אי וודאות כלכלית מתמשכת פוגעת בנכסים בסיכון גבוה, כולל ביטקוין: שעון שוק שבועי

ביטקוין (BTC) תנודתיות המחירים הייתה נמוכה מאוד בתחילת השבוע שעבר, ונעה בין טווח צפוף של 9,500 $ ל -9,800 $ עד יום רביעי, 10. ביוני, המטבע המוביל המוביל ניסה לפרוץ את סף 10,000 $ ביום רביעי בלילה, אך נדחה בסכום של 9,999 $, לפי OKEx מחיר נקודתי.

באותו יום, ה נאסד”ק קבע שיא של 10,086, ושבר לראשונה את רמת 10,000. עם זאת, הרווחים לא היו בר קיימא, כאשר הפדרל ריזרב התריע מפני סיכוני צמצום לטווח בינוני בפגישתו האחרונה.

עם אי וודאות כלכלית גוברת, המתאם של ביטקוין לנכסים מסוכנים האיץ שוב. כאשר מדד התנודתיות (VIX) זינק שוב, ביטקוין ביצע תיקון עצום, וצנח עד 9,077 דולר – ירידה של 6 אחוזים ביום.

מבחינה היסטורית, ברגע שביטקוין מתחיל לנוע במקביל לנכסים מסורתיים, הוא נמשך זמן מה, אם כי קשה לומר בדיוק כמה זמן מתאם המתאם. בשוק המכסים הגדולים, קרדנו (ADA), המרוויח ביותר מבין עשרת האלטקוינים המובילים בשבוע שקדם, ציין השבוע תשואה שלילית של 12.28 אחוזים.

מטבעות אחרים בעלי כובעים גדולים הביאו בעיקר לביצועים נמוכים יותר מביטקוין, עם אתריום (ETH) המטבע הדיגיטלי השני בגודלו, וסיים את השבוע עם הפסד של 5.21 אחוז. בינתיים, EOS באותה תקופה צנחה 8.55 אחוזים.

הופעה מטבעית מדי שבועתשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 6/8 – 6/15. מקור: Tradingview

Bitcoin Hashrate צפוי לקפוץ

לפי OKLink, מספר הכתובות הפעילות ברשת ה- BTC בין ה -8 ביוני ל -14 ביוני הסתכם ב -4,843,297, עלייה של 4.47 אחוזים מהשבוע הקודם, בעוד שמספר העסקאות הסתכם ב -3,198,639.72 BTC, ירידה של 17.39 אחוזים..

בעת כתיבת שורות אלה, חישוב הרשת הכולל של BTC הוא כ- 113.36 EH / s, שהוא גבוה ב- 0.3 EH / s לעומת הרמה הממוצעת בשבוע שעבר. בהתחשב בעליית החשיפה, התאמת הקושי הקרובה מחר צפויה להביא לעלייה של מעל 10 אחוזים, ולקחת את הרמה הגבוהה ביותר מאז ינואר 2018, כ ציין על ידי Coinmetrics.

נפח המסחר העתידי בביטקוין ירד לשפל חדש ב -2020

ב- 13 ביוני נפח המסחר בחוזים עתידיים בביטקוין בבורסות ירד לשפל שנתי חדש של כ -5 מיליארד דולר, לפי הנתונים של לְסַלֵף. שלוש הבורסות הראשונות של Intraday היו OKEx, Huobi ו- Binance, עם מחזורי מסחר של 1.4 מיליארד דולר, 1.3 מיליארד דולר ו -1.1 מיליארד דולר בהתאמה. עם זאת, ריבית פתוחה מצטברת חזרה ביום שני האחרון ל -4 מיליארד דולר, שהייתה הרמה הגבוהה ביותר מאז התרסקות אמצע מרץ.

ריביות עתידיות BTCBTC Futures – כרכים יומיים מצטברים. מָקוֹר: לְסַלֵף

בינתיים, האינטרס הגלוי של אופציות BTC הגיע לשיא, ועמד על 1.5 מיליארד דולר בשבוע שעבר. כפי שציינו ב -10 ביוני שוק הקריפטו יומי, שוק האופציות שורי מאוד על עתידו של ביטקוין, ואינטרס הפתוח של אפשרויות CME מורכב כמעט כולו משיחות.

ניתוח טכני של ביטקוין

אין הרבה קניות שמתרחשות כרגע בגלל השינוי בסוף השבוע. אנו יכולים לראות שהיחס הארוך / הקצר ב- OKEx ירד לשפל האחרון של 0.9, יחד עם יחס הלוואות שוליים נמוך מאוד בשוק המרווח הנקודתי..

כעת, כאשר הביטקוין איבד את התמיכה של 9,300 דולר, ריבאונד עלול להתמודד עם לחץ מכר משמעותי. המחיר עשוי לבחון את שפל סוף מאי של 8,750 דולר לחוזים עתידיים רבעוניים של OKEx (BTCUSD0925).

BTC דולר 15 ביוניתרשים 4H של חוזה עתיד רבעוני של OKEx (BTCUSD0925). מקור: OKEx

במבט קדימה השבוע

לגל השני של קוביד 19 יש מכה בייג’ינג בסוף השבוע והפעילה נעילה שלאחר מכן. נכסי מקלט מבטחים מסורתיים עשויים להיות שוב לטובת, מכיוון שהזהב טיפס מעל ל -1,730 דולר, ואם המתאם של ביטקוין עם נכסים מסוכנים יישאר גבוה, הוא עשוי לראות לחץ מכר.

בקריפטו, VSYS יהיה החוזים החכמים שפורסמו החודש. KNC עומד לסיים את שדרוג Katalyst בזמן זיליקה (ZILiqa) ישלים תמיכה בהימור החודש.

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner