יסודות אתריום משתפרים ככל שדוכני ביטקוין: שוק הקריפטו מדי יום

נכון לשעת העיתונות (10:00 UTC), הביטקוין (BTC) נסחר במחיר של 8,839.11 דולר והוא עולה 0.93 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות, לפי מחיר מדד BTC של OKEx. ביטקוין מחפש להחזיר את המומנטום שלו ולפרוץ את רמת ההתנגדות של 9,000 דולר.

נכון לעכשיו, שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי עלה ב 0.5 אחוז. הדומיננטיות של ביטקוין עלתה ב -0.3% ל -65.4%, לפי הנתונים שמקורם CoinGecko.

מטבעות קריפטוגרפיים גדולים עם יכולות שווי גדולות הביאו לביצועים נמוכים יותר, כאשר Ethereum (ETH) ו- Bitcoin Cash (BCH) עדיין היו באדום – ואיבדו 0.05% ו -0.42% בהתאמה. קרדנו (ADA) המשיכה בריצת השוורים והביאה את הביצועים הטובים ביותר בקרב האלטקוינים הגדולים, עם תשואה של 1.5 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות.

לוח אינדקס אסימונים של OKEx (החל מהשעה 10:00 UTC). מקור: OKEx

מרוויחים ומפסידים מובילים

  • EDO / USDT + 30.85%
  • THETA / USDT + 24.73%
  • ZIL / USDT + 21.93%
  • ROAD / USDT -4.14%
  • MITH / USDT -4.44%
  • ORBS / USDT -11.53%

למספר מטבעות קריפטוגרפיים קטנים ואמצעיים יש ביצועים טובים מאוד. על פי נתוני OKEx Spot, EDO היא המרוויחה המובילה במהלך 24 השעות האחרונות עם תשואה של 30.85 אחוזים. מרוויחי צמרת אחרים הם THETA ו- ZIL. THETA באמת יצאה בריצה שורית לפניה השקת Mainnet 2.0.

אורבס ו- MITH היו אתמול ברשימת ה- Top Gainers. עם זאת, נראה כי סוחרים לקחו רווחים משני אלה. אורבס ו- MITH הם המפסידים הגדולים ביותר במהלך 24 השעות האחרונות – לאחר שאיבדו 11.53 ו -4.44 אחוזים, בהתאמה.

ICO Analytics מסכם את עשרת אלטקויני הביצועים הטובים ביותר עם שווי שוק של למעלה מ -10 מיליון דולר במהלך השבוע שעבר. לרבים מהאלטקוינים הללו יש שדרוגים גדולים, רישומים או מהדורות חדשות.

עשרת אלטקויני הביצועים הטובים ביותר במהלך השבוע שעבר. מָקוֹר: ICO Analytics

שיפור יסודות אתריום

מאז שהתקרבנו לרבעון השלישי, זמן ההשקה המיוחל של Ethereum 2.0, ראינו כמה שיפורים ביסודות שיכולים לתמוך במחיר האתר..

סך הגז המשמש ברשת אתריום הגיע לשיא שנתי חדש. נכון להיום הוא עומד על 95 אחוז מהגז המרבי האפשרי, אשר עלה ב -25 אחוז מתחילת השנה. דלפי דיגיטל פירש את העלייה הזו כתוצאה מיותר עסקאות ומורכבות חישובית גדולה יותר. כאשר יותר ויותר מטבעות יציבות ויישומי DeFi פועלים על Ethereum, הגז הופך לדרישה נוקשה. המשתמשים צריכים להעלות את דמי הגז שלהם כדי לראות עדיפות כלשהי.

שימוש בגז לעומת מקסימום גז אפשרי. נשק: דלפי דיגיטל

יתר על כן, Ethereum 2.0 יעבור מה- הוכחת עבודה מודל קונצנזוס (PoW) לא הוכחת יתד מנגנון (PoS). לאחר המעבר ל- PoS, הסטייקים נדרשים לשמור על איזון של 32 ETH להפעלת צומת מאמת. זה מביא לצבירת התנהגות עבור אותם משקיעים המחפשים הכנסה פסיבית.

על פי צמת הזכוכית בתרשים, מספר הכתובות המחזיקות 32 ETH ומעלה גם עלה במהירות – והגיע לשיא 116,351 עד סוף אפריל. זה מהווה עלייה של 18 אחוזים השנה.

את’ריום: כתובות עם יתרה מעל 32 ETH. מָקוֹר: צמת הזכוכית

ניתוח טכני של ביטקוין

נכון לעכשיו, ביטקוין מחפש להחזיר את המומנטום שלו. זה יצר א דפוס תחתון כפול אתמול ופרץ את רמת ההתנגדות של 8,830 $, לפי מחיר OKEx BTC Quarterly Futures (BTCUSD20200626). רמה זו הפכה כעת לתמיכה לטווח קצר להיום.

בצד העליון, ביטקוין שואף לבדוק את רמת ההתנגדות של 9,000 דולר. עם זאת, אם ביטקוין לא מחזיק 8,830 דולר, התמיכה של 8,550 דולר לטווח בינוני עשויה להיבדק שוב.

תרשים 1H של OKEx BTC רבעוני (BTCUSD0626). מקור: OKEx

ניתוח טכני של Ethereum

את’ריום הלך יותר הצידה מביטקוין מאז התנודתיות שלו ירדה. היא נסחרת בטווח של 190 עד 211 דולר במשך זמן מה – ונראה שהיא לא תצא מהטווח הזה בטווח הקרוב..

התמיכה בתוך היום יושבת ליד 196 דולר, בעוד 206 דולר הם רמת ההתנגדות לטווח הקצר.

תרשים החוזים העתידיים על OKEx ETH (ETHUSD0626). מקור: OKEx

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו. עקוב אחר תובנות OKEx על ו-.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner