כמהים מנוצלים לאחר שאלון מאסק משליך את Dogecoin, ודמי אתריום הגיעו לשיאים

חדשות השבוע – הסיפורים הגדולים בעולם של מטבעות הקריפטו

השבוע, כמו תמיד, היה אירוע עתיר בתעשיית הבלוקצ’יין והמטבעות. ראינו את Yearn מנוצל במיליוני דולרים תוך מספר דקות בעוד הביקוש הגואה למימון מבוזר שלח את עמלות הרשת של את’ריום לשיאי שיא. אילון מאסק גם הסיר את ההתייחסות לביטקוין מהביו שלו בטוויטר לטובת ציוץ על דוגקוין.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הסיפורים האלה ועוד, במהדורת השבוע של חדשות השבוע של OKEx Insight.

ניצול כמהים גורם להפסד של 2.8 מיליון דולר בתוך 10 דקות

בשעות הערב המאוחרות של הלילה, פלטפורמת הכספים המבוזרת שנת כספים הייתה מְנוּצָל. למרות שהופחתו בערך 10 דקות, 2.8 מיליון דולר אבדו לתוקף ואילו קמרון הפסיד 11 מיליון דולר.

מסירות מפתח

 • Yearn היא פלטפורמה ידועה במרחב DeFi, והיא מארחת שורה של שותפויות. הניצול ללא ספק יפגע – לפחות, באופן זמני – בפרויקט, שניהל דיונים משלתיים מאוחרים.
 • הנצל מגיע בזמן בו אסימני הממשל של DeFi מרקיעים שחקים בשווי. חדשות הבעיה של Yearn לא עזרו באופן מיידי לצמיחת אסימונים אחרים.
 • ההתקפה הייתה מורכבת מאוד באופיה ועשויה לזרוע זרעי ספק לגבי אבטחת פלטפורמת DeFi מבוססת אחרת.

מחיר YFI ראה תנודתיות מיד לאחר הניצול. מקור: OKEx

אילון מאסק מסיר ביטקוין מביו, משליך את דוגקוין

אילון מאסק הסיר את "# ביטקוין" hashtag מהביו שלו בטוויטר ביום חמישי לפני פרסום סדרת ציוצים על דוגקוין. עליית המחירים עבור DOGE התרחשה מיד אך לא הצליחה להגיע לשיאיו האחרונים בעקבות התפרצות הקשורה לוול סטריט.

מסירות מפתח

 • תמיכת הטוויטר-ביו של מאסק לביטקוין הייתה קצרת מועד, אבל זה לא אומר שהוא לא מעוניין. מייסד טסלה המסתורי הזכיר בפגישה של מועדון, כי הוא רואה פוטנציאל בקריפטוגרפיה המובילה.
 • חלק מתעשיית הבלוקצ’יין מוצאת את התעלולים של מאסק בטוויטר – ובמיוחד ציוצי הדוגקוין שלו מבשל ומסוכן למשקיעים קמעונאיים.

מחיר DOGE חווה שבוע תנודתי במיוחד. מקור: OKEx

רופר מכר 40% מהחשיפה ל- BTC תמורת רווח של 650 מיליון דולר

ראפר נחשף מכירת כ- 40% מסך החשיפה ל- BTC ביום רביעי תמורת רווח של 650 מיליון דולר. חברת ניהול השקעות של מיליארדי דולרים רכשה את המטבעות בנובמבר 2020 ועדיין מחזיקה חשיפה בשווי של כ- 700 מיליון דולר לקריפטוגרפי המוביל..

טייק אווי מפתח

 • כמשקיע מוסדי, המסחר המוצלח של רופר עשוי לאותת כי שחקנים גדולים באותה מידה עשויים להיות מוכנים גם הם לקחת רווחים לאחר עליות מקיפות של BTC – בניגוד להחזקת החשיפות כולה לטווח הארוך..

העמלות הממוצעות של Ethereum נקבעו לשיא כל הזמנים

עם התעניינות במימון מבוזר ואסימונים מבוססי אתריום גואה, דמי עסקה ממוצעים בשכבת הבסיס האמורה הגיעו לשיא חדש בכל הזמנים של הרבה יותר מ -20 דולר.

מסירות מפתח

 • משתמשי Ethereum ומשתתפי DeFi חשבו שעמלות העסקה היו גרועות בקיץ שעבר, כאשר העניין במימון מבוזר באמת זינק. כעת, העמלות הן למעשה כפולות ממה שהיו במהלך "קיץ דה-פיי."
 • רבים מטילים ספק בחוסר המדרגיות לכאורה של את’רום ותוהים עד כמה הרשת מיועדת "עתיד הפיננסים."
 • כורי אתריום הם המרוויחים הגדולים מהעלייה הדרמטית בדמי העסקה.
 • משתמשים קמעונאיים קטנים יותר מתומחרים בבורסות מבוזרות, כמו Uniswap ו- SushiSwap.

עמלות העסקה הממוצעות ברשת את’ריום מרקיעות שחקים. מקור: Blockchair

GGgenheimheim CIO עליות BTC היעד ל 600,000 $

סקוט מינרד, שותף של גוגנהיים פרטנרס, הגדיל את חיזוי המחיר שלו ל- BTC לעלות של 600,000 דולר למטבע. מנהל ההשקעות הראשי של חברת ההשקעות של מיליארדי דולרים הגדיר את היעד המתוקן הזה ב ראיון עם CNN ביום שלישי.

מסירות מפתח

 • למרות היעד לטווח הארוך, מינרד מאמין שהשתתפות מוסדית אינה מספיקה כרגע כדי לתמוך ברמות המחירים הנוכחיות מתחת ל 40,000 $ למטבע..
 • עם זאת, ההרגשה של מינרד היא דוגמה נוספת לכך שה- BTC נהיה מקובל יותר כנכס ששווה להשקיע בו ממשקיעים מוסדיים ואנשים בעלי שווי נקי גבוה..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner