רכזת | קוד המפתח של OKEx: מערכת אקולוגית דיגיטלית עולמית בנויה על טכנולוגיה

מטבעות קריפטוגרפיה היא תעשיית נישה שהתפתחה בחוסר וודאות ותנודתיות. בשנת 2019, ההשקה המוצעת של פייסבוק למאבק שלה, מאזניים, ספגה ביקורת וחוסר אמון והיא עדיין נאבקת; הרשת הציבורית עברה טלטלה אכזרית; תעודות סל של ביטקוין נדחו ללא הרף; והתקנות בכמה שיפוטים התהדקו. גם התעשייה הפיננסית המסורתית וגם עולם הקריפטו סובלים מ- COVID-19. כיצד OKEx יכולה להתגבר על התנודתיות של הענף להיות אחת הבורסות המובילות? ומהו קוד המפתח לפלטפורמה להמשיך ולפתח ולחדש?

ה- HUB השלישי של Cointelegraph China מתמקד בהישגים של OKEx בשנת 2019, בינלאומיות של OKEx. יחד עם המארח שלנו ואדים קרקוטין והמארח המשותף קריסטינה לוקרציה קורנר, ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, ידבר על מחשבותיו לגבי נגזרים, המשך פיתוחם ותוכניותיהם של OKB ו- OKChain, על התקנות העולמיות וכו ‘..

עיקרי הדברים

1. תעשיית המטבעות הקריפטו עצמה גוזלת על אי וודאות, וזו המשימה המולדת של OKEx להיות מוכנה לעמוד באתגרים חדשים בכל הזדמנויות. הטכנולוגיה היא המנוע של עולם הקריפטו הבנוי על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. האמונה בטכנולוגיה מקרבת את אנשי OKEx. בשנת 2019 ליטשה OKEx את בניית המערכת מבלי להפסיק וביצעה מאות שדרוגים משמעותיים בכדי להבטיח שהפלטפורמה תוכל לרוץ בצורה יציבה, גם בתנאי שוק קיצוניים..

2. “לקוח ראשון” תמיד היה ערך הליבה של OKEx, שמשמש גם כאבן הפינה של הבינלאומי שלנו. הבינ”ל של OKEx כולל שלוש נקודות: (1) לקוחות ראשונים; (2) לענות על צרכים מובחנים גלובליים ולספק שירותים מקומיים; (3) OKEx לא בונה חילופי דברים אלא מערכת אקולוגית להצפנה חופשית, שוויונית ובריאה.

3. המתחרה הגדול ביותר הוא עצמו. תחרות מתמשכת ובריאה תביא חיוניות חדשה לשוק. בעוד שהוא מציע יד להתקדמות בענף, זה גם מאפשר למשתמשים להיות בסיס ייחוס טוב יותר בבחירת פלטפורמת מסחר. OKEx תלמד הצעות שירות טובות ממתחרים מצוינים מכיוון שהצוות מאמין שהמוטבים שתחת תחרות בריאה צריכים תמיד להיות משתמשים.

4. אבטחה טכנית היא עדיין אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני פלטפורמות המסחר. בעתיד, OKEx תמשיך להגדיל את ההשקעה ולשפר את יכולת הפלטפורמה להתנגד לסיכונים, וכן להתמודד עם שיאי העסקה ולהגן על נכסי המשתמשים..

5. כולם יודעים ש- OKB אומצה כסמל הפלטפורמה של OKEx. הוא משמש כ”גשר “, המחבר בין OKEx למשתמשים גלובליים. בניית המערכת האקולוגית של OKB, עם המשתמשים הגלובליים כליבה, מיישמת את האסטרטגיה הגלובלית סביב הזכויות הנוספות למשתמשים הבנויות על פלטפורמת המסחר של OKEx, תרחישים של יישומים שנוצרו בתמיכת שותפים חיצוניים, תקופת דפלציה של OKB, הרחבת ערוץ עסקאות של OKB וכו ‘. מערכת אקולוגית של OKB יוצרת תמיד ערך עבור משתמשי OKEx.

6. לגבי חסימות ציבוריות, OKChain יתרכז בפתרונות הנחיתה בקנה מידה גדול של יישומים שלדעת הצוות שלנו הם המכשול העיקרי להתפתחות הנוכחית של הרשת הציבורית..

7. כפלטפורמת הסחר בנכסים דיגיטליים המובילה בעולם, OKEx התקשרה באופן פעיל עם מחלקות תאימות ברחבי העולם. במסגרת הפלטפורמה, KYC, הוקמו מערכות נגד הלבנת הון וסחר הוגן באותם סטנדרטים מחמירים כמו המוסדות הפיננסיים המסורתיים. לכן, עבור כל מדינה ואזור בעולם שהגיעו להסכמה עם עולם הקריפטו, OKEx מוכנה לאמץ את הרגולציה המקומית בכל עת..

8. נכסים דיגיטליים אינם יכולים לשרוד באופן עצמאי ללא תמיכה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין או המערכת האקולוגית של הפרויקט שלה. בכל תעשיית הקריפטו הנכסים הדיגיטליים משחקים רק ככלי להחלפת ערך. לכן, אם אתה רוצה להבין או להחזיק נכס דיגיטלי, עליך להבין את ההיגיון של תמיכה ערכית שעומדת מאחוריו.

9. צוות OKB חוגג יום הולדת שני, בכך שהוא מציע למשתמשים את 20% הפעילות שלו ב- OKB. נְקִישָׁה כאן כדי לדעת פרטים נוספים ולהשתתף באירוע.

זו הודעה לעיתונות בתשלום Cointelegraph אינה תומכת ואינה אחראית או אחראית לכל תוכן, דיוק, איכות, פרסום, מוצרים או חומרים אחרים בדף זה. על הקוראים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם מבצעים פעולות הקשורות לחברה. Cointelegraph אינה אחראית, במישרין או בעקיפין, לכל נזק או אובדן שנגרם או לכאורה נגרם על ידי או בקשר לשימוש או להסתמכות על כל תוכן, סחורה או שירותים המוזכרים בהודעה לעיתונות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner