כיצד לסחור בחוזים עתידיים בקריפטוגרפים ב- OKEx

חוזים עתידיים הם נגזרים המאפשרים לשני צדדים להתקשר בחוזים למכירה ורכישה של נכס בסיס בעתיד במועד ומחיר קבועים מראש. הן הקונים והן המוכרים יכולים לנעול את מחיר הבסיס להגן על כל שינוי במחיר שלילי. במקרה של חוזים עתידיים בקריפטו, נכס הבסיס הוא, ברוב המקרים, ביטקוין (BTC) או מטבע מטבע אחר.

OKEx תומכת במסחר בחוזים עתידיים עבור תשעה נכסים דיגיטליים מובילים, כמו ביטקוין ואיתר (ETH). כל חוזה ב- OKEx מייצג BTC בשווי 100 דולר או 10 נכסים דיגיטליים אחרים (כלומר ETH, LTC וכו ‘)..

בעוד שהחוזים העתידיים הם מוצרים מתקדמים יחסית בהשוואה למסחר נקודתי וכוללים סיכונים שונים, משתמשים מנוסים יכולים לעקוב אחר המדריך שלב אחר שלב כדי להתחיל לסחור בחוזים עתידיים ב- OKEx..

שלב 1: עבור לסעיף החוזים העתידיים

עבור אל דף הבית של OKEx ונווט אל סַחַר בתפריט העליון כדי לראות את השווקים הזמינים. לאחר מכן לחץ על בסיסי תחת "עתיד" תווית לפתיחת סעיף החוזים העתידיים. הגרסה הבסיסית מציעה נקודת התחלה טובה למתחילים. אם אתה סוחר מנוסה, אתה יכול לבחור מִתקַדֵם לקבלת לוח מחוונים מקיף יותר.

למטרות מדריך זה כיצד לסחור בחוזים עתידיים בקריפטו, נשתמש בלוח המחוונים הבסיסי כהפניה למסחר בחוזים עתידיים בקריפטו ב- OKEx.

כיצד לסחור בחוזים עתידיים בקריפטו

שלב 2: הפעל סחר עתידי

מתחילים למסחר עתידי צריכים להבין ולהכיר בסיכונים הכרוכים בכך, ורק לאחר סימון התיבה ניתן יהיה הפעל מסחר של נגזרים ב- OKEx, כפי שמוצג במסך למטה.

כיצד לסחור בהפעלה עתידית

שלב 3: העבר כספים לחשבון העתיד שלך

צריך לממן את חשבון העתיד שלך לפני שתוכל להתחיל לסחור. אם אין לך יתרה בחשבון העתיד שלך, לחץ על לְהַעֲבִיר (או ב- "סחר בחוזים עתידיים" דף או על "נכסים" ברשימה הנפתחת בתפריט העליון) להעברת כספים בין חשבונות.

אם אין לך נכסי קריפטו בחשבון OKEx שלך, אתה יכול לקנות קריפטו או ללמוד כיצד להפקיד קריפטו ב- OKEx בעזרת המדריך למתחילים שלנו כיצד להתחיל לסחור בקריפטו..

על מנת לסחור בחוזה העתידי שכותרתו "BTCUSD0807," שהוא חוזה בשולי מטבעות, עליך להעביר BTC מה- "חשבון מימון" לשלך "חשבון עתידי." במקרה זה, חשבון העתיד הוא "חשבון BTCUSD." הזן את הסכום שברצונך להעביר ואז לחץ לְאַשֵׁר.

שלב 4: בחר חוזה עתידי לסחור

לאחר הכניסה וצפייה בסעיף החוזים העתידיים, עליך לבחור תחילה את סוג השוליים שנמצא בראש הדף (כלומר., עתידיים בשולי מטבעות, שמוסדרים במטבע הדיגיטלי הבסיסי, או חוזים עתידיים שוליים של USDT, אשר מסולקות ב- USDT). לאחר מכן בחר מסגרת הזמן הרצויה לתום החוזה. האפשרויות הזמינות הן שבועי, דו-שבועי, רבעוני ודו-רבעוני.

לאחר מכן תוכלו לבחור באחד מחוזי העתיד הזמינים מהסרגל השמאלי. במדריך זה נבחר את החוזה העתידי השבועי שכותרתו "BTCUSD0807" לדוגמא.

בהתבסס על שמו, BTCUSD0807, אנו יכולים לראות כי BTC הוא מטבע ההסדר ו- USD היא יחידת המחיר של חוזה העתיד. ארבע הספרות האחרונות, 0807, מציינות את תאריך המסירה – שהוא 7 באוגוסט 2020, במקרה זה. חוזים עתידיים ב- OKEx מוסדרים בכל יום שישי בשעה 8:00 בבוקר UTC.

שלב 5: בחר את סוג המינוף למסחר עתידי

לאחר מימון חשבון החוזים העתידיים, תוכלו לבחור במצב השוליים (או "תוקן" אוֹ "לַחֲצוֹת") ובחר את מכפיל המינוף הרצוי. אם תבחר באפשרות "תוקן" במצב שולי, השוליים נשארים ללא שינוי בתנודות המחירים, ואילו זה משתנה עם המחיר אם תבחר "לַחֲצוֹת" מצב שוליים.

סוג של מינוף למסחר עתידי

שלב 6: הזן פרטי הזמנה וביצע

לאחר בחירת סוג שוליים ומכפיל מינוף, תוכל להזין את הרצוי "סוג הזמנה," "מחיר" ו "כמות" למסחר. אם ברצונך לבצע את הזמנתך בהקדם האפשרי, תוכל ללחוץ על BBO (כלומר ההצעה הטובה ביותר).

לאחר הזנת פרטי ההזמנה תוכלו ללחוץ על פתח לונג להזנת חוזה ארוך (לרכישת BTC) או לחיצה על פתח קצר אם ברצונך ליזום תפקיד קצר (למכור BTC).

תרשים מסחר בחוזים עתידיים - BTC-USD

לדוגמה, אתה יכול להגדיר הזמנת מגבלה של 11,300 USDT ולפתוח עמדה ארוכה עבור "BTCUSD0807" עם סכום BTC הרצוי.

שלב 7: בדוק את ההזמנה שבוצעה

לאחר ביצוע המסחר שלך, ההזמנה שלך תוגש ותוכל לבדוק את סטטוס המשרה שלך על ידי לחיצה על עמדות פתוחות הכרטיסייה בתחתית דף הבית של המסחר. סעיף זה מציג מידע שימושי כגון "ממוצע מחיר," "מחיר חיסול," "P לא ממומש&ל" וכן הלאה.

שלב 8: (אופציונלי) סגור את עמדתך

אם ברצונך לקזז את המיקום הפתוח שלך, תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה סגור בתוך ה "עמדות פתוחות" הכרטיסייה.

עמלות למסחר עתידי קריפטו ב- OKEx

למסחר בחוזים עתידיים ב- OKEx דמי ההסדר הם 0.03% לכל האסימונים. דמי ה- Maker ודמי ה- Taker חלים גם, בהתאם למיקום המסחר (כלומר, Maker או Taker) שנלקח על ידי המשתמשים. אחוז דמי היצרן וההטבה משתנה בשכבות שונות של משתמשים. לפרטים נוספים תוכלו לצפות בטבלת העמלות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner