הסכסוך בין ארה”ב לסין מפעיל לחץ על נכסי הסיכון – שוק הקריפטו מדי יום

נכסי הסיכון ירדו בדרך כלל במהלך 24 השעות האחרונות עקב הסכסוך המסלים בין ארצות הברית לסין. לאחר שהראשונה דרשה מהאחרונה לסגור את הקונסוליה הכללית שלה ביוסטון ביום שלישי, הודיעה סין על אמצעי נגד ביום שישי בכך שהורתה לארה”ב לסגור את הקונסוליה שלה בצ’נגדו..

המניות בארה”ב נסגרו ביום חמישי, בעיקר בגלל ירידה במניות הטכנולוגיה. מדד הנאסד”ק המורכב צנח ב -244.71 נקודות, או 2.2%, בעוד ש- S&מדד P 500 צנח 40.36 נקודות, או 1.23%. שלושת המדדים העיקריים של שוק המניות הסיני צללו הבוקר באופן קולקטיבי, כאשר המדד המורכב משנחאי ירד בכמעט 4% – ואיבד את רף 3,200 הנקודות..

בינתיים, מחיר עתיד הזהב מתקרב לשיאו אי פעם. מחיר החוזים העתידיים באוגוסט בבורסת הסחורה בניו יורק עלה ב -24.90 דולר, או 1.3%, והסתכם ב -1,890 דולר לאונקיה. מהתרשים החודשי, מחיר הזהב יצא מתבנית פוטנציאלית של כוס וידית. רמת ההתנגדות הבאה עשויה להיות השיא ההיסטורי של 1,923 דולר.

בינתיים הביטקוין לא הצליח להמשיך בעלייתו והחל נסיגה לאחר שהגיע לשיא של 9,678 דולר, בהתאם למחיר מדד OKEx BTC. Ether (ETH), לעומת זאת, זינק עוד 3.14% בשל האופטימיות סביב רשת המבחנים הסופית של ETH 2.0.

שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי נותר על 289 מיליארד דולר. כמו כן, הדומיננטיות של ביטקוין עומדת ללא שינוי, על פי נתוני CoinGecko.

מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עם היוון גדול נכנסו גם הם לשלב נסיגה, כאשר Bitcoin Cash (BCH) ו- EOS צנחו ב -1.57% ו -2.27%, בהתאמה. ChainLink (LINK) לא הצליחה לשבור את ההתנגדות של 8.00 $ וחזרה לרמה של 7.70 $. אלגורנד (ALGO) ירדה בשיעור עצום של 6.8% ביממה האחרונה.

לוח אינדקס האסימונים של OKEx החל מהשעה 8:00 בבוקר UTC. מקור: OKEx

סך הריבית הפתוחה לחוזים עתידיים ב- BTC עלה בעוד 0.57% ל -4.5 מיליארד דולר בבורסות הגדולות, כאשר OKEx מחזיקה בעמדות של 910 מיליון דולר. העלייה המתמשכת של ריבית פתוחה גורמת לעצבנות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, מכיוון שנתונים היסטוריים מראים כי זה בדרך כלל מסתיים בקריסה כאשר ריבית גלויה גדולה מדי.

החלף ריביות פתוחות של BTC עתידי (מיליארד דולר). מָקוֹר: לְסַלֵף

רישומים חדשים ב- OKEx

שני אסימוני DeFi חמים רשומים כעת ב- OKEx.

פיקדונות מאזניים (BAL) היו פעילים מאז השעה 7:00 בבוקר UTC היום. מסחר נקודתי עבור BAL / USDT ו- BAL / BTC יהיה זמין בשעה 2:00 בבוקר UTC. האלטקוין עלה ביותר מ -30% בשבעת הימים האחרונים.

בנוסף, פרוטוקול הנזילות הנגזרת Synthetix (SNX) פתח היום במסחר נקודתי כנגד BTC ו- USDT בשעה 7:00 בבוקר UTC. SNX עלתה בחודש האחרון בכ- 75%, אך בשבוע האחרון לא חלה עלייה נוספת.

מרוויחים ומפסידים מובילים

  • DGB / USDT + 9.88%
  • ZEN / USDT + 9.32%
  • NULS / USDT + 6.34%
  • AERGO / USDT -9.28%
  • MITH / USDT -9.96%
  • BNT / USDT -10.58%

אלטקוינים קטנים עם מכסה קטן לא השתוללו במיוחד במהלך 24 השעות האחרונות. המרוויח הגדול ביותר היה DigiByte (DGB) – עלייה נוספת של 9.88% לאחר עליית 11.55% אתמול.

הוריזן (ZEN) ו- NULS עלו ב -9.32% ו -6.34% בהתאמה.

המפסיד הגדול ביותר כיום הוא ה- DeFi token Bancor (BNT). היא ירדה ב -10.58% ומחקה את העליות שלה מהשבוע.

ניתוח טכני של BTC

ראינו המשך סטייה דובית במדד החוזק היחסי לפי שעה, מה שמפעיל לחץ רב על מהלך נוסף. מחיר ה- BTC היה בשלב תיקון בשעות האחרונות, אך הוא עדיין מעל הממוצע הנע של 60 שעות.

הממוצע הנע של 60 שעות מהווה סף במסחר של היום. פריצה מתחת לרמה זו עלולה לגרום למכירה. סף האמצע הוא סביב 9,420 דולר.

אם מחיר ה- BTC יכול להתייצב היום, יש סיכוי לבדיקה נוספת של רמות הלחץ של 9,700 $ ו- 9,800 $ בסוף השבוע..

לקבלת נתוני מסחר נוספים ב- BTC, סוחרים יכולים לבדוק את המאמר העתידי של OKEx Insight ביום שישי שפורסם מוקדם יותר היום.

תרשים OKEx BTC החלפה מתמדת לשעה. מקור: OKEx, TradingView

ניתוח טכני של ETH

ETH נמצא בתבנית שורית, ופורץ מאיחוד של חודשיים השבוע. סף תוך היום עשוי להיות מועבר לגובה של 266 דולר, אך ל- ETH יש פוטנציאל ליצור סטייה דובית נוספת במדד ה- RSI לפי שעה..

תרשים החלפה מתמיד של OKEx ETH לשעה. מקור: OKEx, TradingView

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner