שוקי הקריפטו לא מכריעים כשבולטי ביטקוין מאטים: יום שלישי טכני

בקיצור

  • שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים נותרים חסרי הכרעה כמו ביטקוין (BTCהמחיר משתנה בטווח צר.
  • הנתונים מראים כי האיחוד הנוכחי לטווח הקצר יכול להיות מתווה טוב לעלייה נוספת במחירי ה- BTC.
  • אתר (ETH) שוורים נראים עייפים מכיוון ש -250 דולר נותרים רמת התנגדות משמעותית, ואילו ליטקוין (LTC), טרון (TRX) ורשת קיבר (KNC) הצטרף לאור הזרקורים.

סקירת שוק

שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים לא היו החלטיות ביום שלישי בבוקר באסיה, כאשר מחירי BTC המשיכו להיסחר הצידה, והחליפו ידיים ליד הידיות של 9,700 דולר, בעוד ביטקוין מזומן (BCH) ואדווה (XRP) היו מעט בירוק.

ההחלטה לטווח הקצר של BTC בטווח הנוכחי עשויה לרמוז על פוטנציאל להעלאת מחירים נוספת. סקר של Sentix מראה כי מדד יתר הביטחון הביטקוין עלה ל +7, מה שיכול להסביר מדוע נראה כי שורי BTC האטו. עם זאת, פטריק האסי, מנכ”ל סנטיקס, אמר שהרשעה הבסיסית מחזיקה מעמד, ואיחוד למשך 1-2 שבועות יכול לעזור למחירי BTC לעלות שוב.

סנטימנט ביטקויןמדד הביטחון העצמי של Sentix Bitcoin. מקור: Sentix

מדד Overconfidence Index של Sentix מודד את ההסתברות למקרה שעליית מחירים או ירידה רצופה של מחירים הובילה לשאננות מוגברת בקרב המשקיעים. קריאות מתחת ל- 7 או מעל +7 הן בדרך כלל סימן לכך שאיחודים או תיקונים קרובים.

אנו יכולים לצפות שדומיננטיות השוק של BTC תחזור למיקוד, מכיוון שהיסטורית צנחה סביב 65 אחוזים, במקום בו היא נמצאת כיום. אם הוא חוזר מכאן, זה ישקף את הביקוש הגובר של השוק לביטקוין ביחס לאלטקוינים.

דומיננטיות של ביטקויןדומיננטיות בשוק BTC (%). מקור: Tradingview

במרחב האלטקוין אנו מאמינים כי טרון (TRX) יישאר בפוקוס מכיוון שאנו מצפים שחדשות סביב שדרוג 4.0 שלה יישארו מניע המחירים העיקרי. אסימון תשומת לב בסיסי (עטלףלעומת זאת, המשיכה בעצרתה לכמעט 0.26 רמות למרות הידיעה על כך שעל פי הדיווחים הדפדפן Brave מפנה את משתמשיו לקישורי הפניה של החברה בעת ניווט לפלטפורמות שונות..

ניתוח מחירים

BTC / USDT – לבדוק מחדש את התמיכה לפני העלייה?

BTC / USDT נותר במערך משולש מכיוון שהמחיר נע בעיקר לרוחב בשבוע האחרון. עם זאת, BTC עשויה לבחון מחדש את התמיכה התחתונה של המשולש לפני שהיא מייצרת פריצה, במיוחד מכיוון שה- RSI ייצר השבוע שיא נמוך יותר (ביחס למחיר), שנחשב לסטייה דובית..

הסטוכסטי גם זז נמוך יותר, ולמרות הסיכוי שהקו המהיר יעבור מעל הקו האיטי, שני האינדיקטורים, בזמן כתיבת שורות אלה, מראים כי המומנטום ההפוך כבר דעך במקצת..

אולם, ה מתנד אולטימטיבי תייג בתחילת השבוע ועשוי להצביע על כך שההטיה של החיסרון מוגבלת.

מבחינה מפלסית, התמיכה התחתונה של המשולש היא בין 9,300 $ ל -9,200 $ – כל דבר מתחת לכך שיכול להגדיל את המומנטום כלפי מטה. בעוד שעלייה, השיא של השבוע שעבר, בסביבות 10,400 דולר, נותר התקרה.

תרשים BTC USDTתרשים BTC / USDT יומי. מקור: OKEx; ראיית מסחר

ETH / USDT – שוורים מתעייפים

תיקון יכול להיות בדרך ל- ETH / USDT מכיוון שנראה כי השוורים מתעייפים, והדובים עשויים להשתלט בקרוב. למרות ניסיונות מרובים לפרוץ מעל 250 דולר, היא נותרת עמידות חזקה ל- ETH ואינדיקטורי מומנטום מרובים גם מרמזים על תיקון לטווח קצר. מחוון ה- MOM ייצר סטייה דובית, בעוד ש- MACD הצטמצם.

בצד החיסרון, 78.6% פיבונאצ’י ריבית ליד 223 $ יכולה להיות הרמה הראשונה שצפויה בה. לאחר מכן, אנו עשויים לראות תיקון נוסף לקראת 210 דולר. מצד שני, אם התמיכה בסכום של 250 דולר תאושר, היא עשויה להניח את הבסיס לבדיקת שיא פברואר של 288 דולר, אם כי נראה שזה לא סביר בטווח הקצר..

ETH USDT מדי יוםתרשים יומי של ETHUSDT. מקור: OKEx; ראיית מסחר

LTC / USDT – לעשות את זה או לשבור את זה רגע?

LTC / USDT נסחר לצדדים לאחר ניסיון כושל נוסף לשבור את הרמה של 50 $ בשבוע שעבר. המטבע השביעי בגודלו עשוי להזדקק לריבאונד קרוב לפני שהדובים ישתלטו עליו.

המחיר מונח כרגע על הקו האמצעי של להקות בולינגר, ומעבר לתחתית עשוי לתמוך במקרה להיפוך. ה- RSI נשען גם על תמיכת הערוץ האחרון, והתמוטטות עלולה לשחוק את המומנטום החיובי.

בצד החיסרון, 44 דולר יכולים להיות הרמה הראשונה שצפויה, ואחריה 41 דולר.

LTC USDT יומיתרשים יומי של LTC / USDT. מקור: OKEx; ראיית מסחר

TRX / USDT – תיקון עשוי להיות בשל

אינדיקטורים טכניים מצביעים על כך ש- TRX / USDT יכול להישאר קניית יתר ותיקון יכול להחזיר את המחיר לתמיכה נמוכה יותר של הערוץ.

ה- RSI מפלרטט עם האזור שנקנה יתר על המידה בימים האחרונים, בעוד שוויליאמס% R נותרו מעל -20 אחוזים. שתי הקריאות מצביעות על כך שהזוג נקנה יתר על המידה, והמצלב הדובי הסטוכסטי מאשר את האות. 0.01620 $ נותרה רמה לצפייה.

TRX USDT מדי יוםתרשים יומי של TRXUSDT. מקור: OKEx; ראיית מסחר

KNC / USDT – עשוי לבחון תמיכה בהפניית התנגדות לאחר הפריצה

KNC / USDT היה אחד האלטקוינים הטובים ביותר בפלטפורמת המסחר של OKEx בפגישה של יום שלישי, וזינק ביותר מ -16%.

הקפיצה הניבה פריצה מהדפוס המשולש האחרון, וגם דחפה את המחיר הלאה לאזור שנקנה יתר על המידה, כפי שמאשרים ה- RSI וויליאם% R.

למרות שנראה שהזוג נקנה יתר על המידה, יתכן שהוא לא יעבור תיקון מחירים קרוב. KNC עשוי לבחון תחילה את השטח מחדש בין 0.753 $ ל 0.757 $, כדי לראות אם ניתן להפוך אותו מהתנגדות לרמת תמיכה.

עם זאת, נפח המסחר עשוי להדאיג את השוורים מכיוון שהוא משקף סטייה דובית מהמחיר.

KNC USDT מדי יוםתרשים יומי של KNCUSDT. מקור: OKEx; ראיית מסחר

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner