיטלי CCB. מָקוֹר: פיננסי סינא

יצרנית אסדות הכרייה Canaan Inc. דיווחה על הפסדים נטו ברבעון השני של שנת 2020

Canaan Inc., יצרנית אסדות הכרייה של ביטקוין הראשונה הרשומה בבורסת נאסד”ק, מְשׁוּחרָר תוצאותיה הכספיות הלא מבוקרות לרבעון השני של שנת 2020.

על פי הדו”ח, החברה ראתה הפסד נקי של 16.8 מיליון יואן (2.4 מיליון דולר) ברבעון השני, שיפור לעומת 39.9 מיליון יואן שהחברה הפסידה ברבעון הקודם. יצרנית אסדות הכרייה שיפרה את ביצועי התפעול והמכירות שלה ברבעון השני, כאשר הרווח הגולמי שופר ב- 17.1x וכוח המחשוב הכולל שנמכר כמעט פי שלושה, ועמד על 2.6 מיליון Thash / s..

מסירות מפתח

  • כיצרנית אסדות כריית הביטקוין הראשונה רשום בנאסד”ק בנובמבר 2019, מחיר המניה של כנען בע”מ, שעומד כיום על 2.01 דולר, צנח ב -85% ממחירו מחיר הנפקה ראשונית לציבור של 9 דולר.
  • חברת כנען בע”מ הייתה דיווח על הפסדים נטו מאז 2019, אך ברבעון האחרון נרשמו כמה שיפורים. המנכ”ל ג’אנג נאנגנג ייחס זאת לשיפור יכולות המחקר והפיתוח של כנען ולביצוע יוזמות ה- AI של החברה..
  • כנען סירבה לחזות את ביצועיה העסקיים בעתיד הקרוב בשל אי הוודאות שהביא COVID-19.

PMI של ייצור קייקסין בסין עלה לשיא של תשע שנים

שוק המניות בסין התחדש השבוע. מניות שנחאי SE ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,406 ו -4,844, נכון לזמן העיתונות, עם עלייה שבועית של 2.25% ו- 2.93% בהתאמה. מדד SZSE Blockchain 50 עומד בינתיים על 4,130, עם שינוי שווי שבועי של 3.71%. בהונג קונג מדד האנג סנג צנח השבוע ב -1.46% ועומד כיום על 25,120.

ביצועי מדדי השוק הסיני והונג קונג. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

שחרורו של מדד מנהלי הרכש הכללי בייצור סין קייקסין משמש כגירוי לשוק המניות הסיני השבוע. מדד ה- PMI לייצור סין עלה באוגוסט ל -53.1, שיא של תשע שנים מאז ינואר 2011. הדבר מונע מההחלמה הכלכלית לאחר COVID-19 בענף התעשייה, העדה במכירות יצוא גדולות, הזמנות חדשות וייצור..

מסירות מפתח

  • PMI לייצור סין קייקסין מודד את ביצועי תחום הייצור בחמישה עמודים: הזמנות חדשות, תפוקה, תעסוקה, זמני אספקה ​​של ספקים ומלאי פריטים שנרכשו..
  • המדד עומד כיום על שיא של תשע שנים בגלל מאמצי ההתאוששות לאחר COVID.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner