ביטקוין עומד בראש 12 אלף דולר לפני תיקון והתאוששות בעוד ש- XRP מראה סימני חיים והביקוש ל- ETH נמשך – שוק השעון השבועי

שוק שעון שבועי

ביטקוין (BTC) נסע ברכבת הרים בשבוע האחרון. בין יום שני האחרון לשעה 4:00 בבוקר UTC ביום ראשון, מחיר הביטקוין זינק מ- 9,900 $ ל -12,100 $ וקבע שיא חדש לשנה זו. עם זאת, השוק אז התחלף לרעה, כאשר הביטקוין צנח עד 10,422 דולר – עד לחיסרון של 12% תוך חצי שעה, בהתאם למחיר הספוט של OKEx. המטבע הדיגיטלי המוביל התאושש במקצת מאז, אך פעולת מחיר אחרונה זו ראויה לניתוח נוסף.

תוך שעה מההתרסקות של יום ראשון, מעל 1.1 מיליארד דולר שווי עמדות ברחבי השוק חוסל, בעיקר בביטקוין ובאתר. זה סימן את הפירוק הגדול ביותר מאז 12 במרץ, מה שמעיד על כך שסוחרים עם עמדות ארוכות היו ממונפים יתר על המידה. גם תנועות המחירים הקיצוניות הללו הובילו ל מחירים לא תקינים בכמה חילופי דברים. OKEx, לעומת זאת, פעלה בצורה חלקה לאורך כל פעולת המחיר. יתר על כן, טווח המסחר של 1,500 דולר ליום אחד הביא גם לעלייה נוספת בתנודתיות לטווח הקצר של ביטקוין, והחזירה אותו לרמות אמצע מאי של 11.61%..

תנודתיות 7D של ביטקוין (BVOL7D). מקור: TradingViewתנודתיות 7D של ביטקוין (BVOL7D). מקור: TradingView

למרות הצניחה הגדולה של יום ראשון, הביטקוין התאושש ל -11,100 דולר וסגר + 11.67% על בסיס שבועי. יתר על כן, נכס הקריפטו הגדול בעולם עלה בחודש יולי ב -24% והשיג תשואה שנתית עד כה של 60%..

במונחים של אלטקוינים גדולים בהיוון, הביצועים הטובים ביותר בשבוע שעבר היו XRP, עלייה של 37.21%. XRP ביצעה סשן חיובי של שמונה ימים והגיעה לתשואה שבועית של 50% לפני הצניחה הגדולה.

מחולל המומנטום של השבוע שעבר, Ether (ETH), לעומת זאת, עלה למעל 415 $ למשך 30 דקות בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, שיא חדש שלא נראה מאז אוגוסט 2018. ואז הוא צלל ל -327.8 $, ירידה של יותר מ -20% . אבל הריבאונד המהיר שבא בעקבותיו אפשר גם למטבע את’ריום לקצור רווח שבועי של 20.34%.

Litecoin (LTC) גבה תשואה שבועית של 18.29%, בעוד מזלג BTC Bitcoin Cash (BCH) והמזלג הבא שלה, Bitcoin SV (BSV), עלו בכ- 15%. עם זאת, עדה של קרדאנו (ADA) איבדה תאוצה לאחר השלמת השדרוג האחרון של שלי, וצנחה ב 7.24% בשבוע האחרון..

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 7 / 27–8 / 2. מקור: TradingViewתשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 7 / 27–8 / 2. מקור: TradingView

בתחום הפיננסים המבוזר, השוק נותר לוהט. מספר פרויקטים של DeFi עלו בשבוע האחרון מעל 40%. ביניהם, מחיר הכספים הכספיים עדיין יציב ביותר מ -4,000 דולר. וגרסת V2 של Bancor (BNT) עלתה לאוויר ב -1 באוגוסט, עם צמד המסחר הראשון LINK / BNT.

עלייה באימוץ DeFi יכולה להניע את הביקוש לאתר, מה שבתורו יכול להעלות את מחיר ה- ETH ואת ההתלהבות הכללית בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. לפי DeFiPulse, הערך הכולל הנעול ב- DeFi עלה לראשונה על 4 מיליארד דולר, מדד שצמח בכ- 800% מתחילת השנה.

ערך כולל נעול ב- DeFi. מקור: DeFiPulseערך כולל נעול ב- DeFi. מָקוֹר: DeFiPulse

ניתוח טכני

במצעד השבועי של BTC, גוף הפמוט בשבוע שעבר עדיין לא הפר את שיאיו מאוגוסט האחרון. המחיר ירד בחדות לאחר שהגיע לשיאים באזור 12,000 $, מה שמעיד על התנגדות חזקה ולחץ מכירה ברמה זו.

אמנם, הדפוס השורי הכללי לא נהרס באופן ברור ורמת התמיכה המרכזית של 10,700 דולר עדיין קיימת, אך ייתכן שנראה לחץ כלפי מטה בטווח הקצר..

תרשים מחיר נקודתי של OKEx BTC 1W - 8/3. מקור: OKEx, TradingView תרשים מחיר נקודתי של OKEx BTC 1W – 8/3. מקור: OKEx, TradingView

לשם השוואה, ETH חלה חזקה יותר. ETH / BTC הגיע לשיאים שנתיים לאחרונה, בגלל הביקוש החזק. המתאם של חודש אחד בין השניים נסחף גם הוא נמוך יותר, לרמה של 53%, הרבה מתחת לנתון של 79% מלפני חודש..

כאשר פרויקטים של DeFi פותחים הזדמנויות רבות יותר, קיימת אפשרות חזקה שהמומנטום הנוכחי ימשיך להניע את הביקוש ל- ETH.

מחיר אתרים כ-% ממחיר הביטקוין. מקור: הטיהמחיר אתרים כ-% ממחיר הביטקוין. מָקוֹר: לְסַלֵף

במבט קדימה השבוע

האירועים הנוכחיים במאקרו המשפיעים על כיוון השוק השבוע נותרו על היחסים בין ארה”ב לסין ומספרי התפרצות של הנגיף. דוח המשכורות שאיננו חקלאי שיפורסם ביום שישי עשוי גם לגרום לטלטלת שוק לטווח הקצר.

במרחב הצפנה, Uniswap של TRON (TRX) יושק ב -17 באוגוסט, ו- QTUM תתחיל את המזלג הקשיח וההימור שלה עד סוף אוגוסט..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner