הביטקוין יכול לבדוק את הנמוך הקודם, חוזק ההתנגדות של 6,000 $ הוא קריטי: שוק הקריפטו מדי יום

לאחר נפילה אכזרית בשווקי הצפנה והשווקים המסורתיים בסוף השבוע שעבר, Bitcoin (BTC) ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים הצליחו להתאגד בסוף השבוע..

עם זאת, מוקדם הבוקר, 16 במרץ, שוקי הקריפטו קיבלו מכה נוספת, וראו הפסדים דו ספרתיים במהלך 24 השעות האחרונות.

ביטקוין נסחר כרגע בסביבות 4,600 דולר והוא יורד מעל 14 אחוזים ביום ומעל 40 אחוזים בשבוע.

Ether (ETH) ירד גם בכ -15% במהלך 24 השעות האחרונות, ומחזיק מעט מעל 100 $ למטבע. המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו איבד כמעט 50 אחוז מערכו בשבוע האחרון.

BTC / USD החלפה תמידית

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. נשק: okex.com

BTC נכנסה בסוף השבוע לאיחוד סביב 5,500 דולר לאחר שחוותה ירידה חדה בשבוע שעבר, והתנהגות המסחר הראתה חוסר פעילות קיצונית. עם זאת, תוך שעתיים הערב, 15-16 במרץ, המחיר עלה לפתע ל -6,000 דולר ואז ירד לסביבות 5,300 דולר..

במהלך אמש והבוקר, ביטקוין נסחר לצדדים סביב רף 5,300 הדולר, לפני שירד לכמעט 4,600 דולר לפי זמן העיתונות..

אם מסתכלים על התרשים של שעה אחת, 6,000 $ הוכחו כרמת התנגדות יעילה לטווח הקצר, וסבירות הפריצה לטווח הקצר נמוכה. אם המחיר בודק את השפל הקודם – קרוב ל -3,800 דולר – והוא נתמך, הוא עשוי להוות תחתית כפולה. אחרת, המחיר עשוי לחפש תמיכה חדשה במחיר של 3,500 דולר.

לנוכח פעילויות הכביסה של תנודות בתדירות האחרונה, המועדות לתנאי שוק קיצוניים בקנה מידה קטן, הסיכון הנוכחי לכניסה למשקיעים קמעונאיים הוא גבוה יחסית. אם האזור הנוכחי יכול להפוך לתחתית מבוימת, נותר לאשר.

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. נשק: okex.com

אנליסטים של OKEx מאמינים כי למרות שהמגמה הנוכחית היא בתקופת מנוחה לאחר שהיו באזור מכירת יתר, שוק הקריפטו כולו עדיין מלא בפסימיות. כמטבע מייצג, BTC הראתה עייפות והתפרצות זמנית הייתה קשה לניהול בהתחשב בכספי נפח מסחר נמוכים.

במהלך המזבלה הגדולה ביום שישי האחרון, 13 במרץ, פמוט יום אחד נסגר בצל תחתון ארוך והראה את כוחם של השוורים להתחייב. צל תחתון זה עשוי להצביע על אפשרות קטנה שניתן ליצור שפל חדש. עם זאת, צל עליון ארוך נוסף להיום מצביע על התנגדות קשה מתחת ל -6,000 דולר.

עמודי אנרגיה של MACD נעים בעדינות, אך צלב זהוב לא ייווצר בטווח הקצר לפני ששני הקווים יקבלו אות פגישה. לכן, המגמה תיכנס להתאחדות אפשרית בעתיד, יש לשים לב ל -3,800 $ ול -6,000 $ בתקופה זו.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 6,000 $
 • התנגדות לטווח בינוני: 6,680 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 4,590 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני 3 3,800 דולר

החלפה מתמדת של ETH / USD

1H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מָקוֹר: okex.com

ETH פגיע יותר מ- BTC. המחיר לא הצליח לפרוץ הבוקר את השיא הקודם של 145 דולר. היא בדקה זמן קצר 134 דולר ואז המשיכה לרדת, וצנחה מתחת לשפל של 114 דולר לראשונה לאחר שנכנסה למגמת האיחוד האחרונה שלה בימים האחרונים..

התרשים בן שעה מראה לנו שהחוזק הדובי של השיחה החוזרת בשעות האחרונות חזק לחלוטין מהראשון. נפחי המכירה גם הם הולכים וגוברים ומראים חולשה.

על המשקיעים להתמקד ראשית ביעילות התמיכה של 106 דולר. אם מחיר האת’ר נשבר מתחתיו, אז אפשר למצוא תמיכה ליד 94 דולר.

לשוורים, קשה לחזות ריבאונד ארוך יותר אלא אם כן ניתן לשבור את רמת ההתנגדות בסביבות 145 $.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 134 דולר
 • התנגדות לטווח בינוני: 145 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 94 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 86 דולר

החלפה מתמדת של XRP / USD

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מָקוֹר: okex.com

התרשים בן שעה לעיל מראה כי ה- XRP של Ripple עובר לתקופת איחוד נוספת לאחר ההטלה בשבוע שעבר. מכיוון שכבר נוצר שפל חדש ביום שישי, 13 במרץ, לא קל לצפות לרמת תמיכה וכוח. העמדה המשמעותית ביותר היא בסביבות 0.1355 $ והשפל הקודם היה 0.1028 $.

אנליסטים של OKEx צופים כי מחיר ה- XRP עלול לחוות זריקה נוספת. אם טווח המזבלה הבא קטן משקעים קודמים ונפח המכירה הגבוה ביותר נשאר נמוך מרמות השיא הקודמות, יופיע אות היפוך שורי.

על המשקיעים לזכור כי 0.1700 דולר הם רמת ההתנגדות הראשונה אם ריבאונד יכול להימשך זמן רב יותר. אך התבנית תהיה שבירה כוזבת אם המחיר יישבר מבלי להגדיל את היקפי הקנייה, ואז המגמה תחזור לאזור האיחוד.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.1700 דולר
 • התנגדות לטווח בינוני: $ 0.1985
 • תמיכה לטווח קצר: 0.1355 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.1028 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner