מגמת ביטקוין לפי שעה בערוץ כלפי מעלה, אך לחץ מכירה מתחת ל 7,300 $ עדיין חזק: שוק הקריפטו מדי יום

יום שני 20 באפריל: שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים רואים תיקונים קלים במהלך 24 השעות האחרונות לאחר הצמיחה בסוף השבוע.

הביטקוין (BTC) שומר מעל לרמת 7,000 $, ועומד כעת בפני התנגדות סביב 7,300 $.

Ethereum (ETH) רואה ביצועים חזקים, עלייה של למעלה מ -10% בשבוע. המחיר דחף את ההתנגדות הקשה מעל 176 $ לסחור של מעל 180 $ בזמן העיתונות.

ה- XRP של Ripple השלים פריצה יעילה של הערוץ הדובי שלה ונסחר מעל 0.19 $.

BTC מגמה של שעה בערוץ שורי

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

BTC נחסם לאחר שהתאושש מעט ל -7,300 דולר בסוף השבוע, והמחיר התייצב לאחר נסיגה ל -7,050 דולר. מגמת ההלם נכשלה כמה פעמים בבדיקת ההתנגדות של 7,200 דולר הבוקר, והשוורים גילו שוב חולשה.

צוות ניתוח השוק של OKEx מציין כי BTC נוטה להתייצב מעל לנקודה זו לאחר שפרץ בסוף השבוע 7,000 $, והראה מגמה של ריבאונד רציף. הסיבה העיקרית לריבאונד ביום ראשון לפרוץ ל -7,300 דולר היא שכמעט ואין התנגדות קשה מתחת לעמדה זו.

כישלונו של ביטקוין בבדיקת 7,300 דולר פירושו כי אין לשורים מספיק כוח לפרוץ את אזור המסחר האינטנסיבי בטווח הקרוב. למרות שמגמת השעה עדיין נמצאת בערוץ כלפי מעלה, ההתנגדות סביב 7,300 דולר עדיין חזקה, ולכן קיימת אפשרות שהמחיר יירד לאחור..

אם המגמה לא תרד מתחת לקצה התחתון של הערוץ, נוכל להמשיך לצפות לריבאונד נוסף. אחרת ביטקוין יכול לבדוק את יעילות התמיכה של USD בסביבות 7,000 $.

תרשים 6H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

תרשים 6 השעות של הביטקוין מראה זאת עקרון הגל רלוונטי גם במגמת איחוד. המשקיעים יכולים להשתמש בתיאוריה זו כדי לשפוט את המגמה העתידית של השוק – זו גם דרך טובה למצוא נקודות כניסה וסגירה בתבנית איחוד..

מכיוון שהמגמה נחסמה על ידי 7,200 דולר, שהם נמוכים מהשיא הקודם בסביבות 7,450 דולר, זה עשוי אומר שהגל השלישי עובר לסוף וגל הנסיגה הרביעי עומד להופיע. באופן כללי, המחיר תמיד יקבל תמיכה סביב הקצה התחתון של אזור האיחוד, ופריצה בדרך כלל מתרחשת בגל החמישי.

עם זאת, יש להזכיר למשקיעים כי ניתן להרחיב את הגל החמישי לחמישה גלי משנה אם השוק חלש יחסית. לכן, הפריצה תהיה תלויה בכוח התמיכה וההתנגדות של האזור הנוכחי. גלי משנה עשויים להופיע אם הגל החמישי נחסם ב -7,300-7,450 $ או נתמך ב -6,500-6,600 $.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 7,200 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 7,500 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 6,950 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,550 דולר

ETH מובילה בקרב אלטקוינים

4H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

כשמסתכלים על התרשים של ארבע שעות של ETH לעיל, אנו רואים שהוא הפך לאלטקוין החזק ביותר לאחרונה, בגלל השבירה החזקה של השיא הקודם שלו בסביבות 176 דולר. כעת עמדה זו נותנת תמיכה יעילה למגמה הנוכחית.

עם זאת, למרות שהריבאונד נראה מספיק חזק בכדי לצפות ליותר צמיחה, ההתנגדות בסביבות 190 – 195 דולר ל- ETH היא קשה בהחלט, שכן אזור זה היה בעבר הקצה העליון של אזור המסחר האינטנסיבי בשנה שעברה ובתחילת השנה. מכיוון שקיימים דלפקי מכירה רבים בתחום זה, המגמה לא תהיה קלה לפריצה בטווח הקצר.

תרשים הנפח של ETH מראה כי המסחר היה פעיל יותר בשבועיים האחרונים, ולעומת אלטקוינים אחרים, הרגש השורי של ETH הוא החזק ביותר. עם זאת, יותר שוורים צריכים להיכנס בכדי שהמחיר ישבור 195 דולר, ההיקפים הנוכחיים אינם מספיקים.

המשקיעים יכולים להתמקד באפקטיביות התמיכה של 176 דולר בטווח הקרוב ויכולים לצפות לריבאונד נוסף אם המחיר יכול להמשיך להתייצב עליו..

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 190 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 206 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 176 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 166 דולר

XRP רואה פריצה יעילה

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

התרשים בן שעה של XRP מראה כי המגמה שברה בסוף השבוע את הקצה העליון של הערוץ הדובי. יעילות הפריצה הוכחה הבוקר, מכיוון שהחיסרון הראשון לאחר הפריצה נתמך על ידי $ 0.1888 – גבוה מהקצה העליון.

היציאה מהערוץ הדובי פירושה שהמגמה עזבה זמנית את האזור החלש. בשילוב עם עלייה הדרגתית בהיקף השורי, סביר להניח שקשה למחיר לרדת לאזור הערוצים בטווח הקצר..

עם זאת, ההתנגדות העליונה בסביבות 0.1975 $ אינה קלה לפריצה, מכיוון שהיא מייצגת את תחתית אזור האיחוד בין התאריכים 7-10 באפריל. אפשר להחזיר לאזור זה אם המחיר יכול להתייצב סביב 0.1900 $ במחצית הראשונה של השבוע. אחרת, XRP עשוי לבדוק שוב את הקצה העליון.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.1950 $
 • עמידות לטווח בינוני: 0.1975 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 0.1900 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.1865 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner