מתאם Bitcoin-SPX עלול לסכן את הריבאונד של ביטקוין: יום שלישי טכני

בקיצור

  • שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים היו בעיקר בירוק ביום שלישי, מכיוון שמחירי ה- BTC חזרו בהדרגה לרמות של 9,100 דולר.
  • הנתונים מראים כי המתאם בין BTC ל- SPX גדל שוב, מה שעשוי להיות דאגה מחודשת עבור סוחרי הצפנה.
  • אסימונים של DeFi ראו פעולות מחיר בולטות, כאשר KNC קופץ ביותר מ -8%.

סקירת שוק

שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים התאוששו באטיות רבה באסיה ביום שלישי לאחר שמחיר הביטקוין (BTC) נגע בקצרה ב -8,800 דולר ברמות בסוף השבוע. אמנם מחיר ה- BTC התחדש לאזור של 9,100 דולר בפגישה המוקדמת, אך היקפים היו נמוכים באופן ניכר. הריבאונד החזיר גם את BTC לטווח המסחר בו בילתה את רוב החודש האחרון.

בינתיים, המתאמים בין SPX ל- BTC עשויים להיות דאגה מחודשת עבור הסוחרים. מנתוני The Block Research עולה כי היחסים בין השניים חזרו לרמות חודש מרץ, סביב 0.31. בעוד שהקריאה עדיין נמוכה יחסית לרמות אפריל, המספר ההולך וגדל של מקרי COVID-19 החדשים במדינות מפתח בארה”ב מהווה דאגה הולכת וגוברת לשווקי המניות. בהתחשב במתאם האחרון, תיקון בהובלת COVID ב- SPX יכול להתפלש במהירות בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים.

מתאם מתגלגל של SPX / BTC 1M התאושש. מקור: מחקר הבלוק

מצד שני, נראה ששווקי האופציות של BTC משקפים את סנטימנט השוק עם הטיה קלה כלפי הצד החיובי. נתונים מסטייה מצביעים על כך שיחס ה- Put / Call של BTC נותר באזור בין 0.40 ל 0.49 ביוני, כלומר פחות ממחצית מסך האפשרויות הפתוחות שהיו ריביות היו בפוטים. למרות שהיחס גדל בהדרגה, הקריאה הנוכחית עדיין נמוכה משמעותית מהתקופות שלפני החציון. ראוי לציין שהיחס לבדו אינו מראה את כל התמונה של שווקי האופציות – תוכלו להסתכל על נתונים נוספים בסעיף נתוני מסחר של אפשרויות OKEx..

יחס שיחה / שיחה של BTC. מקור: שיפוע

במקום אחר, שטח האלטקוין היה שקית מעורבת ביום שלישי, עם Bitcoin SV (BSV) ו- Dogecoin (DOGE) מעט באדום, בעוד Ether (ETH) ו- Litecoin (LTC) צברו כ -1%. אסימונים של DeFi זכו בפעילות מחירים משמעותית, כאשר רשת קיבר (KNC) זינקה ביותר מ- 8% לאחר ה חֲדָשׁוֹת שהיא נוספה כאופציית ביטחונות בפלטפורמת ההלוואות DAI של Maker.

ניתוח מחירים

BTC / USDT – רמת מפתח 50d-MA לשוורים

במהדורה האחרונה של יום שלישי הטכני, הדגשנו את הסבירות ש- BTC / USDT יחזור על קו מגמת התמיכה של שנה התנגדות לשנה, קרוב ל 8,850 $ – התמיכה באזור זה מאושרת כעת.

המומנטום החיובי הצטבר מעט עם הסטוכסטיות שמייצרת קרוסאובר שורי. עם זאת, ה- RSI נותר שטוח יחסית, מה שמעיד כי השוורים עדיין אינם בשליטה מוחלטת.

למרות שתמיכת קו המגמה לשנה אושרה מחדש, BTC עדיין נסחרת מתחת לקו התמיכה של דפוס המשולש הקודם.

הממוצע הנע של 50 יום ליד 9,400 דולר נותר רמה מרכזית לצפייה בשורי BTC. מחיר שמחזיר רמה זו יכול להניח את הבסיס להיפוך מגמה אמיתי, ולאפשר לביטקוין לבדוק מחדש את רמות 10,000 הדולר.

בצד החיסרון, קו המגמה שאושר לשנה התנגדות לתמיכה בת שנה, מ- 8,700 $ ל -8,800 $, נשאר פעיל..

BTC / USDT 50d-MA בפוקוס. מקור: OKEx, TradingView

ETH / USDT – דובים בשליטה?

ETH / USDT נסוג ל -78.6% פיבונאצ’י בסך 223 $. נראה שתמיכה ברמות כאלה אושרה בתחילה, אך אין זה אומר שניתן יהיה לראות מהפך מכאן.

מדדי המומנטום מראים כי דובי ה- ETH נותרו בשליטה, כאשר ה- OBV נשאר בערוץ האחרון כלפי מטה, ו- MACD לא צפוי לייצר מוצלב שורי בטווח הקצר..

למרות שנראה כי מוצלב שורי מתחיל להיות סטוכסטי, אין מספיק ראיות כדי להראות כי היפוך מגמה יכול להתרחש בקרוב..

התמיכה התחתונה של דפוס המשולש הקודם ליד 238-240 דולר עשויה להפוך כיום לאזור התנגדות, בעוד שהנמוך של יום ראשון, 215 דולר, פעיל בצמצום..

דובים נשארים בשליטה על ETH / USDT. מקור: OKEx, TradingView

LTC / USDT – בנייה לקראת מהפך?

LTC / USDT נסחרת בעיקר בטווח צפוף בשלושת החודשים האחרונים, וזחלה לאט לעבר התמיכה התחתונה של הערוץ.

האינדיקטורים משקפים כעת את הצטברות המומנטום החיובי, כאשר ה- MOM מהווה ערוץ יומיומי כלפי מעלה בשבועיים האחרונים, והסטוכסטית היוותה תחתית לאחרונה. עם זאת, ה- RSI עדיין לא מאשר את ההבדל הזה.

קו המגמה האחרון כלפי מטה, בסביבות 41–42 דולר, יכול להיות רמת מפתח עבור השוורים. מהלך כלפי מעלה ממגמה זו יכול להגדיר את הבמה ל 50 $, בעוד 39 $ נותרו הרמה לצפייה בתחתית.

הגיע הזמן לשנות כיוון ב- LTC / USDT? מקור: OKEx, TradingView

KNC / USDT – דגל נוסף נכנס?

KNC / USDT היה אחד המופיעים הטובים ביותר בהופעה של יום שלישי. הצמד ייצר שני דגלים שוריים בחודשיים האחרונים. האפשרות של דגל שלישי בחיים, אך אינדיקטורים הראו כי הצמד עשוי להזדקק להמשך איחוד.

בינתיים, להקות בולינגר הצטמצמו שוב, ומסמנים כי תנודתיות המחירים עשויה להשתפר בקרוב. ראינו דפוסי מומנטום דומים מתפתחים ב- RSI וב- MACD – ואם ההיסטוריה תחזור על עצמה, השווקים יכולים לראות דגל שורי שלישי לאחר האיחוד..

השפל של יום ראשון, 0.9922 דולר, יכול להיות הרמה התחתונה לצפייה, ואילו 1.3 דולר יכול להיות האזור העליון להתמקד בו.

שני דגלים נראים בתרשים היומי של KNC / USDT. מקור: OKEx, TradingView

ADA / USDT – הזדמנויות למסחר בטווח?

ADA / USDT נע בערוץ כלפי מעלה מאז אמצע מארס, והזוג התקרב לתמיכה הנמוכה יותר של הערוץ בימים האחרונים.

מדדי המומנטום מראים סימנים מעודדים, כאשר ה- RSI מייצר כמה שפל גבוה יותר, וה- MACD מייצר מוצלב שורי. אותות אלה יכולים לתמוך במקרה לבדיקה חוזרת של ההתנגדות ההפוכה של הערוץ ליד 0.105 דולר.

לחיצת להקות בולינגר מעידה גם על כך שניתן יהיה לראות בקרוב פריצה פוטנציאלית. נראה כי הצמד מצא תמיכה תקפה ב- Fibonacci של 78.6% בסמוך ל -0.0726 דולר, וזה יכול להיות האזור הנמוך ביותר לצפות בו..

ADA / USDT בערוץ יומי כלפי מעלה. מקור: OKEx, TradingView

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner