Exchange eToro: Master The Crypto 2020 Guide Review

eToro

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם ל- eToro Exchange

eToro היא אחת מפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר בשוק. המשך לקרוא כדי לגלות את סקירת eToro שלנו, כולל כל מה שאתה צריך לדעת על eToro ואיך זה עובד.

מאפיינים

 • מתווך ישראלי שנוסד בשנת 2006
 • סחר 1,000 נכסים ומעלה מפלטפורמה אחת
 • מוסדר מאוד כמתווך על ידי FinCEN, ASIC, FCA ו- CySEC

שיטות הפקדה

 • כרטיסי אשראי וחיוב
 • קריפטו
 • העברות בנקאיות

יתרונות

 • סחר באלף נכסים שונים מפלטפורמה אחת
 • מוסמך מאוד, ושקוף
 • סחר חברתי ומסחר בהעתקים

חסרונות

 • עמלות גבוהות ומבנה שכר טרחה מבלבל

מבוא

eToro היא בורסה שבה משתמשים יכולים לסחור ביותר מ -1,000 סוגים שונים של נכסים, כולל מטבעות זרים (מסחר במט”ח), מטבעות קריפטוגרפיים, מניות ועוד. חלק מהעסקאות נעשות באמצעות חוזים להפרש (CFD), בעוד שאחרות הן עסקאות רגילות כמו שאתה מבצע בכל בורסה..

סקירת eToro

CFD הם מוצרים נגזרים פיננסיים המשתמשים במינוף. המוכר מסכים לשלם לקונה את ההפרש בין שווי נכס הבסיס בזמן הנוכחי לבין הערך כאשר תוקפו של החוזה (או להיפך אם הנכס יורד בערכו במהלך אותה תקופה).

נניח שקונה רוכש CFD עם פרק זמן של חודש. ה- CFD משתמש בביטקוין כנכס הבסיס, וביטקוין עומד כעת על 8,000 דולר. אם ביטקוין שווה 9,000 $ כעבור חודש, אזי המוכר חייב לקונה 1,000 $. אם הביטקוין שווה 7,000 $ כעבור חודש, אז הקונה חייב למוכר 1,000 $.

דבר אחד שמבדיל את eToro מכל פלטפורמת קריפטו הוא אורך החיים שלה: eToro הוא יותר מ -13 שנים, מה שהופך את eToro לזקן יותר מביטקוין עצמו. זה עושה את ההבדל עם eToro במספר דרכים: eToro כבר השיגה תאימות חוקית במספר מדינות, למשל, ל- eToro יש רקורד ותיק של אבטחה, שמישות ושקיפות. זה שם מוכר ומכובד.

תכונה בולטת נוספת עם eToro היא התמיכה שלה בכל סוגי המטבעות הקריפטוגרפיים והמטבעות הפיאטיים השונים. אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו BTC, ETH ו- LTC ב- eToro, למשל, יחד עם מטבעות פיאט כמו USD, EUR, GBP, JPY, CAD, AUD, NZD ו- CHF. זוגות שונים זמינים, כולל זוגות קריפטו לקריפטו ופיאט לקריפטו.

ל- eToro יש לא רק מטבעות; תוכל גם להשקיע טקסים, סחורות, מדדים ועוד באמצעות eToro. אם אתה רוצה לנקוט עמדה ב- S&P 500, למשל, והחזק נתח בביטקוין, ואז תוכל לעשות זאת בפלטפורמה אחת הודות ל- eToro.

בחודשים האחרונים eToro עשתה צעד גדול עוד יותר לחלל הקריפטו על ידי השקת בורסת מטבעות ייעודית משלה. ב- 16 באפריל 2019 eToro השיקה בורסת קריפטו בשם eToroX. הבורסה היא חברה בת של קבוצת eToro שבסיסה בגיברלטר. זוהי חטיבת הבלוקצ’יין הרשמית של פלטפורמת ההשקעות העולמית eToro.

ל- eToroX יש מספר אפשרויות פיאט ייחודיות, כולל הדולר הניו זילנדי (NZDX), הין היפני (JPYX), הפרנק השוויצרי (CHFX), הדולר האמריקאי (USDEX), האירו (EURX), הסטרלינג (GBPX), הדולר האוסטרלי ( AUDX), ודולר קנדי ​​(CADX). יש לה גם שישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH) ו- Litecoin (LTC), ושני מטבעות בסיס מבוססי סחורות, כולל eToro-Gold (GOLDX) ו- eToro-Silver (SLVX).

דבר נוסף שמבדיל את eToro מהמתחרים הוא מערכת המסחר החברתי. ניתן לטעון כי eToro היא פלטפורמת הקריפטו המסחרית החברתית ביותר הקיימת כיום. זה כמו רשת חברתית וחילופי קריפטו התגלגלו לרשת. סוחרים יכולים לבחור שיהיה להם פרופיל ציבורי, ובמקרה זה הפעילות והעסקאות שלהם נחשפות בפני סוחרים אחרים. לחלופין, סוחרים יכולים להתעלם לחלוטין מהמערכת החברתית של eToro, תוך שמירה על עסקאות וביצועים פרטיים.

eToro מוסדר טוב יותר מאשר חילופי המטבעות הממוצעים. eToro הוא מתווך מוסדר המוסמך להציע שירותי מסחר מ- CySEC מקפריסין / האיחוד האירופי, FCA הבריטית, FinCEN האמריקאית ו- ASIC האוסטרלית. לחברה משרדים רשומים בקפריסין, ישראל, בריטניה, ארצות הברית ואוסטרליה.

בגלל אורך החיים והשקיפות של eToro למשתמשים יש הבטחות נוספות לגבי אבטחת חשבונות eToro שלהם. eToro הוא תאגיד אמין ומכובד. נכון לשנת 2018, שווי eToro הוא מעל 800 מיליון דולר.

עד היום למעלה מ -10 מיליון אנשים פתחו חשבונות ב- eToro.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של eToro כוללות:

13+ שנות ניסיון: eToro הוקמה בשנת 2007, והפכה אותה ליותר מביטקוין.

תמיכה בקריפטו הושקה בשנת 2018: eToro השיקה מסחר בקריפטו במאי 2018 על ידי הצעת 10 מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, LTC, XRP, DASH, BCH, XLM, ETC, NEO ו- EOS.

מוסדר ונחשב: eToro מוסדר כמתווך על ידי רשויות פיננסיות בקפריסין, בריטניה ואוסטרליה. ל- eToro יש גם משרדים רשומים בארה”ב, בריטניה, קפריסין וישראל.

סחר חברתי: eToro היא אחת מפלטפורמות המסחר היותר מוכוונות חברתית הקיימות כיום. משתמשי eToro יכולים להפוך את הפרופילים שלהם לציבוריים, ומאפשרים לסוחרים אחרים לראות את עמדותיהם ואת עסקיהם.

זמין כעת בארצות הברית: במשך רוב ההיסטוריה שלה, eToro לא היה זמין לסוחרים בארה”ב. החל משנת 2019, eToro זמין באופן מלא לתושבי ארצות הברית.

1,000+ נכסים סחירים: eToro תומכת בלמעלה מ -1,000 נכסים, כולל מניות, מט”ח ונכסי מטבעות קריפטו. אתה יכול לקנות, למכור ולסחור בכל הנכסים הללו מבלי לעזוב את פלטפורמת eToro.

חשבון הדגמה: eToro מאפשר לך להקים חשבון הדגמה כדי להתחיל לסחור באמצעות הון וירטואלי, ומאפשר לך להכיר את הפלטפורמה ולבדוק את אסטרטגיות המסחר שלך מבלי להסתכן בכסף אמיתי..

מה זה eToro

מסחר עותקים: העתק את ההצלחה של הסוחרים המובילים של eToro באמצעות תכונת המסחר בהעתקה. תכונה זו מאפשרת למשתמשים למצוא סוחרים אחרים בפלטפורמה ולשלם עבור העתקה אוטומטית של השקעותיהם. זה אידיאלי עבור מי שרוצה לחקות סוחרים מובילים מבלי להתאים ידנית את תיק העבודות שלהם.

סוגי סחר מתקדמים: eToro מציעה יותר אפשרויות מסחר בהשוואה לבורסה הממוצעת שלך. סוחרים יכולים לנקוט עמדות קצרות, למשל, לגשת למינוף פיננסי ועוד.

eToroX: ל- eToro יש כעת בורסת מטבעות קריפטו ייעודית משלה הנקראת eToroX. בורסה זו תומכת בכ- 100 זוגות מטבעות קריפטו ופיאט. יש לה גם גרסאות אסימתיות של מטבעות פיאט גדולים. בסך הכל, eToroX מתפקד כמו רוב הבורסות האחרות במטבעות קריפטוגרפיים, ומאפשר למשתמשי eToro לגשת במהירות, בקלות ובבטחה לשווקי הצפנה..

מתווך עם תמיכה בקריפטו: eToro החלה את חייה כמתווך רגיל, המאפשר למשתמשים להפקיד כסף ולקנות מניות, מדדים, מטבעות זרים ונכסים אחרים. היא לא הושקה במטרה להיות בורסת מטבעות קריפטו ייעודית. אם אתה רוצה מתווך מוסדר עם תמיכה בקריפטו, אז eToro עשויה להיות הבחירה הנכונה.

סכומי פיקדון מינימליים נמוכים: אתה יכול להתחיל לסחור ב- eToro בהפקדה של 50 $ בלבד (למשתמשים בארה”ב ובאוסטרליה) או 200 $ (למשתמשים אחרים).

דמי משיכה גבוהים: שימו לב לדמי המשיכה של eToro לפני שאתם מפקידים כסף בפלטפורמה. דמי המשיכה נקבעים על סך 25 דולר בתוספת עלויות בנקאיות.

אידיאלי למתחילים: אם אתה רוצה לטבול את בהונותיך במסחר במניות ובמטבע, אז eToro עשויה להיות אחת האפשרויות הטובות ביותר. זו פלטפורמה ידידותית למתחילים עם ממשק קל לשימוש. בנוסף, סוגי הזמנות מתקדמות כמו סחר במינוף ימשכו סוחרים בינוניים ומתקדמים.

אין ממשק API: eToro אינו אידיאלי עבור סוחרים מתקדמים המעוניינים לשלב את הפלטפורמה במערך הקיים שלהם. אין ממשקי API של eToro המאפשרים חיבורים לתוכנות צד שלישי, למשל. יהיה עליך להשתמש ב- eToro ישירות.

מורשה כמתווך על ידי ארבעה ארגונים ממשלתיים: eToro מוסדר כמתווך על ידי CySEC הקפריסאית, FinCEN האמריקאית, ASIC באוסטרליה ו- FCA הבריטית. זה נדיר שחילופי מטבעות מאושרים על ידי מתווך רק על ידי אחד מהארגונים הללו – שלא לדבר על ארבעה מהם.

מבנה דמי תחרות: שכר הטרחה של eToro יכול להיות מסובך. אולם באופן כללי, eToro מציעה דמי מסחר תחרותיים. כמה עמלות – כמו עמלת משיכה בסך 25 דולר – גבוהות יחסית לבורסות הצפנה המסורתיות.

אפליקציה לנייד: ל- eToro יש אפליקציה לנייד עבור iOS ו- Android המאפשרת לבצע את כל אותן פונקציות כמו בשולחן העבודה. אתה יכול לסחור, להעתיק ולבצע מעקב באמצעות אפליקציית eToro לנייד.

הרוויח עמלות כאשר אנשים מעתיקים את המסחר שלך: האם אתה בטוח לגבי כישוריך כמשקיע? תוכל להרוויח עמלות כאשר משתמשים נרשמים להעתקת העסקאות שלך. חלק מהמשתמשים הגדולים והפופולאריים ביותר ב- eToro הפכו למנהלי קרנות גידור בפועל באמצעות מערכת מסחר להעתקים זו.

כיצד עובדת חילופי eToro

מטבעות וזוגות eToro

eToro תומך בכמאה זוגות סחר במטבעות קריפטוגרפיים ופיאט. כמעט כל מטבעות קריפטוגרפיים גדולים נתמכים על ידי eToro או eToroX, כולל bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, Stellar, Binance Coin, ZCash, NEO, Ripple, Dash, Ethereum Classic, Tezos, Tron, EOS ו- IOTA. הבורסה תומכת גם בכ -120 אסימונים של ERC-20 בבלוקצ’יין את’ריום, כולל אסימונים פופולריים כמו Maker (MKR), אסימון תשומת לב בסיסית (BAT) ו- OmiseGO (OMG).

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות על ידי eToro

eToro מציעה מגוון רחב של שיטות הפקדה ומשיכה, כולל כרטיסי חיוב ואשראי, ארנקי קריפטו והעברות בנקאיות. אתה יכול להפקיד ולמשוך באמצעות עשרה מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל BTC, BCH, DASH, EOS, ETH, ETC, LTC, NEO, XLM ו- XRP. אתה יכול להפקיד כסף בשבעה מטבעות פיאט שונים, כולל AUD, CAD, EUR, GBP, JPY, RMB ו- RUB.

תהליך רישום והתחברות eToro

רישום eToro הוא פשוט וניתן להסתיים תוך מספר דקות. יהיה עליך להזין את ה- SSN או את תעודת הזהות הלאומית שלך לפני שתסחר ב- eToro או תפקיד כסף. מכיוון ש- eToro הוא מתווך מוסדר ורשום, כל המשתמשים צריכים להשלים תהליך אימות KYC / AML לפני השימוש בפלטפורמה.

מסחר eToro

ל- eToro יש ממשק מסחר פשוט שבו תוכלו לקנות ולמכור נכסים שונים. אם אי פעם השתמשת בעבר בבורסה או במט”ח, אז eToro יהיה קל לשימוש.

יש כמה תכונות של eToro שעוזרות לה להתבלט מהקהל. eToro תומך במסחר בהעתקים, למשל, המאפשר להעתיק באופן אוטומטי עסקאות של סוחר אחר בפלטפורמה. תוכל לצפות בהיסטוריה של סוחר, למשל, וביצועים, ואז להחליט להקצות חלק מהתיק שלך להעתקת עסקאותיו של אותו סוחר. תיקי ההעתקות של eToro מאפשרים לך לחקות את כל התיק של סוחר אחר. לחלופין, אתה יכול רק לחקות מגזר או שוק תעשייתי מסוים.

דמי eToro

ל- eToro מבנה עמלה מבלבל יותר מאשר חילופי קריפטו מסורתיים, אם כי ניתן לצפות עם כל כך הרבה נכסים וסוגי סחר שונים המופיעים בפלטפורמה. העמלות של eToro משתנות מאוד בהתאם לאפשרות ההשקעה. מה שהופך את הדברים ליותר מבלבלים הוא ש- eToro טוענת שהיא לא גובה דמי מסחר, אלא מרוויחה כסף באמצעות המרווח במקום. כיום eToro משתמשת בפער של 1.5% עם ביטקוין ו- 0.9% לכל צד למניות. יש גם עמלות יומיות בגין החזקת עמדות קנייה או מכירה במניות.

כמה מהעמלות החשובות ביותר שעליך לדעת עליהן כוללות:

 • עמלות פיקדון / מסחר: חינם
 • מרווחים: 0.9% עד 5%
 • דמי משיכה: 25 דולר (סכום משיכה מינימלי של 50 דולר)
 • דמי העברה בנקאית: 50 פיפס
 • עמלות המרה (נגבות בעת ההפקדה & נְסִיגָה): 50 עד 250 פיפס
 • דמי העברת קריפטו: 0.0005 BTC (סכום משיכה מינימלי של 0.0086 BTC).

ניתן לראות מידע מלא אודות מבנה העמלות של eToro כאן. לחלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים יש מרווחים של כ -0.75%, ואילו מטבעות קריפטוגרפיים פחות נסחרים (בין השאר IOTA ו- XTZ) מורחים של 4.5% ומעלה.

סקירת חילופי קריפטו של etoro

בעיות אבטחה והפסקת זמן של eToro

eToro היא חילוף מהימן, מכובד ומאובטח. הבורסה לא סבלה מפריצות גדולות שנחשפו בפומבי לאורך ההיסטוריה שלה, וגם eToro לא חווה השבתה משמעותית. לרוב, eToro פועל בצורה חלקה מאז השקתו בסוף שנות האלפיים.

קלות השימוש ב- eToro

eToro היא אחת מפלטפורמות ההשקעה הידידותיות למתחילים הקיימות כיום. זו פלטפורמה נגישה ללא שטויות לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד.

eToro אמון ופרטיות

eToro הוא אחד השמות המהימנים ביותר במרחב הצפנה. הושק בשנת 2006, ל- eToro יש ארבעה משרדים רשומים ברחבי העולם והיא מוסדרת על ידי ארבע רשויות פיננסיות גדולות (FinCEN, ASIC, FCA ו- CySEC).

שירות לקוחות eToro

eToro מציעה שירות לקוחות באמצעות צ’אט חי, טלפון או כרטיס מקוון. השירות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במספר שפות. ל- eToro מרכזי עזרה ייעודיים לכל שפה הנתמכת על ידי הפלטפורמה, כולל צרפתית, אנגלית, גרמנית ועוד. ככלל, שירות הלקוחות של eToro מדורג היטב, והחברה מעסיקה כמה מאות סוכנים המוקדשים לפתרון תלונות לקוחות.

מדריך למשתמש של eToro: כיצד להתקין ולהשתמש ב- eToro

eToro פשוט להגדיר ולהשתמש בפעם הראשונה. תוכלו להתחיל תוך מספר דקות בלבד.

שלב 1) הירשם

הירשם באמצעות ביקור www.etoro.com/#signup, ואז השלם את השדות כפי שנראה בתמונה למטה.

מדריך למשתמש eToro

תוכל גם להתחבר באמצעות חשבון הפייסבוק או הגוגל שלך.

מדריך להחלפת etoro

לחץ על הקישור שנשלח לדוא”ל שלך, ותתבקש להשלים את הפרופיל שלך.

סחר חברתי etoro

2. אימות

פרופיל etoro

לפני שתשתמש בחלק כלשהו של eToro, יהיה עליך להשלים תהליך אימות KYC / AML מלא. eToro הוא מתווך מוסמך, כלומר סוחרים צריכים לספק מידע אישי מפורט לפני שהם מתקשרים עם הפלטפורמה.

אימות etoro

משתמשים שבארה”ב יצטרכו להזין את ה- SSN שלהם, למשל. משתמשים במדינות אחרות יצטרכו להעלות תעודת זהות לאומית, דרכון או תעודה מזהה אחרת שהונפקו על ידי הממשלה.

ביטחון etoro

3. אימות שני גורמים

eToro מציעה כעת אפשרות אימות דו-גורמי (2FA), אם כי אין צורך בהגדרת חשבונך. עבור להגדרות החשבון שלך, ואז הפעל את 2FA באמצעות SMS. אם מופעל, יהיה עליך לאשר כל כניסה, משיכה או סחר באמצעות הודעת טקסט שנשלחה לטלפון שלך.

חשבון החלפת הצפנה של etoro

4. אמצעי תשלום

eToro מקבלת מספר שיטות תשלום, כולל כרטיסי אשראי / חיוב, העברות בנקאיות, PayPal ועוד. אם תבחר באופציית החיוב או כרטיס האשראי, הכספים יהיו זמינים בחשבונך באופן מיידי וחשבון המסחר שלך יפעל באופן מלא תוך מספר דקות. אם תבחר בהעברה בנקאית, ייתכן שיחלוף יום עד שלושה ימים עד שהחשבון שלך יופעל.

5. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שהכסף נמצא בחשבונך, תוכל להתחיל לסחור ב- eToro. אנו נדריך אותך כיצד לבצע סחר בביטקוין.

מטבע סחר ב- eToro

בעמודה השמאלית, לחץ על ‘שווקים מסחריים’ ואז על ‘קריפטו’.

מכאן תוכלו לבחור למכור את המטבע הקריפטוגרפי באמצעות ‘S’ או לקנות אותו באמצעות ‘B’.

בורסת bitcoin באטרו

הזמנות למכור ב- eToro הן סוג של סחר ב- CFD. זה אומר שאתה לא בהכרח מוכר את הנכס שנבחר; במקום זאת, אתה מקבל חשיפה לתנודתיות של הנכס בשני הכיוונים. אם שווי הביטקוין יורד במהלך תקופת ה- CFD, אז אתה מרוויח את הפרש המחירים כרווח (עם הזמנת מכירה). מצד שני, אם ערך הביטקוין יעלה בתקופת CFD, אז אתה חייב את ההפרש.

כדי לפתוח פוזיציה קצרה, תבחר את הסכום, תציין את המינוף שבו תרצה להשתמש (סוחרים קמעונאיים יכולים להשתמש רק במינוף x1 ו- x2), וקבע הפסד עצור ולקחת רמת רווח לסגירת הפוזיציה. לאחר מכן לחץ על ‘פתח סחר’. המיקום החדש יופיע בארנק שלך לצד כל שאר העסקאות שפתחת.

לאחר מכן, נבחן השלמת הזמנת קנייה. בתרחיש זה אתה משתמש במינוף X1, כלומר אתה קונה את כמות המטבעות הקריפטוגרפיים (כמו ביטקוין) שהזנת בטופס ההזמנה. שלא כמו בהזמנת המכירה שלמעלה, מדובר במסחר בפועל – לא ב- CFD. אם אתה קונה קריפטו ב- eToro, ייזקף לזכותך הסכום שנרכש בארנק המטבעות המקורי עבור המטבע המקביל..

לפני פתיחת תפקיד, יהיה עליכם לקבל את ‘תוספת מטבעות הקריפטו’ של eToro, הכוללת קישור לצפייה במסמך. פתח קישור זה וודא שאתה מרגיש בנוח עם הסיכונים הכרוכים בכך.

אם אתה לקוח מקצועי (ולא סוחר קמעונאי), אתה יכול לסחור במינוף x2 ומעלה.

eToro לקנות ביטקוין

6. הגדרת מסחר בעותקים

מסחר בעותקים הוא תכונה פופולרית ב- eToro. כדי להתחיל להעתיק עסקאות של משתמש eToro אחר, עבור לתפריט האפור בצד שמאל, ואז בחר העתק תיקיות או העתק אנשים.

מסחר עותקים בהתקנת eToro

אתה יכול לבחור להעתיק סוחר ספציפי (נניח, אם אתה סומך על משתמש אחד ועל היסטוריית המסחר שלו). לחלופין, תוכל להעתיק תיק עבודות.

פרופיל קריפטו של etoro

עם כל סוחר ותיק, תראה את התשואות שלו לאורך זמן מסוים, אחוז העוקבים החדשים שצברו לאחרונה וציון הסיכון של eToro. על סמך כל המידע הזה, תוכלו לבחור בקלות אילו סוחרים או קרנות כדאי לעקוב אחריהם.

7. נסיגה

תוכל למשוך כספים מ- eToro בכל עת על ידי לחיצה על ‘משיכת כספים’ מהתפריט השמאלי. eToro מאפשר לך למשוך כסף באמצעות כרטיסי חיוב או אשראי, העברות בנקאיות או קריפטו.

קרנות קריפטו של eToro

מילה אחרונה

eToro היא מתווכת מהימנה ובעלת מוניטין מאז השקתה בשנת 2006. מאז 2018 ענקית התיווך הראתה תמיכה הולכת וגוברת בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. כיום, eToro ידוע בכך שהוא מציע עסקאות קריפטו קלות ונגישות למשתמשים מתחילים ובינוניים כאחד.

אם אתם מחפשים דרך קלה, מכובדת ואמינה לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, אז eToro היא אפשרות אחת זמינה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner