בנקים בפייפאל ובארה”ב פונים לקריפטו בזמן שקרן הגידור בבריטניה מושכת – חדשות השבוע של הקריפטו

תמונת חדשות השבוע

בעוד שלפי הדיווחים, היעדר עניין מוסדי גורם לכך שקרן הגידור הקריפטו הראשונה בבריטניה סגרה את שעריה, בנקים בארצות הברית עשויים בקרוב להתחיל להציע שירותי אפוטרופוס לנכסים דיגיטליים. בינתיים, על פי הדיווחים PayPal אמורה להציע מכירות ישירות של מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשיה. נושאים אלו ועוד נבחנים במהדורת השבוע של חדשות הקריפטו של OKEx Insight של השבוע.

בנקים אמריקאים רשאים לספק משמורת על מטבעות קריפטוגרפיים

בנקים מוסמכים ארציים בארצות הברית יורשו לספק שירותי שמירה על מפתחות הצפנה ייחודיים הקשורים לארנקים של מטבעות קריפטו, על פי מכתב פומבי ממשרד מבקר המטבע ג’ונתן גולד, הלשכה העצמאית של סגן המבקר והיועץ הראשי של משרד האוצר..

המכתב מבהיר גם כי הבנקים רשאים לספק שירותי אפוטרופוס וגם אמון לא אמון.

כהערה צדדית, ה- OCC מובל כיום על ידי הממונה המשפטי הראשי של מטבע לשעבר, בריאן ברוקס.

מסירות מפתח:

  • אף על פי שביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים אפשרו זה מכבר למשתמשים “להיות הבנקים שלהם”, אנשים שאינם נוחים לרעיון עשויים בקרוב לאפשר לבנקים מסורתיים לאבטח את נכסיהם הדיגיטליים..
  • היכולת לספק שירותי שמירה על מטבעות קריפטוגרפיים – שהוגבלה בעיקר לגופים נבחרים נבחרים – עשויה כעת להיות מורחבת ומגוונת מאוד.
  • ה- OCC מכיר בבירור בצורך להסתגל ולעמוד בקצב המהירות של חדשנות פיננסית, אשר בעיקר הואצה על ידי טכנולוגיית BTC וטכנולוגיית בלוקצ’יין..

על פי הדיווחים, PayPal משתפת פעולה עם Paxos לשירותי מטבעות קריפטוגרפיים

על פי הדיווחים, PayPal מתכננת לשתף פעולה עם Paxos כדי להציע מכירות ומסחר ישירים של קריפטוגרפים. החדשות מגיעות דרך CoinDesk, שטוען כי דיבר עם שני אנשים המכירים את ההסדר הפוטנציאלי.

חברת פקסוס נמצאת מחוץ לניו יורק והשיקה לאחרונה שירות תיווך קריפטו משלה, Paxos Crypto Brokerage, שיספק שירותים לרבולוט ארה”ב..

מסירות מפתח:

  • במידה והדיווחים יהיו נכונים, ביטקוין יראה את אחת הצורות האימוניות ביותר של אימוץ עד כה – בהתחשב בגודל העצום ובהיקף בסיס המשתמשים של פייפאל, שמונה 325 מיליון..
  • ענקית הפינטק, שבבעלותה גם היא ונמו, תצטרף למתחרות הנסחרות בכיכר ורובינודה בהציעה רכישות של נכסים דיגיטליים.

סה”כ חשבונות משתמשים פעילים ב- PayPal מרבעון הראשון של 2010 עד הרבעון הראשון של 2020. מקור: סטטיסטה

סגירת קרן גידור קריפטו ראשונה בבריטניה עקב חוסר ביקוש

קרן הגידור הראשונה של הממלכה המאוחדת בבריטניה, פריים פקטור קפיטל, נסגרת – תוך ציון מחסור בביקוש מצד משקיעים מוסדיים..

על פי דוח חדשות פיננסיות שצוטט על ידי הבלוק, קרן הגידור “התקשתה להשיג משיכה מבחינת גיוס נכסים”, לפי הצעת מחיר ישירה ממנכ”ל פריים פקטור קפיטל ניק נידרמוב.

קרן הגידור לקריפטוגרפים הייתה בעיקר הראשונה שקיבלה אור ירוק מרשות ההתנהלות הפיננסית, הגוף הרגולטורי הפיננסי של המדינה הפועל באופן עצמאי..

המפתח העיקרי:

  • היעדר הביקוש המוסדי שהוזכר כסיבה לפירוק של פריים פקטור קפיטל עומד בניגוד מוחלט לגידול הדרמטי בהשקעות המוסדיות שנראה במקומות אחרים במרחב הקריפטו..

קבוצת Ant Fintech Ant משיקה את מותג הבלוקצ’יין AntChain

סניף הפינטק של קבוצת עליבאבא, קבוצת אנט, השיקה מותג בלוקצ’יין משלה השבוע. המותג המכונה “AntChain”, יכסה פתרונות מבוססי בלוקצ’יין, תוך שהוא טוען שהוא מסוגל לעבד מיליארד עסקאות יומיות ולתמוך כלפי מעלה של מיליארד חשבונות משתמשים..

קבוצת אנט היא חברת האם של חברת Alipay, ענקית תשלומים מקוונת ומובייל בסין, המזוהה מאוד עם המטבע הדיגיטלי הרשמי של סין..

המפתח העיקרי:

  • בעוד שהמונח “בלוקצ’יין” שימש באופן חופשי כמילת מפתח בשנים האחרונות, השקת מותג בלוקצ’יין מוחשי מקבוצת אנט מהווה דחיפה מרכזית לטכנולוגיה לפינטק המיינסטרים..

תרשים הממחיש את שירותי התשלום הדיגיטלי הפופולריים ביותר בסין. מָקוֹר: סטטיסטה

שלטי מאסטרקארד עוסקים ב- Wirex לכרטיסי מטבעות קריפטוגרפיים

למסטרקארד יש חתם על עסקה עם חברת ההפעלה Wirex לאחר פתיחת התוכנית הקשורה לקריפטוגרפיה שלה, Mastercard Accelerate, המאפשרת כעת לחברות ההצפנה ליצור כרטיסי תשלום משלהם. ככזה, Wirex תוכל כעת להנפיק כרטיסים משלה מגובה Mastercard.

Wirex ראתה בעבר את כרטיסי החיוב שלה שהונפקו על ידי Wirecard, מעבד תשלומים גרמני שהופסק כעת, שלא הצליח לאחרונה להסביר 2 מיליארד דולר..

מסירות מפתח:

  • העסקה עם Wirex והרחבת Mastercard Accelerate ממחישות כיצד אחד ממעבדי התשלומים הדומיננטיים בעולם דוחף עמוק יותר למרחבי הבלוקצ’יין וההתבגרות המבשילים..
  • העסקה של מאסטרקארד עם Wirex תספק תחרות לוויזה, שכבר שותפה עם Coinbase ומאפשרת לבורסת הנכסים הדיגיטליים להנפיק כרטיסי תשלום משלה.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner