סיכום AMA: קנו Crypto דרך שער פיאט Koinal ב- OKEx

Koinal שואפת לפשט את הרכישה של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות טכנולוגיית החליפין הקניינית שלה, בה הם משתמשים במעקב ההונאה המתוחכם ביותר ובטכנולוגיית ההצפנה המתקדמת כדי להגן על התשלומים. המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים כוללים Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ו- Ripple. לקוחות יכולים לרכוש על פי אמצעי תשלום מועדפים באמצעות כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, העברה בנקאית ואמצעי תשלום חלופיים אחרים.

ה- AMA מחולק לשני חלקים, שם התבקש אנול לחלוק איתנו את השקפותיו ואת שותפותו, ואחריו Q חי&A בקבוצה שלנו.

מחלקה 1

1. כמה מדינות וכמה מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים בקוינל?

כרטיסי בנק המונפקים במדינות הבאות & אזורים אינם נתמכים על ידי קוינאל: וייטנאם, בוליביה, אקוודור, אלג’יריה, בנגלדש, אינדונזיה, ירדן, קירגיזתאן, מרוקו, נפאל, איראן, פקיסטן, טייוואן, קמבודיה, קובה, מקדוניה, נפאל, ניגריה, תאילנד, לוב, סודאן, תימן , זימבבואה, סוריה, פנמה, גאנה, מונגוליה, בוצואנה, טרינידד וטובגו, צפון קוריאה, מצרים, תוניסיה, קניה, מיאנמר, לבנון. אנו עובדים על הסרת חלק מהמדינות ברשימה. אנו תומכים בחמישה מטבעות: BTC, ETH, XRP, LTC, BACH. מטבעות חדשים יהיו זמינים בקרוב.

2. קואינל שותף עם מרכזיות אחרות מלבד OKEx?

כן, יש לנו מגוון רחב של שותפויות והרחבה מתמשכת.

אבל אנחנו אוהבים את OkEx מאוד!

3. איך חברה כל כך פופולרית כמו Koinal מתמודדת עם הונאות ומבטיחה את בטיחות המשתמשים שלה, האם יש לך פונקציות מיוחדות? אנא ספר לי שהחברה שלך עובדת רק עם חברות או תומכת במשתמשים רגילים? וכמה זמן לוקח תהליך KYC? Koinal תומך במטבעות כמו ביטקוין, Ethereum, Ripple וכו ‘האם החברה שלך הולכת להנפיק מטבע קריפטוגרפי משלה בעתיד?

הונאה היא אחד הנושאים החמורים ביותר שאנו עוסקים בהם. לקוינל צוות הונאה וסיכון מנוסה מאוד הממוקם באיחוד האירופי. אנו עובדים עם ספקי ה- KYC הטובים ביותר וקיים אחד מצוותי הסיכון הטובים ביותר באיחוד האירופי שמציל אותנו מדי יום. ל- SG Veteris שירותי B2C ו- B2B: www.sgveteris.com. זמן התהליך של KYC תלוי בפרטי היישום. אתה אמור להשיג את התוצאה בין 1-15 דקות. הנפקת המטבע הקריפטוגרפי שלנו אינה מתוכננת עדיין. בטח, זה תמיד נושא מרגש לדבר עליו בפגישות הפנימיות.

4. מגיפת קוביד 19 השפיעה מאוד על השוק. מהן ההשפעות שקוביד 19 הביא לקוינאל? מהן התרופות של Koinal?

אני יכול לומר שקוביד 19 עדיין לא השפיע עלינו מכיוון ש -90% מחברי הצוות שלנו עובדים מרחוק ממדינות שונות. מימון כמו כל התחומים הושפע עמוקות. אז היינו צריכים לוודא שאנשים עדיין יוכלו להשתמש בשירות שלנו כדי לבצע את הבחירות הכספיות שלהם. הרחבנו גם את מבצע ה- NO FEE עד ה- 6 באפריל כדי שנוכל לפחות לעשות את שלנו כדי לעזור.

5. האם תוכלו לשתף אותנו בתוכניות לגבי שיווק ופעילות אחרונה?

נמשיך להפעיל מבצעים מוצלחים! אנו נעשים פעילים יותר ויותר ברשתות החברתיות. עם זאת, הרחבנו לאחרונה את צוות השיווק שלנו אשר יביא למשתמשים הרבה שמחה ועסקאות טובות מאוד. המשך לעקוב! תוכלו לעקוב אחרינו בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק ולינקדאין.

6. מהן הדרישות לקבלת פיקדונות ומשיכות מוצלחים באמצעות קוינאל? מהו חוזק האבטחה / הפרטיות בקוינאל?

אנו מבצעים בדיקות KYC הכוללות מסמכי זיהוי וכתובת. יש לנו גם אישור בדוא”ל להרשמות ראשונות. יתר על כן, אנו מבקשים בדיקות סלפי בנסיבות מסוימות. יש לנו כמובן רשימה מקיפה של בדיקות ובקרת אבטחה, אך כניסה לפרטים על כאלה לא תהיה מאובטחת במיוחד.

7. אילו יתרונות מספק Koinal ללקוחות על פני מתחרים אחרים? האם אני אדרש לעבור דרך KYC לרכישת קריפטו באופן מקוון או שאתה מגביל עם סכום כלשהו?

אנו מספקים שירות טוב, מאובטח ומהיר עם מחירים תחרותיים מאוד. הייתי מציע לבדוק את כל החלופות המספקות שירות זה עם כרטיסי אשראי / בנק כדי להשוות את ההבדל. אבל אני ממליץ לך בחום לעבור את כל תהליך הקנייה, ולא רק לבדוק את המחיר באתר.

8. האם יש מגבלה לרכישה?

לפעמים אני מבוטל אחרי שקניתי מטבעות.

יש לנו גבולות כחלק מאמצעי האבטחה שלנו. תוכלו למצוא את המגבלות באתר OKEx וב- Helpdesk שלנו.

9. קראתי ביקורות של לקוחות בעת השימוש בקוינאל, האם לקוינל יש תוכניות כלשהן לשפר אותן טוב יותר?

יש לנו צוות תמיכה לקוחות הפועל 24 שעות ביממה ומוכן לעזור בכל הבעיות שהלקוחות יתמודדו איתם. אנו משפרים ללא הרף את הפלטפורמה שלנו כדי לספק שירות טוב. אנחנו כן מקבלים הערות נהדרות וכמובן כמו כל חברה, תלונות. חלקם לא באמת נגרמים על ידי השירות שלנו אלא מאופי כרטיסי האשראי / הבנק או הבנק עצמו. אך אנו מקבלים הצעות לשיפור נהדרות ומתייחסים לכל משוב ברצינות מכיוון שאנו מאמינים שזה מקור ההצלחה האמיתית.

סעיף 2

1 : למה זה נקרא Koinal, מה זה אומר עבור הקבוצה?

Koin Al פירושו קנה מטבע בטורקית. אני אדם טורקי שחי בלונדון והבנתי שכולם יכולים לבטא את זה נכון בלונדון.

2 : בהתקדמות דרך מפת הדרכים שלך, מה הם העדיפויות הבאות החשובות ביותר שלך? האם לצוות Koinal יש מספיק יסודות (קרנות, קהילה, ect) כדי להשיג את אבני הדרך האלה?

עובדים על שיפור השירותים שלנו והורדת התמחור שלנו. אנו מתכננים לשחרר את שירותי ההעברה הבנקאית שלנו לקנייה וגם למכירה בעתיד הקרוב.

3 : אבטחת כספים היא העדיפות העיקרית עבור סוחרים / משקיעים רבים בכל הנוגע לבחירת בורסה, אנו סקרנים לדעת יותר על אבטחת Koinal.

SG Veteris (בעל שירות Koinal) הוא סוכן EMD בבריטניה. אנחנו חייבים להיות בטוחים! זו לא אפשרות עבור הישות שלנו מכיוון שאנחנו סוכני EMD מוסדרים של FCA.

4, כמה גדולה המערכת האקולוגית של Koinal? כמה מיוחד Koinal להתחרות במתחרים אחרים?

אנא בקר באתר www.sgveteris.com כדי לראות את השירותים שלנו. Koinal הוא שירות עיבוד הכרטיסים שלנו. אני חושב ש- SG Veteris הוא אחד הגדולים באיחוד האירופי במערכת האקולוגית שלנו.

5 : מהן השותפויות האסטרטגיות בין OKEx לבין Koinal? אילו הזדמנויות פיננסיות יהיו בעתיד?

אנו מחזקים את הקשר שלנו עם קבוצת OKEx בצד עיבוד הכרטיסים. כן, אתה יכול להשתמש בכרטיס וירטואלי, עם זאת, המערכת שלנו עדיין תאלץ אותך לעבור תלת מימד.

6 : חי בשוק ההצפנה של הדובים הוא ממש קשה, פרויקטים רבים רחוקים מהיעד שלהם, אז מה הנוסחה של Koinal לשרוד בדרך ארוכה?

אנחנו לא סטארט-אפ קטן. כקבוצת FinTech, אנו נמצאים כמעט 7 שנים. אנו פעילים בשירותי בנקאות ועיבוד כרטיסים מזה זמן רב. SG Veteris (Koinal) ישרוד ויגדל.

7 all כולנו יודעים ששיתופי פעולה בענף זה הם חיוניים מאוד על מנת לשרוד ולשלוט בטווח הארוך. איזה סוג של שיתופי פעולה / שיתופי פעולה ביצע קוינל ?

יש לנו שותפויות עם השחקנים הגדולים מכל רחבי העולם בשוק הקריפטו. פשוט עקוב אחרינו ברשתות החברתיות כדי לראות את ההישג שלנו.

8 : האם Koinal מתכנן ליצור בלוקצ’יין משלה ?

לא, אנחנו לא מתכננים. התמקדנו בשירותים פיננסיים.

9, האם אתם מתכננים להוסיף רכישה של מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות alipay ו- wechat?

אנו מתכננים להוסיף אפשרויות תשלום חלופיות. אנו שמחים להוסיף את Alipay ו- Wechat אם נוכל להסכים איתם. אנחנו לא דורשים KYC עבור <2500 $ הזמנות, עם זאת, אנו תמיד מבצעים בדיקות רקע על גבי ה- backend.

10 : באיזה סוג טכנולוגיה Koinal משתמש כדי להגן על הנתונים & פְּרָטִיוּת?

זה גורם חשוב מאוד לדעת.

אנו ממוקמים בלונדון ו- SG Veteris הוא סוכן EMD. עלינו להבטיח תאימות ל- GDPR בארגון שלנו.

11 market שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא מאוד תנודתי. כיצד מבטיח קויינאל במקרה שהקריפטוגרפיה צונחת בחדות?

לאחר יצירת הזמנה, אנו מקפיאים את התמחור שלנו לזמן מה כדי להיות בטוחים שהמשתמשים שלנו אינם מושפעים מהתנודתיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner