שוק היומי של הקריפטו 2.6) | יש צורך באיחוד בסוף השבוע הזה, שימו לב לרמת התמיכה הראשונה אם ירידה בשוק

BTC חוזה תמידי

אופי רמה4H- שורי

זוהי תרשים 4H של BTC, המגמה השורית לא נעצרת לאחר האיחוד במהלך כל השבוע האחרון. למעשה, אם אנו מגדילים את התרשים, המחיר נע בערוץ השורי לאחרונה, ואחרי ששברנו רמת התנגדות של 9600 $, מופיע אות גל הארכה שכן ניתן לראות את המשאבה של אמש כגל 3 של ה -5. גל ברמה גדולה יותר. המחיר עמד בפני קרוב ל 9750 $, השווה למשאבה הגדולה האחרונה, הנפח השורי הפעם ברור יותר, ומצב זה מאשר לתיאוריה של 5 הגלים השוריים..

בתיאוריה, BTC נע בתגובה קצרה לטווח הקצר, אם המגמה תקבל תמיכה בסביבות 9520 $, פירוש הדבר שהחיזוי השורי חזק יותר והמגמה תימשך. עם זאת, MACD עדיין מציין סטייה למשך תקופה מסוימת, איחוד עשוי לקרות כאשר השוק זקוק לאיחוד המשאבה. המשקיעים יכלו להמתין עד שהמחיר יתייצב על 9500 $ ואז לשקול להיכנס. פירוט ל 9000 $ הוא אות נוסף לסיום שלב שורי זה.

אופי רמה1D – שורי

זוהי תרשים הרמה היומי של BTC, בניתוח של אתמול, אני תמיד מאמין שהמגמה תיכנס לנסיגה בגלל הנפח הנמוך יותר. עם זאת, נפח כבד הגיע בלילה, וגרם למחיר לשבור את אזור ההלם האחרון שבין 9200 $ ל 9600 $. אחרי כמה שעות, המגמה הוכיחה שהפריצה אינה שקרית מכיוון שהמחיר עדיין עומד על יציב של 9600 דולר.

מהרגש האחרון בשוק, המגמה עשויה לשבור במהירות את רמת ההתנגדות העליונה לאחר איחוד לטווח קצר. באופן אישי, אני עדיין מאמין שרמת הווליום הנוכחית אינה מסוגלת לסייע במחיר בפירוק התנגדות בין $ 9800 ~ $ 10000. התחזית האפשרית היא שהמגמה עשויה לבוא לאיחוד סביב $ 9500 ~ $ 9600 בסוף השבוע הזה ואז להתחיל במשאבה הבאה בשבוע הבא או בשבועיים..

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר9700 $ התנגדות לטווח בינוני9800 דולר

תמיכה לטווח קצר$ 9550 תמיכה לטווח בינוני9420 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 4H- שורי

זהו תרשים של 4 שעות של ETH, אזור ההתנגדות האחרון הוא בין $ 212 ל- $ 224. המגמה נעה בסוף הגל השורי השלישי וכעת הגיע הזמן להיכנס לגל האיחוד הרביעי.

MACD של ETH חזק מ- BTC מכיוון שהאנרגיה העליונה האחרונה גדולה מזו הקודמת כפי שמראה התרשים. זה הרחבה של מגמה שורית, פירוש הדבר שתחתית הנסיגה לא תהיה נמוכה מ- $ 195, אם הפסקה של $ 195 פירושה סוף שלב שורי זה.

נתוני היקף מצביעים גם על כך שכספי הקנייה צומחים בהדרגה בימים אלה. המשקיעים יכלו לשים לב רק לסוף הנסיגה ולשקול את הכיוון העתידי עם רמת התמיכה.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר212 $ התנגדות לטווח בינוני224 דולר

תמיכה לטווח קצר195 $ תמיכה לטווח בינוני184 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמה4H- שורי

OKEx XRP חוזה תמידי: רמה של 4 שעות בתרשים מראה ש- XRP לא הצליח לבחון את אזור ההתנגדות של 0.2840 $ במהלך היום, בוודאי אין זה אומר שהגיע הזמן לסגת. סקור את ההיסטוריה של XRP, זה תמיד יהיה שורי כאשר רוב האינדיקטורים הטכניים מראים שהוא יפסיק לשאוב.

עם זאת, הפעם נפח הקנייה הולך ומתמעט בהשוואה למשאבה אמש. Pullback הוא עדיין אירוע גדול מכיוון שמשקיעים צריכים לשים לב יותר ליעילות התמיכה של 0.2727 דולר, ולא אותו דבר עם מטבעות אחרים, XRP תמיד ישליך יותר אם נפח הקנייה לא יוכל לעלות. ודא שהאיחוד יכול להתייצב קצת יותר גבוה מ- 0.2727 $ ואז זה זמן טוב להיכנס.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 0.2840 $ התנגדות לטווח בינוני: $0.2895

תמיכה לטווח קצר: $0.2727 תמיכה לטווח בינוני :$0.2620

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner