אילון מאסק מקדם ביטקוין, משאבות וזריקות DOGE, שותפים ב- Reddit עם קרן Ethereum

חדשות השבוע – הסיפורים הגדולים בעולם של מטבעות הקריפטו

השבוע היה אינטנסיבי במיוחד עבור שטחי הבלוקצ’יין והמטבעות הקריפטוגרפיים בעקבות זרם ההשקעות הקמעונאי המובהק מ- Wall Street Bets למניות חברות קצרות מאוד – ובעיקר GameStop. לאחר שקרנות הגידור ספגו הפסדים כבדים בסחיטה הקצרה, פלטפורמת ההשקעות הקמעונאית רובינודה איכפה מגבלות חדשות על המשתמשים הקמעונאיים. בתורו, זה יצר גל עצום של הרשמות חדשות להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים כאשר מייסד טסלה אילון מאסק שינה את הביו שלו בטוויטר כדי לתמוך בביטקוין..

אולם הסיפור הזה הוא רק אחד מאירועים בולטים רבים שהתרחשו השבוע. הנה כל מה שאתה צריך לדעת במהדורת השבוע של חדשות השבוע של OKEx Insight.

אילון מאסק משנה את ביו הטוויטר ל- "# ביטקוין"

אולי הידיעה הגדולה ביותר שהתרחשה השבוע הגיעה ביום שישי בבוקר כאשר מייסד טסלה האניגנטי אילון מאסק שינה את הביוגרפיה שלו בטוויטר פשוט לקרוא. "# ביטקוין" לפני ציוץ: "בדיעבד זה היה בלתי נמנע."

הציוץ עורר סערה ברשתות החברתיות, מה שגרם לאנשים רבים אחרים בעלי פרופיל גבוה לשקף את הסרטים שלהם בטוויטר בפני מוסק. בנוסף, היא כמעט מיד שלחה את מחיר ה- BTC שהרקיע שחקים עד לכדי 38,600 דולר ארה”ב בבורסות קריפטוגרפיות עולמיות.

מסירות מפתח

  • אילון מאסק היה זה מכבר המועדף על קהילת הביטקוין והקריפטו-מטבעות, כך שהתמיכה לכאורה שלו בנכס הדיגיטלי המוביל הייתה צפויה ונחגגה מאוד.
  • הזינוק בעניין בעקבות הציוץ של מאסק גרם לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים לחוות ביצועים מושפלים או התרסקות ממש.

Dogecoin משאבות ליותר מ- $ 0.08 בהייפ של וול סטריט

Cryptocurrency מפורסם ו- Meme-coin DOGE חווה השבוע משאבה של meme-tastic ממומנטום הסחיטה הקצרה והפרופילית של וול סטריט בטס של קרנות הגידור בוול סטריט. מחיר מטבע אחד זינק מ- 0.007 $ ל -0.085 $ לפני שנפל לכ- 0.03 $ נכון למועד כתיבת שורות אלה..

מסירות מפתח

  • עד כמה שדוגקוין עשוי להיות ראוי לממים, משאבות DOGE הן קצרות טווח היסטורית. הם סימנו גם צמרות שוק, כפי שהיה בראשית ינואר 2018.
  • נראה כי יש מעט קשר אמיתי בין הרצון של וול סטריט בטס לכפות הפסדים על קרנות הגידור לבין המשאבה של DOGE – בהתחשב בכך שלמשקיעים המוסדיים אין שום עניין במטבע הממים, בכלל..

מחיר DOGE נשאב מול BTC, אך הרווחים הם קצרי טווח היסטוריים. מקור: TradingView

חקר MicroStrategy פירושו לרכוש יותר BTC

שור הביטקוין המפורסם מייקל סיילור וחברתו, MicroStrategy, ככל הנראה לא מרגישים שבעים עם ה- 70,784 BTC – השווה כיום מעל 2.4 מיליארד דולר – שהוחזק באוצר החברה. בתוצאות Q4 של חברת הביון העסקי, סיילור ציינתי זֶה "נבדוק גישות שונות לרכישת ביטקוין נוסף כחלק מהאסטרטגיה הכללית של החברה."

מסירות מפתח

  • למרות ש- MicroStrategy לא פירטה גישות כלשהן, הצעת המחיר פותחת את הדלת לספקולציות שהחברה אולי בוחנת כריית ביטקוין – אם כי זה נותר ספקולטיבי לחלוטין..
  • שורי הביטקוין של סיילור ידועים, וגם החברה שלו לחקור פיתוח מוצרי נתונים של ביטקוין.

מחיר המניה של MicroStrategy זינק במהלך השנה האחרונה בעקבות רכישות BTC אגרסיביות. מקור: גוגל

גווני אפור משלבים יותר נאמנויות הקשורות לאלטקוינים

לגווני אפור, מנהל נכסי הקריפטו המפורסם ביותר בתעשייה, יש הוסיף שישה אמונים נוספים לאלטקוינים ידועים. הנאמנות החדשה קשורה ל- DOT, AAVE, XMR, ADA, ATOM ו- EOS.

החדשות עוקבות אחר אמון קודם התאגדות מתחילת החודש קשור ל- LINK, XTZ, BAT, MANA, LPT ו- FIL.

טייק אווי מפתח

  • היווצרות נאמנויות מגווני אפור אין פירושה שהחברה מובטחת להשיק את המוצרים האמורים. עם זאת, האפשרות לחשיפה מוסדית מוגברת לאלטקוינים תחושה שורית במיוחד לגבי הבחירה הנ”ל, בהתחשב בכך שלגווני אפור יש כיום נכסים בניהול של יותר מ -25 מיליארד דולר..

Reddit שותפה עם קרן את’ריום

על פי הדיווחים, Reddit שותפה עם קרן את’ריום כדי להאיץ את התפתחות נקודות הקהילה המפורסמות של הפורום המקוון. בפוסט על תת-העריכה של Ethereum, admin "ג’רינים" כתבתי:

"הכוונה שלנו היא לעזור להאיץ את ההתקדמות המתבצעת בקנה מידה ולפתח את הטכנולוגיה הדרושה להפעלת יישומים בקנה מידה גדול כמו נקודות קהילה באת’ריום. טכנולוגיית קנה המידה שפותחה באמצעות שותפות זו תהיה מקור פתוח וזמינה לציבור לשימוש כל אחד."

מסירות מפתח

  • Reddit כבר ניסתה באסימונים מבוססי Ethereum בשתי ערכות משנה – r / Cryptocurrency ו- r / FortNiteBR – ומחפשת להעסיק מהנדסים אחוריים נוספים לפיתוח קריפטו..
  • יישום מוצלח של נקודות קהילה מבוססות Ethereum ב- Reddit יעשה דרך ארוכה מאוד לקראת אימוץ מיינסטרים של מטבעות קריפטוגרפיים ברשתות החברתיות..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner