שבועי טכני של OKEx: 30 במרץ 2020

דובים בשליטה, הרגש התדרדר.

Takeaways מפתח

 • – פעולות המחירים של BTC בסוף השבוע החלישו את אמון שוק הקריפטו כאשר מניות ונפט עולמיות המשיכו לגלוש.
 • – הנתונים מראים שהסנטימנט לטווח הבינוני עבר לכיוון החיסרון.
 • – אינדיקטורים טכניים מצביעים על כך שתנודתיות המחירים של האלטקוינים הגדולים נבעה מעלייה.

התכונן לפגיעה

דובי הקריפטו שוב שומרים על אחיזה איתנה בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים ביום שני באסיה, מכיוון שמקרי וירוס העטרה העולמיים הגיעו ל 720,000. המשקיעים התמקדו מחדש בנפילה המקרו-כלכלית של המגפה, והנעילה המתמשכת של הכלכלות הגדולות העלילה את תחזית הצמיחה העולמית. בפרסום הקודם הדגשנו כי הביטקוין יכול להוות גידור טוב נגד פיחות מטבע פיאט, אך לא מפני מיתון עולמי. למרות שבנקים מרכזיים וקובעי מדיניות ביצעו מהלכים אגרסיביים כדי לנסות להגביל את הנזק, נראה כי נרטיב המיתון מורגש יותר ויותר וצובר תאוצה. משקיעים וסוחרים ככל הנראה לא ירצו להחמיץ כיצד זה יכול להתנגן.

המחירים של BTC נגעו באזור 5800 לפני שהתאוששו מעט לסביבות 6000. אלטקויונים גדולים היו בעיקר באדום, עם BSV ויתר על יותר מ -4% מהערך, ותוך כדי ETH, XRP, ו TRX נסחרו ב -2% עד 4%. ראוי לציין זאת BTC ו SPX נשאר בקורלציה גבוהה, בעוד זהב עבר ביצועים טובים יותר על קריפטו ומניות. אנו מאמינים שהמתאם יישאר ברובו ללא הפסקה אם ימכר המכירה המסיבית בשוקי המניות והנפט, מכיוון שסיכון הנזילות יכול להמשיך לאלץ את המשקיעים למכור את הביטקוין שלהם כדי לקזז את הפסדיהם בנכסים אחרים..

איור 1: BTC / SPX / GOLD מאז פברואר – תרשים יומי (מקור: Tradingview) איור 2: הטיה אסטרטגית של ביטקוין של Sentix (מקור: Sentix)

בנוסף נראה שהסנטימנט לטווח הבינוני גם מידרדר. הטיה האסטרטגית של ביטקוין של Sentix, המדד את הציפיות של 6 חודשים מנכס הקריפטו ממשקיעים כלליים, ונחשבת כמדד מוביל לשוק, צנחה השבוע ב -12 נקודות אחוז. פטריק האסי, מנכ”ל סנטיקס אמר כי “יש הרבה מה להציע שהגל הבא של מכירות הביטקוין קרוב.”

ניתוח מחירים

BTCUSDT – תנודתיות במחיר שעומד להעלות?

 • פריצה לחיסרון הופקה בסוף השבוע לאחר מכירת המניות ביום שישי. BTCUSDT התקרב ללהקת בולינגר התחתונה בת 12 שעות, והלהקות היו בלחץ, דבר המצביע על כך שתנודתיות המחירים עשויה לעלות.
 • ה- MACD יצר קרוסאובר דובי של 12 שעות. זה עשוי להצביע על שינוי במומנטום לכיוון החיסרון.
 • המחירים ייצרו שפל נמוך יותר, RSI עקב בהתחלה, אך ה- UO עדיין לא יצר שפל נמוך יותר. אם רואים זאת, יתממשו שפל נוסף במחיר.

במבט קדימה, מבחן של 61.8% הפחתת פיבונאצ’י נראה בלתי נמנע. אם המכירה תואץ, בדיקה חוזרת של רמות ה- FR של 38.2% עשויה להיות אפשרית.

איור 3: BTCUSDT – תרשים של 12 שעות (מקור: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – דובים יכולים להעביר את המחיר ל -117?

 • ETHUSDT לא הצליחה להתקדם מעבר להתנגדות ל -12 שעות, שנותרה בלתי שבורה במשך כשלושה שבועות.
 • לחיצת להקות בולינגר העלתה כי תנודתיות המחירים עשויה לנבוע מעלייה. אם ההתנגדות תישאר בתוקף, ככל הנראה בהתחשב ברגש הנוכחי, הדבר עשוי לחזק את המקרה של תיקונים נוספים במחיר.
 • 117 עד 120 יכול להיות האזור הראשון לצפות בו, שהוא שפל השבוע שעבר. אם רמות כאלה היו בסכנה, החלקה נוספת לעבר אזור 105 עשויה להיות סבירה יותר ויותר.

איור 4: תרשים של 12 שעות של ETHUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

TRXUSDT

 • טרון שוב יצר סטייה בין המחיר למומנטום, כאשר המחיר הניב שיאים נמוכים יותר, וה- RSI לא הסכים.
 • למרות שסטייה כזו עשויה להיחשב חיובית בתנאי שוק רגילים, עם זאת, לאור הסביבה הפסימית הנוכחית, אין לפסול כאן את הסיכוי לזייף ראש..
 • ללא קשר לכיוון הפריצה הצפויה, הסבירות לעליית תנודתיות המחירים גבוהה יחסית מכיוון שהלהקות בולינגר נדחקו.
 • הרמה הראשונה לצפייה יכולה להיות 0.01007, שהיא שפל השבוע שעבר. אם הזוג יכול לפרוץ מעל לאזור 0.01209, ניתן לאשר היפוך לטווח קצר.

איור 5: תרשים של 12 שעות ב- TRXUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

OKBUSDT

 • בסדר נסחרה בסמוך ל -38.2% מ- Fibonacci רטרקציה והתקרבה להתנגדות קו המגמה לחודשיים.
 • בהתחשב בכך שאסימון החליפין יכול להיות לא מתואם יחסית לשוק הקריפטו הכללי, אינדיקטורים הראו כי המומנטום הפוך נשאר שלם, מה שמגדיל את הסיכוי להיפוך חיובי, והשבוע יכול להיות מכריע מבחינת התפתחות פעולות המחיר העתידיות..
 • השיא ב -20 במרץ של 4.83 יכול להיות הרמה הראשונה שצפויה. אם נראה זאת, הסבירות להגיע ל- 61.8% FR עשויה לגדול. 20-MA ב 3.9 יכול להיות הרמה הנמוכה יותר לצפייה.

200-MA ו- 23.6% FR נמצאים בסמוך לאזור 3.32.

איור 6: תרשים יומי של OKBUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

עקוב אחר OKEx ב:

 https://twitter.com/OKEx

 

https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner