Cryptocurrency Digibyte ו- Blockchain: ניתוח מטבעות DGB

סקירת digibyte

Cryptocurrency מבוזר של Digibyte מתמחה באבטחת טכנולוגיית בלוקצ’יין מבוססת נכסים דיגיטליים עם תפוקת נפח עסקאות גבוהה באמצעות אסימון DGB $..

ג’ארד טייט, יוצר Digibyte blockchain, מחבר Blockchain 2035 (ספר ראשון שנכתב על ידי מייסד blockchain), הוא מנהיג הפרויקט ידידותי למפתחים הקהילתי המהווה מזלג של קוד המקור של bitcoin, ולא ה- blockchain של BTC עצמו. המתמחה באבטחת נכסים דיגיטליים מבוזרים.

בדומה לפריקתו של סאטושי מתוכנת פרוטוקול הביטקוין ב- 3 בינואר 2009 עם הודעה מהעיתון, הממציא ג’ארד טייט עשה זאת גם עם Digibyte חמש שנים ושבוע לאחר מכן ב- 10 בינואר 2014 עם הודעה מ- USA Today 1 / 10/2014 קריאה “יעד: נתונים שנגנבו מלקוחות של עד 110 מיליון.” כמו ביטקוין, לא היה שום מכרה מוקדם או ICO והודעה זו הייתה בבלוק הראשון של בלוקצ’יין $ DBG.

לטכנולוגיית DigiByte Blockchain יש לא מעט וריאציות המיוצרות מקוד המקור והנייר המקורי של הביטקוין. אנו נכסה את אלה להלן כמו 21 מיליארד מטבעות שהונפקו במשך 21 שנה (1% ירידה הדרגתית חודשית לעומת 4 השנים הגדולות), או להיות מהיר פי 40 מביטקוין עם זמני חסימות של 15 שניות (לעומת 10 דקות) וביצוע 560 עסקאות בשנייה. לעומת 7 בלבד עבור BTC.

 • שם: Digibyte
 • סמל: $ DGB
 • השקת התאריך: 10 בינואר 2014
 • אתר רשמי: digibyte.io
 • מחיר כל הזמנים: 0.128895 דולר שער החליפין של DBG / USD ב -6 בינואר 2018
 • מוצרי אפליקציות: DigiAssets, MultiAlgo, MultiShield, DigiSpeed, SegWit, DiguSign, Digi-ID
 • יוצר: ג’ארד טייט (ג’וזיה ספמן שגריר וחבר בקרן)
 • צוות הליבה: גארי מקי, נוי זיידמן, GTO90, יושי ג’אגר, פלואן, רודי בניין
 • ציור לבן: לא [“אנחנו רוצים להיות עושים. לא משאבות נייר לבן, כדי לתת פחות הבטחה ולספק יתר. “]
 • מאפיינים: מטבע החליפין הראשון ב- altcoin המאמץ SegWit, התאמת קושי בזמן אמת
 • פונקציות: בלוקצ’יין של Digibyte כולל שלוש שכבות; שכבת פרוטוקול ליבה, שכבת נכס ספרתי ושכבת אפליקציות
 • תוספות: חסום את סייר, פורום BitcoinTalk
 • אירועים: DigiByte Global Summit (19 באפריל, 2019) https://digibytesummit.io/
 • פרופילי מדיה חברתית: טוויטר, מִברָק, רדיט, GitHub
 • ספר: Blockchain 2035: ה- DNA הדיגיטלי של האינטרנט 3.0
 • שירותי יחסי ציבור: שירותי קסיופיאה
 • איש קשר תמיכה: טופס יצירת קשר רשמי לאתר

בואו נסקור את מטבע המטבעות הקריפטוגרפיים של Digibyte וטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לראות כיצד עובדת מערכת התקשורת המבוזרת הייחודית הזו, כמו גם כיצד עובדת שכבת DigiAssets המבטיחה בכדי לסייע בהנפקת נכסים דיגיטליים, אסימונים, זהות דיגיטלית, חוזים חכמים ועוד..

סקירת Digibyte: כיצד עובד מטבע DGB

 • מה זה DigiByte?
 • ה- DigiByte Blockchain – DigiByte DGB
 • פיתוח DigiByte
 • שאר הצוות
 • הטכנולוגיה של DigiByte
 • 5 אלגוריתמי הכרייה
 • היסטוריית מחירים: ספייק’ס וקריסס של DigiByte
 • העתיד של DigiByte
 • סיבות להשקיע ב- DigiByte
 • רכישה ואחסון של DigiByte
 • רכישת DigiByte
 • אחסון DigiByte
 • כיצד להשיג ארנק DigiByte
 • סיכום

תעשיית הקריפטו יצאה לדרך עם השקתו של ביטקוין לפני למעלה מעשור, וביטקוין הצליח לשלוט בבלוקצ’יין עד שיצאו נכסים דיגיטליים חדשים בשם “אלטקוינים”. אלטקוינים אלה עקבו לעיתים קרובות אחר מסלול הביטקוין לאורך השנים, אך ישנם נכסים רבים שהצליחו להיתקע בנכסים המובילים לפי שווי שוק שכן הוכיחו את ערכם.

מה זה DigiByte?

מה זה DigiByte DGB

לפני שצוללים לחלוטין לכל מה ש- DigiByte יכול לעשות, החלק החשוב ביותר בפאזל הוא להבין בדיוק מה זה. DigiByte היה אחד האלטקוינים הראשונים בעולם כולו, שנוצר בשנת 2014. עם זאת, זה היה בעיקר בפני עצמו באותה השנה, והשיק מכירה סמלית ראשונית ולא היה לו הרבה פרסום באותה תקופה.

DigiByte אסף תומכים רבים במהלך השנים האחרונות, ותומכי האסימון מצהירים שהוא מדרגי ובטוח יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בשוק. אותם תומכים מאמינים כי מדובר במתמודדת איתנה נגד ביטקוין, ליטקוין ואופציות מובילות אחרות בשוק, וכבר יש לה כ -100,000 צמתים ברחבי העולם. עם זאת, בדומה לביטקוין, DigiByte נוצר עם היצע מרבי של 21 מיליארד DGB. עם מגבלה זו, לעולם לא ניתן ליצור DGB נוסף. לנכס הדיגיטלי DGB קריפטוגרפי יש יחס של 1,000: 1 ל- BTC והוא ייכרה בעוד 21 שנה (2014-2035).

למרות הפופולריות בקרב משתמשיה, אימוץ האסימון היה איטי למדי, והוא עדיין נחשב לא ברור, בהשוואה למתחרים של האסימון. עם הביצועים הוותיקים של DigiByte, זה לא צריך להיות מפתיע שהיא הקימה גם בלוקצ’יין משלה – DigiByte DGB.

ה- DigiByte Blockchain – DigiByte DGB

ה- DigiByte Blockchain

ההשקה באמצעות נכס הקריפטו של DigiByte הייתה הבלוקצ’יין, מה שהפך אותו לבלוקצ’יין הארוך ביותר בעולם כולו. יש הרבה תכונות שיש לה שהופכות אותו למהיר יותר מאחרים, אך באותה השנה הוצגו באותה תקופה רק כמה פרויקטים ציבוריים אחרים של בלוקצ’יין. לבלוקצ’יין יש קהילה פעילה, אם כי היא עשויה לעולם לא להגיע לפופולריות שביטקוין עשה.

יתרונות digibyte-coin

ביקורות על DigiByte קובעות כי הבלוקצ’יין למעשה מעבד במהירות הרבה יותר מהירה מביטקוין, ומהירות זו עולה. בהתבסס על התחזיות של החברה, ה- blockchain אמור להיות מסוגל להתמודד עם 2,000 עסקאות בשנייה עד 2020.

פיתוח DigiByte

יתרונות digibyte

DigiByte נוצר על ידי אדם בשם ג’ארד טייט בשנת 2013, שהשיק את גוש ההתחלה של המטבע הקריפטוגרפי בינואר 2014. לאחר תחילת ההשקה, החליט טייט להקדיש את כל זמנו לפיתוח הפרויקט, ומימן את הפרויקט בתרומות מ קרן DigiByte. הצהרות של CoinCentral.com קובעות כי ייתכן שהצוות המעורב באסימון מחזיק בעצמם הרבה DGB בשל תהליכי הכרייה הנדרשים לנכס..

רודי Bouwman הוא המזכיר וסגן יו”ר קרן DigiByte, אם כי הוא מונה לתפקיד זה רק בנובמבר 2019, על פי פרופיל LinkedIn שלו. לפני כן הוא היה ה- CMO ומייסד שותף של צוות המודעות DigiByte.

שאר הצוות

האתר הרשמי של DigiByte אמנם לא מציין מיהו הצוות, אך LinkedIn מראה כמה מפתחים שמצהירים כי הם מעורבים בפרויקט. יחד עם טייט ובוארמן, נראה שהקבוצה מורכבת מ:

digibyte-team-influencers-community

 • מוחמד רשאד, כורה מאז ינואר 2017
 • גלן גרידר, חבר ליבה בקשרי חליפין ובמחקר מאז אפריל 2016
 • ננה אסי חמאמה, כלכלנית ועמיתת הסברה מאז מאי 2018
 • מישל דוברטי, חברה במודעות הבלוקצ’יין של DigiByte מאז מרץ 2019
 • Suhas Hegde, אדריכל בלוקצ’יין מאז פברואר 2016

עובדים נוספים רשומים ב- DigiByte עבור פחות מ- 30 אנשים בסך הכל, אם כי שמם אינו זמין כעת..

הטכנולוגיה של DigiByte

טכנולוגיית ההצפנה של digibyte

האתר של DigiByte מלא במידע רב של שיווק, אך הפרטים בצד הטכני הם מעט קשים. הנכס נחשב כ- Cryptocurrency מבוסס UTXO, כלומר כל עסקה חדשה כוללת מזהה ספציפי על כל מטבע. בכל פעם שמטבע נכנס לארנק של משתמש, הוא מסווג כ”לא מנוצל “, ושליחת המטבע לאדם אחר הופכת אותו ל”בזבז”, מטבעו מונע את השימוש במטבע הדיגיטלי ופתרון בעיות אבטחה אחרות..

האסימון של DigiByte ממוקש זהה לזה של ביטקוין – עם אלגוריתם כרייה Proof-of-Work. עם זאת, בניגוד לביטקוין, הפלטפורמה משתמשת בחמישה אלגוריתמי כרייה שונים – Qubit, Skein, Groestl, Scrypt ו- SHA256.

ישנן שלוש שכבות המשויכות לתשתית התוכנה של מטבע הצפנה של DigiByte. שלוש שכבות אלה כוללות:

 • תקשורת ליבה ורשת גלובלית
 • ספר ספר ציבורי ונכסים דיגיטליים
 • יישומים

5 אלגוריתמי הכרייה

על ידי לקיחת חמישה אלגוריתמי כרייה, החברה יוצרת הזדמנות טובה יותר לביזור כרייה מאשר מה שעושים מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ידידותיים ל- ASIC. אלגוריתם SHA256 משמש ביטקוין, ואילו אלגוריתם Scrypt משמש ליטקוין ודוגקוין. כל 15 עד 18 שניות מכרים בלוק חדש תוך שימוש באלגוריתמים שונים, כך שכל אחד מחמשת האלגוריתמים מכרה בלוק כל 1.5 דקות.

DigiByte אחראית על הצגת טכנולוגיית עד מופרד, תוך שמירה על הבלוקצ’יין קטן וניתן להרחבה עם גודל עסקאות מוגבל. בשל הגדלים הקטנים הללו ורקורד של חמש שנים, הבלוקצ’יין בפרויקט הוא הארוך ביותר שקיים, אפילו עולה על ביטקוין..

כל DigiByte נכנס למחזור באמצעות כרייה, אם כי הכורים צריכים להשתמש בכוח המחשוב שלהם כדי לעבד עסקאות אלה, ולהוסיף חסימות לרשת. נדרש מעבד, מעבד או ASIC לשם כך, אשר יזדקקו לתוכנת כרייה מיוחדת ולארנק DigiByte. צרכנים יכולים לכרות לבד או שהם יכולים להצטרף לבריכת כרייה, שנוצרת כאשר כורים מרובים מאגדים את המשאבים שלהם יחד כדי לחלוק את כוחות העיבוד שלהם. חברי בריכת כרייה מחלקים את תגמולי המאמץ שלהם באותה מידה. בסופו של דבר צרכנים רבים בוחרים לכרות בבריכות, מכיוון שכריית סולו עם שיעורי חשיש נמוכים מפחיתה את הסיכוי לפיתרון חסימה.

אלגוריתמי הכרייה השונים מיועדים לעבוד עם חומרת כרייה שונה. SHA256 ו- Scrypt משמשים בעיקר כורי ASIC. סקיין וגרוסטל משמשים בעיקר עם GPUs במקום זאת. עם זאת, Qubit עובד על שילוב של סוגים שונים של חומרה. בהתחשב בעלות הגבוהה של חומרת כרייה מיוחדת, יכול להיות פחות יקר לרכוש DigiBytes ישירות, אם המשתמש כבר לא מחזיק בחומרת המחשוב הדרושה..

בעזרת אלגוריתמים מרובים, כורי DigiByte אינם יכולים לקחת שליטה של ​​51%, מה שאומר שלא ניתן להשיג ריכוזיות, והרשת מאובטחת מפני התקפה.

היסטוריית מחירים: הקוצים וההתרסקויות של DigiByte

היסטוריית מחירי מטבעות digibyte (DGB)

מחיר DigiByte היה תנודתי בהיסטוריה האחרונה ורשם פעילות קבועה יחסית עד שנת 2017 עם צמיחה מינימלית. עם זאת, היו מספר קוצים והתרסקויות במהלך 2017 וגם 2018.

הזינוק ביוני 2017 התרחש עם הודעה אפשרית שהייתה אמורה להתפרסם בטוויטר. המשקיעים פעלו במהירות בכדי להסתבך על ידי רכישת DigiByte, שזיכה את המחיר. בעוד שהחברה רמזה על ההודעה הקרובה, שחרור ההודעה בפועל לא הגיע רק לאחר כמה ימים, שקבע כי החברה משיקה ארנק חדש עם כמה פיצ’רים חדשים. עם זאת, עוד לפני שההודעה יצאה מהמחיר, המחיר כבר ירד מתחת למחיר של DigiByte לפני שהרמז בכלל יצא.

הזינוק הבא קרה בערך באותו זמן עם הזינוק של ביטקוין, שהביא את הביטקוין לכמעט 20,000 דולר. מדצמבר 2017 עד ינואר 2018 המחיר עלה בעקבות ציוץ של ג’ון מקאפי, שאמר ש- DigiByte היא חברה שכדאי לפקוח עליה. השיא נמשך עד תחילת 2018, אך התיקון של שוק הקריפטוגרפים בסוף ינואר 2018 הוריד את מרבית נכסי הצפנה, כולל DigiByte..

digibyte-dgb-coin-price-history

תרשים היסטוריית המחירים של Digibyte: שיא ושפל למטבע DGB מחודש לחודש בשנתיים האחרונות

מלבד תקופה קצרה ברבעון השלישי, לא חלה תנודה אמיתית בקריפטוגרפיה בשנת 2018. עליית המחיר באותה תקופה הייתה בערך באותה תקופה בה הודיעה החברה כי הארנקים שלהם יהיו זמינים עבור iOS ו- Android. באותה תקופה, חנות האפליקציות של אפל גם החלה לאפשר לבצע תשלומים ב- DigiByte.

במהלך שנת 2019 המטבע הקריפטוגרפי נותר יציב ברובו עם כמה קוצים – מרץ 2019, אפריל 2019, ובין סוף מאי לתחילת יולי. עם זאת, מאז אמצע יוני, ערך המטבע הקריפטוגרפי המשיך לרדת וירד מ -0.016274 דולר ל -0.0065 דולר, נכון ל -24 בנובמבר 2019.

העתיד של DigiByte

עתיד מטבע digibyte

עם מעט מאוד שינוי בשנים האחרונות בקריפטוגרפיה, נראה ש- DigiByte זוכה לתשומת לב רבה יותר בתעשיית המשחקים. בפלטפורמה אחרת שפותחה על ידי היוצרים בשם DigiByte Gaming, לגיימרים מוצעת ההזדמנות לזכות ב- DGB כפרס על לקיחת זמן במשחקים הכלולים..

מנכ”ל DigiByte – Tate – התחייב לדחוף להתמקדות רבה יותר בקרן DigiByte ובהסברה ציבורית. האימוץ של DigiByte היה אחד האתגרים הקשים יותר איתם התמודד הצוות, אם כי המשך ההתקדמות של נכס זה נשען עליו. למרות שנראה שלאסימון יש היסטוריה עוקבת ונאמנה, האסימון צלל השנה.

מהירות העסקה המהירה והסקלביליות המהירה של DigiByte הופכות אותה מוכנה לטווח הארוך בשוק הקריפטו. התחזיות של CoinSwitch בשנה שעברה מצביעות על כך שהערך הכולל של DGB יגיע ל- 9.20 $ עד 2021.

ציר הזמן של היסטוריה Digibyte (DGB):

אוקטובר 2013 = העבודה על DigiByte מתחילה

10 בינואר 2014 = השקה רשמית של DigiByte

28 בפברואר 2014 = DigiShield Hardfork

1 בספטמבר 2014 = MultiAlgo Hardfork

10 בדצמבר 2014 = MultiShield Hardfork

4 בדצמבר 2015 = DigiSpeed ​​Hardfork

28 באפריל 2017 = SegWit הופעל

19 בספטמבר 2018 = DigiByte Core 6.16.5 פורסם

אפריל, 2019 = DigiAssets פורסם

יולי, 21st 2019 = Odocrypt Hardfork

בורסות Digibyte Crypto לסחר ב- DGB בנושא:

 • ביטרקס
 • קריפטופיה
 • HitBTC
 • הואובי
 • KuCoin
 • ליטביט
 • Livecoin
 • OKEx
 • פולוניקס
 • שינוי צורה
 • סיסטמקוין
 • Upbit
 • יוביט

סיבות להשקיע ב- DigiByte

השקעת digibyte

ישנן סיבות רבות לצרכנים להשקיע בנכס ההצפנה של DigiByte, החל מהעובדה שנדרשות כ- 15 שניות לעיבוד עסקה בלבד, בשונה מההמתנה של 10 דקות לביטקוין. כדי להוסיף את האבטחה שמציעה הפלטפורמה, יוצרי DigiByte יישמו את DigiShield ו- MultiShield, ותמכו בבלוקצ’יין הארוך בעולם..

כעת, DigiByte מעמידה את הטכנולוגיה לרשות מערכות התשלומים הגלובליות, ומאפשרת לסוחרים, צרכנים וחברות מיינסטרים ברחבי העולם. באמצעות DigiByte Gaming, הנכס יכול אפילו לשמש במשחקים, מה שמקנה לו פוטנציאל לטווח ארוך ואפשרות להרחיב את ערכו. עם זאת, מכיוון שביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים פורחים, הם עשויים ליצור תחרות עבור DigiByte. ישנן תמונות שיווקיות של Digibyte (DGB) המרחפות באינטרנט ומשוות אותה לביטקוין וליטקוין:

digibyte-bitcoin-litecoin-blockchain

ו

digibyte-dgb-bitcoin-btc-blockchains

ו

יתרונות digibyte-blockchain

ובכל זאת, למרות התחרות, DigiByte נותרה אחד ממאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, הממוקם ישירות באמצע.

רכישה ואחסון של DigiByte

איך לקנות

נכון לעכשיו, DGB מקובל בשווקי קריפטוגרפים מרובים, כולל ביטרקס, פולוניקס, סיסטמקוין, HitBTC, קוקין, אופביט ויוביט, שם הוא מציג כמויות סחר גבוהות. מעולם לא הונפקה הצעת מטבע ראשונית, אם כי החברה קיימה סבב מימון השקעות פרטי בפרויקט בדצמבר 2014 עם הון זרעים שלא פורסם..

רכישת DigiByte

כדי לרכוש את DigiByte, הצרכנים צריכים להירשם לאתר של בורסה, כמו Bittrex, Huobi או Poloniex. עם זאת, בינאנס הוא סיפור אחר. במהלך השנים האחרונות זה הפך לקרב מצער, אם כי דיווחים בסוף 2018 הצהירו כי ה- DigiByte אפילו לא צריך להיות רשום עם Binance. במרץ 2019 טייט אף הצהיר כי מטבע הבינאנס הוא “אסימון מוצץ דם” ו”פרוזיט “.

CoinSwitch מפרסמת כי יש להם שיטה לצרכנים להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור הרכישות שלהם. CoinSwitch היא פלטפורמת המרת מטבעות קריפטוגרפיים. הצרכנים יכולים להשתמש בו גם כדרך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבור קריפטו DGB.

אחסון DigiByte

DigiByte מציע ארנק תואם לכל מערכות ההפעלה, מה שמקל על השימוש בו מכל מכשיר תואם. יש להוריד את הארנק של DigiByte מהאתר הרשמי. עם זאת, ישנם מספר ארנקים של צד שלישי שכבר תומכים ב- DGB, כולל Coinomi, Ledger, Trezor, Guarda, Exodus, Satowallet, ואחרים..

כיצד להשיג ארנק נכסים דיגיטליים של DigiByte (DGB)

ארנקי digibyte

על מנת לאבטח ארנק DigiByte, על הצרכנים להוריד אותו מהאתר הרשמי שלהם. הצרכנים יצטרכו לבחור את הארנק על פי מערכת ההפעלה שלהם. נכון לעכשיו, לאתר יש אפשרויות ל:

 • חלונות Core של DigiByte (32 ו -64 סיביות)
 • DigiByte Core Mac OS X
 • DigiByte Core Linux (32 ו- 64 סיביות)
 • אנדרואיד DigiByte
 • IPhone של DigiByte & iOS
 • ארנק DigiByte Go (סיומת Chrome)

לאחר הורדת הארנק יהיה צורך להתקין אותו במכשיר, שם ניתן לפתוח אותו. מומלץ לצרכנים לקבל את ברירות המחדל וכי הזמן שלוקח לסנכרן את הארנק עשוי להיות מעט יותר ארוך. להגנה הטובה ביותר, גבו גם את הארנק.

האתר כולל גם ארנקים של צד שלישי אותם יכולים הצרכנים להוריד לאחסון ה- DGB שלהם, כולל Trezor, Ledger, KeepKey, SafePal, Trezor, SecuX, Coinomi, Exodus, ABRA, Jaxx Liberty, OwnBit, EdgeWallet, Atomic, Trust, Satowallet. וגווארדה. צרכנים שרוצים לראות ארנקים נוספים יכולים לבקר ב- DigiByteWallets.com.

מיהו ג’ארד טייט?

כאמור, ג’ארד, מתכנת מחשבים מבוסס טקסס מארקו, איידהו, הוא יוצר Digibyte ומחבר שותף לספר Blockchain 2035..

ג’ארד היה מעורב בביטקוין מאז שנת 2012, שבסתיו 2013 הוא מצא שיפורים בקוד המקור של ביטקוין ולא הצליח ליישם את השינויים שלו ולכן יצאנו ויצרנו DGB בשנת 2014 לאחר ששיפורי פרוטוקול הליבה שלו בביטקוין נדחו ו יישם אותם בנכס הדיגיטלי החדש, DGB.

הנה כמה סרטוני ראיונות שערך:

ו

ו

סיכום

כל מטבעות קריפטו נוצרים במטרה אחרת שכן כל יוצר מפרש בעיה עכשווית בדרך לפתור בעיה זו. מטבעות דיגיטליים מאפשרים אפשרות לעסקאות והעברות מיידיות שיכולות לחצות גבולות ואף שמישות עבור שירותים וסחורות פיזיות. עם זאת, הם יכולים להיות מוגבלים רק לקהילות ספציפיות, כמו רשתות חברתיות ומשחקים מקוונים. בסופו של יום, כאשר יש אלפי מטבעות קריפטו לבחירה, ה- blockchain של Digibyte ו- DGB מתמקד במהירות, בקנה מידה ובביטחון ומציע קהילה נלהבת שבשוק של ימינו נראית מוערכת מאוד ובוודאי תרוויח מהבאות שור פועל יותר מרוב מתחרותיו. לא נופתע לראות ש- DGB $ ומטבע Digibyte הם אסימון מוביל של 10-20 בהתחשב בכל החדשנות וההתקדמות שהביאו למערכת האקולוגית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner