Exchange Coinmama: שלט במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

מטבע-חילופי-ביקורת

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם להחלפת קריפטו של Coinmama

Coinmama סייעה לאנשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים במהירות ובקלות ב -190 מדינות מאז 2013. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על Coinmama היום בסקירה שלנו.

מאפיינים

 • קנה ביטקוין בכל כרטיס אשראי / חיוב של ויזה או מאסטרקארד
 • אימות מסלול מהיר
 • משלוח מיידי

שיטות הפקדה

 • SEPA לתושבי האיחוד האירופי
 • פיקדונות קריפטו
 • ויזה או מאסטרקארד

יתרונות

 • דרך זולה וקלה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים גדולים
 • קל לשימוש
 • זמין ביותר מ -190 מדינות

חסרונות

 • עמלות גבוהות (עמלות בשיעור 11% בגין עיבוד כרטיסי אשראי וחיוב)
 • אפשרויות מכירה מוגבלות; לא מבחינה טכנית חילופי קריפטו
 • אין תמיכת לקוחות 24/7

מבוא

Coinmama היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיים ישראלית שבסיסה ברעננה בפאתי תל אביב. הבורסה פועלת ברציפות מאז 2013. כיום מונה Coinmama צוות של 30 עובדים המשרתים למעלה ממיליון משתמשים ב -190 מדינות. הבורסה רשומה בסלובקיה, למרות שהיא בבעלות רשמית של New Bit Ventures בישראל.

מטרת הבורסה היא להציע את אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיה באופן מקוון תוך שעה (כולל אימות) באמצעות כרטיסי חיוב או אשראי. Coinmama מקבל כל אשראי או כרטיס חיוב של ויזה או מאסטרקארד, גובה עמלות של 11% על מנת לעבד תשלומים ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים. זה תשלום גבוה מאוד, אבל אתה משלם פרמיה משמעותית על המהירות והנוחות.

Coinmama אידיאלי עבור משתמשי קריפטו מתחילים המבקשים לקנות את הביטקוין הראשון שלהם. סוחר מתקדם יותר יכול להשתמש בפלטפורמה אחרת כדי לחסוך את עמלות העסקה, אך משתמש מתחיל ימצא כי Coinmama תהיה קלה מאוד לשימוש. אם אתם מחפשים דרך מהירה וקלה לקנות את הביטקוין הראשון שלכם, אז Coinmama היא בחירה מצוינת. Coinmama גם מוכרת מגוון קטן של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כולל BCH, ETH, LTC ואחרים.

כמובן, אינך צריך לשלם את דמי העסקה הגבוהים בכרטיס אשראי וכרטיס חיוב. Coinmama מאפשרת גם העברות SEPA ו- SWIFT. על העברות אלה תשלם 0% על הפקדת כסף לפלטפורמה, אם כי עדיין תשלם את עמלת שער החליפין הבלתי נמנעת של 5.9%.

דבר נחמד נוסף ב- Coinmama הוא שהבורסה מקבלת משתמשים מרשימה ארוכה של מדינות. למעשה, תושבי כמעט כל מדינה בעולם לא צריכים להתקשות בגישה לקוינמה. Coinmama אינו מאפשר משתמשים ממדינות סנקציות (כמו צפון קוריאה), ואינו מקבל משתמשים מ -27 מדינות באמריקה. אולם בסך הכל Coinmama מקבל משתמשים מרשימה ארוכה של מיקומים.

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Coinmama כוללות:

שיטת תשלום קלה: Coinmama מאפשר לך להשתמש באותן שיטות תשלום בהן אתה משתמש ברכישות יומיומיות, כולל כרטיסי חיוב או אשראי. זה יכול להיות מתסכל לקנות קריפטו בבורסות אחרות, רק כדי להבין שאתה צריך להשתמש בהעברה בנקאית יקרה או בהעברת הצפנה לקריפטו כדי להפקיד כספים בבורסה. עם Coinmama, קניית ביטקוין קלה כמו הזמנת פיצה באינטרנט.

פלטפורמה ידידותית למשתמש: Coinmama משווקת את הפלטפורמה שלה למתחילים. כפי שהיית מצפה, זו פלטפורמה ידידותית למשתמש שמטרתה להקל על החלקים המסובכים של הקריפטו. Coinmama מכיל את הגרפים, התרשימים והסטטיסטיקה שתמצאו בבורסות אחרות, אם כי אין צורך להציג מידע כלשהו במהלך תהליך רכישת המטבע הראשוני..

תמיכת לקוחות חזקה: Coinmama בדרך כלל זוכה לשבחים על תמיכת הלקוחות שלה. תוכלו ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות צ’אט חי. עם זאת, תמיכת לקוחות מיידית זמינה רק בשעות הפעילות הרגילות של ישראל (9:00 עד 18:00 GMT + 3). אתה יכול גם ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות דוא”ל, כרטיסי תמיכה או פייסבוק.

קבל באופן מיידי מטבעות לארנק האישי שלך: מאפיין ייחודי אחד של Coinmama בהשוואה לבורסות כמו Coinbase הוא שאתה מקבל את המטבעות באופן מיידי לארנק האישי שלך. Coinmama לא מאחסן את המטבעות שלך בארנקי חילופי משלה. זה אומר שאתה צריך כתובת ארנק לפני שתשתמש בפעם הראשונה ב- Coinmama. זה גם אומר שאתה בשליטה מלאה על המטבעות שלך.

אין צורך בידע קריפטו קודם: האם בחיים לא קנית ביטקוין? זה בסדר! Coinmama כל כך קל לקנות ביטקוין שלא צריך שום ידע קודם בביטקוין או בקריפטו.

מאובטח מאוד: Coinmama פועל בצורה חלקה מאז 2013. נכון לשנת 2019 Coinmama לא חווה שום פריצות או הפרות אבטחה, ואף פעם לא נגנבו להם נתוני משתמש.

מוסדר ורשום: Coinmama רשומה ב- FINCEN בארצות הברית, ומעניקה לפלטפורמה שכבה נוספת של אבטחה רגולטורית על פני כמה מהמתחרות המוצלות שלה..

מטבעות וזוגות מטבעות

Coinmama מקבל מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים, כולל:

 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • אדווה (XRP)
 • ליטקוין (LTC)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • קרדנו (ADA)
 • Qtum (QTUM)
 • Ethereum Classic (ETC)

שיטות הפקדה ומשיכה נתמכות על ידי Coinmama

Coinmama מקבל כרטיסי אשראי או חיוב המונפקים על ידי ויזה או מאסטרקארד בתשלום של 5% (בתוספת עמלת שער החליפין של 5.90%).

Coinmama החלה לאחרונה גם לקבל העברות SEPA. להעברות SEPA יש דמי עיבוד של 0%, אם כי עדיין תשלם את עמלת שער החליפין של 5.9% על כל רכישות Coinmama.

אתה יכול גם להפקיד כספים ב- Coinmama באמצעות SWIFT.

אתה יכול לקנות מטבעות מ- Coinmama באמצעות כל מטבע פיאט. Coinmama מקבל משתמשים מיותר מ -190 מדינות.

תהליך רישום והתחברות של Coinmama

ההרשמה ל- Coinmama היא פשוטה. אתה מזין את שמך וכתובת הדוא”ל שלך כדי להתחיל.

בתוך שניות תקבל דוא”ל אישור בתיבת הדואר הנכנס שלך. לחץ על הקישור בדוא”ל האישור הזה כדי לאמת את כתובת הדוא”ל שלך.

לאחר מכן, תועבר לדף הרישום של Coinmama, שם תתבקש להשלים פרטים נוספים אודות עצמך. הזן את שמך, כתובתך ופרטי יצירת הקשר שלך.

בשלב זה, בהתאם למדינת מגוריך, ייתכן שתוכל להתחיל לסחור בביטקוין באופן מיידי, לקנות ולמכור עד 15,000 $ מטבע קריפטוגרפי..

עבור אנשים במדינות אחרות, כולל תושבי ארצות הברית, יהיה עליך להעלות מסמכים נוספים כדי להוכיח את זהותך ולקבל אימות ברמה 2. ל- Coinmama יש מקום בו תוכלו להעלות את הצד הקדמי ואת החלק האחורי של תעודת הזהות שלכם. אתה יכול להשתמש בדרכון, ברישיון נהיגה או במסמך תעודת זהות לאומי.

יהיה עליך להעלות גם חשבון שירות (חשבונות חשמל, כבלים, גז, מים, ארנונה, הצהרות בנק או דפי כרטיס אשראי).

לאחר שהעלאת מסמכים אלה, עובד Coinmama יאמת את המידע שמסרת. לאחר מכן, תקבל גישה מלאה ל- Coinmama.

נכון לשנת 2019 זמני הרישום של Coinmama עומדים על כ- 30 דקות. זה אומר שאתה יכול להירשם ל- Coinmama, לאמת את המסמכים שלך ולקנות את הביטקוין הראשון שלך בתוך פחות מ- 30 דקות.

מזהה העלאה: Coinmama מקבל דרכונים, רישיונות נהיגה ותעודות מזהות לאומיות אחרות.

תיעוד: יהיה עליך להעלות חשבון שירות כדי להוכיח את הכתובת שלך (חשבונות חשמל, כבלים, דלק, מים, ארנונה, הצהרות בנק או כרטיס אשראי עם שמך וכתובתך רשומים)..

סלפי: Coinmama דורש מכם שיהיה לכם טלפון סלולרי עם מצלמה עובדת. יהיה עליך להעלות סלפי כדי להשלים את תהליך האימות.

לאחר שתקבל אימות ברמה 1, תוכל להגדיל את מגבלת הרכישה ואת מגבלת העסקה היומית שלך על ידי קבלת אימות ברמה 2. חלק מהמשתמשים נדרשים לקבל אימות ברמה 2 כדי לסחור בכל קריפטו שהוא, כולל משתמשים מארצות הברית.

במקרים נדירים, צוות Coinmama עשוי לבקש ממך להעלות מסמכים נוספים – נניח אם המסמכים הראשוניים שלך לא היו מספיקים או שנראו לא מדויקים.

מסחר במטבעות

Coinmama מאפשר לך לקנות ולמכור ביטקוין או Ethereum באופן מקוון. עם זאת, היא לא מבחינה טכנית פלטפורמת מסחר בביטקוין. אינך יכול לסחור בביטקוין עם משתמשים אחרים. אתה קונה ומוכר קריפטו ישירות מ- Coinmama וממנו.

צילום מסך של תיאור טלפון נייד שנוצר באופן אוטומטי

ברגע שאתה קונה מטבעות מ- Coinmama, המטבעות האלה נמצאים בארנק האישי שלך. Coinmama לא מאחסן את המטבעות שלך. זה אומר שאתה יכול להעביר את הביטקוינים שלך לבורסה אחרת כדי לסחור בהם. לחלופין, תוכלו לאחסן אותם בארנק האישי לבחירתכם.

כאמור לעיל, Coinmama les אתה קונה ומוכר BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, ADA, QTUM ו- ETC..

דמי מטבעות מטבעות

ל- Coinmama עמלות גבוהות יחסית בהשוואה לבורסת קריפטו מסורתית. כמובן, Coinmama היא גם אחת הפלטפורמות הבודדות בהן תוכלו לקנות ולמכור קריפטו באמצעות כרטיס אשראי. כך מתפרק מבנה העמלות של Coinmama:

עמלת שער חליפין: Coinmama מבססת את שערה על מדד ה- XBX, ואז מוסיפה עמלה של 5.90% לכל העסקאות

עמלות כרטיס אשראי ועיבוד: 5.00% (בתוספת עמלת שער החליפין של 5.90%)

SEPA: 0.00% (בתוספת עמלת שער החליפין של 5.90%)

מָהִיר: 0.00% (בהעברות מעל 1,000 דולר ארה”ב) או 20 ליש”ט (בהעברות מתחת ל -1,000 דולר)

Coinmama לא מחזיק את הכסף שלך. כל הכספים נשמרים בארנק שלך. אין דמי הפקדה או משיכה נוספים. מטבעות-עמלות-חיובים

בעיות אבטחה של Coinmama והשבתה

ל- Coinmama לא היו בעיות אבטחה ידועות, הפרות נתוני משתמשים או אירועי השבתה גדולים. חלק מהסיבות היא ש- Coinmama לא מאחסנת את המטבעות הקריפטוגרפיים של המשתמשים בארנקים שלה; במקום זאת, כל מטבעות הקריפטו נשלחים ישירות לארנקים של המשתמשים. בסך הכל, Coinmama יש שיא אבטחה חזק.

קלות שימוש

Coinmama היא אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו הקלות ביותר לשימוש ללא קשר לרמת חווית הקריפטו שלך. משתמשים משבחים את חילופי הדברים על הממשק הפשוט. שלא כמו בבורסה מסורתית, אינך צריך להסתכל בתרשימים או להיכנס לשוק או להגביל הזמנות. במקום זאת, אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באותה קלות כמו שהיית קונה משהו מאמזון או להזמין פיצה באינטרנט.

אמון ופרטיות

ל- Coinmama רקורד מצוין של שמירת כספי המשתמשים. לפלטפורמה לא היו פרצות אבטחה משמעותיות לאורך השנים. ככל הידוע לנו, Coinmama שומר על פרטיות המידע שלך ואינו משתף אותו עם אף שותף של צד שלישי.

שירות לקוחות

ל- Coinmama אפשרות לשירות לקוחות צ’אט בשידור חי זמינה בשעות GMT + 3 רגילות. ניתן גם ליצור קשר עם הפלטפורמה במייל או בפייסבוק מחוץ לשעות הפעילות. באופן כללי, ל- Coinmama יש זמני תגובה מהירים, ולרוב המשתמשים יש חוויה חיובית בשירות הלקוחות של Coinmama. Coinmama אף העניקה מונח נחמד לצוות שירות הלקוחות שלה: היא מכנה אותם “גיבורי האושר”.

מדריך למשתמש של Coinmama: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Coinmama

1. הירשם

הרשמה-התחל-מטבע-חילופי-הצטרף

תהליך הרישום מתחיל בדף הבית של Coinmama. הזן את כתובת הדוא”ל שלך, שם המשתמש והסיסמה שלך.

Coinmama-exchange-email-verify

לאחר מכן המתן עד שתופיע דוא”ל אימות בתיבת הדואר הנכנס שלך. לחץ על הקישור בדוא”ל זה כדי לאמת את כתובת הדוא”ל שלך.

ברוכים הבאים- Coinmama-crypto-exchange

2. אימות

Coinmama-crypto-exchange-verification

לא תוכל להשתמש באף היבט של חשבון Coinmama שלך עד שתאמת את התיעוד שלך. תלוי במדינת המגורים שלך, ייתכן שתצטרך לבצע אימות דרג 2 באופן מיידי. לחלופין, ייתכן שתוכל להתחיל לסחור לאחר הזנת פרטי הקשר הבסיסיים שלך.

מטבע-מסחר-מידע

גלול מטה לתחתית הדף כדי לראות את רמות הדרג, כולל המידע הדרוש להשלמת כל נדבך אימות. אם ברצונך להגדיל את מגבלות ההפקדה, המשיכה או המסחר שלך, יהיה עליך להגיש את התיעוד הנדרש.

פרטי מטבע-משתמש

3. העלה תיעוד

Coinmama מחייב אותך להעלות מסמך זיהוי שהונפק על ידי הממשלה, כולל רישיון נהיגה, דרכון או תעודת זהות לאומית. יהיה עליך להעלות גם חשבון שירות או הצהרת בנק. תלוי במדינת המגורים שלך, ייתכן שתצטרך להעלות סלפי.

תיעוד מטבעות

3. אימות שני גורמים

Coinmama מציעה אימות של שני גורמים (2FA) ואנחנו ממליצים בחום להגדיר אותו. Coinmama יכולה לשלוח בקשה ל- Google Authenticator בטלפון שלך כדי לאמת את זהותך. הם מאפשרים גם אימות של שני גורמים באמצעות דוא”ל, אם כי הם ממליצים בחום להשתמש במקום זאת במאמת גוגל.

4. אמצעי תשלום

Coinmama מקבל פיקדונות באמצעות שלוש שיטות עיקריות, כולל Visa / Mastercard, SWIFT או SEPA. תשלם עמלות פיקדון בשיעור 0% באמצעות SWIFT או SEPA ודמי הפקדה של 5% באמצעות ויזה / מאסטרקארד (כל רכישות מטבעות הקריפטוגרפיה ב- Coinmama כפופות גם לדמי שער של 5.90%).

5. קניית מטבעות קריפטוגרפיים

כדי לבצע טרייד חדש על Coinmama, עבור לתפריט > קנו ואז בחרו את הקריפטוגרפיה הרצויה שלכם מהרשימה.

הזן את הסכום שברצונך לרכוש ב- BTC או USD. לאחר מכן, Coinmama תגיד לך כמה תקבל עבור סכום זה (המחירים כוללים עמלות).

מטבע-קנייה-ביטקוין

אתה יכול גם למכור ביטקוין באמצעות Coinmama. עם זאת, אתה יכול למכור ביטקוין בלבד, וכסף ניתן להעביר רק באמצעות SEPA לבנקים אירופיים. אם רכשתם קריפטו באמצעות אשראי או כרטיס חיוב בתחילה, יהיה עליכם למכור ביטקוין באמצעות בורסה אחרת.

6. נסיגה

ל- Coinmama אין אפשרויות משיכה מכיוון שהכספים שלך נשמרים בארנקים האישיים שלך. עם זאת, אתה יכול למכור ביטקוין מארנק האינטרנט Coinmama שלך ישירות דרך פלטפורמת ההחלפה, אך רק אם אתה מסוגל להעביר את הכספים באמצעות SEPA לבנק אירופי. כדי למכור ביטקוין ולמשוך את כספך מ- Coinmama, עבור לתפריט > מכירה.

Coinmama-sell-bitcoin-משיכה

כל שאר הכספים שנרכשו ב- Coinmama נשמרים בארנק שלך. כבר שילמת את העמלות הגבוהות של Coinmama, כך שאין צורך לשלם עמלות נוספות כדי למשוך את הכספים האלה שוב. ניתן להעביר את הכספים בארנק האישי שלך לבורסה אחרת כדי למכור ולמשוך אותה, אם תבחר לעשות זאת.

מילה אחרונה

Coinmama אינה טכנית חילופי דברים. אתה לא באמת יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטו בפלטפורמה. Coinmama עובדת כמו Coinbase, ומעניקה למשתמשים דרך קלה (ויקרה) לקנות ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסי אשראי ושיטות תשלום מוכרות אחרות..

Coinmama גובה עמלות גבוהות של עד 11% (עמלות כרטיסי אשראי 5% + עמלות שער 5.9%). עם זאת, אם אתם מחפשים דרך נוחה ומהירה לקנות ביטקוין בתוך 30 דקות, אז Coinmama היא אפשרות טובה אחת.

מִסְחָר & לְהַחלִיף

 • מדריך הקריפטו 101: בחירת בורסת המטבעות הטובה ביותר
 • מדריך לבורסת ביטרקס: כיצד לסחור בביטרקס
 • מדריך לחילופי Binance: כיצד לפתוח חשבון Binance ומה כדאי לדעת
 • מדריך להחלפת תאומים: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך ל- Exchange של קראקן: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך לבורסת את’רדלתא: כיצד לסחור באת’רדלתא
 • מדריך ליסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא לניתוח טכני של קריפטו
 • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: הבנת זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים & איך זה עובד
 • מדריך למסחר בקריפטו: 4 מלכודות נפוצות שכל סוחר קריפטו יחווה

ארנקים

 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתם זקוקים לארנקים?
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק ביטקוין
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת MyEtherWallet (MEW)

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בכתובת לשלוט בקריפטו: ידע מתקדם במטבעות קריפטוגרפיים לשאול כל שאלה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner