Exchange Coinbase: שלט במדריך סקירת המשתמשים בקריפטו

חילופי מטבעות מטבעות

כיצד להשתמש, לסחור ולהירשם למטבעות Crypto Coinbase

Coinbase הוא אחת הבורסות המוכרות ביותר, המווסתות והכי קלות לשימוש כיום בעולם. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על Coinbase ו- Coinbase Pro היום בסקירה שלנו.

מאפיינים

 • סחר במטבעות קריפטוגרפיים מ -102 מדינות ברחבי העולם
 • קנו קריפטו בכרטיסי אשראי
 • אידיאלי עבור רוכשי קריפטו בפעם הראשונה

שיטות הפקדה

 • כרטיסי אשראי או חיוב
 • העברות בנקאיות
 • קריפטו

יתרונות

 • מוסדר מאוד למוסדות ויחידים
 • אפשרויות הפקדה ורכישה מרובות
 • כספי לקוחות המאוחסנים באחסון קירור מבוטח FDIC

חסרונות

 • אין מסחר ממונף או אפשרויות מסחר מתקדמות דומות
 • דרישות KYC ו- AML נרחבות
 • עמלות גבוהות עבור עסקאות מסוימות

מבוא

Coinbase היא אחת מחברות הקריפטו הגדולות, הידועות ביותר, הממומנות ביותר והאמינות ביותר הקיימות כיום. זה מתנהל בצורה חלקה מאז 2012 עם מעט אירועים גדולים. בתחילה, Coinbase הפעילה שתי פלטפורמות מסחר עיקריות, כולל פורטל רכישת הקריפטו של Coinbase ובורסת הצפנה של GDAX. Toady, החברה עדיין מנהלת את פורטל רכישת הקריפטו של Coinbase, אך GDAX ידוע כיום בשם Coinbase Pro.

יש הרבה יתרונות לעבודה עם Coinbase. לחברה יש סביבת מסחר מוסדרת מאוד המספקת אמון וביטחון מקסימלי בתמורה לעמלות מעט גבוהות יותר מבורסות גדולות אחרות כמו Binance..

Coinbase גם מדגיש את קלות השימוש, מה שמקל על המגוחך לקנות, למכור, להפקיד ולהוציא מטבעות קריפטוגרפיים. שוב, אתה משלם פרמיה על קלות השימוש הזו (כולל עמלות פיקדון ומשיכה ודמי מסחר גבוהים של 0.5%), אך העמלות אינן לגמרי בלתי סבירות, במיוחד ב- Coinbase Pro. אה, ותוכלו לסחור בקלות במכשירים שולחניים וניידים באמצעות היישומים הניידים המצוינים של Coinbase ו- Android.

אם אתה מתלבט בין Coinbase לבין מרכזיות מרכזיות אחרות כמו Binance, אז תמצא ש Coinbase מציע פחות מטבעות וזוגות. Coinbase מדגיש מטבעות קריפטוגרפיים איכותיים עם נפח מסחר גבוה במקום לרשום כל מטבע הזמין באינטרנט כיום. מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), BCH, ETC ו- Litecoin (LTC) הוצגו תמיד בצורה בולטת ב- Coinbase. בשנים האחרונות, לעומת זאת, Coinbase הרחיבה את הצעתה לכלול זוגות עם Ripple (XRP), Chainlink (LINK), 0x (ZRX), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT), Stellar (XLM), Dash (DASH) ואחרים..

בסך הכל, Coinbase היא אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו הטובות ביותר הקיימות כיום, ומציעה שילוב נהדר של שמישות, רגולציה ושירות לקוחות..

תכונות עיקריות

התכונות העיקריות של Coinbase כוללות:

ביטוח FDIC: Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות המעטים עם פוליסת ביטוח FDIC, שהיא אותו ביטוח בו משתמשים הבנקים בארצות הברית. בגלל ביטוח FDIC זה, כל כספי המשתמשים המאוחסנים ב- Coinbase מבוטחים מפני הפסדים עד 250,000 $ ליחיד..

98% אחסון קר: 98% מכלל כספי Coinbase מאוחסנים בקמרונות לאחסון קירור מאובטח במיוחד.

ממשק משתמש קל: ל- Coinbase יש אחד ממשקי המשתמש הקלים ביותר הקיימים כיום. קניית קריפטו קלה כמו קניית מוצר מחוץ לאמזון. פשוט הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך וקבל את הקריפטו שלך באופן מיידי. זהו זה.

Coinbase ו- Coinbase Pro: Coinbase מורכב משתי ישויות עיקריות, כולל Coinbase ו- Coinbase Pro. Coinbase היא פלטפורמת רכישת קריפטו בסיסית, ואילו Coinbase Pro היא בורסת קריפטו קונבנציונאלית (בעבר נקראה GDAX). אם אתה רוצה פלטפורמה ידידותית למשתמש ולא אכפת לך עמלות גבוהות, Coinbase הוא אידיאלי. אם אתה מעוניין בהחלפה קונבנציונאלית עם עמלות תחרותיות, Coinbase Pro עובד בדומה לכל חילופי קריפטו אחרים.

מוניטין חזק: Coinbase נוסדה בסן פרנסיסקו בשנת 2012. במהלך השנים טיפחה הבורסה את אחד המוניטין הטובים ביותר בתחום הקריפטו. הבורסה מוסדרת מאוד והובילה את הדרך לתקנות קריפטו שונות ברחבי ארצות הברית ובעולם.

סלקטיבי ביותר עם מטבעות קריפטוגרפיים: Coinbase הוא מפורסם עם סמל הקריפטוגרפי שהוא מפרט בפלטפורמה שלו. במשך רוב ההיסטוריה שלה, Coinbase רשם רק 5 עד 10 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. בשנים האחרונות, לעומת זאת, Coinbase הרחיבה את ההיצע שלה לכלול 50 זוגות שונים בסך הכל. מטבעות חייבים לעמוד בדרישות מחמירות כדי להיות רשומים ב- Coinbase ו- Coinbase Pro.

שירותי אפוטרופוס קריפטו: Coinbase מציעה שירותי משמורת קריפטו למוסדות ומשתמשים. אתה יכול לסמוך על Coinbase שיאחסן את כספי הקריפטו שלך. מוסדות משלמים ל- Coinbase גם סכום משמעותי עבור שירותי אחזקת קריפטו. עד כה Coinbase לא סבל מהפרות אבטחה גדולות.

מגובה על ידי הון סיכון עמק הסיליקון: כמה מהמשקיעים הגדולים והמוכרים ביותר בעמק הסיליקון, כולל חברת ההון סיכון אנדריסן הורוביץ, תמכו לאורך השנים ב- Coinbase שבסיסה בסן פרנסיסקו..

שלח Crypto בין משתמשי Coinbase באופן מיידי: Coinbase מקל לשלוח קריפטו למשתמש אחר ב- Coinbase. באפשרותך לשלוח קריפטו באמצעות דואר אלקטרוני מבלי להשתמש במפתח ציבורי, ולהקטין את הסיכוי להקליד טעות במפתח ציבורי ולשלוח מטבעות לכתובת הלא נכונה..

מטבעות פיאט מרובים: Coinbase תומך במטבעות USD, GBP ו- EUR fiat, ומעניק למשתמשים ברחבי העולם אפשרויות נגישות מרובות. ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים יש מספר זוגות פיאט זמינים.

סוגי הזמנות מרובים: Coinbase Pro מציע מספר סוגי הזמנות הדומים לסוגי ההזמנות שאתה רואה בבורסות אחרות, כולל הזמנות שוק, מגבלה והפסקה.

מטבע USD: ל- Coinbase יש מטבע יציב הנקרא מטבע USD, או USDC. המטבע הוא אסימון Ethereum שניתן לאחסן בכל ארנק תואם Ethereum (כולל ארנק Coinbase). האסימון תמיד ניתן להעברה תמורת $ 1.00 דולר, מה שמעניק לו מחיר יציב. כל USDC במחזור מגובה בדולרים אמריקאים אמיתיים המוחזקים בחשבון בנק.

עמלות יקרות: Coinbase ו- Coinbase Pro גובים כמה מהעמלות הגבוהות ביותר בין הבורסות הגדולות (אם כי העמלות דומות לבורסות אחרות המפוקחות מאוד). Coinbase Pro גובה עמלות יצרניות של 0.50% ודמי נוטל של 0.50%, אם כי המחירים צונחים משמעותית עבור סוחרים בהיקפים גדולים. בורסת Coinbase הראשית גובה עמלות של 3% עד 6%.

ממשק API נהדר: ל- Coinbase יש ממשק API מצוין, כולל עדכון WebSocket שמקל מאוד על הגישה לנתונים שלהם. בסך הכל, Coinbase הוא אחת מחילופי הקריפטו הידידותיים יותר למפתחים הקיימים כיום.

להרוויח Coinbase: ל- Coinbase יש פורטל חינוכי בשם Coinbase Earn שבו משתמשים יכולים ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים ולקבל תגמולים על סיום קורס מהיר. אם אתה רוצה ללמוד עוד על קריפטו ולקבל תשלום עבור כך, אז Coinbase Earn הוא מקום נהדר לבקר בו. לאחר כל חידון, תקבל פיקדון ישירות לארנק המשתמש שלך.          מטבע-להרוויח

מטבעות וזוגות Coinbase

Coinbase מציע 53 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ופיאט החל מאוקטובר 2019, כולל זוגות BTC, USD, ETH, LINK, XRP, EUR, LTC, BCH, ZRX, XLM, DASH, BAT, EOS ו- DAI,.

שיטות הפקדה ומשיכה הנתמכות על ידי Coinbase

ל- Coinbase מגוון שיטות הפקדה ומשיכה שמאפשרות לתרום כסף בקלות לפלטפורמה. אתה יכול להפקיד כסף באמצעות העברה בנקאית, כרטיס חיוב, כרטיס אשראי או קריפטו.

תהליך רישום והתחברות של Coinbase

ל- Coinbase יש תהליך רישום פשוט עם אימות KYC ו- AML נדרש. יהיה עליך לאמת את זהותך לפני שתבצע כל מסחר ב- Coinbase. עם זאת, לקוחות המקשרים חשבון בנק יכולים להתחיל תוך מספר דקות. Coinbase מקבל רשמית משתמשים מ -102 מדינות ברחבי העולם החל מאוקטובר 2019.

מסחר במטבעות

ל- Coinbase יש ממשק מסחר ייחודי המאפשר לכם לקנות קריפטו באופן מיידי באמצעות אמצעי תשלום קונבנציונליים כמו העברה בנקאית, כרטיס חיוב או כרטיס אשראי. Coinbase Pro, לעומת זאת, כולל ממשק חליפין קונבנציונאלי שבו אתה יכול לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים שונים ומטבעות פיאט על פני זוגות שונים..

עמלות Coinbase

Coinbase חושף בבירור את עמלותיה עבור עסקאות, פיקדונות ומשיכות. דמי המפתח כוללים:

 • דמי אשראי וכרטיס חיוב: 3.99% + ממרח
 • Coinbase דמי קנייה / מכירה: 1.49%
 • העברות בנק ארה”ב: 1.49%
 • דמי העברה בנקאית: 10 דולר (פיקדון); $ 25 (משיכה)
 • Coinbase Pro דמי יצרן: 0.50% (נפח מסחר חודשי מתחת ל -10,000 דולר) עד 0.00% (מעל מיליארד דולר)
 • עמלת טייקר Pro Coinbase: 0.50% (נפח מסחרי חודשי מתחת ל -10,000 דולר) ל -0.04% (מעל מיליארד דולר)

העמלות עשויות להשתנות בהתאם למיקום שלך. ככלל, דמי Coinbase גבוהים יותר מפלטפורמות מסחר אחרות, אם כי Coinbase תחרותי בעיקר עם בורסות אחרות המפוקחות מאוד. כמו בבורסות אחרות, דמי היצרן והלוקח יורדים משמעותית עם הנפח.

עמלות מסחר במטבעות

בעיות אבטחה והפסקת זמן של Coinbase

Coinbase מעולם לא סבל מפריצות גדולות שנחשפו בפומבי. נראה שיש לחברה תקני אבטחה מחמירים ביותר בעולם כיום. באוגוסט 2019 סיכל Coinbase מתקפת פריצה מתוחכמת הכרוך במספר ניצולי פיירפוקס למשך 0 יום, נותן לך אינדיקציה עד כמה צוות האבטחה של Coinbase טוב. Coinbase סבל גם מהשבתה מינימלית מאז השקתו בשנת 2012.

קלות שימוש ב- Coinbase

Coinbase היא אחת מפלטפורמות ההחלפה הקלות ביותר לשימוש. אתה יכול להזין את כרטיס האשראי שלך ולקנות קריפטו באופן מיידי. בינתיים ל- Coinbase Pro יש ממשק חילופי קונבנציונאלי שיהיה דומה לכל מי שהשתמש בכל חילופי קריפטו אחרים. אתה יכול לגשת ל- Coinbase באמצעות כל מכשיר שולחני. לחלופין, ל- Coinbase יש אפליקציות מובייל נהדרות לאנדרואיד ו- iOS.

Coinbase אמון ופרטיות

Coinbase היא אחת מחילופי הקריפטו המהימנים ביותר בעולם כיום. למעשה, אתה יכול לטעון כי Coinbase היא החברה המהימנה ביותר בקהילה. היא מדורגת שם למעלה עם תאומים מבחינת המחויבות שלה לאבטחה, שקיפות ועמידה בתקנות. Coinbase פועל מאז 2012 עם מינימום אירועים או הפרות אבטחה. אנו יודעים מי מנהל את החברה ומנהלי המפתח מאחורי החברה. מטה מטבע הבסיס נמצא ברובע הפיננסי של מרכז העיר סן פרנסיסקו. עם חילופי הצפנה רבים אחרים – אפילו גדולים – קשה למצוא מידע כלשהו, ​​ולכן השקיפות של Coinbase זוכה להערכה רבה.

שירות לקוחות Coinbase

כמו בתאגידים גדולים רבים, תמצאו ביקורות מעורבות לגבי תמיכת הלקוחות של Coinbase באופן מקוון. יש אנשים שמשבחים את תמיכת הלקוחות של Coinbase על פיתרון מהיר וקל של בעיותיהם, בעוד שאחרים מתלוננים על זמני המתנה ארוכים ועל תגובות מתסכלות. עם זאת, Coinbase מאפשר לך ליצור קשר עם החברה באמצעות טלפון, דוא”ל ובקשת טופס מקוון וזמני התגובה נוטים להיות טובים מאוד. ישנם מספרי חיוג חינם עבור משתמשים בארה”ב / בינלאומיים ומשתמשים בבריטניה.

מדריך למשתמש של Coinbase: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Coinbase

ישנן שתי פלטפורמות מסחר עיקריות עם Coinbase, כולל אתר Coinbase הראשי ו- Coinbase Pro. Coinbase מאפשר לך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בקלות ובאופן מיידי באמצעות העברה בנקאית, כרטיס חיוב או כרטיס אשראי, בעוד Coinbase Pro היא בורסה קונבנציונאלית בה תוכל לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט..

כך נרשמים ומשתמשים ב- Coinbase.

1. הירשם

בקר ב- Coinbase.com והקלד את כתובת הדוא”ל שלך בטופס שבראש הדף, ואז לחץ על התחל.

תהליך הרשמת מטבע-בסיס

2. אימות

בשלב הבא תצטרך לבחור את סוג החשבון שלך ולאשר את כתובת הדוא”ל שלך. בחר אם אתה רוצה חשבון אישי או מסחרי, ואז תנותב לדף הראשי של Coinbase.

ליצור חשבון מטבע-בסיס-חילופי

יהיה עליך גם להעלות תמונה של תעודת הזהות שלך שהונפקה על ידי הממשלה, כולל רישיון נהיגה, דרכון או תעודת זהות לאומית. עבור לקוחות אמריקאים, רק תעודת זהות שהונפקה על ידי המדינה (רישיונות נהיגה ותעודות זהות) מתקבלת, ו- Coinbase אינו מקבל דרכונים אמריקאים. עבור משתמשים מחוץ לארצות הברית, Coinbase אינו מקבל קבצי תמונה סרוקים או שמורים; עליך לצלם באמצעות דפדפן Chrome או המכשיר הנייד שלך.

אימות אבטחת-חילופי מטבעות

Coinbase דורש מכם גם לצלם סלפי. ניתן להפנות לסלפי זה אם אי פעם תאבד גישה לחשבונך.

3. אימות שני גורמים

Coinbase גם יבקש לאמת את מספר הטלפון שלך, שישמש כסוג של אימות דו-גורמי (2FA) בכדי לשמור על אבטחת חשבונך. קיימות גם שיטות אחרות של 2FA.

Coinbase-2fa

Coinbase מאפשר לך להתאים אישית את 2FA בדרכים שונות. אתה יכול לבחור להשתמש ב- 2FA עם כל כניסה, למשל, או רק עבור כניסות מכתובת IP חדשה.

4. הפקדה ושיטת תשלום

לאחר מכן יופנה להגדרת אמצעי תשלום באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

שיטות תשלום מטבע-בסיס-הצפנה-חליפין-פיקדון

אם ברצונך לבצע העברה בנקאית, Coinbase ישלח כמה עסקאות קטנות לחשבונך לצורך אימות. בדוק אם יש סכומים אלה בחשבון הבנק שלך, ואמת את הסכום באמצעות Coinbase. ההעברות הבנקאיות בארצות הברית נמשכות 4 עד 5 ימים, ואילו העברות SEPA באיחוד האירופי אורכות יום אחד עד 3 ימים.

אם משלמים בכרטיס אשראי, תצטרכו לצלם את הכרטיס. עסקאות בכרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב הן מיידיות אך כרוכות בעמלות גבוהות יותר.

Coinbase יתווה בבירור את העמלות והחיובים שלך בשלב זה. בדוק שוב כדי לוודא שאתה בסדר עם העמלות.

לאחר שאישרת הכל, אתה יכול לקנות את המטבע הקריפטוגרפי שלך באמצעות Coinbase, והוא יישלח לארנק Coinbase שלך.

מחירי מטבעות-מטבעות-קריפטו

5. נסיגה

אתה יכול למשוך כספים מ- Coinbase באותן שיטות בהן השתמשת להפקדת כספים.

ניתן גם למשוך כספים באמצעות PayPal (אם כי אינך יכול להפקיד כספים באמצעות PayPal).

לחץ על הארנק שלי כדי למשוך כספים מ- Coinbase בכל עת.

מדריך למשתמש של Coinbase Pro: כיצד להתקין ולהשתמש ב- Coinbase Pro

Coinbase Pro היא פלטפורמת חילופי הקריפטו המקובלת תחת המותג Coinbase. הוא כולל ממשק מסחר רגיל וסוגי הזמנות מרובים. Coinbase מאפשר לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים, אך Coinbase Pro מאפשר לך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, לבצע הזמנות בשוק ולהגביל, ולבצע סוגי הזמנות אחרים.

אם כבר הגדרת חשבון Coinbase, אינך צריך להירשם פעמיים. אתה יכול לבקר ב- Coinbase Pro לאחר שנרשמת ל- Coinbase ולסחור באמצעות אותם כספים שכבר נמצאים בחשבון Coinbase שלך.

1. הירשם

בקר ב- Coinbase.com והזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך בראש הדף, ואז לחץ על התחל.

2. אמת

אמת את כתובת הדוא”ל שלך ובחר את החשבון שברצונך להגדיר (מסחרי או יחיד).

לאחר מכן, אמת את זהותך על ידי העלאת מסמכים, כולל רישיון נהיגה, תעודת זהות או דרכון (לקוחות אמריקאים אינם יכולים להשתמש בדרכונים). Coinbase מחייב משתמשים שאינם אמריקאים להעלות תמונות ישירות מ- Chrome או ממכשיר נייד. קבצים שמורים או עותקים סרוקים אינם מורשים.

תיעוד מטבע-בסיס-משתמש

יהיה עליך גם לצלם סלפי. סלפי זה עשוי לשמש כסוג של 2FA אם תאבד את הגישה לחשבונך בעתיד.

3. אימות שני גורמים

הגדר אימות דו-גורמי באמצעות מספר הטלפון שלך או בשיטה אחרת, ואז בחר כיצד ברצונך להשתמש ב- 2FA.

4. הפקדה ושיטת תשלום

אתה יכול להפקיד כספים ב- Coinbase Pro באותו אופן שבו אתה מפקיד כספים ב- Coinbase (אותם ארנקים זמינים לכל אחד). כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי והעברות בנקאיות זמינים בעמלות של 1.49% עד 3.99%.

ניהול תיקי מטבע-בסיס

5. סחר

ברגע שיש לך כסף בחשבון Coinbase / Coinbase Pro שלך, אתה יכול להתחיל לסחור. Coinbase Pro מאפשר לך לבצע מספר הזמנות מרובות:

שׁוּק: ההזמנה תבוצע במחיר הזמין הנמוך ביותר (אם קונים) או בהצעה הגבוהה ביותר הזמינה (אם מכירה).

לְהַגבִּיל: אתה מזין את המחיר הספציפי שבו ברצונך לקנות או למכור. ההזמנה אינה מתבצעת עד להשגת מחיר מגבלה זה.

תפסיק: הזמנת הגבול אינה נכנסת לספרי ההזמנות עד שמחיר ‘עצור’ נפגע. אתה יכול לבחור למכור BTC ב 8,000 $, למשל, ולהגדיר הזמנה ‘עצור’.

המסחר כולל דמי יצרן ונוטל של 0.50% כל אחד. העמלות צונחות ל -0.35% כל אחת עבור מחזור מסחר חודשי שבין 10,000 ל -50,000 דולר, כאשר הנחות נוספות זמינות לסוחרים בהיקף גדול מעבר לסכום זה..

Coinbase-Pro-trading-exchange

6. לסגת

אתה יכול למשוך כסף מ- Coinbase בכל עת באותן שיטות בהן השתמשת להפקדת כסף. ניתן גם למשוך באמצעות PayPal אם תרצה (אינך יכול להפקיד באמצעות PayPal).

לחץ על “הארנק שלי” כדי למשוך כספים בכל עת.

מילה אחרונה

Coinbase היא אחת מחברות המטבעות המוכרות והמוכרות ביותר בעולם כיום. הענקית שבסיסה בסן פרנסיסקו ביססה את עצמה בתור מובילה בחלל מאז שהושקה בשנת 2012. כיום, Coinbase ממשיך לבנות על המוניטין שלה תוך הרחבה איטית של רשימת מטבעות הפיאט והמטבעות הקריפטוגרפיים..

מִסְחָר & לְהַחלִיף

 • מדריך הקריפטו 101: בחירת בורסת המטבעות הטובה ביותר
 • מדריך לבורסת ביטרקס: כיצד לסחור בביטרקס
 • מדריך לחילופי Binance: כיצד לפתוח חשבון Binance ומה כדאי לדעת
 • מדריך להחלפת תאומים: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך ל- Exchange של קראקן: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך ל- Bitfinex Exchange: מדריך סקירת משתמשים
 • מדריך לבורסת את’רדלתא: כיצד לסחור באת’רדלתא
 • מדריך ליסודות המסחר במטבעות קריפטוגרפיים: מבוא לניתוח טכני של קריפטו
 • מסחר במטבעות קריפטוגרפיים: הבנת זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים & איך זה עובד
 • מדריך למסחר בקריפטו: 4 מלכודות נפוצות שכל סוחר קריפטו יחווה

ארנקים

 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: מדוע אתם זקוקים לארנקים?
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת ארנק ביטקוין
 • מדריך לארנקי מטבעות קריפטוגרפיים: פתיחת MyEtherWallet (MEW)

אתה יכול גם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו בכתובת לשלוט בקריפטו: ידע מתקדם במטבעות קריפטוגרפיים לשאול כל שאלה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner