דמי Ethereum מטורפים, ביטחון ETP של ביטקוין וקוראים לאיסור קריפטו בהודו: חדשות הקריפטו של השבוע

זה היה שבוע עמוס בעולם הקריפטו – עם לוויתן אחד שהוציא מיליונים לשליחת את’ריום (ETH), דיווחים על הצעה חדשה לאיסור קריפטו בהודו ומוצר חדש בבורסת ביטקוין (ETP) שיוצא לשוק, בין היתר. נושאים.

לוויתן את’ריום שילם 5.2 מיליון דולר דמי עסקה

השבוע התרחשו שתי עסקאות לא הגיוניות של אתרים שעלותן עמלה של 5.2 מיליון דולר עצומים להעברת 350.55 ETH בלבד – כיום שווה כ- 82,799.91 דולר..

ה עסקה ראשונה התקיים ב -10 ביוני והעביר רק 0.55 ETH תמורת תשלום של 10,666 ETH. התשלום הגדול באופן אבסורדי – תשלום רגיל יהיה נמוך מ -1.00 דולר – הועבר לבריכת הכריש, בריכת כרייה סינית.

הטעות לכאורה נעשתה שוב למחרת כשעברה אותה כתובת את’ריום תוספת של 350 אתר תמורת עמלת עסקה של 10,668 אתר. בריכת הכרייה של Ethermine נהנתה מתשלום שני זה.

מסירות מפתח

  • הסיבה לשכר הטרחה הגבוה באופן לא רציונלי עדיין לא ידועה, אך על פי כמה מהם גם כן טעות או ניסיון להלבנת כסף.
  • מכיוון שרשת את’ריום מבוזרת, אין שום דרך שהשולח או כל צד שלישי יוכלו להפוך עסקאות אלה. מכאן מדוע רבים בקהילת הקריפטוגרפים מדגישים את החשיבות של הזעת הפרטים ו”היות הבנק שלך “.

תשלום אתריום מטורף0.55 אתר עשה סכום של יותר מ -2.5 מיליון דולר. מָקוֹר: etherscan.io

מיקרוסופט משיקה ביטא ברשת זהות מבוזרת בביטקוין

לרשת ה- Identity Overlay (ION), רשת זהויות מבוזרת ממיקרוסופט ברשת הביטקוין השיקה את גרסת הבטא של פרויקט שכבת שתיים מקור פתוח – שנראה להחליף שמות משתמש במזהים מבוזרים (DID).

ION למעשה יאפשר כניסות בשליטת המשתמש שאינן דורשות מספקי מערכת (כגון חברות מדיה חברתית) לשמור על בעלות על אישורי הפרט..

הוכרז לראשונה בשנה שעברה, ION נועד לאפשר כניסות מבוקרות משתמש המתאימות לחברות או שירותים עצמאיים, במקום שיהיו ספקי מערכת (כמו פייסבוק) בעלי תעודות הכניסה של המשתמש. ניתן להשתמש ב- ION למקרי שימוש רבים שאינם קשורים אך ורק לתעודות בריאות או למעקב אחר קשר, אם כי המשך התפשטותו של נגיף הקורונה השפיע על השימוש הפוטנציאלי בו.

מסירות מפתח

  • ההתפתחות המהירה של ה- ION הובילה על ידי מגפת ה- COVID-19. עם זאת, לא כולם בטוחים באמצעי הגנת הפרטיות של ION ושל פרויקטים דומים אחרים.
  • מיקרוסופט פעילה לאחרונה בפיתוח טכנולוגיות הבלוקצ’יין שלה, והודיעה על שירות חדש של בלוקצ’יין תכלת הרקיע וערכת פיתוח בלוקצ’יין תכלת הרקיע עבור בלוקצ’יין את’ריום.

המרת מטבעות קריפטוגרפיים QuadrigaCX פעלה כמו תוכנית פונזי

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ידועים לשמצה ועכשיו נסתיימו, QuadrigaCX – אשר פשטו את הרגל לאחר שלפי הדיווחים, המייסד והמנכ”ל גרלנד קוטן נפטר בזמן שהותו בחו”ל – פעל כתוכנית פונזי, על פי דו”ח שפורסם לאחרונה מנציבות ניירות ערך באונטריו (OSC).

בדו”ח נטען בעיקר כי קוטן נסחרה מול לקוחות QuadrigaCX והשתמשה בחשבונות מסחר מזויפים בבורסות קריפטוגרפיות אחרות במימון הפיקדונות של לקוחות QuadrigaCX. כפי שמסביר הדוח:

“קוטן פתח חשבונות Quadriga בכינויים וזיכה את עצמו ביתרות פיקטיביות ויתרות נכסי קריפטו בהן סחר עם לקוחות Quadriga תמימים. הוא ספג הפסדים אמיתיים כאשר מחיר נכסי הצפנה השתנה, ובכך יצר מחסור בנכסים כדי לספק משיכות לקוח. “

מסירות מפתח

  • סאגת QuadrigaCX ממשיכה לשמש דוגמה מעולה לעוולות ולפשעים פיננסיים הקיימים בתעשיית הבלוקצ’יין והקריפטוגרפים שעדיין מתבגרת..
  • בורסות מרכזיות עם תעודות מאימות והיסטוריה ארוכה של אבטחה הן האפשרויות הבטוחות ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

Bitcoin ETP אמור להשיק בבורסה הדיגיטלית הגרמנית Xetra

הבורסה הדיגיטלית Xetra בגרמניה תקבל ETP הצפנה ראשון בהמשך החודש. ה- ETP מגיע מקבוצת ETC בלונדון ויהיה זמין ללקוחות בבריטניה, איטליה ואוסטריה.

לפי זרם תעודות סל, ה- BTCetc Bitcoin Crypt Traded Crypto (BTCE) יגובה פיזית, יעקוב אחר מחיר הביטקוין ויהיה יחס הוצאות כולל (TER) של שני אחוזים..

מסירות מפתח

  • ראינו עלייה מתמדת בהשקעות המוסדיות בקריפטוגרף בראש ובראשונה, לצד עלייה במוצרי הביטקוין עבור המשקיעים האמורים.
  • עוד מוצר ביטקוין המיועד למשקיעים מוסדיים, ה- ETP החדש מסיר את האתגרים הטכניים הקשורים ל- BTC – כגון ניהול כתובות ארנק ואבטחה..

משרד האוצר ההודי מציע איסור על מטבעות קריפטוגרפיים

שלושה חודשים לאחר שבית המשפט העליון של הודו החליף את איסורו של בנק המילואים בהודו (RBI) לאשר לבנקים שירות לאנשים וגורמים העוסקים במטבעות קריפטוגרפיים, משרד האוצר ההודי הציע איסור גורף על מטבעות קריפטוגרפיים.

הפרלמנט ההודי יבדוק את ההצעה לאחר שהועברה למועצת השרים של האיחוד.

מסירות מפתח

  • זו לא הפעם הראשונה בה מוצע איסור גורף על קריפטו בהודו. הצעות קודמות לא הצליחו עד כה לאסור את סוג הנכסים החדש.
  • איסור הצפנה במדינה השנייה באוכלוסייה הגדולה ביותר יהווה מכה גדולה לאימוץ מטבע החוץ.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו. עקוב אחר התובנות של OKEx טוויטר ו מִברָק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner