מגמות DeFi בנושא WeChat, Diginex IPO Nears ו- Bitmain דוחה שמועות

סקירה שבועית של חדשות הבלוקצ’יין והצפנה מסין והונג קונג.

סוחרים סינים המשיכו לרדוף רווחים אטרקטיביים ב- DeFi השבוע, ומשכו את את”ר מחילופי הצפנה לחקלאות תשואה. בתוך כך, חברת הנכסים הדיגיטליים, הונג קונג, Diginex גייסה 20 מיליון דולר מההנפקה הפרטית והיא מתקרבת צעד נוסף לרישום הנאסד”ק המתוכנן בסוף ספטמבר. סיפורים אלה ועוד במהדורת השבוע של שעון השוק הסיני של OKEx Insights.

סוחרים סינים מושכים כספים מחליפין עבור רווחי DeFi

הביקוש הסיני ל- DeFi המשיך לגדול השבוע כאשר המונח הופך לפלטפורמת המדיה החברתית WeChat, קוצני לנפח חיפוש גבוה בכל הזמנים של כמעט 900,000 ב -2 בספטמבר.

כאשר מחיר האת’ר צנח מ -400 דולר השבוע ופעם צנח ל -316 דולר ב -5 בספטמבר, הסוחרים הסינים משכו את ה- ETH שלהם מחילופי הצפנה ל להשתתף בנזילות DeFi כְּרִיָה. נתונים מ- CryptoQuant מראה שכמות ה- ETH המוחזקת בבורסות צונחת מאז תחילת ספטמבר.

עתודות אתריום המוחזקות על ידי חילופי קריפטוסכום עתודת ETH המוחזק בבורסות קריפטו. מקור: CryptoQuant

ב- 6 בספטמבר זה היה גם כן דיווח שמשתמשים נתקלו בקושי למשוך ETH ואסימונים אחרים של גידול תשואה מחילופי בורסות מסוימות, כאשר אחזקות הבורסה ירדו.

מסירות מפתח

  • למרות הביקוש הסיני הגואה ל- DeFi, מכירת הקריפטו האחרונה הובילה למחיקת 1.8 מיליארד דולר מהערך הכולל שננעל בשוק DeFi.
  • במרדף אחר כריית נזילות, יצרנית השוק האוטומטית SushiSwap נותרה באור הזרקורים של הסוחרים הסינים השבוע.

Diginex גייסה 20 מיליון דולר לפני ההנפקה המתוכננת של נאסד”ק

ריצ’רד ביוורת ‘, מנכ”ל Diginex, חברה המספקת שירותי נכסים דיגיטליים, גילה כי החברה מוּרָם 20 מיליון דולר מקבוצת משקיעים פרטיים לפני הרישום המתוכנן לבורסת נאסד”ק בסוף ספטמבר.

על פי ביוורת ‘, החברה השלימה הנפקה פרטית של שטרות להמרה ממשקיעים, כולל משרדים משפחתיים בלונדון ובהונג קונג וכן קרן גידור. הוא הוסיף כי ההנפקה הפרטית בסך 20 מיליון דולר משמשת נקודת התייחסות למשקיעים להערכת ההשתלטות הקרובה של Diginex על ידי 8i Enterprises Acquisition Corp..

מסירות מפתח

  • Diginex מספקת מגוון מגוון של שירותי נכסים דיגיטליים, כולל המרת מטבע דיגיטלי (EQUOS) וזרוע אפוטרופוס קריפטו (Digivault).
  • גיוסם של 20 מיליון הדולר ישמש כהוצאות הון עבור Diginex. החברה מתכננת להתכווץ ולהעביר את עובדיה מהונג קונג לסינגפור.
  • ה- SEC האמריקני כבר אישר את הרישום של Diginex. החברה צפויה להופיע ב -23 בספטמבר, לאחר שתקבל אישור מבעלי המניות 8i ומנאסדאק.

Bitmain דחה שמועות על מכירה מוקדמת של דגמי כרייה חדשים

Bitmain שחרר א הַצהָרָה לדחות שמועות על השקת מכירה מוקדמת לדגמי הכרייה האחרונים שלה ב- 5 nm.

על פי ההצהרה, ביטמיין הודה כי ההכרזה תוכננה על ידי מנכ”ל לשעבר, מיקרי ז’אן, אך הבהיר כי אותם כורים, המבוססים על שבבי 5 ננומטר, נמצאים עדיין בשלבי ניסיון ואינם צפויים להיות מושקים בזמן הקרוב..

מסירות מפתח

  • ביטמיין הדיח את מיקרי ז’אן כמנכ”ל באוקטובר 2019. זה מרמז שז’אן אינו עוד הנציג המשפטי של ביטמיין וחברות הבת שלה, ולכן הוא לא יכול לחתום על שום חוזים או ליזום קשרים עסקיים מטעם החברה..
  • הצהרתו של ביטמיין מעידה כי כוונתו של ג’אן להודיע ​​על מכירה מוקדמת של דגמי הכרייה האחרונים של ביטמיין הייתה ניסיון התרמה להונות לקוחות..

השווקים באסיה מחליקים עקב מכירת המניות בהובלת טסלה

שוק המניות הן בסין והן בהונג קונג גלש השבוע. מניות שנחאי SE ו- CSI 300 נסחרות כיום ב -3,255 וב -4,585, נכון לזמן העיתונות, עם ירידה שבועית של 4.41% ו -5.35% בהתאמה. מדד SZSE Blockchain 50 עומד, בינתיים, על 3,888, עם שינוי שווי שבועי של -2.67%. בהונג קונג, מדד האנג סנג ירד השבוע ב -2.26% וכיום הוא עומד על 24,449.

מדדי שוק סיני והונג קונגביצועי מדדי השוק הסיני והונג קונג. מקור: כלכלת מסחר, Investing.com

המכירה הנרחבת של מניות הטכנולוגיה האמריקאיות הובילה השבוע להחלפה בשוקי סין והונג קונג. המכירה הובילה על ידי טסלה, שמניותיה צנח יותר מ -34% בשבוע שעבר וצנח ל -330 דולר. גם אפל ומיקרוסופט סבל מהמכירה, ומחירי המניות שלהם צנחו ב -6.7% ו -5.4% בהתאמה.

מסירות מפתח

  • ההחלטה ל לא לכלול טסלה מה- S&מדד P 500 ביום שישי האחרון היה המניע העיקרי לירידה הגדולה ביותר במחיר המניות של טסלה. התוספות החדשות למדד הן Etsy Inc., Teradyne Inc. ו- Catalent Inc..
  • של סופטבנק גילוי של 4 מיליארד דולר אופציות לקנייה במניות הטכנולוגיה בארה”ב, יש להתמודד עם סוחרי פיתוח, מכיוון שזו יכולה להיות הסיבה מאחורי העצרת האחרונה לפני המהפך הנוכחי..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner