מדוע PayPal ו- Venmo הם דחיפה גדולה יותר לאימוץ הקריפטו מאשר Revolut

כניסת הקריפטו של PayPal אמורה להגביר את אימוץ המטבעות הקמעונאיים הקמעונאיים והסוחרים – Market Watch

בכל הנוגע לאימוץ המונים, ביטקוין (BTC) ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים קיבלו דחיפה משמעותית השבוע לאחר PayPal Holdings Inc., ענקית התשלומים המקוונת שמחזיקה בשווי שוק של 239 מיליארד דולר., הוכרז תוספת של ארבעה מטבעות קריפטוגרפיים גדולים להיצע המוצרים שלה. החל משנת 2021, משתמשים יכולים לקנות, להחזיק ולמכור מטבעות קריפטוגרפיה ישירות מחשבון PayPal שלהם.

בעקבות הכרזת פייפאל, מחיר ה- BTC והרבה אלטקוינים עלו משמעותית. 

BTC קיבלה דחיפה עצומה מהודעת PayPal. מקור: OKEx, TradingView

כאמור בפייפאל, העניין הגואה בתשלומים דיגיטליים – המונע על ידי COVID-19 ופיתוח מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, או CBDC – האיץ את אימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים של החברה..

ארבעת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים – BTC, Ether (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ו- Litecoin (LTC) – יועברו לראשונה למשתמשים בארצות הברית בשבועות הקרובים וצפויים להתרחב ל- Venmo ולבחור שווקים בינלאומיים ב המחצית הראשונה של 2021.

בקצרה אסטרטגיית ההצפנה של PayPal

פייפאל הצהירה כי הלקוחות יוכלו להשתמש באחזקות מטבעות קריפטוגרפיים למימון רכישותיהם עם 26 מיליון סוחרים ברחבי העולם. על מנת לספק חוויה חלקה, לא נגבה דמי שירות בגין קניית קריפטו או מכירתם עד סוף השנה. בנוסף, לא יחויבו עמלות בגין אחזקת מטבעות מטבע בחשבון PayPal. החברה גם שללה כל דמי המרה בין מטבע קריפטוגרפי לפיאט. כמו כן, מצד הסוחר, PayPal אינה מטילה שילובים או עמלות נוספות בקבלת תשלומי הצפנה.

מחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק קיבלה ל- PayPal גם BitLicense מותנה. בנוסף, PayPal המשיכה להרחיב את אסטרטגיית ההצפנה שלה באמצעות שותפויות עם אפוטרופוסים. זה היה דיווח כי PayPal בוחנת את הרכישה של אפוטרופוס הביטקוין BitGo Inc. עבור שירותי האחסון שלה.

ישנן מגבלות על הצעות הקריפטו של PayPal. משתמשים אינם יכולים להפקיד או למשוך מטבעות קריפטוגרפיים מחשבונותיהם ומחוצה להם – כלומר הם יכולים להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים שנרכשו דרך חשבון ה- PayPal שלהם בלבד.

לבסוף, Meltem Demirors, קצין האסטרטגיה הראשי ב- CoinShares, מאמין כי PayPal עשויה להשיק מטבע דיגיטלי משלה בששה עד 12 החודשים הקרובים.

השוק האלפיוני של ונמו עשוי להיות המפתח לאימוץ המוני

בעוד של- PayPal יש 346 מיליון משתמשים פעילים, נכון לרבעון השני של 2020, לחברת הבת שלה, Venmo, יש את הפוטנציאל הגבוה ביותר להגביר את אימוץ המיינסטרים של מטבעות קריפטוגרפיים. 

Venmo היא אפליקציית תשלום עמית לעמית ניידת עם 52 מיליון משתמשים זֶה שולט שוק התשלומים הניידים בקרב המילניום האמריקני – ביניהם BTC צברה פופולריות. מתוך דמוגרפיה זו 59% מדווחים האמין מטבעות קריפטוגרפיים הם חידושים חיוביים בטכנולוגיה פיננסית. יתר על כן, על פי הדיווחים 17% מבני המילניום היו בבעלות מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף, JP מורגן צ’ייס לאחרונה ציינתי כי העדפת המילניום ל- BTC על פני זהב היא המניע העיקרי לפוטנציאל הערכת המחירים לטווח הארוך של המטבע הדיגיטלי. 

סיפור ההצפנה של רבולוט

אימוץ שירותי Revolutions של רבולוט עשוי לשמש מקרה התייחסות עבור PayPal. הבנק הדיגיטלי קודם הושק שירותי המטבעות הקריפטוגרפיים שלה בשנת 2017 ואפשרו למשתמשים לרכוש ולסחור ב- BTC, LTC ו- ETH. מאוחר יותר הרחיבה החברה את הצעות הקריפטו שלה ל- BCH, XRP ו- Lumens Stellar (XLM). הצעות הקריפטו היו זמינות בתחילה ללקוחות אירופיים לפני שרבולוט הרחיבה אותם ל לָנוּ., יַפָּנִית ו אוסטרלי לקוחות בשנת 2020. 

Revolut ראתה עלייה ניכרת במסחר בקריפטוגרפים מאז התפרצות COVID-19. למעלה מ- 30% מעשרת מיליון המשתמשים של Revolut יש נסחר מטבעות קריפטוגרפיים באפליקציה. הצמיחה בולטת ביותר באפריל 2020, אז חלה עלייה חודשית של 68% במשתמשים המסחרים במטבעות קריפטוגרפיים ועלייה חודשית של 63% בערך הממוצע של כל עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים.. 

מטבעות קריפטו נותרו מרכיב הליבה של עסקיה של רבולוט. כפי שצוין על ידי החברה דוח שנתי, אחזקות המטבע הקריפטוגרפי שלה עלו מ -37 מיליון ליש”ט ל -93.8 מיליון ליש”ט בשנת 2020.

אימוץ קמעונאי קמעונאי רואה צמיחה צנועה

מהכרזת הקריפטו של פייפאל ועד השקעת הביטקוין בסך 50 מיליון דולר של סקוור, המוסדות רואים עניין גובר במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, אימוץ קריפטוגרפי בקרב סוחרים קמעונאיים נותר מוגבל נתונים מ- Coinmap מראה כי היה חלה עלייה קצרה של סוחרים קמעונאיים שקיבלו מטבעות קריפטוגרפיים בחודש מרץ, ככל הנראה, נגרם על ידי COVID-19. מאז, מספר המקומות לתשלום בקריפטו צמח בצמיחה מתונה, עם עד היום 19,072 מקומות תשלום בקריפטו..

מספר מקומות התשלום בקריפטו גדל במיוחד במרץ 2020. מקור: Coinmap

בעוד שהאימוץ הקמעונאי של מטבעות קריפטוגרפיים צמח לאט בשנת 2020, ההכרזה על פייפאל יכולה להיות מחליף משחק בכך שהיא מאפשרת למטבעות דיגיטליים להגיע ל -26 מיליון סוחרי PayPal. אנרי ארסלניאן, מנהיג הקריפטו העולמי של PwC, אמר ל- OKEx Insights:

"בעוד חברות תשלומים אחרות בארה”ב, כמו רובינודה או כיכר, כבר הציעו גישה לקריפטו, PayPal היא הרבה יותר גדולה ובינלאומית."

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner