שוק הקריפטו יומי (1.8) | יסודות הגבירו ריבאונד חזק של BTC, ניתן לראות את ההתנגדות לעיל ל 8,800 דולר.

BTC חוזה תמידי

אופי רמה1H- שורי

זהו תרשים השעה של BTC, כפי שסיפרתי בימים האחרונים, הריבאונד ברמת השעה משתנה לריבאונד ברמה היומית כרגע, כפי שניתן לראות בתרשים כי נפח הקנייה הורחב הרבה כשמשברים 7700 $ ו 7850 $ זה אומר שעוצמת השוורים חזקה, הביטחון של השורי הולך וגדל. התנגדות של 8200 דולר נשברה גם בתקופה קצרה, וגם שבירה זו מלווה בכמות גדולה של נפח.

על המשקיעים להזכיר כי לפני שמופיע אות דובי ברור, ההתנגדות הברורה לעיל כמעט התמקמה בסביבות 8800 $, התנגדות זו לא תהיה יעילה במצב זה, וצריך לשים לב כי עדיין יש להגדיר אובדן עצירה באזור בטוח כדי להציג את נופלים עקב עזיבת כספים גדולים רווחיים.

אופי רמה1D – איחוד

אתמול המשיך BTC לשאוב עם נפח קנייה כבד לאחר החזרה קצרה בתמיכה של 7,750 דולר, וכעת בדק 8,460 דולר לאחר שעבר רק שני שיחות חוזרות ברמה של שעה..

שתי שתי פריצות הדרך של רמות ההתנגדות העיקריות ביום מלוות בכמות גדולה של נפח, ומשך ההתקשרות חוזר קצר, מה שאומר שכמות הכספים הארוכה הנוכחית נמצאת במצב שופע יחסית, הרגש השורי חם בהדרגה. לְמַעלָה. האנליסט של OKEx ניאו מאמין כי המשך הזרמת הכספים נהנה במידה מסוימת מגורמים בסיסיים. איראן-ארה”ב. הסכסוך הוביל למתיחות בינלאומית וסלידת הסיכון של השוק התעוררה מחדש, ונכסי הגידור עלו בדרך כלל למרות שקריאת “הזהב הדיגיטלי” ל- BTC אינה מתקבלת, על פי דעותיהם של משתתפי השוק הנוכחי, BTC נחשב לגידור. נכס. עם זאת, הגידול הגיע לרמה הנוכחית בהשתתפות כמות גדולה של כספים בשטח, מכיוון שחלק מהשוררים עדיין ראו בסביבת 6,400 $ ~ 6,800 $ קרקעית לטווח ארוך. בדיוק בזמן הזה הגורמים הבסיסיים משמשים כזרז להפוך את הריבאונד הזה ליותר מהצפוי. מנקודת המבט של התרשים, משקיעים יכולים להבחין ישירות בהתנגדות העליונה בסביבות 8,800 דולר.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר8460 $ התנגדות לטווח בינוני8630 דולר

תמיכה לטווח קצר8150 $ תמיכה לטווח בינוני8010 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 4H- שורי

זוהי התרשים של 4 שעות של ETH, ברור שטווח השאיבה והכוח הולכים ונחלשים כרגע, זה לא יכול לעקוב אחרי BTC כדי לשבור את ההתנגדות המכריעה בכ -148 דולר, הצל העליון הארוך מעיד שיש הרבה מכירות עמדות ליד אזור זה. חדשות טובות לשוורים הן שנפח הקנייה של כל משאבה הולך וגדל לאחרונה.

ETH זקוק לתקופת איחוד אם ניתן ליצור שיא חדש שהוא מעל $ 148 ~ $ 150. יחד עם זאת, על המשקיעים לדאוג יותר לאפקטיביות התמיכה של MA (30), אם המחיר ישבור אותה, אזור התמיכה של 140 $ עשוי להיבדק בטווח הקצר. מגמה של 4 שעות לא תשתנה הרבה בלי נפח כבד.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר145 $ התנגדות לטווח בינוני150 דולר

תמיכה לטווח קצר142.5 $ תמיכה לטווח בינוני140 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמהאיחוד 4H

OKEx XRP חוזה תמידי: ברמה של 4 שעות, XRP ירד מהשיא החדש שעומד על 0.2255 $, השיחה הבאה הושלכה פעם אחת מתחת לתמיכה התחתונה של אזור המסחר האינטנסיבי הראשון ב- 0.2106 $. אף על פי שנמשך ריבאונד בשעות הקרובות, המחיר לא חזר לנקודת השיא שעברה, רק נגע ב 0.2185 $ ואז נפל שוב. תרשים הנפח מראה לנו כי נפח הקנייה הולך ונחלש ונפח המכירה מתחזק כרגע, אך חדשות טובות הן כי המכירה עדיין קטנה יותר מקנייה והרגש בשוק מתחמם בגלל עליית ה- BTC..

על המשקיעים לשים לב לאזור התמיכה שבין $ 0,20 ~ $ 0.21 בתוך היום, ולשבור זה יכול להיות שהקצה העליון של אזור המסחר האינטנסיבי השני ייבדק. אחרת, ריבאונד עשוי להמשיך לבדוק 0.2255 $ ואז 0.2325 $.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 0.2185 $ התנגדות לטווח בינוני: $0.2255

תמיכה לטווח קצר: $0.2105 תמיכה לטווח בינוני :$0.2070

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner